Σελίδα 78 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 2868737475767778798081828388 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.156 έως 1.170 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1156
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johnny_Nik
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    186
    Σας είδα πανηλίθιους παπάκιδες να σφάζετε στεγνό το κόκκινο στις εστίες στου Ζωγράφου. Και καλά ο πρώτος έφυγε μακριά και "ανοιχτά" για να μην ενοχλήσει εμάς που είχαμε την ατυχία να πηγαίνουμε "στη φτώχεια΄μας" με πράσινο. Ο δεύτερος είχε πάρει φόρα και ερχόταν κατα πάνω μου!!! Όταν του κόρναρα με κοίταζε με ένα βλέμμα ηλιθίως αγελαδινό λες και έφταιγα εγώ που πήγαινα με πράσινο!!!!

    Αμ οι φρεσκογυρισμένοι από τας διακοπάς;;; Τα ζώα μου αργά, κινήσεις εντελώς αψυχολόγητες λες και ακόμα είναι στο χωριό και το πιο πιθανό είναι δίπλα τους να βρίσκεται καμιά γίδα. Ε δεν είναι γίδα ρε!!! Μηχανάκι είναι!!! Ήμαρτον.....!!!!!!
    2 stroke Sport Touring

  2. #1157
    Σε ειδα,με το κιτρινο Arai στον αγκωνα,να ψωνιζεις στο μαγαζι.
    Εφυγες με ενα ινοβα,με το κρανος ακομα στον αγκωνα,γιατι απλα αυτος εισαι.
    5 κατοσταρικα κρανος,υποτιθεται οτι ξερεις για ποιο λογο το πληρωσες τοσο..
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  3. #1158
    Σε είδα ευτραφές ζευγάρι σε λιμάνι των Κυκλάδων με το mega scooter και το 2-3 χρονών πιτσιρίκι ανάμεσα σας (έτοιμο να σκάσει ) λές και ήταν βαλίτσα (καλά για κράνος και τα σχετικά ούτε ίχνος).
    Και όταν σου την είπα ευγενικά για το πιτσιρίκι με διαολόστειλες...
    Δεν το συνέχισα γιατί το sumo δεν το κατεχω , αλλα δεν μπορώ να καταλάβω τι σκατα κουβαλάς στο κεφάλι σου για να θέτεις σε τετοιο κινδυνο μια αθώα ψυχη...

  4. #1159
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    σε ειδα προχτες να απογειωνεις το φοκους σου στην αριστερη λωριδα της εθνικης λιγο πριν την εξοδο της αττικης και με κατευθυνση απο αγ. στεφανο προς αθηνα.ειδα αρχικα καπνους απο τα λαστιχα στα 200-300 μετρα μπροστα μου και μετα το αμαξι σου απογειωθηκε πανω στο διαχωριστικο,εκανε 2,5 τουμπες στον αερα και αλλες 3 στο οδοστρωμα για να καταλαηξει αναμεσα σε μεσαια και δεξια λωριδα αναποδα και καθετα στον δρομο.
    σταματησα για να ανασυρω πτωματα,μα εμεινα εκπληκτος οταν μεχρι να σταματησω,να βγαλω το κρανος και να σβησω τη μηχανη,ειδα να βγαινει απο το παραθυρο του οδηγου ενας τυπος,απο αυτο του συνοδηγου μια τυπισσα,να ανοιγουνε ο καθενας μια απο τις πισω πορτες και να βγαζει ο ενας την κορη τους και ο αλλος τον γιο τους και να ειναι ολοι σε αψογη κατασταση!!!!

    οικογενεια αλβανων οπου ο μικρος τους απλα δακριζε απο το σοκ ενω η μικρη τους εκλαιγε γιατι φοβοτανε επειδη θα ερχοτανε η αστυνομια!

    η αμεση δραση ηρθε στα 3 λεπτα και ανελαβαν αυτοι τα υπολοιπα.

    σοκαριστικο αλλα ευτυχως αναιμακτο!!!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Ντελαπάρισμα.jpg 
Προβολές:	55 
Μέγεθος:	74,9 KB 
ID:	267476
    Τελευταία τροποποίηση από TROOPER; 06/09/2012 στις 11:57.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #1160
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σε ειδα εξυπνε με το Versys τριβαλιτσο και την ενδυμασια σου να ερχεσαι να φουλαρεις στο βενζιναδικο....οταν σε ρωτησα για που εισαι, μου απαντησες με πολυ μεγαλη δοση ειρωνιας "μη ρωτας που παμε αλλα απο που ηρθαμε"....ξαφνιαστηκα οταν μου ειπες οτι ερχεσαι απο Σαλονικα....γιατι με διχαλα,βερμουδα και κοντομανικο εσυ και η κοπελια οχι απο Σαλονικα δεν ερχεσαι αλλα ουτε απο το περιπτερο!!

  6. #1161
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Σε είδα αμαζόνα με το xt 250 (νομίζω) φουλ προβλεπόμενη με επιγονατιδες κτλ στο χωματόδρομο που οδηγεί στο φαράγγι της ποταμού Νέδας εχθές το μεσημέρι.
    XR 250
    Η Ελίνα ήταν,χωματοφάγος!

  7. #1162
    Με βλεπω να <<ξεφυλλιζω>> το car στις 5 το πρωι...
    Μια που θα την παρω και μια που δε θα εχω να της κανω τα χατηρια..
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  8. #1163
    Νέο μέλος Το avatar του/της asimaki
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    13
    Σε είδα (και ήσουν κούκλος) να την έχεις αράξει σε μια σκιά στη λεωφ πάρνηθος, στη μέση του ρεύματος που ανεβαίνει. Πρέπει να την είχες καταβρεί γιατί αργότερα που κατέβηκα,ακόμα εκεί ήσουν. Πρόσεχε βρε παλιομούργο, μην πάρεις κανένα στο λαιμό σου....
    Γραμμένα στα παλιά μας παπούτσια του κόσμου τα πρέπει, τα θέλω, τα μη...

  9. #1164
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    31/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Σε είδα 5/8 με το κόκκινο BMW 520 να με προσπερνάς αεροπορία πριν το Τουμπίτσι Γορτυνίας κατά τις 1:10 τα ξημερώματα...και σε ξανάδα σταματημένο με 2 ανθρώπους ξάπλα στο δρόμο...πέθαναν και οι 2 για το τίποτα...ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΚΑΤΟΙΚΗΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΟΒΟΥΝ, ΗΛΙΘΙΕ...

    http://megalopoli-fm.blogspot.gr/201...post_4396.html
    http://www.arcadiaportal.gr/news/exa...itsi-gortunias
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  10. #1165
    Σε ειδα παρκαρισμενο στο Παραθιν ' αλος FZ1s μπλε με το full fairing χωρις καθρεπτες,με τις φρεναρες εμπρος την προηγουμενη εβδομαδα...
    δεν παρκαρα διπλα να μη ζηλεψεις τουμπανακι!
    Και ρωτάει ο τροχύλιας
    -Ήντα γινε?Πραμααααα του απαντάει ο καργιάτζουλας.....

  11. #1166
    Θα μυρισεις το λαδι μου.. Το avatar του/της deus_cide
    Εγγραφή
    17/10/2006
    Μηνύματα
    43
    Σε είδα με το κιτρινο σφιχτό μπούστο να μη χωράει τις πελώριες βυζάρες σου επανω στο busa σου.
    Παπαναστασιου εναντι νοσοκομείου... Κίτρινο arai,φιμε τζαμάκι..Βγαλε το φιμέ να δω τα μάτια σου, και θα προσπαθήσω να σηκώσω το dr στη μια!
    Τα φερινγκς είναι για τις αδερφές...

  12. #1167
    Aκαταλληλο το moto.gr.
    Στα δικα μας.
    Ρε ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ,μην οδηγατε το παπι σταυροποδι,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.
    Και εσυ αρχιδακι γειτονα,παλι ανεβαινες αναποδα το μονοδρομο μπαλα,χωρις φωτα.
    Αν βρεθω στο δρομο σου θα σε ριμαξω στην κλωτσια.
    Μαυρο fazer,πολυ προβλεπε ο φιλος,μπουφανακι κ μποτουλα,στο φαναρι λακωνικης.
    Εκανα πισω να δω πινακιδα,αλλα ελειπε..
    Τελευταία τροποποίηση από webassasin; 23/08/2012 στις 01:34.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  13. #1168
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    σε είδα κωλόμπατσε να μην με αφήνεις να παρκάρω δίπλα απο κάτι κώνους και καλά δεν επιτρέπεται,μετά που επέστρεψα,είχες μετακινήσει μερικούς για να παρκάρει ένας κουτάκιας...
    είπα να σου πώ κανά δυό φωνήεντα,αλλά έχε χάρη η ιερή μέρα και το μέρος...

  14. #1169
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σε ειδα μπατσε-ζητα να ξεκινας απο φαναρι και να προσπαθεις να κανεις σουζατο σηκωσες μιση ροδα και μετα πηγες μαλιοκουβαρα.ουτε φαρο ουτε τιποτα...ποσο θα γουσταρα να σε τραβαγε καποιος βιντεο εκεινη την ωρα και να εισαι πρωταγωνιστης σε βιντεακια στο νετ..
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  15. #1170
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα κοπελίτσα με τα λαχταριστά μπουτάκια και στο σκουτεράκι σου με το χαμηλό πάτωμα είχες ένα φατσουλίνι Maltese όλα τα ευρά.
    Έτσι και βάλω στο σκούτερ εγώ τον Gixxer μου δεν παίζει να κάτσει τόσο ήσυχος με την καμμία...άσε που θα ρίξει σάλτο με καμμιά 60αρια χιλιόμετρα και θα τον ψάχνω ασε τίποτε ρόδες σε αντιθέση με το Maltese της κοπελιάς που καθόταν ήσυχο στην θέση του.
    Keep spamming!!!:a13:

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF