Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 72 από 72

Θέμα: Αγορα χωματινης μοτοσυκλετας

  1. #61
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/03/2012
    Μηνύματα
    26
    Περα απο μηχανακι μηπως εχετε να μου προτεινετε και καμμια καλη κ οικονομικη εντουρομποτα;;;(λεω να μην παρω και τις πιο φτηνες γιατι μιλαμε για προστασια κ ασφαλεια).Θα διαθεσω 200-250 ευρω.Πιστευω να μπορω να παρω μια καλη με τοσα.Και κανενα μαγαζι ισως με προσφορες που στελνει βορεια Ελλαδα;;

  2. #62
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από isaakzx9r Προβολή μηνύματος
    Δεν μου λετε ρε παιδια τα gas gas 300 '08-'09 δεν εχουν μιζα σαν τα KTM ε;;;;
    δεν εχει μιζα... αλλα πραγματι ειναι πραγματικο εντουρο, ξερω ενα καθαρό και αβάδιστο που πουλιεται αν σε ενδιαφερει.

    μην τρελενσαι παντως για τη μιζα στα διχρονα... και τα ΚΤΜ που εχουν, την εχουν για να την χρησιμοποιεις σε καμμια πλαγιά που δεν έχεις καλό πάτημα ή αν σου σβησει σε καμμια ειδική απο αγωνα. Άσε που σου βαραινει και το μηχανακι ...

  3. #63
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Το μπερδευεις με το 'F'
    Τα R και X ειναι καινουργια, ψεκαστα και μιζατα!

    ειναι ψευδοεντούρο, δεν κάνει για πιο οριτζιναλ καταστασεις... για να καταλαβεις το SE σου ειναι πιο καθαρόαιμο απο το γιαμαπακι.

  4. #64
    αδερφε εγω θα σου πω την γνωμη μου εχοντας περασει απο διχρονο 250 και 4τ 450 και τα δυο κτμ EXC , σαν το 4τ το 250 για μενα δεν εχει , ευκολοδηγητο , ελαφρυ , μιζα .Αν εχεις φιλαρακια που ασχολουντε με το αθλημα ζητα τους μια βολτα στο βουνο κια θα βγαλεις μονος συμπερασματα. Οσο αφορα το θεμα με τις βλαβες που λες οτι μηχανακι και να εχεις αν το συντηρεις σωστα δεν θα σου βγαλει τιποτα.

  5. #65
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από chr1s73 Προβολή μηνύματος
    σαν το 4τ το 250 για μενα δεν εχει , ευκολοδηγητο , ελαφρυ , μιζα
    To 250αρι 4Τ ειναι για χρονους στις ειδικές, είναι μέν ξεκούραστο στο εντούρο, αλλά δε βγαζει γούστα λόγω μικρής ροπής...

  6. #66
    Αρχαία Ολυμπία Το avatar του/της marios8
    Εγγραφή
    02/04/2005
    Μηνύματα
    2.079
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KaTaNaS Προβολή μηνύματος
    To 250αρι 4Τ ειναι για χρονους στις ειδικές, είναι μέν ξεκούραστο στο εντούρο, αλλά δε βγαζει γούστα λόγω μικρής ροπής...
    Σταύρο, μισό λεπτό να πάρω το Meo να τον ρωτήσω
    Τον κάθε λαό τον κυβερνάει αυτός που του αξίζει.

  7. #67
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από isaakzx9r Προβολή μηνύματος
    αρα χαλαρα βολτουλα στο βουνο μεσα στην υπεροχη φυση του Βερμιου με οποτε θελω στασεις για ξεκουραση κ χαζεμα της θεας και οχι γυρολογια με χρονομετρο στο λιτοχωρο η στην παναγιτσα και μετα"ρε παιδια βοηθηστε τον να σταθει ορθιος...."
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KaTaNaS Προβολή μηνύματος
    ειναι ψευδοεντούρο, δεν κάνει για πιο οριτζιναλ καταστασεις... για να καταλαβεις το SE σου ειναι πιο καθαρόαιμο απο το γιαμαπακι.
    Μα δεν θελει οριτζιναλ καταστασεις ο φιλος μας. Ενα ελαφρυ αξιοπιστο και ξεκουραστο εντουρακι θελει. Το συγκεκριμενο που προτεινω μαλιστα εκτος του οτι ειναι το πιο μαχιμο σε πολιτικο, μπορει να ταξιδεψει κιολας.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  8. #68
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/03/2012
    Μηνύματα
    26
    Σας ευχαριστω ολους μεσα απο την καρδια μου για τις απαντησεις σας.Ακομα δεν κατεληξα βεβαια.Ψαχνω,ρωταω,κοιταω,συμβουλευομαι....."οψομεθα".....

  9. #69
    Αρχαία Ολυμπία Το avatar του/της marios8
    Εγγραφή
    02/04/2005
    Μηνύματα
    2.079
    Αγορίνα καλά κάνεις που το συζητάς εδώ . Κάνε όμως και μια παλικαριά .
    Κάνε μια συνάντηση με τους εκεί εντουράδες . Συζήτα το πρόβλημά σου, μαζί τους .
    Πηγαίνετε και μια βολτούλα παρέα. Δοκίμασε μηχανάκια .
    Όλα θα γίνουν πιο εύκολα για σένα .
    Τον κάθε λαό τον κυβερνάει αυτός που του αξίζει.

  10. #70
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/03/2012
    Μηνύματα
    26
    Απο εξοπλισμο παντως τελειωσα.Εχουμε κ λεμε:ΚΡΑΝΟΣ AIROH STELT MILENIUM CARBON, ΘΩΡΑΚΑΣ ΟΛΟΣΩΜΟΣ ΤΗΣ FOX,ΕΠΙΓΟΝΑΤΙΔΕΣ ΤΗΣ FOX ΜΕ ΑΡΘΡΩΣΗ,ΜΠΟΤΕΣ SIDI CROSSFIRE....Τωρα μονο το μηχανακι λειπει αλλιως θα τα φοραω με το 9αρι!!!!!

  11. #71
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    2
    Περιττό να σου πω ότι τις ίδιες απορίες είχα και εγώ με αυτά που ρώταγες τα παιδιά του ιστότόπου τότε, αλλά τώρα μου έχουν λυθεί σε ένα μεγάλο ποσοστό! !!
    Μένει να ακούσουμε τι έπραξες τι πηρες 2Τ η 4Τ και τι μάρκα κυβικά κλπ πως σου έκατσε και τι εντυπώσεις και ιδιατεροτητες σου άφησε.????
    Θα σου είμαι ευγνώμων να ξέρεις έκανα εγγραφή στο moto.gr μόνο και μόνο για αυτή την συζήτηση και αναμένω τα φώτα σας αδέρφια! !!!

  12. #72
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    2
    Αδερφέ τελικά τι πήρες? ?? Είμαι στην ίδια κατάσταση με εσένα τώρα 3 χρόνια μετά βέβαια

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορά καινούριας μοτοσυκλέτας
    από yama6336 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2009, 23:33
  2. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 18/09/2008, 14:37
  3. Αγορά 1ης Μοτοσυκλετας...
    από spyros_utcb στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 29/06/2006, 11:56
  4. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 06/03/2006, 22:16
  5. Αγορά πρώτης μοτοσυκλέτας
    από karas78 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 04/04/2005, 16:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF