Σελίδα 6 από 20 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 290

Θέμα: honda cbr 1100 blackbird VS suzuki gsxr 1300 to gnosto busa

  1. #76
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RAMMSTEIN Προβολή μηνύματος
    φαντάζομαι τι τραβάς για να θες και συ να παρεις busa
    πολύ παντόφλα πρεπει να πέφτει
    kseris kamia pantofla pou na min pefti?
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  2. #77
    ti egine tous perase?
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  3. #78
    Αντιδραστικό μέλος Το avatar του/της RAMMSTEIN
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    196
    αποφάσιες τελικά?

  4. #79
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RAMMSTEIN Προβολή μηνύματος
    αποφάσιες τελικά?
    Περιμένει την γυναίκα να του πει για να αποφασίσει...βαθιά δημοκράτης...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  5. #80
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RAMMSTEIN Προβολή μηνύματος
    αποφάσιες τελικά?

    ne 8a paro to treno na pao sigoura na troo na kimame na ksalafrono en kinisi giati me ta mpourdela tis honda ke tis suzuki apokliete na ftaso
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  6. #81
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LOUKILOUK Προβολή μηνύματος
    Περιμένει την γυναίκα να του πει για να αποφασίσει...βαθιά δημοκράτης...
    kseris poles ginekes na apofasizoun? ase to vrika me tin mama sou menis akoma...
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  7. #82
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ego_o_idios Προβολή μηνύματος
    kseris poles ginekes na apofasizoun? ase to vrika me tin mama sou menis akoma...
    ΟΛΕΣ όσες γνωρίζω αποφασίζουν για τα πάντα.... (και τα κοάλα μη σου πω...)

    Δώστο πίσω δικό μου είναι....

    Βασικά με την γιαγιά μου μένω και μόλις έφαγα το ντεκότο μου να δυναμώσω... η μαμά είναι δουλειά και μόλις γυρίσει θα με πάει στις πάπιες...μια μέρα θα πάρω και εγώ παπάκι...αλλά όταν το πει η μαμά...αλήθεια ποιο μου προτείνεις...ξέρω όλα μπουρδέλα είναι, αλλά εγώ θέλω ένα αξιόπιστο...Αλλά τι ρωτάω η μαμά θα ξέρει καλύτερα... έχει και μπούσα άλλωστε, αλλά δεν μου το δίνει..., το ανταλλάσει μόνο με το "μαυροπούλι" της γιαγιάς...Με αγαπάνε όμως και με πάνε καμιά βόλτα με τις μπετονιέρες τους και γουστάρουμε...εγώ όχι πολύ γιατί πιάνετε το κολ@ρ@κι μου στα σελάκια τους, αλλά δεν μιλάω γιατί μαμά μαλώνει και μετά δεν θα ξαναέχει βόλτα...
    Πάω για υπνο τώρα, φωνάζει η γιαγιά...Καληνύχτα σας...

    Ο μπαμπάς έχει Άφρικα αλλά είναι τιμωρία στο υπόγειο...(ο μπαμπάς..., η Άφρικα είναι στο γκαράζ...) γιατί έπλενε τα πιάτα χωρίς να ρωτήσει πρώτα την μαμά...


    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  8. #83
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LOUKILOUK Προβολή μηνύματος
    ΟΛΕΣ όσες γνωρίζω αποφασίζουν για τα πάντα.... (και τα κοάλα μη σου πω...)

    Δώστο πίσω δικό μου είναι....

    Βασικά με την γιαγιά μου μένω και μόλις έφαγα το ντεκότο μου να δυναμώσω... η μαμά είναι δουλειά και μόλις γυρίσει θα με πάει στις πάπιες...μια μέρα θα πάρω και εγώ παπάκι...αλλά όταν το πει η μαμά...αλήθεια ποιο μου προτείνεις...ξέρω όλα μπουρδέλα είναι, αλλά εγώ θέλω ένα αξιόπιστο...Αλλά τι ρωτάω η μαμά θα ξέρει καλύτερα... έχει και μπούσα άλλωστε, αλλά δεν μου το δίνει..., το ανταλλάσει μόνο με το "μαυροπούλι" της γιαγιάς...Με αγαπάνε όμως και με πάνε καμιά βόλτα με τις μπετονιέρες τους και γουστάρουμε...εγώ όχι πολύ γιατί πιάνετε το κολ@ρ@κι μου στα σελάκια τους, αλλά δεν μιλάω γιατί μαμά μαλώνει και μετά δεν θα ξαναέχει βόλτα...
    Πάω για υπνο τώρα, φωνάζει η γιαγιά...Καληνύχτα σας...

    Ο μπαμπάς έχει Άφρικα αλλά είναι τιμωρία στο υπόγειο...(ο μπαμπάς..., η Άφρικα είναι στο γκαράζ...) γιατί έπλενε τα πιάτα χωρίς να ρωτήσει πρώτα την μαμά...



    re sis giati den tou dixnete ligi agapi ligi storgi tou pediou?
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  9. #84
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ego_o_idios Προβολή μηνύματος
    re sis giati den tou dixnete ligi agapi ligi storgi tou pediou?
    Έτσι...http://www.youtube.com/watch?v=E5TNFcZSTP8

    γιατί είμαι ο Χούλκ...(Χούλκι Χλουκ)

    υ.γ.1 Μιλάμε διασκεδάζω αφάνταστα...
    υ.γ.2 ΟΛΟ να το ακούσεις...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  10. #85
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LOUKILOUK Προβολή μηνύματος
    Έτσι...http://www.youtube.com/watch?v=E5TNFcZSTP8

    γιατί είμαι ο Χούλκ...(Χούλκι Χλουκ)

    υ.γ.1 Μιλάμε διασκεδάζω αφάνταστα...
    υ.γ.2 ΟΛΟ να το ακούσεις...

    signomi file ala ego ime tis klasikis

    http://www.youtube.com/watch?v=qtf2Q...2C7662406CD3B0


    alo epipedo leme...
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  11. #86
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CBR900RR 98-99
    Εγγραφή
    14/08/2011
    Μηνύματα
    152
    Φιλε μου εισαι απιστευτος!!!!εχω ριξει τρελο γελιο λεμε με της απαντισης εδω μεσα!!!να πω και εγω την αποψη μου θα συμφωνησω μαζι σου οτι η μηχανες αυτες ειναι τα πλοια της αγαπης λογο βαρους και κανουν μονο για ντραγκστερς και για να καταποινουν ευθειες και για τιποτα αλλο!εχω οδηγηση μονο το busa 08 που εχει ο αδερφος μου και το μονο που μου αρεσε οδηγικα ηταν ο κινιτηρας του και η ποιοτητα κυλισης λογο βαρους του τι εννοω απιστευτη δυναμη απο χαμηλα και οταν πηγαινα με 250 ενοιοθα να πηγαινα με 200 με το δικο μου,φρενα χηρωτερα απο το 900 μου,θεση οδηγησης δεν μου αρεσε!εμενα κατι μου λεει παντος οτι αν καταληξεις θα παρεις το blackbird!

  12. #87
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CBR900RR 98-99 Προβολή μηνύματος
    Φιλε μου εισαι απιστευτος!!!!εχω ριξει τρελο γελιο λεμε με της απαντισης εδω μεσα!!!να πω και εγω την αποψη μου θα συμφωνησω μαζι σου οτι η μηχανες αυτες ειναι τα πλοια της αγαπης λογο βαρους και κανουν μονο για ντραγκστερς και για να καταποινουν ευθειες και για τιποτα αλλο!εχω οδηγηση μονο το busa 08 που εχει ο αδερφος μου και το μονο που μου αρεσε οδηγικα ηταν ο κινιτηρας του και η ποιοτητα κυλισης λογο βαρους του τι εννοω απιστευτη δυναμη απο χαμηλα και οταν πηγαινα με 250 ενοιοθα να πηγαινα με 200 με το δικο μου,φρενα χηρωτερα απο το 900 μου,θεση οδηγησης δεν μου αρεσε!εμενα κατι μου λεει παντος οτι αν καταληξεις θα παρεις το blackbird!
    file mou ena 8a sou po tin ntomatosikleta sou tin exo odigisi ke i8ela 3 paterima gia na stamatisi ke mou les oti exi kalitera frena apo to busa?
    diladi oute frena exi to busa....

    ine ftiagmeno me ta palea ideodi tou 70
    ama trexis ti ta 8es ta frena se ora anagkis olo ke kati 8a vre8i mprosta sou na stamatisis....
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  13. #88
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CBR900RR 98-99
    Εγγραφή
    14/08/2011
    Μηνύματα
    152
    Λοιπον επειδη δεν εχω ειχα προθεση να ερθω σε αντιπαρεθεση μαζι σου θα σου πω απλα διπλασιασε το πατεριμον για το busa και υποδιπλασιασε το για blakcbird και τα τα 2 ειναι 250 φευγα κιλα απλα το ενα εχει συνδιαζομενη πεδιση που οπως και να το κανεις βοηθαει οσο να νε αφου το θελεις μονο για ταξιδη και δεν θελεις ωα παλευεις με τα φρενα φορτομενος με πραγματα και το ετερον υμιση σου!φιλικα παντα και καλα χιολιμετρα οτι και να αποφασισεις!
    Υ.Γ.Γυνεκα και μηχανη αλουνου δεν την προσβαλουμαι ποτε οσο χοντρη,παλια και σαπια μπορει να ειναι γιατι θα σου πω οτι υπαρχουν κατι milf που κανουν γυμναστιριο και botox και διατηρουντε σε αψογη κατασταση!

  14. #89
    εξι σελίδες and still running....


  15. #90
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CBR900RR 98-99 Προβολή μηνύματος
    ....
    Υ.Γ.Γυνεκα και μηχανη αλουνου δεν την προσβαλουμαι ποτε οσο χοντρη,παλια και σαπια μπορει να ειναι γιατι θα σου πω οτι υπαρχουν κατι milf που κανουν γυμναστιριο και botox και διατηρουντε σε αψογη κατασταση!
    Μην του τα θυμίζεις ρε φιλε κι είναι αγκαζέ πλέον..
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Σελίδα 6 από 20 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF