Σελίδα 54 από 94 ΠρώτοΠρώτο ... 444495051525354555657585964 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 796 έως 810 από 1398

Θέμα: Σέρρες..

  1. #796
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Εν κατακλείδι, οι άντρες δεν κλαίνε.

    Τ' ακούς Χάλαρη?...

  2. #797
    Μαλακίζονται ασυστόλως .... Πήγα σήμερα για να μπω και περίμενα μέχρι τις 1 παρά.. Κι έφυγα...
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  3. #798
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nathair Προβολή μηνύματος
    Ως απλός εκπαιδευόμενος οδηγός, έχω να δηλώσω τα εξής:

    Τα μπαλώματα της πίστας έχουν γίνει οκ, χωρίς πρόβλημα στις ενώσεις. Δεν ενοχλούν δηλαδή.

    Το όλο κράτημα της πίστας όμως, καθόλου δε με εντυπωσίασε. Και όχι μόνο το Σάββατο που ήτανε αρχικά υγρή κλπ, αλλά και τη Κυριακή που ήταν ηλιόλουστη.

    Και ενώ είχα αρκετά γλυστρίματα του πισινού, ιδιαίτερα το Σάββατο που το πίεζα περισσότερο (ειδικά αφού είχε στεγνώσει) η φθορά των ελαστικών μου μικρή, κάτι λέει και αυτό...Αν στόχος ήτανε να μειωθεί η φθορά των ελαστικών, ίσως να το καταφέρανε (...με επίπτωση φυσικά στο κράτημα!).

    Ασε που και ο απλός οδηγός θα βγεί κατα λάθος απο την αγωνιστική γραμμή, αλλά και ο αγωνιζόμενος θα βγεί για να προσπεράσει ή ότι άλλο, και θα πατήσει σε διαφορετική άσφαλτο σε κάποια σημεία, με άλλο κράτημα, και δε μου ακούγεται και πολύ ευχάριστο αυτό.

    Πετραδάκια πολλά δεν έπαιξαν, ένα που έφαγα εγώ στο κράνος όμως μου έκανε τα αυτιά να βουίζουνε... Για να δούμε τι θα γίνει σιγά σιγά όταν αρχίσουν να την πατάνε και αυτοκίνητα...

    Παντως και έτσι σα πίστα δεν έχει καμία μα καμία σχέση με τα Μέγαρα, και ζηλεύω τους Βορειοελλαδίτες που την έχουνε κοντά τους... Και πέρασα ένα καταπληκτικό διήμερο, και μακάρι να μην έβρεχε και τη Παρασκευή να τη βολτάρω πριν το σχολείο, να λέω πως πέρασα ένα καταπληκτικό τριήμερο...

    Περισσότερες αναφορές για την ποιότητα της ασφάλτου καλύτερα να κάνουν οι έμπειροι στα θέματα αυτά...
    Μάλιστα. Να και μια πρώρη άποψη για την πίστα μετά από πολύ καιρό. Με συγχωρείς όμως...με τι μηχανή πήγες στο california?
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  4. #799
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gixxerman Προβολή μηνύματος
    Μαλακίζονται ασυστόλως .... Πήγα σήμερα για να μπω και περίμενα μέχρι τις 1 παρά.. Κι έφυγα...
    Για πες, για πες.....
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  5. #800
    Αρχάριος Το avatar του/της nathair
    Εγγραφή
    08/03/2012
    Μηνύματα
    699
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από H.A.Balafoutre Προβολή μηνύματος
    Μάλιστα. Να και μια πρώρη άποψη για την πίστα μετά από πολύ καιρό. Με συγχωρείς όμως...με τι μηχανή πήγες στο california?
    Με κλεμμένη

    Βασικά με μια μηχανή που "ζεί" για πίστα και μόνο για πίστα Το μοντέλο δεν έχει καμία μα καμία σημασία...

  6. #801
    Καλησπέρα και από μένα. Σάββατο 27/9 μπήκα στην πίστα (gsxr-750) και ήταν για μάθημα και δεν πιέσαμε για χρόνους κτλ. Τα μπαλώματα είναι καλά και δεν δημιουργείται σκαλοπάτι. Φαίνεται να έχει γίνει καλή δουλειά. Η πίστα όμως ήταν βρώμικη, σκόνη κτλ προφανώς από τόσο καιρό που δεν δούλεψε. Αυτό σε συνδυασμό με την βροχή της Παρασκευής δημιούργησε γλυστρίματα. Πιστεύω πως αν καθαριστεί και πατηθεί θα είναι πολύ καλύτερα αλλά όπως είναι τώρα εγώ θα το σκεφτόμουν πολύ να πιέσω για χρόνους. Γενικά όμως μου άφησε θετικές εντυπώσεις και περιμένω τα πρώτα trackdays γιατί δεν αντέχω άλλο

  7. #802

  8. #803
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zephyr1 Προβολή μηνύματος
    Μακάρι, μέχρι στιγμής τα νέα είναι καλά...!
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #804
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Εχω την εντυπωση οτι αρκετες μεγαλες πιστες του εξωτερικου εχουν προσθετα μπαλωματα ή διορθωσεις τυπου σερρων και δουλευουν μια χαρα φιλοξενοντας αγωνες πρωταθληματων...

  10. #805

  11. #806

  12. #807
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nktR Προβολή μηνύματος
    Σέρρες τέλος Σεπτέμβρη
    και...?

    εντυπωσεις απο τους αναβατες?
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #808
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    και...?

    εντυπωσεις απο τους αναβατες?
    Nομίζω ειναι Σλάβοι και στα 2 βιντεάκια.... αναταράξεις είδα εγώ ειδικά στις 1,2 και 3... αλλά αν δεν εισαι μέσα να το νοιώσεις, μ@λακιες θα λέμε...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #809
    απο το βιντεάκι φαίνεται ok η πίστα.

    και καλορυθμισμένες αναρτήσεις το ρ1

  15. #810
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CPANTELO
    Εγγραφή
    28/09/2006
    Μηνύματα
    118
    Δηλαδη απο ενα video καταλαβατε οτι ειναι ενταξει η πιστα?

    Το μονο που φαινεται ειναι πως οντως στις ενωσεις δεν εχει βουναλακια που ενοχλουν....Το θεμα ειναι η προσφυση και ειδικα εκτος γραμμης . Αυτο απο video και ειδικα σε αργο ρυθμο οπως αυτα δεν φαινεται....

Παρόμοια θέματα

  1. Παγκοσμιο Enduro στις Σερρες
    από LuckyStrike στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 10/10/2005, 17:50
  2. Μερικές φωτό από Σέρρες...
    από SeNNinhA στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 30/06/2005, 15:42
  3. Σέρρες 28-29 Μαίου
    από SeNNinhA στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2005, 08:50
  4. Ανεβαινει κανείς Σερρες 30/5?
    από road spirit στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2005, 11:50
  5. Σέρρες?!??!?!
    από Polifer στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2005, 08:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF