Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 24

Θέμα: Αναψαν τα αιματα!!! Τα Λαμογια του ΜΟΤΟ...

  1. #1
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138

    Αναψαν τα αιματα!!! Τα Λαμογια του ΜΟΤΟ...

    Αγαπητοί φίλοι,

    Αφορμή για το γράμμα αυτό είναι μια επιστολή που διάβασα στο περιοδικό ΜΟΤΟ, στο τεύχος 504 που αναφέρεται στις μεταδόσεις του MotoGP από τoν OTE. Επειδή και εγώ φέτος κατάργησα το motogp.com από το οποίο έβλεπα πέρυσι τις μικρές κατηγορίες και έβαλα ΟΤΕ που τις δείχνει, σαν φανατικός του MotoGP είδα και τους δύο πρώτους Αγώνες και τις χθεσινές δοκιμές.....
    Συνεχεια στο λινκ


    http://www.motograndprix.gr/content.aspx?id=10924
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  2. #2
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133
    Παπαριά το αρθρο.

    Ξεκατίνιασμα "οπαδων" Χατζάρα και "οπαδων" Διατσίδη που προσωπικά χέστηκα και η βάρκα έγυρε...
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

  3. #3
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    "Στον ΟΤΕ είδα σε φοβερή εικόνα και άκουσα σε τρομερό ήχο τους κινητήρες των μοτοσυκλετών και στο 99% των περιπτώσεων ο σχολιαστής δεν μιλούσε την ώρα που είχε αυτήν την εικόνα, μάλιστα έλεγε ας ακούσουμε τώρα τον τάδε κινητήρα. Επίσης δεν διέκρινα μια ακατάσχετη φλυαρία, όπως γράφει η επιστολή, αλλά αντίθετα με πληροφορούσε συνεχώς για το τι γίνεται, μου έδινε να καταλάβω λεπτομέρειες τεχνολογίας"

    Τα πιστευεις????
    Η μπαπαρια ειναι οτι μεσω ΟΤΕ πρεπει να αγορασεις το ΠΑΚΕΤΟ για να δεις τους αγωνες η να τρεχεις σε καφετεριες με την μακαροναδα ακομα στον οισοφαγο...η Φ1 εμενα μου ειναι παντελως αδιαφορη και βαρετη..
    Ο 2Δ εχει παρει καλως η κακως τα δικαιωματα και κανει οτι γουσταρει για να βγαλει 1ευρω παραπανω.Θυμαμαι περισυ στο ΦΜ που εγραφε πως θα ανεβασει το κασε του και γιατι δεν του δινουν περισσοτερα λεφτα απο ΣΚΑΙ και μαγαζια μηχανων.
    Ο 2Δ ειναι επιχηρηματιας και κατω απο αυτο το σκεπτικο καλα κανει οτι κανει...εεγω ομως που ΔΕΝ με ενδιαφερει η μπιζνα του 2Δ αλλα το αθλημα,γιατι να εξαρτομαι απο το πως φυσαει στο κεφαλι του καθενα και να μην αγορασει τα δικαιωματα η γμμνη ΕΡΤ που την πληρωνουν 11εκ, Ελληνων και ας μην αγορασει πακιστανικα και αλλα βουκολικα ντοκ. και σειρες της Πουτ$α$ ,που στα @@ρια μου πως κουρεβουν το προβατο στο Ισπαχαν και η φλογερα του Αζιζ!!
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  4. #4
    να δεις που σε λίγο ο Διατσίδης, θα φωνάξει το μπαμπά του ...

    μα πόσο φλώρος, πόσο γελοίος μπορεί να γίνει ...
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  5. #5
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    British Eurosport απο live streaming,ακουγοντας Toby Moody και απολαμβανοντας περιγραφη
    Σιγα μην κατσω να ασχοληθω με τα 2Δ και αλλες τετοιες παπαριες
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  6. #6
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    British Eurosport απο live streaming,ακουγοντας Toby Moody και απολαμβανοντας περιγραφη
    Σιγα μην κατσω να ασχοληθω με τα 2Δ και αλλες τετοιες παπαριες
    α για σου φιλε μου....
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της daculas
    Εγγραφή
    08/08/2009
    Μηνύματα
    200
    Δώσε και κάποιο λινκ please

  8. #8
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.204
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    British Eurosport απο live streaming,ακουγοντας Toby Moody και απολαμβανοντας περιγραφη
    Σιγα μην κατσω να ασχοληθω με τα 2Δ και αλλες τετοιες παπαριες
    εχει moto gp?

    το μόνο που διαφημίζει ειναι τα SBK για αυτο το μηνα

  9. #9
    Vstrommer71 είπες την καλύτερη κουβέντα.

  10. #10
    Destination is the trip Το avatar του/της Corvo
    Εγγραφή
    13/09/2008
    Μηνύματα
    1.299
    http://www.firstrowsports.eu/ πασης φυσεως αγωνα, και συνηθως πετυχαινω και την αγγλικη περιγραφη, απλα η εικονα δεν ειναι κορυφαια...
    You start with a bag full of luck and an empty bag of experience. The trick is to fill the bag of experience before you empty the bag of luck.

  11. #11
    Για να το πω αλλιώς...ΜΟΤΟ έχω πολλά χρόνια να αγοράσω...και δεν πρόκειται να ξαναγοράσω. Motogp magazine μάλλον δεν θα αγοράσω...αλλά! Με φιλαράκια πάμε σε πελάτη με ΟΤΕ Τιβί, ακούμε Διατσίδη, πληρώνουμε τις μπύρες μας εκεί στον πελάτη μας ή μας κερνάει και καμία, περνάμε καλά και μετά πάμε σε άλλο πελάτη που είναι χοντοφωλιά και πίνουμε μπύρες....για το άφτερ δι ράεισ...τζιράρουμε το χρήμα μεταξύ μας και περνάμε καλά και κάνουμε και το κομμάτι μας.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  12. #12
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Παίζει να'ναι και στημένο το "γράμμα" στο site... Δε νομίζω ότι υπάρχει νοήμων άνθρωπος που καταλαβαίνει αγγλικά ο οποίος θα κόψει τη συνδρομή στο motogp.com για να πάει στο OTE TV. Μια χαρά τα γράφει ο αναγνώστης του μοτο (δεν το αγοράζω) στο μήνυμα που είναι φωτογραφημένο... Η διαφορά στην ποιότητα της πληροφορίας και της περιγραφής που έχεις στις αγγλικές μεταδόσεις (motogp.com, eurosport, bbc) είναι απλά τεράστια...
    Give me fuel, Give me fire

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από chr1s_86 Προβολή μηνύματος
    Παίζει να'ναι και στημένο το "γράμμα" στο site... Δε νομίζω ότι υπάρχει νοήμων άνθρωπος που καταλαβαίνει αγγλικά ο οποίος θα κόψει τη συνδρομή στο motogp.com για να πάει στο OTE TV. Μια χαρά τα γράφει ο αναγνώστης του μοτο (δεν το αγοράζω) στο μήνυμα που είναι φωτογραφημένο... Η διαφορά στην ποιότητα της πληροφορίας και της περιγραφής που έχεις στις αγγλικές μεταδόσεις (motogp.com, eurosport, bbc) είναι απλά τεράστια...
    +1000

  14. #14
    Ειλικρινά και εγώ θεωρώ ότι γίνεται Ντόρος για το τπτ.. όποιος έβαλε ΟΤΕ TV μόνο για το moto GP προφανώς έκανε βλακεία αφού το motogp.com αποτελεί οικονομικότερη λύση... Tα stream δυστηχώς είναι στην πλειοψηφία τους κάκιστης ποιότητας (εκτός κ αν μιλάμε για παράθυρο στο pc 320X240 και να παίζει μουσική youtube από πάνω.. Εγώ που δεν κατάφερα να δώ το 2ρο αγώνα λόγω υποχρεώσεων απλά το "κατέβασα" σε 480p την επομένη από torrent... Νομίζω πως ακόμα κ αν ξέρεις το αποτέλεσμα ένας αγώνας moto ποτέ δεν χάνει το ενδιαφέρον του.

  15. #15
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από chr1s_86 Προβολή μηνύματος
    Παίζει να'ναι και στημένο το "γράμμα" στο site...
    Μπα ρε 'συ... δεν νομίζω. "Γιώργος Παπαδόπουλος από Θεσσαλονίκη?". Που το σκέφτηκαν? Σαν να λέμε John Smith από Λονδίνο...


Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2015, 16:16
  2. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 02/03/2007, 12:39
  3. Επεσα,χτυπησα, και η μοτο..σκ@τα,σκ@τα,σκ@τα.
    από gcrook στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 53
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2005, 14:57
  4. Για Να Αναψουν Λιγο Τα Αιματα.....
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2004, 16:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF