Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: Δολομίτες - Γερμανία

  1. #1

    Δολομίτες - Γερμανία

    καλησπερα παιδια,πολυ καιρο εχω να γραψω στο φορουμ.
    λοιπον λεω φετος να βγω εξωτερικο τωρα που μπορουμε ακομα οικονομικως.
    λεω για απο αγκωνα γερμανια μανχαιμ σε ενα φιλο και στο κατεβασμα δολομιτες.
    οποιος μπορει και εχει παει περιπου την διαδρομη αυτη που λεω αμα εχει να μου προτινει κατι οπως μοτο ξενοδοχει φτηνα, ενδιαμεσες στασεις για ξεκουραση,οτιδηποτε πληροφοριες θα ημουν ευγνομωνων.
    λεω με παραδοσιακο χαρτη γιατι τωρα για navigator δεν ξερω αμα με περνει οικονομικα και δεν ξερω τι να παρω.

    θα κατσω να φτιαξω οσο μπορω ενα προγραμμα και εγω αλλα καθε βοηθεια συμβουλη καλοδεχουμεν.
    θα διαβασω κανενα ταξιδιωτικο να παρω και απο εκει πληροφοριες.

    δικαβαλος θα παω η κοπελια μου το καλο ξερει αγγλικα πολυ καλα και ιταλικα οποτε ειναι ενα συν αυτο..

    ευχαριστω πολυ.
    Τελευταία τροποποίηση από power hornet; 29/05/2012 στις 21:23.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  2. #2
    για να κανω μια ερωτηση αμα ξερει κανεις παλιος κανενα μοτο ξενοδοχειο φτηνο.
    λοιπον οπως ειπα θα παω απο ανκονα στο Waldshut λεω να κανω ενδιαμεση σταση milano monza novara varese pavia legnano οπως βλεπω τον χαρτη στο google καπου απο αυτες να κατσω δθο μερουλες να γυρισω λιγο εκει και μετα να παω στον προορισμο μου στην γερμανια.
    εχει να μου προτινει κανεις απο αυτες τις περιοχες για διαμονη?εχει παει κανεις?ετσι γραφικο μερος κανενα μοτοξενοδοχειο φτηνο?τιποτα κανεις παιδια?καμια ιδεα?
    α αλλη μια ερωτηση εγω θα φυγω 28 ιουνιου απο πατρα θα ταξιδεψει κανεις τετοιες ημερομινιες?για παρεα ποιο πολυ.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

Παρόμοια θέματα

  1. ΑΓΟΡΑ ΜΟΤΟ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ????
    από alex-varadero στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2006, 18:20
  2. Εισαγωγή από Γερμανία
    από xaris78 στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2005, 02:12
  3. fazer απο γερμανια???
    από noble στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2004, 08:22
  4. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/08/2004, 16:06

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF