Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: kikloforun spoudea site ke emis kimomaste

  1. #1
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    kikloforun spoudea site ke emis kimomaste

    milame fovera pragmata...


    rixte mia xtipisia edo


    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  2. #2
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!!


    O φουκαρας ο ανδρας….

    Όταν ο Θεός δημιούργησε το γάιδαρο του είπε : " Θα δουλεύεις από το πρωί ως το βράδυ και θα κουβαλάς βαριά πράγματα στην πλάτη σου . Θα τρως χόρτο και θα έχεις πολύ λίγη νοημοσύνη . Θα ζεις 50 χρόνια ". Τότε ο γάιδαρος του απάντησε : " 50 χρόνια τέτοια ζωή είναι πολύ σκληρό .Δώσε μου μόνο 30 χρόνια ". Έτσι κι έγινε .

    Μετά ο Θεός δημιούργησε το σκύλο και του είπε : " Σαν σκύλος θα φυλάς την ιδιοκτησία του ανθρώπου και θα είσαι ο πιο αφοσιωμένος φίλος του . Θα τρως ότι περισσεύει από τον άνθρωπο και θα ζεις για 25 χρόνια " . Τότε ο σκύλος απάντησε : " Θεέ μου , 25 χρόνια τέτοια ζωή δεν αντέχεται . Δώσε μου μόνο 10 χρόνια". Έτσι κι έγινε .

    Μετά ο Θεός δημιούργησε τον πίθηκο και του είπε : " Θα πηδάς από δέντρο σε δέντρο και θα συμπεριφέρεσαι σαν βλάκας . Θα κάνεις το γελωτοποιό και θα ζεις για 20 χρόνια " . Τότε ο πίθηκος απάντησε : "Θεέ μου , 20 χρόνια σαν γελωτοποιός του κόσμου πάει πολύ . Δώσε μου μόνο 10 χρόνια ".Έτσι κι έγινε .

    Τελικά ο Θεός δημιούργησε τον άντρα και του είπε : "Είσαι άντρας , το μόνο λογικό oν που θα κατοικεί στη γη . Θα χρησιμοποιείς τη νοημοσύνη σου για να επιβάλλεσαι στα άλλα δημιουργήματα .Θα εξουσιάζεις τη γη και θα ζεις για 20 χρόνια " . Τότε ο άντρας απάντησε : " Θεέ μου , να είμαι άντρας μόνο για 20 χρόνια δεν αρκεί . Δώσε μου σε παρακαλώ τα 20 χρόνια που άφησε ο γάιδαρος , τα 15 χρόνια που άφησε ο σκύλος και τα 10 χρόνια που άφησε ο πίθηκος ". Έτσι κι έγινε .

    Από τότε ο άντρας ζει 20 χρόνια σαν άντρας , μετά παντρεύεται και δουλεύει 20 χρόνια σαν γάιδαρος και από το πρωί ως το βράδυ κουβαλά τα βάρη . Μετά αποκτά παιδιά και ζει 15 χρόνια σαν σκύλος φρουρώντας το σπίτι και την περιουσία του τρώγοντας ότι περισσεύει από την οικογένεια . Και αφού γεράσει πια ζει σαν πίθηκος ,συμπεριφέρεται σαν
    βλάκας και κάνει τον γελωτοποιό στα εγγόνια του .:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyota
    Εγγραφή
    03/07/2003
    Μηνύματα
    413
    Κείμενα βγαλμένα απ'τη ζωή

    Πάντα όρθιοι.

    Sex is like hacking.You get in,you get out and you hope you didn't leave something behind that can be traced back to you.

  4. #4
    ειδικός χρήστης Το avatar του/της Rezeguet
    Εγγραφή
    23/09/2004
    Μηνύματα
    577
    Αρχικά δημιουργήθηκε από toyota
    Κείμενα βγαλμένα απ'τη ζωή

    καλα πηγατε σε σαιτ που λεγεται (ακουσον ακουσον) poutanes.de και το μονο που βρηκατε ειναι ενα κομικοφιλοσοφικο κειμενο βγαλμενο απ'τη ζωη?

    κοιτα ρε που καταντησαμε
    :rotflmao: :rotflmao:
    O Captain! my Captain! our fearful trip is done;
    The ship has weathered every rack, the prize we sought is won;
    The port is near, the bells I hear, the people all exulting,
    While follow eyes the steady keel, the vessel grim and daring.

  5. #5
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    καλό

    επιτέλους κάπου όλα τα αποφθέγματα συγκεντρωμένα

  6. #6
    GeckoBILL
    xaxax.. ontos kalo... Oi Tipoi pou kanane to Site prepei na ta pirane sto Kranio akrea me tis Ginekes

Παρόμοια θέματα

  1. Απίστευτο, ρε θα μας φάνε το site
    από cityfly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 02/04/2005, 00:47
  2. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2004, 22:27
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 15/02/2004, 12:20
  4. TDM 900 personal web site update
    από ioannou_b στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 13:30
  5. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 10:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF