Σελίδα 85 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 3575808182838485868788899095 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.261 έως 1.275 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1261
    Σας είδα μαλακες μπατσοι χθες το βράδυ έξω απο το ΟΑΚΑ να ξεκινατε με σούζες και παντιλικια μέσα στον κόσμο και στα αυτοκίνητα .....…
    Μπράβο μαλακες !!!!!!!!!!!!!!

  2. #1262
    Σε είδα χθές πηγαίνοντας στο Δε Μωλ να έχεις ένα Jeep Wrangler με τις λαστιχάρες του, τον εργάτη του, τα φιμέ κρύσταλλα, τα κόλπα όλα του
    να κλείνεις από την αριστερή λωρίδα κόσμο και κοσμάκη για να πιάνεις δεξιά με το έτσι θέλω και αναρωτήθηκα...

    ...τι στο καλό πήρες τέτοιο εργαλείο και το έχεις σαν μόλις να βγήκε από την έκθεση, για να πηγαίνεις για καφέ στην άσφαλτο;


    Ρητορικό το ερώτημα με την ελπίδα ότι δεν μπήκε στο μωλ αλλά συνέχισε να πάει σε κανά βουνό να το λασπώσει
    και να το λακουβιάσει...

  3. #1263
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Σε είδα στην άνοδο της Μεσογείων, στο ύψος του Πενταγώνου, να σφάζεις το κόκκινο μόνο και μόνο για να προχωρήσεις 5 μέτρα προτού σταματήσεις πίσω από την άλλη κ@αριόλα.

    Αφού λοιπόν κόψατε αυτούς που έρχονταν από δεξιά με φανάρι λίγων δευτερολέπτων, στη συνέχεια, πάλι με κόκκινο, προχωρήσατε και παρολίγον να πατήσετε τους πεζούς που διέσχιζαν κανονικότατα το δρόμο.

    Στο επόμενο φανάρι που σε πέτυχα δεν πιστεύω να χαλάστηκες? Πάντως στιγμή δεν σταμάτησες να τρως τα αμύγδαλά σου φακλάνα .

  4. #1264
    Aφραγκο Μελος Το avatar του/της Gms
    Εγγραφή
    29/07/2010
    Μηνύματα
    383
    Σε ειδα μαλακισμενη κωλογρια με το μοντους στην Ε.Ο να εχουν κανει ολα τα αμαξια χωρο για να περασει το ασθενοφορο και εσυ
    να μιλας ανενοχλιτη στο κινητο και να μην κανεις λιγο δεξια να περασει το ασθενοφορο.Τι να πω ρε πουστη μου απλα δεν θα επρεπε να κυκλοφορουν στους δρομους τετοιοι ανθρωποι.Οπ λαθος ζωα ηθελα να πω.

  5. #1265
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/08/2009
    Μηνύματα
    27
    Σας είδα μαζεμένους στη Μεσογείων, κάτω από τη γέφυρα της Κατεχάκη, την ώρα που έριχνε γάτες σκύλους και πιο πάνω ιπποπόταμους. Σας είδα τετράτροχοι να (προσ)περνατε και να μας λούζετε με τα σκατόνερα της Μεσογειων, που κατέβαιναν από Παπάγου-Χολαργό-Αγ. Παρασκευή. Με είδα να διασχίζω ένα συνεχόμενο ποτάμι μέχρι το Σταυρό. Οποιαδήποτε μοτό πλην ψηλόφτερων κολυμπουσε μέχρι κάρτερ και βάλε....

  6. #1266
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    σε είδα ηλίθιε suvάκια να επιχειρείς να ξεπαρκάρεις απο το πεζοδρόμιο που είχες καταλάβει με το έτσι θέλω,να σου κάνω σινιάλο στα @ρχίδια σου,μόνο με τις κόρνες με κατάλαβες και περίμενες...ά είχες και τα φώτα σβηστά....

  7. #1267
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    vanda δεν ξερω αν το καταλαβες αλλα σε ειδα

    επισης αρμαγεδωνα (1)κοιτα τον δρομο και οχι τη γκομενιτσα με το ροζ φουστανακι μη το μαθει η γυναικα σου και δε σε σωζει τιποτα, (2)φορα το κρανος (μαλακα), (3)τραβα σε εναν ωρλ να σου βγαλει το κερι απο τα αυτια
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #1268
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    σε ειδα πρωι πρωι ρε φιλε ακρανωτε με το μπλε ασπρο GSXR να τρως το φαναρι της συμβολης Βασ.Κωνσταντινου με τον δρομο που ερχεται απο το Ζαππειο. Εκει στο φαναρι του Τραμ ντε...!!!

    προσπαθω να καταλαβω τι σκατα προσπαθουσες να καταλαβεις και περασες μπροστα μου με 3 χλμ κοιτωντας επιμονα.

    ρε μαγκα εκει ολοι περιμενουν με το γκαζι σχεδον πατημενο και πολλοι ερχομενοι δεν πατανε φρενο καν για να περασουν με το πρασινο.

    θα σε φαει κανενας λαχανο ρε μπαγλαμα !!!!

  9. #1269
    Νέος και ωραίος , άπειρος και 165ps , νύχτα και ξεκράνωτος , ευθεία και άνοιξες .....για τελευταία φορά .

    Αντίο ξάδερφε , ήσουν το καλύτερο παιδί αλλά πήρες και ρίσκα που δεν έπρεπε .

    Εις το επανιδείν λοιπόν ...

  10. #1270
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kiloMeater
    Εγγραφή
    02/08/2006
    Μηνύματα
    200
    κριμα, σε καθε περιπτωση
    http://community.webshots.com/user/IliasB

  11. #1271
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Σε είδα με το Z 750 με φουλ λινά πίσω και προστατευτικά και στις δύο μανέτες αλά motoGP
    Give me fuel, Give me fire

  12. #1272
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    σε ειδα πανταχου παρων Ζ-αρμαγεδων!!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #1273
    Σε είδα σήμερα με το κουτί σου, να κόβω και να σε αφήνω να μπεις στο ρεύμα μου από παράδρομο και λίγο ποιο κάτω να στρίβεις μπροστά μου και να ανοίγεις φλας αφού έστριψες....
    Ευτυχώς δεν το μετάνιωσα πικρά που σε άφησα μερικά δεύτερα νωρίτερα....

    Ουυυυφφφφ.... Εάν δεν το έλεγα θα έσκαγα με τον καραγκιόζη.....
    Life is a trip......
    Better do it on a motorcycle.

  14. #1274
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/08/2012
    Μηνύματα
    57
    Σε είδα στον καθρέφτη να ξεκινάς από πίσω μου....σε άκουσα και να κορνάρεις.....έκανα την μακακία να είμαι πολύ μπροστά και να μην βλέπω το φανάρι....και ξεκίνησες με κόκκινο ηλίθιε!!!! Το πέρασα το φανάρι με κόκκινο και θα με σουβλάκωνε η γιαγιά με το Atos. Τσάμπα το μπινελίκι που έριξα στην κυριούλα που περνούσε κανονικά με πράσινο......είχε δίκιο.....

  15. #1275
    Απροσάρμοστος Το avatar του/της railDG
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    25
    Σε είδα μάνα (θεία,νταντά,δεν ξέρω ) πάνω στο παπάκι με το μωρό μπροστά και την τετράγωνη σχολική του τσάντα ανάμεσά σας να παίρνεις τη στροφή και το χέρι σου να μη φτάνει στο τιμόνι καλά καλά,γιατί ήσουν και κοντούλα...
    Σ'αυτές τις περιπτώσεις το μητρικό ένστικτο κοιμάται;
    Ξύπνα...φτάσαμε...!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF