Σελίδα 80 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 3070757677787980818283848590 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.186 έως 1.200 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1186
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της freco
    Εγγραφή
    26/04/2012
    Μηνύματα
    501
    Σε είδα ηλίθιε TDMακια χτες μετά τα διόδια των Αφιδνών προς Αθήνα στις 9.15 το βράδυ, με ανοιγμένο το κράνος και το τσιγάρο στο στόμα να με περνάς από δεξιά με φόντο τα πρόσφατα καμμένα δέντρα και μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι. Έντονη μυρωδιά καμένου και λίγο πιο πέρα η πυροσβεστική.
    Τραγική εικόνα.

    ΥΓ. Πότε επιτέλους η Yamaha θα βάλει τασάκια στο TDM?
    Όχι "αμήχανος" πλέον...

  2. #1187
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    σε ειδα ρε τριμαλακα οδηγε της υδροφορας ''ΚΟΥΒΑ'' που ειχες φορτωσει νερο το σαββατο βραδυ απο αφιδνες και πηγαινες προς κοσμοθεα και ενω ενα λεκανοπεδιο ετρεμε οτι εχασε και τον τελευταιο πνευμονα πρασινου,και ενω τελικα ΕΥΤΥΧΩΣ ολα εδειχναν οτι μαλλον τη γλιτωσαμε, και ενω κι εσυ ειχες συμβαλει με την υδροφορα σου και πηγαινες για να συνεχισεις το εργο σου......

    ΠΕΤΑΞΕΣ ΡΕ ΤΡΙΜΑΛΑΚΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ?????ΜΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ????????
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #1188
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    ...Με Ειδα να περναω τις χειροτερες δικοπες μου των τελευταιων χρονων!
    Με ειδα να επιστρεφω με μαυρη διαθεση και δε ξερω τι θα γινει...
    Σε ειδα ασφαλεια να ληγεις σε 20 μερες προβλεπεται να κλειδωνει το CBR στο γκαραζ. (μηπως το πηγα και πουθενα?)

    Σε ειδα μαλακα με το ποδηλατο, φουλ εξοπλισμενο να κατεβαινεις με κοκκινο την Αυξεντιου, να μου μπαινεις σφηνα στην Ουλωφ Παλμε, να πατας νερα και να σωριαζεσαι μπροστα στις ροδες του PEUGEOT. ΠΩΣ σκατα προλαβα και σταματησα ΔΕΝ ΞΕΡΩ!
    Ευτυχως ουτε το ποδηλατο πηρα απο κατω, ουτε εσενα! Γιατι αν επαιρνα το ποδηλατο κι εσυ σηκωνοσουν αγρατζουνιστος θα ετρωγες δυο μπουνιδια να συνελθεις! Τσογλανε!

    Με ειδα να μενω απο φρενα στο αμαξι ξαφνικα τη στιγμη που κατεβαινα απο το πανω γκαραζ του πλοιου! πως δεν πηρα αμπαριζα κανεναν...

    Σε ειδα νησακι μου να φλεγεσαι και να καιγεται και η δικη μου ψυχη! Καρκινο να βγαλετε ρε πουστηδες!

    Σας ειδα κι εσας Fem-Fem ζευγαρακι μου να κανετε σεξ φορα παρτιδα στην παραλια αδιαφορωντας για τους γυρω! Κλαπ κλαπ! Ευγε!


    Ειδα κι άλλα, αλλά... που να τα θυμαμαι ολα ο ανθρωπος!

  4. #1189
    Σας είδα χθές αρκετούς να έχετε βγεί για τη κυριακάτικη βολτούλα σας και να χαιρετάτε οι περισσότεροι.
    Διαδρομή απο Ναύπλιο-Λεωνίδιο-Κοσμά και επιστροφή το βραδάκι... Και γαμώ!!!!!
    R1 07-08 άσπρο-κόκκινο με Ακραπες (μα τι ήχος....!!!!) με προσπέρασε παρέα με ένα ss μαύρο(ninja η cbr μάλλον) κοντά στους Μύλους.Full ολόσωμες φόρμες και οι 2 και να πώ οτι δε ζήλεψα, ψέματα θά'ναι........
    Χαιρετώ και το ζευγαράκι με BMW GS full φορτωμένοι με πινακίδα ΧΕΖ ....... που μας χαιρέτησαν αρκετές φορές

  5. #1190
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    .Σας ειδα κι εσας Fem-Fem ζευγαρακι μου να κανετε σεξ φορα παρτιδα στην παραλια αδιαφορωντας για τους γυρω! Κλαπ κλαπ! Ευγε!
    κινητο,καμερα και ...action!!!!!
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  6. #1191
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Σε είδα αλλοδαπό αρχηγόπουλο να προσπαθείς ν' ανεβάσεις το σκούτερ σου πάνω στο πεζοδρόμιο με φουλ γκάζι και να σημαδεύεις την τζαμαρία στη βιτρίνα μου. Πάει τη γ@μήσ@με σκέφτηκα κι ετοιμάστηκα για το μπαμ. Τελικά την πλήρωση το ψυγείο των παγωτών στο περίπτερο. Το έστειλες 15 μέτρα βόλτα, έτσι για να πάρουν τα παγωτά λίγο καθαρό αέρα.
    Όταν τελικά σε σηκώσαμε και σε ρώτησα αν είσαι καλά έγινες λαγός . Τέτοια πιλάλα ούτε ο RR μπιπ μπιπ δεν κάνει.
    Άφαντος έγινες λέμε, μωρέ μήπως και δεν έχεις άδεια παραμονής?????????????
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  7. #1192
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Σε ειδα Μ Α Λ Α Κ Α, με το 1200 το BMW, το γαλάζιο, στα φανάρια Εθνικής οδού και Κανελοπούλου στό ρεύμα πρός Πάτρα,
    καθώς ξεκίνησες, από την μεσαία λωρίδα να στρίψης δεξιά πρός Κανελοπούλου. Πρώτα-πρώτα μάθε να οδηγάς με συμπλέκτη,
    μετά μάθε γιά κράνος , και κατόπιν να στραβοκοιτάς........ που τα έμαθες όλα ανάποδα ψώλ@ , ε ψώλ@.
    Α, αν προλάβεις διάβασε και λίίίίίγο Κ.Ο.Κ.
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  8. #1193
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johnny_Nik
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    186
    Δεν μας έφταναν οι ανασφάλιστοι με κάθε λογής σαράβαλο

    Δεν μας έφταναν τα πιτσιρίκια με τις μπάλες, ποδήλατα, πατίνια...

    Έχουμε και όλους τους wannabe παλιατζήδες με τα καροτσάκια να κυκλοφορούν σε όλη την Αθήνα και να ξεχειλίζουν από παντού παλιοσίδερα. Τους είδα λοιπόν να μου σακατεύουν το αυτοκίνητο με ένα καρότσι που "ξέφυγε" της πορείας του. Πόρτα, τζάμια... Και ο πακης...? Ντεν καταλαβαίνει Ελλήνικος....

    Προχθές τα ιδια στη μπαγαζιέρα γειτονικής μοτό, την οποία ξύλωσε από τη βάση της. Πριν λιγες μέρες τα ίδια (ξανά) σε διερχόμενο όχημα... Έλεος πια...!
    2 stroke Sport Touring

  9. #1194
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σας είδα όλους εσάς με τα σκατά μέσα στο κεφάλι στη διαδρομή Κεχριές-Λουτρά-Αλμυρή... Μέσα σε 5 λεπτά είδα την άπειρη καγκουριά από ανεγκέφαλους αναβάτες μοτοσυκλετών και μαύρισε η ψυχή μου... εσένα λέω με το Kawasaki Z που παραβίασες το STOP με περιβολή μαγιό-λαστιχένια σαγιονάρα (για κράνος ούτε λόγος βέβαια ε...), είσαι τυχερός που είχα μέσα στο αμάξι την οικογένεια και αυτή τη στιγμή το κρανίο σου δεν κοσμεί τον προφυλακτήρα μου... σε είδα κι εσένα με το πράσινο Ζ χωρίς πινακίδα και φλάς να έχεις πιάσει κουβέντα με παπί με 30χλμ και να έχετε πιάσει όλο το δρόμο για να είναι πιο άνετη η κουβεντούλα σας, ενώ κάθε τόσο έριχνες ματιές πίσω για να δεις πόσο ουρά είχατε δημιουργήσει. Άϊ σιχτίρ δίτροχοι εποχούμενοι κάφροι!!!

  10. #1195
    Περαστικός Το avatar του/της micro_fresh
    Εγγραφή
    23/09/2009
    Μηνύματα
    54
    Σας (μας) είδα όλο και περισσότερους να βλέπουμε κάθε μέρα και χειρότερα!

    Τουλάχιστον σας είδα μια παρέα μετά τα διόδια από Κόρινθο προς Αθήνα φορτωμένους με τις βαλίτσες και τα όλα σας και ζήλεψα!
    Music is my soul...

  11. #1196
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σας ειδα σημερα το απογευμα 2 FJR 1300 τιγκα προβλεπομενοι να περνατε απο τη Πατρων Κλαους κατα τις 5 το απογευμα και ζηλεψα...

  12. #1197
    Σε ειδα να παρκαρεις εξω απο το μαγαζι,στη Μικρη Μαντινεια,εξω απο Καλαματα.οδηγος συνοδηγος προβλεπε και με ωραια κρανακια arai.
    Σε ρωτησα αν μπαινεις moto, αλλα συγκρατησα μονο το πρωτο συνθετικο του nick σου.
    Road-τι?
    Την καλησπερα μου και καλοταξιδο το 800
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  13. #1198
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    18/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σε ειδα κοκκινο DUCATI 1098 (?) βραδακι σε ερημικο δρομο πανω στο ορος Αινος στην Κεφαλονια να κατεβαινεις ενω ανεβαινα. Ημουν με το κουτι και σε ζηλεψα, ηθελα και εγω το διτροχο μου, πολυ σκοταδι με καταπληκτικη θεα στα αστερια και καθαρος αερας, οτι πρεπει για διτροχες βολτουλες

  14. #1199
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Σε είδα με το μαύρο TDM να σταματάς στην μεσαία (άναψες και αλάρμ!) εκεί στο Hilton για να κόψεις την κίνηση.

    Μπράβο! Ο παππούς που έκανε απόκρυψη / παραλλαγή στις πρασιές και που ξεκίνησε να περνάει μπροστά από το α-(αυτο)-κίνητό μου στην αριστερή ΔΕΝ είχε καμία ελπίδα να περάσει απέναντι.

    Κάτι "γαλλικά" όμως πρέπει να ανταλλάξατε με έναν ακράνωτο παπάκια που ίσως είχε άλλη άποψη. Είδα ότι τον "πήγες" μέχρι τον επόμενο τροχονόμο και εκεί τον άφησες...

    Συνάδελφός σου; Ο τροχονόμος εννοώ...
    I will take the mountains!

  15. #1200
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Johnny_Nik
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    186
    Σε είδα ντελιβεράκια να κορνάρεις και να βρίζεις στο τζιπ πίσω μου γιατί είχε το "θράσος" να αλλάξει λωρίδα. Το να του λές σου κορνάρω τόση ώρα (ενώ ήδη έχει φλας και έχει δείξει την πρόθεσή του) δεν νομίζω ότι σε απαλλάσει των ευθυνών σου. Αλλά ακόμη και αν θεωρείς ότι είχες δίκιο σκέψου ποιός θα ήταν ο χαμένος στην υπόθεση όταν το τζιπ σε πέρναγε από πάνω.

    Σε είδα και σένα με το ΚΤΜ να μαλακίζεσαι ασύστολα στην Ούλωφ Παλμε και να προσπερνάς παπάκια από δεξιά, μετά να χώνεσαι αριστερά και να κάνεις αναστροφή με κόκκινο προς πανεπιστημιούπολη. Πολύ έξυπνο... Ήθελα να ήξερα τι θα έκανες και εσύ αν ένα παπί ταλαντευόταν λίγο και σε έστελνε καρφί για τα παρκαρισμένα Λεωφορειοφορτηγά στην άκρη....
    2 stroke Sport Touring

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF