Σελίδα 77 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 2767727374757677787980818287127 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.141 έως 1.155 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1141
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.961
    Σε είδα να μπαίνεις στην Αττική Οδό από τα Σ.Ε.Α....

    Πρόλαβα να δω την πινακίδα σου που έγραφε "FOX". Άνοιξα λίγο το VFR για να δω καλύτερα, αλλά μου τράβηξαν το μάτι τα διακριτικά στην πέμπτη "πόρτα" σου...

    RS6R MTM

    Δεν έχω ακούσει άλλο αυτοκίνητο να στριγγλίζει έτσι!!!

    Sent from my iPhone using Forum Runner

  2. #1142
    οτι δειξει το σπρα'ι'τς
    Εγγραφή
    02/10/2007
    Μηνύματα
    101
    Σας είχα δει καλόπαιδα ,τρεις-τέσσερις φορές ,καθώς προσπαθούσατε να σηκώσετε το φορτηγάκι μου.
    Τελικά, δεν σας είδα και τα καταφέρατε.
    Συγχαρητήρια ,σκοτώσατε τον πεθαμένο.
    όποιος εις την ορθήν του γνώμην περί οποιουδήποτε αντικειμένου προσθέσει την διαφοράν, η οποία το διακρίνει από όλα τα άλλα, αυτός θα έχει αποκτήσει την γνώσιν αυτού, ενώ προηγουμένως δεν είχε παρά απλώς μία γνώμη..

  3. #1143
    Boy Is Back in Town Το avatar του/της soter3gm
    Εγγραφή
    31/03/2005
    Μηνύματα
    681
    Σας είδα στην εθνική κοντά στο καραβόμυλο με το του ντου μου ξεβράκωτους αλλά με κράνος μέσα στη βροχή μπρος τα κάλλη τι είναι ο πόνος και εσένα με την Αφρικάνα και το σορτσάκι "παπάκι" ΡΕ δεν έχει αδιάβροχα πουθενά να φορέσετε ???????
    SOTER3GM
    "Ride hard live forever"
    soter3gm

    ----------------

  4. #1144
    Νέο μέλος Το avatar του/της asimaki
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    13
    Σας είδα όοοοοοοοολους τους οδηγούς του σαββατοκύριακου να έχετε ξεχυθεί 15αυγουστο στο δρόμο, κανοντας την διαδρομή εντυπωσιακή έως άκρως εκπαιδευτική. Όσο για το προβλεπέ τρίπτυχο γυαλί-μαγιώ-σαγιοναρα πάνω στις μηχανές, δεν θα μπω στον κοπο να το σχολιάσω....
    Γραμμένα στα παλιά μας παπούτσια του κόσμου τα πρέπει, τα θέλω, τα μη...

  5. #1145
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.129
    Σας είδα με τις κούκλες σας φορτωμένες, στο λιμάνι της Καλαμάτας να ανεβαίνετε τη μπουκαπόρτα του 'Βιτσέντζος Κορνάρος' για Κρήτη και ζήλεψα.Στο τσακ να μπουκάρω κι εγώ μαζί σας κι όπου με βγάλει η άκρη -Καστέλι που αλλού

  6. #1146
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα αμαζόνα με το xt 250 (νομίζω) φουλ προβλεπόμενη με επιγονατιδες κτλ στο χωματόδρομο που οδηγεί στο φαράγγι της ποταμού Νέδας εχθές το μεσημέρι.

    Επίσης σήμερα χαιρέτησα με το αμάξι fazer 600 ζευγάρι φουλ προβλεπόμενο επίσης με σαμάρια και backpack η κοπέλα.Σταματήσαμε στα Ολύμπους πλαζα πριν την κόρινθο και τα είπαμε λίγο πριν φύγετε.Κάνεις από εδω?
    Keep spamming!!!:a13:

  7. #1147
    Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Εγγραφή
    16/01/2009
    Μηνύματα
    811
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από immoral Προβολή μηνύματος
    triumph daytona ασιμή Κοπέλα αδύνατη προβλεπέ στον Πειραιά κοντα στα κρητικά ποια??? ειν. τούτη ρε παιδιά μπράβο της όμως γιατί είδα τα λάστιχα και μάλλον πηγαίνει για track day !!!!!!!! και εγώ δεν ξέρω καν που είναι η πίστα στα μέγαρα
    Δεν το περίμενα αυτό!
    Γεια σου immoral

    Εκει λοιπόν κοντά είδα κι εγώ την Πέμπτη μαυρο daytona 675 με αυτοκόλλητα Monster
    I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

  8. #1148
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    σας είδα χθες και σήμερα πολλούς δικάβαλους, τριβάλιτσους και με φουλ εξοπλισμο! καλό δρόμο σε όλους
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  9. #1149
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kokar
    Εγγραφή
    11/07/2012
    Μηνύματα
    248
    σε είδα βρε μ@λ@κ@ στο Καβούρι πάνω στο παπάκι με μαγιό και τσόκαρο , την κηρία σου από πίσω και το παιδί για αερόσακο στην κυρία........

  10. #1150
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της iliasfyntanidis
    Εγγραφή
    10/04/2012
    Μηνύματα
    188
    Είδα την άδεια μου να τελειώνει.Από αύριο θα κολυμπάω πάλι,όχι στην παραλία αλλά στα σκατά....
    Ride till the end....isle of man style!
    William Joseph "Joey" Dunlop, OBE (February 25, 1952 - July 2, 2000)

  11. #1151
    σε ειδα στη Αγ.Δημητριου στη Σαλονικη
    το απογευμα ξανθουλα μικροκαμομμενη με το GSXR σου
    και το SHOEI στον αγκωνα και οχι στο ομολογουμενως πολυ ομορφο κεφαλακι σου
    κριμα δεν ειναι??

  12. #1152
    Περαστικός Το avatar του/της micro_fresh
    Εγγραφή
    23/09/2009
    Μηνύματα
    54
    Σε είδα με το μισουσβισι τον αγρότη που δεν ειδες τα σταματημενα στην Αρφαρών-Καλαμάτας στο Αριοχώρι, τα οποια περίμεναν να περάσουν τα προβατα(!) και με τιμονια αποτομη για να μην τους εμβολίσεις κέντραρες την κολώνα της ΔΕΗ! ευτυχώς είδα ότι ήταν όλα καλα! Προσοχή παιδες.

    edit: διόρθωση ορθογραφίας
    Τελευταία τροποποίηση από micro_fresh; 20/08/2012 στις 14:23.
    Music is my soul...

  13. #1153
    Σε ειδα και δυστυχως σε ακουσα, Kηφισσιας, παναθεμα με,
    με λευκο Multistrada 1200 και τελικο εξατμισης
    "Racetech by Papagiannis R&D",
    ταπωμενο και μου ηρθε ντουβρουτζας με το ηχητικο χάλι που ακουσα
    Με τον Παπαγιαννη κανενα προβλημα, μια χαρα δεν εχω τιποτα.
    Με εσενα τα εχω γιατι εδωσες πανω απο 15.000 χιλιαρικα για την κουκλα,
    βαλε ρε κακομοιρη και μια Termignioni, τσιγκουνη
    Typhoon 125, NX 250, WR200, LC4 400E, M 600, Canyon 500, LC4 640 SM, 640 ADV, Speed 4, Z1000, 404 DS, ADV 950S , SDuke 990, SM 950 , 440 SM, 690 SM, TUONO 660!

  14. #1154
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tom kissas
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    692
    Σε ειδα βλακα με το Lexus που ειναι σαν διαμερισμα με ροδες να με κλεινεις 2 φορες στην γαλατσιου και οταν πηγα να σε προσπερασω κοντεψες να με βγαλεις εξω απο τον δρομο, μετα θυμηθηκες οτι εχεις γκαζι..:a31:

  15. #1155
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    σε ειδα βλακα ελληνα , να ξαναπηγαινεις στην παραλια και φετος γιατι γεννηθηκες με το δικαιωμα αυτο...

    και να πετας αποτσιγαρα αμετρητα οσα τα βοτσαλα στην παραλια....μπουκαλια πλαστικα αμετρητα ...καπακια απο κονσερβες γιατι την ξαναειδες χιππης και τρως ντολμαδακια διπλα στο κυμα....

    γαμω το μ*%νί που σε πεταγε .... (γιατι δε φταις εσυ) που εδωσες και φετο στον "γραφικο" πελεκανο της διαφημισης οση σημασια εδινες και στον Γαλατη οταν εβγαινε στο Star

    Υ.Γ. ευχομαι στα παιδια σου τετανο απο σκουπιδι που πεταξες εσυ γιατι το καρμα ειναι η μεγαλυτερη πουτ@να.....
    Accipere quam facere praestat injuriam

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF