Σελίδα 75 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 2565707172737475767778798085125 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.111 έως 1.125 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1111
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jimmis5
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    2.116
    Εσυ με ειδες οταν δεν αφηνα την κορνα μπας και ξυπνησεις ποζερα με το TDM ξεκρανωτε ηληθιε που προφανως σε βαρεσε ο ηλιος στο κεφαλι μεσημεριατικο
    και ειχες και την κοπελια πισω ετοιμη για τα καλειστια 2012 και πανω σε εκεινη την γλυστερη στροφη τριμαλακα κοιταγοσουν στην τζαμαρια να δεις τα μουτρα σου να δεις την γκομενα να δεις το γαματο μηχανακι σου?...Επρεπε να δεις τα μουτρα σου ομως πανηλιθιε οταν εβλεπες ειδες επιτελους το αυτοκινητο μου και δεν ηξερες τι πατουσες φρενα γκαζι οτι να ναι.Την γλυτωσες φθηνα αλλιως θα ησουν αφισα καρτα κορνιζα..

    ΕΙδα και εσενα βενζινα το μεσημερι εβαλα τζινα με 1,69 και στις 9 το βραδυ πηγε 1.756,κλειστο ρε και ξεκινα να πουλας κοκκαινη
    Οι μοτοσυκλέτες δεν εχουν πια ψυχή γιατί οι άνθρωποι δεν εχουν πια ψυχή
    Είτε έχεις είτε δεν έχεις αν δεν σε τρέχουνε μην τρέχεις...
    Αν δεν ξερεις που πας γυρνα πισω!!!

  2. #1112
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Σε είδα τις προάλλες με το παπί, στην άνοδο της Μεσογείων λίγο πριν τη γέφυρα, να το κόβεις ξαφνικά στην αριστερή λωρίδα και να σταματάς .
    Ο λόγος? Ήθελες να κάνεις αναστροφή οπότε απλά καβάλησες το κράσπεδο...
    Τελευταία τροποποίηση από VASOS; 05/08/2012 στις 14:50.

  3. #1113
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    18/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σε ειχα δει πριν χρονια και σε θυμαμαι ακομα... Ημουν στην Πανεπιστημιου στο φαναρι λιγο πριν την Ομονοια (εκει που ηταν το παλιο μετροπολις) μεσα στο κουτι και περιμενα να αναψει το φαναρι. Σκας διπλα μου στο ολοκαινουργιο Ζ750 (ηταν νεο μοντελο τοτε) τελειως squid, μαγιο, παρεό, σανδαλι, τελειο suntan, κορμι λαμπαδα και στυλ να περισσευει κτλ. Σκεφτηκα να σου ζητησω να με παντρευτεις, αλλα δεν ηθελα να σου χαλασω τη μερα, εσυ ειχες φτιαξει την δικη μου

  4. #1114
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Σε είδα άδεια Αθηνα χτες στις 2 τα μεσανυχτα και πολυ σε χαρηκα!
    Με ειδα να βολταρω all around...από Ζωγραφου Βουλιαγμενης μεχρι Λαιμο...και μεσω παραλιακης προς Κηφισο...Λαινοπουλο και Κηφισια...
    ...και να απολαμβανω χαλαρότητα, δρομους ανοιχτους και γκαζια!
    Η νύχτα τελείωσε με μια απρόσμενη παγωμενη μπυρα στο γνωστο περιπτερο...κατα τις 4...
    Ομορφη πόλη!

    Σας βλέπω όμως κι εσας λαστιχακια μου και σας επιβεβαιωνω το "ακυρο" καθε στιγμη!
    "βαλε RENNSPORT! Πολυ καλα λαστιχα και οταν ζεσταθουν γ@μανε!"

    @@ΔΙΑ ΚΥΡΙΟΙ!

    Χτες ειδικα, εψηνες αυγα πανω τους...

  5. #1115
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    σε ειδα ρε γιδι στους αγιους αναργυρους , με το παπι και την κοπελια πισω , να καρφωνεις το βλεμα σου στους Διας και να σφαζεις το Στοπ ... ισι -ισα που προλαβα και περασα αλλα ειχες πλακα οταν σταματησα και σε κοιταξα ζητησες και τον λογο ..

    σε ειδα SR Cafe Racer εξω απο το κακοφωνιξ και σε ζαχαρωνα .. πολλες για τον μερακλη που σε εχει

  6. #1116
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pakosgemistos
    Εγγραφή
    21/12/2007
    Μηνύματα
    105
    Σας είδα..Δύο ζευγάρια σε σκουτερ,ανεβαίνατε προς Χάνια Πηλίου για να την ''πέσετε'' από την πίσω μεριά προς Χορευτό-Μυλοπόταμο και άλλες όμορφες παραλίες!Αλλά δε προλάβατε,μόλις είδατε το μπλόκο αναστροφή και Βόλο,γιατί μυαλό είχατε μόνο για καφέ από το Μικελ,χαχαχα χαχαχου να πιάνετε ένα ρεύμα δικό σας,να λέτε τα νέα σας,λες και στη παραλία τί θα λέγατε?Ούτε κράνος ούτε μπουφάν τίποτα,κανείς!!!Να οδηγάει ο ένας με το καφέ στο χέρι,γυαλί και παντόφλα ο άλλος.οι κοπέλες όλο χαρά ομοίως!
    Και σίγουρα μυαλό δε θα βάλατε,μόνο θα λέτε οτι σας χαλάσανε την εκδρομή οι μπάτσοι! Καλύτερα από το να κλαίγατε αγκαλιά με τις κοπέλες στην ασφαλτο και όχι στο κρεβάτι από ευχαρίστηση!

  7. #1117
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.487
    Σε είδα έξω από το δημαρχείο του Αιγίου και σε θαύμασα, όταν όμως είδα το λάστιχό σου απογοητεύτηκα...

    ... μα 2,5 δάχτυλα chicken strip σε BMW S1000RR.........

    Κρίμα το μηχανάκι ργμτ......

  8. #1118
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σε ειδα 45αρη να προθυμοποιεισαι να με σπρωξεις με το σκουτερ σου οταν εμεινα με το παπι της δουλειας.δεν στο ζητησα και επεμενες παρολη την αρνηση μου.να σαι καλα ρε φιλαρακι,ειλικρινα!!
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  9. #1119
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    σας είδα σήμερα όλους να πηγαίνετε αργά με τα κουτιά σας σήμερα...σας βάρεσε η ζέστη;

  10. #1120
    Σαρδαναπαλος Το avatar του/της sotostzav
    Εγγραφή
    16/01/2011
    Μηνύματα
    638
    Σε ειδα παραλιακη απο το δελτα φαληρου και μεχρι το σημειο που μπαινεις στην βαρης-κορωπιου γεματη,ακομα και σε καθε στενο που εβγαινε,κυρ-αστυνομους χτες το απογευμα...τι ειχε συμβει βεβαια,ποτε δεν καταλαβα...αλλα ηταν ωραια να περναω τα "κοκκινα" νομιμα!!!
    Here I am,on the road again.......

  11. #1121
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    σε είδα ηλίθιε να σφάζεις κυκλικό κόμβο και να μπαίνεις απο το αντίθετο,σταμάτησες να δείς τι μαλακία έκανες απο τα κορναρίσματα των αγανακτισμένων οδηγών....
    σε είδα κι εσένα μερσεντάκια να κατακρεουργείς με πολλά χλμ. ΣΤΟΠ σε κεντρικότατη διασταύρωση,ευτυχώς δεν περνούσε κανείς εκείνη τη στιγμή,γιατί θα ήμουν μάρτυρας σοβαρότατου τροχαίου...

  12. #1122
    Σε είδα ενώ έπινα καπουτσινοφρεντιά περιμένοντας στο Γρηγόρη στην Πανόρμου με τζιεσεξαρ (μάλλον) ενώ περίμενες στο φανάρι,
    φούλ εξοπλισμός, επικαλαμίδες κλπ και αισθάνθηκα πολύ πιο απογοητευμένος από τον εαυτό μου που είχα βγεί μόνο
    με γάντια και κράνος (ναι και βερμούδα και κοντομάνικο - όχι σαγιονάρα όμως ).
    Μπράβο ρε φίλε, εγώ δεν άντεχα να κάτσω να περιμένω τόσες ώρες ντυμένος, έπαιξα με τη τύχη μου.

  13. #1123
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Σε ειδα ντελιβερα ακρανοτε με τον καφε που σου παρηγγειλα, να σκας με την πλατη και το κεφαλι στο πεζοδρομιο και μου εκοψες το αιμα.Για κρανος ουτε λογος βεβαια....
    Δεν πειραζει ο Αγιος Εσπρεσιος ειναι μεγαλος......
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  14. #1124
    Σας ειδα ρε μαντραχαλαίοι πανω στα μικροσκοπικά BMX ποδήλατα να κατεβαίνετε αναποδα την Ακαδημίας στη μία το πρωί

    Τρελο σκηνικο
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  15. #1125
    Σε είδα βρωμιάρα κυράτσα στην Τατοϊου να θες να κάνεις προσπέραση και να έχεις βγάλει
    το μισό mercedes στο αντίθετο και να έρχεσαι πάνω μου. Φτηνά την γλύτωσα όπως και
    ο από πίσω που έβγαινε από το βενζινάδικο παραλίγο να δει τα ραδίκια ανάποδα. Mα το βλέμα
    σου ήταν που μου την έδωσε στο κρανίο. Βλέμα "Τσαντίλα, κάνω ότι μου γουστάρει, σας γράφω όλους
    στο γερασμένο μ@@νι μου και άιντε μαμηθείτε κάντε στην άκρη να περάσω" Έμοιαζες και με τη Λανγκαρντ :P
    Εσείς οι υπεράνω θέλετε πολύ ξύλο λέμε

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF