Σελίδα 6 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 92

Θέμα: dainese full metal pro

  1. #76
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    ρε μητσο ελα παραδεξου η οτι αλλο ηθελες να πεις και αλλο ειπες η οτι αυτο που ειπες ηταν λαθος.

    τι θα πει δλδ ''αλλο το τι θα επρεπε ιδανικα να γινεται και αλλο το τι γινεται''?.ναι ξερουμε τι γινεται και πρεπει να αλλαξει.παω σε μαγαζι με γαντια μοτοσυκλετας (ουτε σε λαικη,ουτε σε τσιρκο με μαιμουδες) αγοραζω κανονικα με ολα τα χαρτια ενα ζευγαρι γαντια.μου σκιζεται στις 3 μερες εχω αποδειξεις σουπα-μουπες τα παντα και επειδη δεν τα πηρα απο το μαγαζι του αντιπροσωπου θα με γραψει στα @@ του και επειδη ''ε τι να κανουμε ετσι γινεται...'' δεν θα γινει της πορνης???τι σκατα αντιπροσωπος ειναι τοτε?να παει σπιτι του και να κλωσαει τα αυγα του αμα δεν του αρεσει.αλλα τι λεμε τωρα...οταν προχτες επιφανες μελος πηγε στον αντιπροσωπο της Χ μαρκας ρουχισμου και οταν του ζητησε να δει συγκεκριμενα ρουχα εκεινος του ξεκινησε τα ''χμμμ ναι μωρε κοιτα να δεις....τωρα τα εχω στην αποθηκη αλλα αντε...περιμενε λιγο...'' λες και θα του εκανε χαρη.

    σιγα μην ασχολιοτανε αυτος ο αντιπροσωπος με το δικο μου προιον που εβγαλε ελλατωμα και δεν το πηρα και απο αυτον.αλλα ετσι ειναι.ετσι μαθαμε που να τρεχουμε τωρα....

    ροδα ειναι ομως και γυριζει και ειλικρινα δεν λυπαμαι καθολου ολους αυτους που μεσα απο τα χρονια στο κουρμπετι αποκτησανε 2 ακρες και τουπε και ξαφνικα μενουνε στον ασσο.πες με χαιρεκακο.εγω απλα λεω οτι σε καποιες περιπτωσεις ερχεται η δικαιωση κυριολεκτικα απο τον ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΗΣ ΘΕΟ !

    τα 2 μου ευρα γιατι σημερα νοιωθω λαρτζ.
    ΠΡΟΣΕΞΕ τι λεω και το παραβλεπετε συνεχως:

    οποιος πουλαει Dainese δεν βαφτιζεται αυτοματα και επισημος αντιπροσωπος της εταιρειας ...

    Accipere quam facere praestat injuriam

  2. #77
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SVX Προβολή μηνύματος
    ΠΡΟΣΕΞΕ τι λεω και το παραβλεπετε συνεχως:

    οποιος πουλαει Dainese δεν βαφτιζεται αυτοματα και επισημος αντιπροσωπος της εταιρειας ...

    Καμία διαφωνία. Εσύ παραβλέπεις αυτό.

    Προιόν Dainese είναι υποχρεωμένος ο επίσημος αντιπρόσωπος να το αναλάβει (αντικαταστήσει/αποζημιώσει τον πελάτη κλπ) εφ'όσον προσέλθει σε αυτόν ασχέτως το από πού έχει γίνει η αγορά.

  3. #78
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SVX Προβολή μηνύματος
    ΠΡΟΣΕΞΕ τι λεω και το παραβλεπετε συνεχως:

    οποιος πουλαει Dainese δεν βαφτιζεται αυτοματα και επισημος αντιπροσωπος της εταιρειας ...

    οχι δεν βαφτιζεται αντιπροσωπος.το θεμα ομως προεκυψε γιατι ετσι οπως τα εχουν κανει δεν βγαζεις ακρη ουτε καλυπτεσαι απο πουθενα ειδικα αν εχεις δωσει εναν σκασμο χρηματα για εξοπλισμο.
    πετρος

  4. #79
    και κατι ακομη ευχομαι να μην το παθει κανεις σας αυτο αλλα εδω κολαει και το αλλο .οσα και να πληρωσεις ΔΕΝ παιρνεις αυτο που πληρωνεις.
    πετρος

  5. #80
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από petros1972 Προβολή μηνύματος
    και κατι ακομη ευχομαι να μην το παθει κανεις σας αυτο αλλα εδω κολαει και το αλλο .οσα και να πληρωσεις ΔΕΝ παιρνεις αυτο που πληρωνεις.
    Φυσικά έχεις δίκιο. Το ''ότι πληρώνεις παίρνεις'' είναι ένα τρικ του μάρκετινγκ και τίποτα άλλο
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  6. #81
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Καμία διαφωνία. Εσύ παραβλέπεις αυτό.

    Προιόν Dainese είναι υποχρεωμένος ο επίσημος αντιπρόσωπος να το αναλάβει (αντικαταστήσει/αποζημιώσει τον πελάτη κλπ) εφ'όσον προσέλθει σε αυτόν ασχέτως το από πού έχει γίνει η αγορά.
    μιλαμε για Αθηνα τωρα...ετσι? γιατι επισημος εισαγωγεας ειναι ενας .π.χ. Shoei ειναι ο Τζωρτζοπουλος
    Accipere quam facere praestat injuriam

  7. #82
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SVX Προβολή μηνύματος
    μιλαμε για Αθηνα τωρα...ετσι? γιατι επισημος εισαγωγεας ειναι ενας .π.χ. Shoei ειναι ο Τζωρτζοπουλος
    Αντιπρόσωπος Shoei στη θεσ/νίκη δεν υπάρχει? Από τη λαϊκή αγορά ψωνίζουν κράνη στη συμπρωτεύουσα?

    Ανήκει κάποιος στο δίκτυο συνεργατών/αντιπροσώπων? Αν ναι, δεν μπήκε εκεί τυχαία από τη μαμά εταιρεία και είναι το πρόσωπό της στην όποια περιοχή αναφερόμαστε και φέρει ευθύνες απέναντι σε αυτήν και στον καταναλωτή.
    Θα παίζουμε για πολύ ακόμα με τις λέξεις?
    Το έχουμε ρημάξει στην κλωτσιά το ψόφιο άλογο. Έλεος πια.

  8. #83
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SVX Προβολή μηνύματος
    ΠΡΟΣΕΞΕ τι λεω και το παραβλεπετε συνεχως:

    οποιος πουλαει Dainese δεν βαφτιζεται αυτοματα και επισημος αντιπροσωπος της εταιρειας ...

    βρες τα με τον pipe_smoker που ουσιαστικα λεει αυτα που θα σου ελεγα εγω.

    προσωπικα κατεθεσα τον οβολο μου και δεν εχω ορεξη να αναμασω τα ιδια.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #84
    τελικα τα γαντια τα πηγα στο καταστημα που μου ειπε ο gixxerakias για επισκευη.
    πετρος

  10. #85
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Αντιπρόσωπος Shoei στη θεσ/νίκη δεν υπάρχει? Από τη λαϊκή αγορά ψωνίζουν κράνη στη συμπρωτεύουσα?
    νομιζω πως μιλαω με μικρα παιδια.... μαλλον ο Trooper μαζι με σενα θελετε να πεταξω τα μυαλα μου σε κανα τοιχο...


    αντιπροσωπος ειναι ενα πραγμα... Επισημος Εισαγωγεας / Service Center ειναι αλλο.... αυτος που εχει επικοινωνια με τα κεντρικα στην Ευρωπη ειναι μονο ενας...αυτος που πριν απο χρονια "κερδισε" την εισαγωγη/ αντιπροσωπευση (με οποιονδηποτε τροπο)
    Accipere quam facere praestat injuriam

  11. #86
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SVX Προβολή μηνύματος
    νομιζω πως μιλαω με μικρα παιδια.... μαλλον ο Trooper μαζι με σενα θελετε να πεταξω τα μυαλα μου σε κανα τοιχο...


    αντιπροσωπος ειναι ενα πραγμα... Επισημος Εισαγωγεας / Service Center ειναι αλλο.... αυτος που εχει επικοινωνια με τα κεντρικα στην Ευρωπη ειναι μονο ενας...αυτος που πριν απο χρονια "κερδισε" την εισαγωγη/ αντιπροσωπευση (με οποιονδηποτε τροπο)
    Είτε τα λες γιατί τα πιστεύεις, είτε τα λες μέχρι να κουράσεις για να πάμε παραπέρα και να ξεχαστεί το όλον, το αποτέλεσμα είναι το ίδιο:

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    ...υπάρχει τεράστιο πρόβλημα συνεννόησης.
    Τέλος κι από μένα.

  12. #87
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Είτε τα λες γιατί τα πιστεύεις, είτε τα λες μέχρι να κουράσεις για να πάμε παραπέρα και να ξεχαστεί το όλον, το αποτέλεσμα είναι το ίδιο:



    Τέλος κι από μένα.
    γαμω τα επιχειρηματα ....



    Υ.Γ. την αλλη φορα που θα πατε να το παιξετε ντιβες στο καθε υπογειο στοκαδικο και παραμαγαζο μη παρεξηγηθειτε που θα σας παιξουν οπως παιζει τις ρακετες ο Τονυ Σφηνος ........
    Accipere quam facere praestat injuriam

  13. #88
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SVX Προβολή μηνύματος
    γαμω τα επιχειρηματα ....



    Υ.Γ. την αλλη φορα που θα πατε να το παιξετε ντιβες στο καθε υπογειο στοκαδικο και παραμαγαζο μη παρεξηγηθειτε που θα σας παιξουν οπως παιζει τις ρακετες ο Τονυ Σφηνος ........
    εσυ δηλαδη τι θα εκανες?δεν ηθελα να επαιμβω σε αυτην την συζητηση αλλα ακουω πραγματα και θαυματα.για να λυθουν οι αποριες ολων κοιταξε την εγγυηση dainese στην επισημη ελληνικη αντιπροσωπεια.εχω ξαναπει οτι το αποιτελεσμα κοιταει ο καταναλωτης.στην συγκεκριμενη περιπτωση φιλε μου ΔΕΝ εκανα την δουλεια μου οποτε τα υπολοιπα περισευουν.
    πετρος

  14. #89
    λοιπον τα γαντια επισκευαστηκαν επιτυχως απο τα παιδια στου ζωγραφου κατοπιν υποδειξης του gixxerakia.Ενα εχω να πω οτι τους συστηνω ανεπιφυλακτα γιατι οντως εκαναν πολυ καλη και τιμια δουλεια .
    πετρος

  15. #90
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από petros1972 Προβολή μηνύματος
    λοιπον τα DAINESE γαντια ΤΩΝ 300 ΓΙΟΥΡΩΝ επισκευαστηκαν επιτυχως απο τα παιδια στου ζωγραφου κατοπιν υποδειξης του gixxerakia ΑΦΟΥ Ο ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ Η DAINESE.



    Ενα εχω να πω οτι τους συστηνω ανεπιφυλακτα γιατι οντως εκαναν πολυ καλη και τιμια δουλεια .
    Εδω πάει το καλό το γαμήσι αλλά με τη μαλακία βλέπεις τον κόπο σου.



    Αγοράστε Dainese όοοοολοι. Εγγύηση ποιότητα και σωστή τιμή
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF