Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 128

Θέμα: ΜΟΤΟ ΒΥΝΙΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ.ΟΚ..ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ...

  1. #1
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/07/2012
    Μηνύματα
    43

    Talking ΜΟΤΟ ΒΥΝΙΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ.ΟΚ..ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ...

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ..ΑΚΟΥΓΑ ΛΟΙΠΟΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΥΝΙΟ,ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ..ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ..ΝΑ ΠΩ Κ ΓΩ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΩ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΕΚΕΙ..ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΩΛΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΤΟ ΜΟΥ,ΜΙΑ ΜΠΟΥΣΑ ΤΟΥ 2007..Κ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΠΟΣΟ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ...ΠΗΓΑ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΕΝΑ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΤΗΝ ΜΟΤΟ Κ ΑΦΟΥ ΕΙΔΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΑΤΗ Κ ΑΡΙΣΤΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΙΣΙ ΕΡΧΟΜΑΙ..Κ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ:ΦΙΛΕ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ 3500Ε...!ΧΑΧΑΧΑ...!Ε Κ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΡΕ ΠΑΙΔΕΣ Κ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΓΕΛΙΑ!3500Ε;;;;;;ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΕΙΤΕ ΣΕ ΠΩΛΗΣΗ ΕΙΤΕ ΣΕ ΑΝΤΑΛΑΓΗ ΤΟΥΣ ΣΦΑΖΟΥΝ.ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΑΥΤΑ..ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΣΙΜΠΗΣΑ...ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ..

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    Και να μην πούμε για τις τιμές που πουλάνε ε;

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    επρεπε να του πεις:
    "ρε φιλε τι μου λες?? εδω σας κλεβω... πες μου μια τιμη που να συμφερει και εσας...ειναι κριμα, μαγαζι εχετε, καπως πρεπει να ζησετε"...

    θα εφευγες και θα το σκεφτοταν ακομα...

  4. #4
    Δεν ξέρω κανέναν που να έχει μαγαζί και θα έπαιρνε μπούσα <08 περισσότερα ....Ετσι πανε αυτα ...

  5. #5
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    επρεπε να του πεις:
    "ρε φιλε τι μου λες?? εδω σας κλεβω... πες μου μια τιμη που να συμφερει και εσας...ειναι κριμα, μαγαζι εχετε, καπως πρεπει να ζησετε"...

    θα εφευγες και θα το σκεφτοταν ακομα...
    ειλικρινα τωρα... ολος ο κοσμος ξερει οτι και πριν 5 χρονια , για να "κανεις" εναν εμπορο να αγορασει μεταχειρισμενο , επρεπε να το σκοτωσεις οσο δε παει, ΤΩΡΑ σε αυτες τις συνθηκες τι ακριβως περιμενατε?

    στο κατω , κατω φιλε karv δε σου χτυπησε τη πορτα κανενας Βυνιος, εσυ πηγες να ρωτησεις ....
    Accipere quam facere praestat injuriam

  6. #6
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/07/2012
    Μηνύματα
    43
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SVX Προβολή μηνύματος
    ειλικρινα τωρα... ολος ο κοσμος ξερει οτι και πριν 5 χρονια , για να "κανεις" εναν εμπορο να αγορασει μεταχειρισμενο , επρεπε να το σκοτωσεις οσο δε παει, ΤΩΡΑ σε αυτες τις συνθηκες τι ακριβως περιμενατε?

    στο κατω , κατω φιλε karv δε σου χτυπησε τη πορτα κανενας Βυνιος, εσυ πηγες να ρωτησεις ....
    Κ τι παει να πει το οτι πηγα εγω;μπα οχι ρε φιλαρακι δεν υπαρχει αυτο που λες...την ξερεις καθολου την αγορα;ετσι ειναι αυτα..πας ρωτας..γινεται γενικως αλησβερισι φιλε μου...το θεμα ειναι οτι αυτος σου λεει θα εχει αναγκη,κατσε να τον φαω,να βαλω ενα καλο εργαλειο προς πωληση...κ φυσικα θα την εδινε απο 5500 κ πανω στανταρ...δηλαδη θα εβγαζε 2000ε και κατι απο το μπουσα μου...μπααααααα ακυρο....εδω μου την ζητανε 4500ε κ το σκεφτομαι..πλακα κανουμε;

  7. #7
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/07/2012
    Μηνύματα
    43

    Smile Ελεος!

    Υπαρχουν παρα πολλοι τετοιοι επιστημονες-σφαχτες..πριν το μπουσα ειχα ενα χορνετ του 07 κ ειχα παει σε εναν στην αλιμου κοντα που ειχε ενα μπουσα για να το παρω με ανταλαγη..εκτος του οτι ηταν μπουρδελο κ εκανε μπαμ..ξερετε ποσο μου το επαιρνε το χορνετ;;;;2500Ε!ΕΛΕΟΣ!Ε ΕΓΩ ΠΟΥΛΗΣΑ ΤΟ ΧΟΡΝΕΤ 3700Ε..Κ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ..Κ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΡΑΧΝΕΣ..ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ..ΕΙΠΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΣΤΟΡΥ ΜΟΥ..ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΦΑΓΕΣ...Κ ΝΑ ΜΗΝ ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΟΥΜΕ-ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ..

  8. #8
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/07/2012
    Μηνύματα
    43
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dmf Προβολή μηνύματος
    Και να μην πούμε για τις τιμές που πουλάνε ε;
    Τι εννοεις φιλε;οτι πουλανε σε καλες τιμες;

  9. #9
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/07/2012
    Μηνύματα
    43
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    επρεπε να του πεις:
    "ρε φιλε τι μου λες?? εδω σας κλεβω... πες μου μια τιμη που να συμφερει και εσας...ειναι κριμα, μαγαζι εχετε, καπως πρεπει να ζησετε"...

    θα εφευγες και θα το σκεφτοταν ακομα...
    ΧΑΧΑΧΑ!

  10. #10
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Δηλαδή για να καταλάβω καλά, είχες ακούσει διάφορα για τον εν λόγω έμπορο αλλά παρ' όλα αυτά πήγες με σκοπό να συναλλαγείς μαζί του...στον άλλο έμπορο που λες ότι πήγες, λες ότι η μηχανή που σ' ενδιέφερε ήταν μπουρδέλο κι έκανε μπάμ αλλά εσύ τον ρώτησες πόσο παίρνει τη δικιά σου...Χμμμμμ

  11. #11
    κarv ... Τα δεδομένα είναι ότι η αγορά έχει κολήσει .

    Το μπούσα σου δε πα να χει ένα σκασμό έξτρα ... ΕΪναι 07 και αυτό είναι μείον ...Όλοι που θέλουν μπο΄θσα θέλουν 08 +

    Με δεδομένο την τιμή της βενζύνης και της αφραγγίας του κόσμου ένα μηχανάκι σαν το δικό σου δεν πουλιέται ....Πρέπει να βρεις τον τρελό που ξέρει τί θέλει για να το πάρει .
    Με αυτή τη λογική οι μαντράδες τόσα δίνουν ... Αν σου δίνουν κάπου 4.5 και θες να το δόσεις πιστεύω πως τέτοια τιμη δεν θα ξαναβρεις ,οπότε δόστο 4.5 .

    Απο την άλλη αν είχες για πούλημα σκουτεράκι που είναι τα 1α σε πωλήσεις αυτήν τη στιγμή μπορεί και να έβγαζες κιόλας ....Ονόμος της αγοράς .

    Όσο για τα σφαξίματα έχεις δίκιο ,αλλά είπαμε ....Η αγορά !!!

  12. #12
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karv1982 Προβολή μηνύματος
    Κ τι παει να πει το οτι πηγα εγω;μπα οχι ρε φιλαρακι δεν υπαρχει αυτο που λες...την ξερεις καθολου την αγορα;ετσι ειναι αυτα..πας ρωτας..γινεται γενικως αλησβερισι φιλε μου...
    αλησβερισι ε? εσυ που την ξερεις την αγορα , ποια εποχη ητανε που μπορουσες να παρεις απο εμπορο , τιμη στο υψος της "πιατσας" (π.χ. car.gr) ?
    για πες μας ρε φιλε για να καταλαβουμε... λες και τους τελειωσαν τα μεταχειρισμενα και περιμενουν με γουρλωμεν ματια ποτε θα περασει την πορτα καποιος με "καλο" μηχανακι


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karv1982 Προβολή μηνύματος
    το θεμα ειναι οτι αυτος σου λεει θα εχει αναγκη,κατσε να τον φαω,να βαλω ενα καλο εργαλειο προς πωληση...κ φυσικα θα την εδινε απο 5500 κ πανω στανταρ...
    αν σκεφτηκε οτι εχεις αναγκη, μαλλον το σκεφτηκε επειδη πηγες να πουλησεις μηχανακι 1300 κυβικα που σε βενζινες και λαστιχα τρωει τα κερατα του, πλησιαζουν τα τελη κυκλοφοριας,κρυωσε ο καιρος , εχει αλλαξει και 2-3 γεννιες απο το ετος παραγωγης...αλλα οπως λες εσυ , θα το εδινε 5500 στα σιγουρα ,αφου τα Busa του 04 & του '05 φευγουν σα ζεστο ψωμι ...
    Accipere quam facere praestat injuriam

  13. #13
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/07/2012
    Μηνύματα
    43
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή για να καταλάβω καλά, είχες ακούσει διάφορα για τον εν λόγω έμπορο αλλά παρ' όλα αυτά πήγες με σκοπό να συναλλαγείς μαζί του...στον άλλο έμπορο που λες ότι πήγες, λες ότι η μηχανή που σ' ενδιέφερε ήταν μπουρδέλο κι έκανε μπάμ αλλά εσύ τον ρώτησες πόσο παίρνει τη δικιά σου...Χμμμμμ
    Οκ φιλε..τα λες ωραια..κ εχεις κ δικιο...χμμμμ...

  14. #14
    Αυτα τα μηχανακια τελος στην Ελλαδα... γηρναμε σε εποχες 90ς... λιγοι και τολμηροι...

    Ξερω κοσμο που κανουν τραμπα βουσα με σκουτερ και δεν εχει και διαφορα....
    ORGIA!!!!!

  15. #15
    Αυτή τη στιγμή η αγορά είναι ΤΡΕΛΗ.
    Εγώ πήγα πριν από 2 μήνες και μου πήραν το Kymco στην ίδια τιμή που ζητούσα στην αγγελία μου εδώ μέσα.
    Μου έδωσαν δε το νέο μου μηχανάκι σε τιμή από τις καλλίτερες μέσα στο car.gr
    Πρέπει να ψάξεις πολύ όμως, γιατί υπήρξε και μαγαζί που μου έδινε 40% λιγότερα για το Kymco

Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΜΟΤΟ ή Car χρειαζεται πιο πολύ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ?????
    από SUZUKAKIAΣ στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 137
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2008, 00:41
  2. θα αγοραζατε Er-6 για πρωτη μοτο??(πολυ πρωτη ομως)!!!
    από dimdil στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 26/02/2008, 11:15
  3. GALOP: Πιο Avatar σας αρέσει πιο πολύ?
    από SeNNinhA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2006, 19:38
  4. Μια πολύ καλή ιδέα...
    από VaSsiLaKos στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 10:09
  5. Πολύ καλημέρα σας
    από Godfather στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 13:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF