Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 13 από 13

Θέμα: Συνεργειο Θεσ/νικη

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hornettrela
    Εγγραφή
    28/03/2012
    Μηνύματα
    254

    Συνεργειο Θεσ/νικη

    ξερει κανενας να προτεινει καλο συνεργειο honda στην θεσσαλονικη?

  2. #2
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    Για ανατολικά εχω να σου προτείνω αυτο...

    ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - SUPER SPORT SERVICE HONDA
    Εξουσιοδοτημένο Συνεργείο Μοτοσυκλετών Honda
    Γαμβέτα 66-68, Θεσσαλονίκη , 54642, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    Απ΄τους δυο μας ποταμούς
    θα γευτεί μια νύχτα η έρημος καρπούς.

  3. #3
    Banned
    Εγγραφή
    20/03/2012
    Μηνύματα
    2
    Απο τον παραπανω περασα προχθες (περαστικος γιατι εχει ενα μαγαζι ασχετο διπλα), ακουσα τιμες για service πολυ περιεργες + Τον ρωτησα αν εχει λιγο βαλβολινη για την αλυσιδα κ μου συνεστησε να αγορασω το spray της honda.
    Ευτυχως με εξυπηρετησε το συνεργειο αυτοκινητων απο διπλα.


    Εγω πηγαινω:
    AgioMotors - 2310 888560
    Αρχιμήδους 19 Κεντρικα νομιζω πεφτει

    Καλες τιμες & φιλοτιμος.
    Τελευταία τροποποίηση από Domikos; 29/03/2012 στις 09:39.

  4. #4
    Για να μην ανοιξω καινουριο τοπικ......κι ενα καλο συνεργειο ΥΑΜΑΗΑ ανατολικα για το Fazer μου Σαλονικα?

    Το πηρα με 25000 km τζι τζι και τωρα σε λιγο που θα πιασω τις 30000 θελω να το παω για αλλαγη λαδιων και οτι αλλο χρειαζεται.....
    Τελευταία τροποποίηση από brainstorm73; 29/03/2012 στις 15:59.

  5. #5
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    688
    για Μερεμετσακη εχω ακουσει πολυ καλα λογια που ειναι και επισημο της Μοτοδυναμικης.Στην Κ. Καραμανλη ειναι μετα την Συνδικα νομιζω.
    Καμία ιδέα δεν ευθύνεται για τους μαλάκες που την ενστερνίζονται..-Κωστάκης Ανάν-

    http://www.tokoulouri.com/

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakoulakis
    Εγγραφή
    06/01/2003
    Μηνύματα
    336
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από brainstorm73 Προβολή μηνύματος
    Για να μην ανοιξω καινουριο τοπικ......κι ενα καλο συνεργειο ΥΑΜΑΗΑ ανατολικα για το Fazer μου Σαλονικα?

    Το πηρα με 25000 km τζι τζι και τωρα σε λιγο που θα πιασω τις 30000 θελω να το παω για αλλαγη λαδιων και οτι αλλο χρειαζεται.....


    Φιλε μου εγω πηγαινα στον μοτο Ματακο και το εδινα στον Μακη τον μηχανικο τους πολυ καλο παιδι ..οτι θελεις μιλα με αυτον μπορεις να πας και στο συνεργειο και να βλεπεις τη κανει στο μοτο σου..πες οτι σε στελνει ο Σακης απο το κορδελιο που ηταν γερμανια ...αν και τωρα παλι γυρισα ...αν πας δωστου πολλα χαιρετισματα ειναι γαμω τα παιδια
    ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ

  7. #7
    Να ειστε καλα παιδες.....sakoulakis θα παω φιλε....που κοντα ειναι ομως....βασικα τιμια παιδια να ειναι και με λογικες τιμες....

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakoulakis
    Εγγραφή
    06/01/2003
    Μηνύματα
    336
    Πανε φίλε μου ...θα με θυμηθεις .οταν πας πες θέλω να μιλήσω με τον Μάκη ότι είσαι φίλος κ τα κτλ , είναι ένα αδύνατο παιδί πες του ότι έρχεσαι από εμένα όπως σου είπα παραπάνω (ο Σακησ απο το κορδελιο με το R1 Kai to xt660x ) εμένα με βοηθεισε πολύ το παλικάρι και privat.μακάρι να υπήρχαν και αλλά τέτοια μαστορια και φίλοι ...πες του ότι είμαι γερμανία πλέον θα κατάλαβη....να σε καλά ελπίζω να βοηθησα

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    24/08/2006
    Μηνύματα
    137
    Εγω αδελφέ παρόλο που μένω ανατολικά πηγαίνω στον Τάκη Τουρατζίδη λόγω εμπιστοσύνης. Το σημαντικό με το συγκεκριμένο μαστόρι είναι ότι οι καλές τιμές του και ότι δεν πρόκειτε να σε κοροιδέψει... Είναι εξουσιοδοτημένο yamaha άλλα έχω πάει όλες τις μοτο εκει για σερβις και οτιδηποτε. Τo cygnus, το ΧΤ, το vstrom και τώρα το hornetaki μου τα πηγαίνω στον Τάκη.
    Μαραθώνος 15, Σταυρούπολη - Ηλιούπολη, 56431, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    Τηλέφωνο 2310664973

    Τώρα αμα θελεις σον και καλα να πας σε εξουδιοδοτημένο της honda υπάρχει ο Αραμπατζής ο Κώστας
    http://www.motostyl.gr/index.php?opt...&id=1&Itemid=2
    Βέβαια παρόλο που τον ξέρω από παλιά, δεν παω καθώς ήταν ακριβούτσικος (δεν ξερω τωρα άμα έχει ριξει τιμες). Επίσης ο αδελφός του ο Γιάννης που χρόνια δουλευαν μαζί άνοιξε επίσης εξουδιοδοτημένο συνεργείο στην Κωνσταντινουπόλεως 130 (Περιοχή Μπότσαρη)
    Τηλ. 2310 819170 Θεσσαλονίκη

    Για τους μερμετζάκηδες (yamaha) έχω ακούσει και εγώ πολύ καλά λόγια, άλλα επειδη ειμαι ευχαριστημένος με τον Τουρατζίδη δεν τον αλλάζω

  10. #10
    Μπορεί να φανεί και λίγο γλύψιμο αλλά ότι και να χρειαστείς απο θέματα διάφορα σε Service , ελαστικά, βαφή, αερογραφία, ελαστικά κλπ κλπ κλπ κλπ
    M-PLACE Δυτική Είσοδος Θεσ/κης 2310-556 359 και επιλογή στο κέντρο τι ακριβώς θέλεις
    Πωλείται όπως είναι επιπλωμένο με 11,500χιλ/μ φορτωμένο. MV AGUSTA F4R 18,000 εβραίους

    TRACK MONDAYS κάθε Δευτέρα μετά τις 6:00 στο DRIVE PARK πιστα Καρτ Θεσσαλονίκης. Supersport & motard
    πληροφορίες 2310-556359

  11. #11

  12. #12
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/08/2015
    Μηνύματα
    2
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Domikos Προβολή μηνύματος
    Απο τον παραπανω περασα προχθες (περαστικος γιατι εχει ενα μαγαζι ασχετο διπλα), ακουσα τιμες για service πολυ περιεργες + Τον ρωτησα αν εχει λιγο βαλβολινη για την αλυσιδα κ μου συνεστησε να αγορασω το spray της honda.
    Ευτυχως με εξυπηρετησε το συνεργειο αυτοκινητων απο διπλα.


    Εγω πηγαινω:
    AgioMotors - 2310 888560
    Αρχιμήδους 19 Κεντρικα νομιζω πεφτει

    Καλες τιμες & φιλοτιμος.
    εχει οντως καλες τιμες?επειδη είναι αντιπρόσωπος της Honda....δεν ξερω φυσικα για αυτόν απλα ρωταω

  13. #13
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Flipper3 Προβολή μηνύματος
    εχει οντως καλες τιμες?επειδη είναι αντιπρόσωπος της Honda....δεν ξερω φυσικα για αυτόν απλα ρωταω
    μακριά!
    Σου είπα στο άλλο θέμα ένα καλό συνεργείο με χαμηλές τιμές.

Παρόμοια θέματα

  1. Πορεια μοτο στη Θεσ/νικη?
    από saki_tsan στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2006, 11:52
  2. Κόφι εν Θεσ/νίκη μεριά...
    από Zan_Prizol στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 07/10/2005, 10:51
  3. ΒΟΛΤΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
    από cbf600sa στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 62
    Τελευταίο μήνυμα: 19/09/2005, 09:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF