Σελίδα 2 από 9 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 128

Θέμα: ΜΟΤΟ ΒΥΝΙΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ.ΟΚ..ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ...

  1. #16
    η αγορα μοτο ειναι περιεργη τωρα.μετρητα δεν υπαρχουν και οι τιμες εχουν τρελες διαφορες.
    χαρακτηρηστικο ειναι οτι τωρα βρισκεις καλυτερες τιμες στους εμπορους παρα στους ιδιωτες.
    τους τελευταιους 2 μηνες ψαχνω μοτο on-off να αγορασω και στους 6 απο τους 10 ιδιωτες που εχω παει να δω,εχουν καταβασει τα χλμ.
    οι κοντερατζηδες πρεπει να δουλευουν καλα αυτες της εποχες.
    βεβαια και καποιοι εμποροι το κανουν αυτο.
    οι περισσοτεροι ιδιωτες δεν πουλανε της μοτο τους γιατι δεν θα πιασουν τα λεφτα που θελουν.
    αν παρακολουθητε τακτικα το car.gr θα δειτε οτι οι περισσοτερες μοτο παραμενουν απουλητες μηνες και μονο καποιοι που της σκοτωνουν,πωλουνται.
    η αγορα και η ζωη μας εχει αλλαξει ανεπιστρεπη.η το καταλαβαινεις και πουλας την μηχανη σου σε σημερινες τιμες η δεν την πουλας.

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    παιδια ωραια και δεκτα ολα αυτα που λετε περι πεσμενης αγορας, και απουλητων παλιων και ασυμφορων μοτο...

    οταν πας, λοιπον,να πουλησεις σ'εναν εμπορο ειναι δεδομενο οτι θα σου δωσει τιμη χαμηλοτερη απο την μικροτερη που υπαρχει στο car.gr για το μοντελο σου γιατι ειναι απλο...θελει και αυτος να βγαλει απο την πωληση της καθ'οτι μαγαζι και πρεπει να εχει ενα κερδος μπλα...μπλα...μπλα...
    ΑΛΛΑ...

    ειπαμε να βγαλουν ενα καποιο κερδος...οχι το κερδος που θα εβγαζαν πριν 2-3 χρονια απο την αντιστοιχη αγοραπωλησια...
    ο ιδιωτης θα επιλεξει πιο ευκολα να την παρει απο καταστημα διοτι εχει μια εγγυηση 6 μηνων, εχει και ενα μερος να απευθυνθει αν γινει μ@λακια με το μηχανακι... οποτε θεωρει οτι δινει καποια λεφτα παραπανω απο την τιμη της αγορας που εχει διαμορφωθει απο ιδιωτες γι'αυτους τους λογους...

    το να πηγαινεις ομως σε καποιον εμπορο και γνωστη της αγορας και να σου αγοραζει λες και τα χρηματα που θα παρεις θα τα χρησιμοποιησεις για να σιτισεις την οικογενεια σου, ειναι σκανδαλο...
    ρε φιλε ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΩ...και δεν ειμαστε στην κατοχη...
    ενα μηχανακι παω να πουλησω γιατι δεν με βγαζουν τα οικονομικα μου ή απλα θελω να παρω κατι αλλο...
    ενταξει καποιοι μπορει να πουλανε γιατι τους παιρνει η τραπεζα το σπιτι, αλλα δεν νομιζω οτι ειναι τοσο πολλοι και οπως και να εχει ειναι λαθος να σε βλεπει ετσι..

    απλα οι εμποροι, επειδη εχει πεσει η δουλεια, κοιτανε να βρουνε τον ΕΝΑΝ για να τους θρεψει τον υπολοιπο μηνα...αν τον βρουνε ειναι μια χαρα...αλλα ειναι λαθος αντιμετωπιση προς αυτον που μπαινει στο μαγαζι του και τον προσβαλει κατα τροπο τινα...

    πλεον τα περισσοτερα αντιεμπορικα μοντελα γινονται ανταλλακτικα...απο τους εμπορους...
    επειδη ξερει οτι δεν προκειται να φυγει ολοκληρο ποτε, το σπαει κομματια και το πουλαει 2 φορες πανω απο την αξια του...απλα περιμενει...(ολοι θα χρειαστουν καποια στιγμη ανταλλακτικο στην μιση τιμη της αντιπροσωπειας...και δουλευει πολυ το car.gr)
    ο ιδιωτης τις περισσοτερες φορες δεν εχει την πολυτελεια του χρονου για να πουλησει τα ανταλλακτικ και αναγκαζεται να το σκοτωσει...

    wild west γιναμε...

  3. #18
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    devil δε συμφωνω μαζι σου. Εδωσα προσφατα το αυτοκίνητό μου σε μάντρα, σε τιμή που ζήταγα από ιδιώτη. Το χα 9 χιλιάρικα συζητήσιμα και δεν έπαιρνε κανείς τηλέφωνο, η μάντρα μου το πήρε μετρητά 8, όσα θα το δινα και σε ιδιώτη. Κάποια οχήματα είναι πολύ δύσκολο να πωληθούν, δες πόσο πωλούνται τα suzuki alto, και πόσο π.χ. τα vitara. Η busa είναι ένα ιδιαίτερα εξεζητημένο μηχανάκι, που απευθύνεται σε πολύ μικρό κοινό, αν πας σε έμπορο να τη δώσεις (χωρίς να κάνεις ανταλλαγή, εκεί η τιμή που θα πάρεις θα είναι σίγουρα υψηλότερη), και ζητήσεις κασέρι, εμένα νορμάλ μου φαίνονται τα 3500...
    Τελευταία τροποποίηση από AristidisZ; 27/10/2012 στις 12:42.

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Μην κάνετε σαν μωρές παρθένες...ΑΝΕΚΑΘΕΝ όποιος πήγαινε σε έμπορο να "σκοτώσει" την μηχανή του (και εννοώ απλά να την δώσει για να πάρει ζεστό χρήμα) κατά 99% άκουγε μια τιμή που του πέφτανε τα μαλλιά... Πόσο μάλλον την σημερινή εποχή
    Και στο κάτω-κάτω της γραφής, όποιος κατηγορεί τους κακούς εμπόρους που "θέλουν να αγοράσουν στην ξεφτίλα το μηχανάκι του" δεν έχει παρά να ανοίξει ένα κατάστημα εμπορίας μοτο και μετά να αρχίζει να αγοράζει τα μηχανάκια των κολλητών του σε τιμές πιάτσας...

  5. #20
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Αυτο παντως περι "λογικου"κερδους του εμπορου ειναι σχετικο.Εχω παει σε εμπορο και ρωταω τιμη για ενα μηχανακι καινουργιο.Η απαντηση που πηρα ηταν οτι
    δεν αξιζει να ασχοληθει με το συγκεκριμενο γιατι το κερδος του απο αυτο ειναι "μολις" 200 ευρω και για τετοιο ποσο δεν θα κανει την χαρη στον εισαγωγεα
    να ασχοληθει με το προοιον αυτου!!!!!!!!
    Αυτο που ξερω ειναι οτι για να βγαλω εγω 200 ευρω πρεπει να μου γινει ο κολος φινιστρινι.
    Και εγω εμπορος ειμαι.....
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Αυτο παντως περι "λογικου"κερδους του εμπορου ειναι σχετικο.Εχω παει σε εμπορο και ρωταω τιμη για ενα μηχανακι καινουργιο.Η απαντηση που πηρα ηταν οτι
    δεν αξιζει να ασχοληθει με το συγκεκριμενο γιατι το κερδος του απο αυτο ειναι "μολις" 200 ευρω και για τετοιο ποσο δεν θα κανει την χαρη στον εισαγωγεα
    να ασχοληθει με το προοιον αυτου!!!!!!!!
    Αυτο που ξερω ειναι οτι για να βγαλω εγω 200 ευρω πρεπει να μου γινει ο κολος φινιστρινι.
    Και εγω εμπορος ειμαι.....


    Φιλικα, δε ξερω τι εμπορευεσαι, κι εγω μαγαζι εχω και για να βγαλω 200 ευρω (επίσης) τα μαζευω 10-10 λεπτα του ευρω (και πιο κατω πολλες φορες) ΑΛΛΑ πουλαω ποσοτητες...ή τελωσπαντων, εκει αποσκοπω!
    Για να σου δωσω να καταλαβεις, εχω φωτοτυπειο, εκτυπωσεις κλπ.
    Στις επαγγελματικες καρτες π.χ που εχουν 30-50-60 ευρω η χιλιαδα, δεν πουλαω ΚΑΘΕ μερα καρτες!
    Ετσι κι αυτος (χωρις να υποστηριζω κανεναν εμπορο ή ο,τι αλλο) δεν πουλαει 5-6 μοτο καθε μερα! Και ασφαλως εχει ενοικια, δεκο, υπαλληλους μπλα μπλα μπλα...
    Το να "φωρτωθει" ενα μηχανακι που αυτη βεβαιως ειναι η δουλεια του, να του πιανει χωρο, να του τρωει χρονο, να... να ... να... και να πουλησει 5 το μηνα γιατι ο εισαγωγεας ΠΙΘΑΝΑ να μλκιζεται αυτος και οχι ο εμπορος... ε, νομιζω δεν εχει και πολυ αδικο!

    Εν ολιγοις και το εχω ξαναπει, οποιος ειναι εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λεει!

    Επισης, ο καθεις εχει τον τροπο του, ξερει και υπολογιζει τα εξοδα του, ξερει (ή θα πρέπει να ξέρει) το προιον που πουλαει, κοστολογει τον κοπο του κλπ κλπ και ο καταναλωτης ΕΠΙΛΕΓΕΙ!

    ...κι εγω σε μερικα πραγματα θελω να (ξανα)αναπροσαρμοστώ αλλα μαλακιζεται ο προμηθευτης μου! Ε, καπως πρεπει να πληρωθω κι εγω-εσυ-ο άλλος...


    Και για να ειμαι εντελως on topic θεωρω το δημιουργο του θρεντ ΕΝΤΕΛΩΣ φαουλ που κατονοματιζει ετσι φορα παρτιδα τον συγκεκριμενο ή όποιον άλλο επειδη εκεινος γελασε!
    Στη θεση του θα το εθετα γενικοτερα αλλιως το θεμα γιατι... ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΛΑΘΟΣ!



  7. #22
    Συγκαμένο μέλος Το avatar του/της Drake Ramore
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    329
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Αυτο παντως περι "λογικου"κερδους του εμπορου ειναι σχετικο.Εχω παει σε εμπορο και ρωταω τιμη για ενα μηχανακι καινουργιο.Η απαντηση που πηρα ηταν οτι
    δεν αξιζει να ασχοληθει με το συγκεκριμενο γιατι το κερδος του απο αυτο ειναι "μολις" 200 ευρω και για τετοιο ποσο δεν θα κανει την χαρη στον εισαγωγεα
    να ασχοληθει με το προοιον αυτου!!!!!!!!
    Αυτο που ξερω ειναι οτι για να βγαλω εγω 200 ευρω πρεπει να μου γινει ο κολος φινιστρινι.
    Και εγω εμπορος ειμαι.....

    Αδερφέ, έμπορος με έμπορο έχει διαφορά. Όταν κάποιος πουλάει ένα προϊόν το οποίο αποτελεί απόφαση μελέτης για το νοικοκυριο, καλά λεει οτι δεν θα κάτσει να ασχοληθεί.
    Αν εγώ πουλάω τυρόπιτες και τις αγοράζω 0.50 ευρω και τις δίνω 1 ευρω έχω κέρδος 100%
    Στις 200 τυρόπιτες την μέρα βγάζω 200 ευρώ και έχω επενδύσει μονο τα μισά.
    Αν αυτός αγοράζει το μηχανακι 2800 και το πουλάει 3000 για να βγάλει τα 200 ευρώ σκέψου λίγο:
    -Τι επισφάλεια έχει να αγοράσει το μηχανάκι σαν στοκ στο μαγαζί του.
    -Πόση ώρα θέλει να πείσει τον πελάτη. Με εναν πελάτη μπορεί να ασχολειται για ώρες ή για μέρες.
    -Πόσοι εργαζόμενοι θα κινηθούν και πρέπει να απασχολεί στο κατάστημα για να φυγει το μηχανακι απο κει (το παιδι που θα το δέσει στο συνεργειο μιας και έρχεται σε τευχη, το παιδι που θα πάει στο συγκοινωνιών για την αδεια και πινακίδες, το τρεξιμο που θα πέσει για να γίνει η ταξινόμηση κλπ)
    - Πόσα θα του μείνουν στο τέλος, επειδή είναι αλλο να πουλας τυρόπιτα στον περαστικό που θα φύγει και δεν θα πάρει απόδειξη και άλλο να πουλας κάτι που κάνει 3000 ευρω που ο άλλος θα απαιτησει απόδειξη. Επίσης ανεβάζεις τζιρο διακινώντας χρήμα που απλως περνάει απο τα χέρια σου ενώ δεν ειναι δικό σου και φορολογείσαι ανάλογα σε μεγαλύτερη κλίμακα.
    -Τι θα χάσει απο εργατοώρες σε περίπτωση που κατι πάει στραβα με την μηχανη, ή ακόμη και απο χρηματα αν δεν το καλυπτει η εγγυηση αλλα αυτος θέλει να ευχαριστήσει τον πελάτη.

    Και όλα αυτά για να βγάλει ένα 6-7% στην τιμή του προιόντος που πουλάει (θυμησου, ο τυροπιτάς βγάζει 100%).
    Κι εγω στην θέση του το ίδιο θα έκανα. Για 200 ευρώ κέρδος σε τιμη μοτοσυκλέτας δεν αξίζει τον κόπο. Μην βλέπεις τα 200 ευρώ σαν αριθμο, αλλα δες τι αντιπροσωπεύουν σε κέρδος για τον έμπορο, και τι διακινδυνευει.

    ...κι εγώ έμπορος ειμαι

    Υ.Γ Το παρόν νημα πάντως ειναι άκυρο. Καλά απαντησε ο εμπορας για 3500 ευρω. Οποιος θέλει να πουλήσει την μηχανη του στην τιμη που θέλει, την βγαζει αγγελία και περιμένει. Οταν πας σε καταστημα για να στην αγοράσουν να περιμένεις και τα αναλογα. Αυτο γινοταν πάντα, ακομη και προ κρισης, ειδικά όταν πας να πάρεις κασέρι και όχι ανταλλαγη.

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Drake Ramore Προβολή μηνύματος
    Αδερφέ, έμπορος με έμπορο έχει διαφορά. Όταν κάποιος πουλάει ένα προϊόν το οποίο αποτελεί απόφαση μελέτης για το νοικοκυριο, καλά λεει οτι δεν θα κάτσει να ασχοληθεί.
    Αν εγώ πουλάω τυρόπιτες και τις αγοράζω 0.50 ευρω και τις δίνω 1 ευρω έχω κέρδος 100%
    Στις 200 τυρόπιτες την μέρα βγάζω 200 ευρώ και έχω επενδύσει μονο τα μισά.
    Αν αυτός αγοράζει το μηχανακι 2800 και το πουλάει 3000 για να βγάλει τα 200 ευρώ σκέψου λίγο:
    -Τι επισφάλεια έχει να αγοράσει το μηχανάκι σαν στοκ στο μαγαζί του.
    -Πόση ώρα θέλει να πείσει τον πελάτη. Με εναν πελάτη μπορεί να ασχολειται για ώρες ή για μέρες.
    -Πόσοι εργαζόμενοι θα κινηθούν και πρέπει να απασχολεί στο κατάστημα για να φυγει το μηχανακι απο κει (το παιδι που θα το δέσει στο συνεργειο μιας και έρχεται σε τευχη, το παιδι που θα πάει στο συγκοινωνιών για την αδεια και πινακίδες, το τρεξιμο που θα πέσει για να γίνει η ταξινόμηση κλπ)
    - Πόσα θα του μείνουν στο τέλος, επειδή είναι αλλο να πουλας τυρόπιτα στον περαστικό που θα φύγει και δεν θα πάρει απόδειξη και άλλο να πουλας κάτι που κάνει 3000 ευρω που ο άλλος θα απαιτησει απόδειξη. Επίσης ανεβάζεις τζιρο διακινώντας χρήμα που απλως περνάει απο τα χέρια σου ενώ δεν ειναι δικό σου και φορολογείσαι ανάλογα σε μεγαλύτερη κλίμακα.
    -Τι θα χάσει απο εργατοώρες σε περίπτωση που κατι πάει στραβα με την μηχανη, ή ακόμη και απο χρηματα αν δεν το καλυπτει η εγγυηση αλλα αυτος θέλει να ευχαριστήσει τον πελάτη.

    Και όλα αυτά για να βγάλει ένα 6-7% στην τιμή του προιόντος που πουλάει (θυμησου, ο τυροπιτάς βγάζει 100%).
    Κι εγω στην θέση του το ίδιο θα έκανα. Για 200 ευρώ κέρδος σε τιμη μοτοσυκλέτας δεν αξίζει τον κόπο. Μην βλέπεις τα 200 ευρώ σαν αριθμο, αλλα δες τι αντιπροσωπεύουν σε κέρδος για τον έμπορο, και τι διακινδυνευει.

    ...κι εγώ έμπορος ειμαι

    Υ.Γ Το παρόν νημα πάντως ειναι άκυρο. Καλά απαντησε ο εμπορας για 3500 ευρω. Οποιος θέλει να πουλήσει την μηχανη του στην τιμη που θέλει, την βγαζει αγγελία και περιμένει. Οταν πας σε καταστημα για να στην αγοράσουν να περιμένεις και τα αναλογα. Αυτο γινοταν πάντα, ακομη και προ κρισης, ειδικά όταν πας να πάρεις κασέρι και όχι ανταλλαγη.


    τον ιδιο τροπο σκεψης εχουμε!

  9. #24
    Συγκαμένο μέλος Το avatar του/της Drake Ramore
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    329
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    τον ιδιο τροπο σκεψης εχουμε!
    Απλή, κοινή λογική, φίλε...

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Drake Ramore Προβολή μηνύματος
    Απλή, κοινή λογική, φίλε...
    οπως φαινεται ΔΕΝ ειναι "απλη, κοινη λογικη"


  11. #26
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    το κερδος του απο αυτο ειναι "μολις" 200 ευρω
    Μηπως με αυτο εννοει το καθαρο κερδος του;
    TO AVOID HELL-MET ALWAYS WEAR HELMET
    GO AT LEAST ONCE A YEAR TO A PLACE YOU HAVE NEVER BEEN BEFORE!

  12. #27
    non serviam Το avatar του/της kachius
    Εγγραφή
    18/10/2002
    Μηνύματα
    816
    Συμφωνώ απολύτως με τους παραπάνω.
    Πάντα οι έμποροι δίνουν χαμηλότερες τιμές, και ειδικά για μετρητά : πολύ χαμηλότερες τιμές από την αγορά
    (εξαιρέσεις πάντα υπάρχουν βέβαια, αλλά απλά επιβεβαιώνουν τον κανόνα).

    Εκτός των παραπάνω, πρέπει να έχει κανείς στο μυαλό του ότι το μηχανάκι στον έμπορο μπορεί να ξεμείνει απούλητο για πολλούς μήνες.
    Ειδικά αυτή την εποχή, είναι εντυπωσιακό και "υπέρ" του συγκεκριμένου εμπόρου (άκυρη η όλη φράση λίγο...αλλά θα γίνει αντιληπτό το νόημα ελπίζω) που δέχθηκε να αγοράσει 1300 κυβικά, 5 ετών και μάλιστα και "προηγούμενο" μοντέλο!
    Πιο πιθανή απάντηση είχα την "λυπάμαι δε με ενδιαφέρει η μηχανή σου".

    Είτε μπορείς και περιμένεις εσύ (ο κάθε εσύ) τους μήνες μέχρι να πουληθεί, είτε φορτώνεις το χρόνο στον έμπορο, με το αντίστοιχο χρηματικό αντάλλαγμα φυσικά.
    Και εγώ πήγα τη δική μου σε έμπορο και μάλιστα για ανταλλαγή, όχι για πώληση. Η τιμή που την έπαιρνε ήταν και για μένα "αστεία", πραγματικά.
    Δεν τον θεωρώ "κακό" επαγγελματία όμως. "Δεν έχει εμπορικό ενδιαφέρον για μένα σε άλλη τιμή" είπε και είχε δίκιο, είμαι σίγουρος.
    Το ίδιο σίγουρος είμαι ότι θα την πούλαγε τουλάχιστον 2200 (αν όχι και παραπάνω) με την ασφάλεια και "εγγύηση" του καταστήματος, αλλά αυτή την ασφάλεια και εγγύηση πρέπει να τη βγάλει και αυτός κάπως.

    Απλά, και για μένα δεν έχει "οικονομικό" ενδιαφέρον να τη δώσω λιγότερο από όσο τη δίνω. Σε λιγότερα χρήματα δε θα έχω όφελος και κατά συνέπεια με συμφέρει να την κρατήσω. Δε μου φταίει ο έμπορος που ως τέτοιος φυσικά θέλει κέρδος.
    Ξέρω από βέσπα!

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Drake Ramore Προβολή μηνύματος
    Αν εγώ πουλάω τυρόπιτες και τις αγοράζω 0.50 ευρω και τις δίνω 1 ευρω έχω κέρδος 100%

    Έχεις κέρδος 50%....

    (και ακόμα λιγότερο αν οι τιμές είναι τελικές - που σημαίνει ότι πρέπει να υπολογίσεις και την διαφορά του αποδιδόμενου φπα)

  14. #29
    100/100. εχει...

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από THEOD Προβολή μηνύματος
    Έχεις κέρδος 50%....




    (και ακόμα λιγότερο αν οι τιμές είναι τελικές - που σημαίνει ότι πρέπει να υπολογίσεις και την διαφορά του αποδιδόμενου φπα)

    επ! Λαθος! (στο πρωτο σκελος)



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    100/100. εχει...
    σωστος εκτος αν βαλουμε το 2ο σκελος του THEOD


    0,5Χ1,5=0,75€ (αν μιλαμε για 50%)

    0,5χ2=1€ (αν μιλαμε για 100%)


Σελίδα 2 από 9 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΜΟΤΟ ή Car χρειαζεται πιο πολύ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ?????
    από SUZUKAKIAΣ στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 137
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2008, 00:41
  2. θα αγοραζατε Er-6 για πρωτη μοτο??(πολυ πρωτη ομως)!!!
    από dimdil στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 26/02/2008, 11:15
  3. GALOP: Πιο Avatar σας αρέσει πιο πολύ?
    από SeNNinhA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2006, 19:38
  4. Μια πολύ καλή ιδέα...
    από VaSsiLaKos στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 10:09
  5. Πολύ καλημέρα σας
    από Godfather στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 13:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF