Σελίδα 1 από 128 1234561151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1

    ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

    Πάμε άλλη μια απόπειρα...

    Παρακαλώ, περιοριστείτε σε αυτά που είδατε. Σχόλια θα κόβονται.
    safety doesn't happen by accident

  2. #2
    Σε ειδαμε πρωι πρωι με τη Harley Electra Glide και πορωθηκε ολο το σχολειο.
    Επιτελους,σε ειδα και εσενα σαν σωστη μητερα να φορας κρανος στο παιδακι σου πριν το ανεβασεις στο scooter.Μπραβο!

  3. #3
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.039
    Σε είδα με το Moto Guzzi Stelvio στον παράλληλο του πεζοδρόμου του Περιστερίου, περίμενες ενα Subaru Impreza να παρκάρει, σταμάτησες ακριβώς μπροστά μου και άκουγα το γουργουρητό του κινητήρα σου......Προχθές αυτό, 27/09


  4. #4
    Με βλέπω όλο και πιο συχνά να μην λαμβάνω απάντηση όταν χαιρετάω μηχανή στο δρόμο.

    Σήμερα μόνο 1 στους 10.
    Κόκκινο μουλτιστράντα 1100 (μάλλον) μεταξύ μαυροβουνίου γιαννιτσών.
    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.467
    Δεν σε ειδα φιλε το πρωι στα διοδια της Αττικης Οδου , που χωθηκες διπλα μου , για να περασεις τσαμπέ , μαζι με μενα , μολις ανοιξε η μπαρα.

    Μαγκια ? Ηρωισμός ? Γροθια στο κατεστημενο ?

    (Κοψαν και τα σχολια γμτ , γιατι ειμαι σιγουρος οτι εισαι απο δω μεσα και διαβαζεις)

  6. #6
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Σε ειδα στην Κηφισιας με την bmw 1200gs φυσικα ξεκρανωτος με το γυαλακι σου να μιλας στο κινητο και να οδηγας με το 1 χερι ανετος...
    Μωλις αρχισαν οι κορνες απο τους παποβιους πισω απο μενα, γυρισες και κοιταξες με υφος ''γ@μαω'',εκλεισες το κινητο και αρχισες να τρεχεις σαν τον μαλακα αναμεσα στα αυτοκινητα...(αν επεφτες θα σε μουντζωνα...μπαγλαμα)...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  7. #7
    Σε είδα τεράστιο λευκό φελιζόλ στην Αθηνών Λαμίας να πετάς κατά πάνω μου.
    Ευτυχώς ήσουν πολύ μεγάλο και χτύπησες ανάμεσα σε 2 αυτοκίνητα και έσπασες
    και εγώ πέρασα ανάμεσα. Ούτε σε ταινία δράσης να ήμουν. Λίγο πιο κάτω μου
    ήρθε άλλο ένα κομμάτι μικρό στο πόδι και ακόμα πονάω, σαν τούβλο το ένιωσα.
    Φαντάσου να είχε πέσει πάνω μου το μεγάλο κομμάτι

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Σε είδα κοιμισμένε, οδηγέ ,που ήθελα να σου στρίψω ανάποδα την μούρη εχθές το βράδυ,κάθετος απο τον περιφερειακό ,φανάρι μπροστά στα 100 μέτρα, κίνηση αρκετά και εσύ τελευταία στιγμή ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ όλους σου τους επιβάτες,κυρίως αυτούς που ήταν κατά πάνω μου δηλαδή 2 πόρτες συνοδηγού και πίσω,τις άνοιξατε και τέρμα,ΤΟΥΒΛΑ! Κόντεψα να βρεθώ κάτω ,σας έριξα μια μούτζα και ένα γερό βρυσίδι απο μέσα απο κράνος αλλά σίγουρα με ακούσατε ,ΖΩΑ!

  9. #9
    σε ειδα πριν κανα μισαωρο με το ασπρο GSXR με τις χρυσες ζαντες
    και το κιτρινο agv κρανος στην παραλιακη...
    ωραια "παιξαμε" μεχρι να χωρισουν οι δρομοι μας...
    καλες βολτες παντα

  10. #10
    Σε είδα καραγκιοζοplayer απόψε κατά τις 7 με το μαύρο κ5 κάτω απ την γέφυρα στην Κ Λάος,
    να το παίζεις Σιμοντσέλης vs Γκαζόζας και να κλείνεις απο αριστερά τον ανυποψίαστο κυριούλη με το kle
    για να βγείς προς Συγγρού με παντιλίκια πουτανιάρη.
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  11. #11
    Σε είδα κάπου μεταξύ Ακράτας και Αιγίου , ktm adv 990 , και ήσουν ο μόνος που χαιρέτισες και πρώτος και με χέρια και με φώτα ....
    Με εξέπληξες πραγματικά , και ήμουν πάνω στη στροφή και δεν μπόρεσα παρά μόνο να σου παίξω μια φορά βιαστικά τα φώτα , να σαι καλά ρε παλίκαρε και καλούς δρόμους να έχεις .

  12. #12
    Σας είδα Μπατσόνια χθες το απόγευμα που γύριζα από τη δουλεία στην πλατεία Αγίας Σοφίας στο Ν.Ψυχικό να έχετε σταματήσει όλα τα μηχανάκια που είχαν περάσει από εκεί (απ ότι κατάλαβα τους ακράνωτους). Εμένα δε με σταματήσατε, είμουν όπως πάντα κρανωμένος και δε θα βρίσκατε τπτ να μου γράψετε.
    Yamaha FZS 600

  13. #13
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε ειδα φιλε προβλεπομενε με το ZZR 1400 να φευγεις φουλ ταξιδιαρης με βαλιτσες στην γεφυρα του Κηφισσου στην Πειραιως.Καλο ταξιδι και καλους δρομους να εχεις!


    Επισης πιο κατω ειδα να με περναει με ολα ενα beverly 400 ακρανωτοι αναβατης-συνεπιβατης και να κανει σφηνες φιλερ απο τα αμαξια πολυ επικυνδυνα λογω κινησης.Η συνεπιβατης αταραχη με το τσιγαρο της......ηθελα να τον προλαβω να του πω οτι δεν ειναι ο σουπερμαν και η σουπεργουμαν αλλα ετσι οπως πηγαινε δεν επαιζε με το σκουτερ να τον φθασω.Γαμω τα μυαλα σας ρε πστ μου...
    Keep spamming!!!:a13:

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Σε είδα Π.Ράλλη σήμερα το πρώι με το μαύρο το CBF με tankbag και το κράνος το Arai Viper Gt!Ωραίος μάγκα καλούς δρόμους και πάντα όρθιος!
    Φέρτε μου χιλιόμετρα....
    Τα σκούτερ και τα παπια δεν ειναι μηχανές και δεν είναι τρου αντβεντσουρ Taisteal™

  15. #15
    Σε είδα (?) άραγε Ηλία Βροχίδη σήμερα στη Β.Σοφίας εσένα και το σκονισμένο, βαλιτσωμένο XR σου...?
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

Σελίδα 1 από 128 1234561151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF