Σελίδα 76 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 2666717273747576777879808186126 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.126 έως 1.140 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1126
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Σε είδα γερμαναρά με το (τεράστιο) αυτοκινούμενό σου να μου τη βγαίνεις από πίσω αριστερά ενώ είχα σταματήσει με το βαν για να δώσω προτεραιότητα σε μια νταλίκα που περίμενε μια ώρα στο λιοπύρι να βγει από ένα στενό.
    Στο τσακ κοκκάλωσες τα φρένα και ήρθες μούρη με μούρη με το φορτηγό.Κάτι απειλές πήγες να μου σούρεις αλλά άκουσες τα μπινελίκια σου από τον νταλικιέρη και κανα δυο άλλους που πέτυχαν τη φάση.

  2. #1127
    με ειδα μετα απο 3 χρονια να μπαινω πιστα...


    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  3. #1128
    Σε είδα πριν λίγη ώρα στην Αναγεννήσεως (Μεταμόρφωση) τύπε με το TDM. Αυτό που μου έκανε εντύπωση δεν ήταν το γεγονός ότι το κράνος το είχες πάνω στο ντεπόζιοτο αλλά ότι το είχες δέσει με χταπόδι από το μοτέρ για να μη σου φύγει στην Εθνική... δεν έχω λόγια.
    Σε είδα και σένα σβέλτε τύπε με το λευκό ZX6R στον ίδιο δρόμο πιο πριν να έχεις ενδυμασία παραλίας και να στρίβεις αριστερά για να βγεις εθνική... πού πάτε ρε παιδια? Είπαμε έχει ζέστη αλλά αν αισθάνεστε τόσο τυχεροι...τι να πω δεν μου πέφτει και λόγος
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  4. #1129
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    Είδα να περνάει ένας χρόνος απο τις 11/8/2011....σε είδα για τελευταία φορά πέρυσι τέτοια μέρα...
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  5. #1130
    Σας είδα ντενεκέδες-ξεγάνωτους συγγν.ξεκράνωτους ηθελα να πω,,,,με βυσσινή transalp βόρεια μεριά..Μα είστε μαλάκες;;

  6. #1131
    Boy Is Back in Town Το avatar του/της soter3gm
    Εγγραφή
    31/03/2005
    Μηνύματα
    681
    Σε είδα βλάκα στη παραλιακή με το μαγιό και τη σαγιονάρα πάνω σε ένα R1 χρέπι και τη γκομενίτσα σου καθισμένοι και οι διό στη σέλα του οδηγού, να μην έχεις περάσει ούτε ένα φανάρι με πράσινο. και να πηγαίνεις (και καλά) τάπα .
    Αμ έτσι κατάφερες και το έκανες μπουρδέλο το μηχανάκι με της μ@λακίες αυτές, πιστεύω να την γλυτώσεις και να μην αφήσεις το δέρμα της γκομενίτσας σε καμιά άσφαλτο ΒΛΑΚΑ Ε ΒΛΑΚΑ
    SOTER3GM
    "Ride hard live forever"
    soter3gm

    ----------------

  7. #1132
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σας είδα BMWακηδες σήμερα στη Παλιάμπελα πριν την Αμφιλοχία να με χαιρετάτατε καμιά 7-8 μηχανάκια τίγκα προβλεπόμενοι!ωραίοι!σε είδα κι εσένα με το Στρώμα βλάκα με μαγιώ και διχάλα να μου ανοίγεις σε επαρχιακό δρόμο στο Ρίο ενώ ήμουν με τη κοπελιά...και κοίταζες κι από το καθρέφτη να δεις αν έρχομαι!!που πας ρε καραμήτρο;;παίξε με κανένα παρόμοιο παιχνιδάκι...πανίβλακα!!
    σας είδα όλους σήμερα που πήγαινα Λευκάδα...καμιά 50ρια μηχανάκια συνολικά...και να χαιρετούν οι 10!!ωραίοι είμαστε τελικά!

  8. #1133
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της immoral
    Εγγραφή
    07/12/2011
    Μηνύματα
    167
    triumph daytona ασιμή Κοπέλα αδύνατη προβλεπέ στον Πειραιά κοντα στα κρητικά ποια??? ειν. τούτη ρε παιδιά μπράβο της όμως γιατί είδα τα λάστιχα και μάλλον πηγαίνει για track day !!!!!!!! και εγώ δεν ξέρω καν που είναι η πίστα στα μέγαρα
    el Capitan

  9. #1134
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Μάλλον εννοούσες γκρι το Daytona.Και ναι μπαίνει και πίστα η Ελένη.
    Keep spamming!!!:a13:

  10. #1135
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/04/2012
    Μηνύματα
    3
    Kor, έχεις γίνει θρύλος...! Πάντα τέτοια!
    Τι να πω ότι πρωτοείδα: σε είδα βλαμμένε παγουρά με το Χ3, που το μετακινείς μόνο σ/κ γιατί δεν φτάνουν όλα τα εισοδήματα των δικών σου, που σου το πήραν για να καμαρώνεις σαν γύφτικο σκεπάρνι, να οδηγάς με χίλια στην Εγνατία, Κυριακή μεσημέρι, ανάμεσα στα Γιάννενα και στην Παραμυθιά, για να προλάβεις να βρέξεις τον πισινό σου, και παραλίγο να παίρνεις σβάρνα δύο ιταλικά scooter φορτωμένα και ψιλοπροβλεπέ, που οι έρμοι δεν φαντάστηκαν πως μπορεί με τέτοια κίνηση να έμπαινε κάποιος σε τούνελ με 180. Εσύ κι όλοι οι άσχετοι και επικίνδυνοι καβαλημένοι και αγιογδύτες συμπατριώτες σου, όπως και όλες οι νεαρές (...λέμε τώρα) άσχετες, επκίνδυνες, (ακόμη) ξανθές, με golf, mercedes A-class ή και suv, με ψυχολογία θειάς (θείας ΟΧΙ θεάς), παγουρίτσες, που οδηγούν στους στενούς δρόμους της Ηπείρου και ειδικότερα κοντά στα παραθαλάσσια μέρη κι έχουν την απαίτηση να ανοίγει ο δρόμος σαν να περνάει ο Μωυσής την Ερυθρά θάλασσα, κι αν δεν, να ξεσκίζουν τον ΚΟΚ, εσας λοιπον σας προτείνω να μείνετε εντός Ιωαννίνων. Πάνω-κάτω στη Δωδώνης, αντε και λίγο δώδεκα και παραλίμνιο, maximum έως τη Στρούνι... Μείνετε εκεί, θα κάνει σε όλους καλό.

  11. #1136
    Ενα GS με γερμανικες πινακιδες, προβλεπε ζευγαρακι επανω,ταξιδακι κ ετσι.
    Σας χαιρετησα και ανταποδωσατε.
    Ειδα και ενα ζευγαρι στο μαγαζι στη Μαντινεια με ενα παλιο αλλα σε πολυ καλη κατασταση GS,τα ειπαμε λιγο,ρωτησα αν ηταν απο εδω μεσα,αλλα δεν ειχε μπει ποτε.
    οποτε του προτεινα να μπει να διαβασει για κανα ταξιδακι,αφου ειπε οτι τα γουσταρει.
    Φιλε αμα το δεις μιλα μου,ο σερβιτορος ειμαι :P
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  12. #1137
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Σε είδα αυτοκίνητο χτυπημένο και μεγάλη κυλίδα αίματος στην άσφαλτο σήμερα μετά τα Λουτρά Ωραίας Ελένης...

    μια στιγμή απροσεξίας μπορεί να αλλάξει τη ζωή πολλών ανθρώπων.... για πάντα...
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  13. #1138
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    18/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σε ειδα την Κυριακη Varadero στο υψος του Κορφου περιπου που γυριζες απο Επιδαυρο ενω εγω πηγαινα, χαιρετησες και ανταπεδωσα! Καλες βολτες! Πολυ κοτρωνα και βραχακια ( απο κατολισθησεις; ) ειχε παντως η διαδρομη αυτη τη φορα, συν ενα patch απο λευκη αμμο απλωμενη και να μην φαινεται, ευτυχως στην εξοδο της στροφης που ειχα αρχισει να ισιωνω, οποτε ολα οκ παρα το γλυστρημα...
    Σας βλεπω κατα εκατονταδες καθε μερα να κανετε τα απιστευτα, αλλα δεν σχολιαζω, θα χρειαστω 10 σελιδες για να κανω αρχη μονο...

  14. #1139
    Απροσάρμοστος Το avatar του/της railDG
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    25
    Σας είδα στην Αγία Μαρίνα που σταματήσατε στο φούρνο να φάτε κάτι και σας χάρηκα.
    Μηχανή,μαγιώ,κάτι πρόχειρο για το δρόμο και άγιος ο ''Θεός''...Καλούς δρόμους!

    Σε είδα και εσένα στο ίδιο μέρος να πουλάς μούρη στις 5 το πρωί με την 1.400αρα μπροστά σε τρεις ανθρώπους...Θα την πατήσεις καμιά ώρα και θα γελάω.Α,ρε ελληνικό καγκουριλίκι!
    Ξύπνα...φτάσαμε...!

  15. #1140
    Σε πέτυχα πάνω στον Υμηττό στη χωμάτινη διαδρομή από Παπάγου προς Παιανία, εσύ είχες το ποδήλατο εγώ το Husky. Μου πες ότι δουλεύεις ΜΟΤΟ και ότι το κράνος που φόραγα ήταν το παλιό δικό σου. Μικρός που είναι ο κόσμος αδερφέ...καλές βόλτες φίλε.
    moonchild

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF