Σελίδα 12 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 27891011121314 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 166 έως 180 από 201

Θέμα: Isle of Man TT ! 2013 ! Όσοι πιστοί προσέλθετε !

  1. #166
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vassilis88 Προβολή μηνύματος
    3 χιλιαρικα ειναι παρα πολλα νομιζω
    οσος κοσμος ταξιδευει low budget (ασχετως ηλικιας) περιοριζει τα εξοδα του σε οτι καψει το μηχανακι κ οτι φαει/μαγειρεψει.. μονο ετσι τη βγαζεις φτηνα...... αν το κρυπτον καιει 4/100 αρα 40/1000 *8 (πχ 8000χλμ)= 320/8000, 320λιτρα *1,7 βενζινη=550 ευρω ...... κ παιζει να μην ειναι ουτε τοσα.. +αλλα τοσα για το φαι πες
    βαλε και το φερρυ Ελλαδα Ιταλια μεσα Μαιου και το φερρυ για το Νησι που ειναι 250λιρες (δεν παιζει να βρεις πιο φτυνο γιατι ειναι μονοπολειο... φυσικα πρεπει να μηνεις και καπου.....
    ORGIA!!!!!

  2. #167
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astroman76 Προβολή μηνύματος
    βαλε και το φερρυ Ελλαδα Ιταλια μεσα Μαιου και το φερρυ για το Νησι που ειναι 250λιρες (δεν παιζει να βρεις πιο φτυνο γιατι ειναι μονοπολειο... φυσικα πρεπει να μηνεις και καπου.....
    Όπως τα λες είναι...

  3. #168
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    τρελα θελει!!!

  4. #169
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    τρελα θελει!!!
    Skase mou ena triaraki kai tha sou kanw ton Inspector Dreyfus (pink panther) na fenetai erasitexnis

  5. #170
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από blackbusa Προβολή μηνύματος
    Skase mou ena triaraki kai tha sou kanw ton Inspector Dreyfus (pink panther) na fenetai erasitexnis

    χαχαχχαχαχα μονο μην ερχεται κι αυτος ο devil μαζι σας και βλεπω φωτο μετα και ζηλευω..

  6. #171
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από N1kolas Προβολή μηνύματος
    Παιδιά νομίζω έχει ξεφύγει τελείως το θέμα ! :P
    οπως στις περισοτερες περιπτωσεις ετσι και σε αυτη.δεν υπαρχει τπτ παραξενο
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #172
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από N1kolas Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα σε όλους τους φίλους που αγαπάνε την μοτοσικλέτα τους είτε μεγάλη είτε μικρή !

    Ο λόγος που ανοίγω αυτό το θέμα είναι επειδή θα ήθελα να μαζευτούμε άτομα για να πάμε μαζί στο Isle of Man ! Από όσο ξέρω λέγετε Tour αυτό !Εάν μπορείτε βέβαια ! Είδα κάποια βίντεο με το Isle of Man TT ! Αλλά με Super-Βike ! Έχω ένα φίλο μεγαλύτερος σε ηλικία από εμένα, και έχει ταξιδέψει εξωτερικό, και ήθελα να κάνω κάτι αντίστοιχο γιατί ζήλευα πάντα !

    Είμαι νέος 22 χρονών ίσος ακούγετε λίγο τρελό αλλά θέλω να πάω μου αρέσουν τα ταξίδια με τις μοτοσικλέτες !

    Δεν μιλάω να πάμε τώρα, αλλά για το 2013 ! Δεν έχω δει να σας πω τη αλήθεια για το πότε είναι οι Super-Βike μηχανές ! Αλλά διάβασα ότι ξεκινάει το 27 Μαΐου ! Θέλω να πάω με το μηχανάκι μου ! Από Πάτρα προς Ancona Italy (το λιμάνι) και από Ancona μέχρι Calais France (το λιμάνι) είναι κάπου 1300 με 1450 χλμ.

    Πάντως το πήγαινε έλα Πάτρα -> Italy / Italy -> Πάτρα είναι σε οικονομικές θέσεις 110 σε οικονομικές θέσεις και μεσαίες 150-160 + την μοτοσικλέτα μας !

    "Δεν θα βγάλω κανένα κέρδος εγώ σας το λέω να μην με παρεξηγείται ίσα ίσα μην πάρουμε καμιά καλύτερη προσφορά ομαδικά !"

    Πάρτε και ένα σχετικό βίντεο !

    http://www.youtube.com/watch?v=aXR8Df_Bml0

    Εάν είναι το θέμα μου λάθος ας μου το διορθώσει κάποιος και να το βάλει στο σωστό θέμα !

    Ελπίζω να σας έψησα για να πάμε και να αρχίσετε να το σκέφτεστε !

    Σας ευχαριστώ όλους που το διαβάζεται έστω και να μην θέλετε,μπορείτε να έρθετε για τους α,β,φ,χ,ψ λόγους !
    Κάτσε λοιπόν να το ισιόσουμε
    Μου είπε ο Κώστας ότι θέλει να έρθει αυτός μαζί καζί
    Σε PM έχεις το μέιλ του και η μπάλα τώρα είναι μόνο δική σου !

    http://www.motoexplorer.gr/

    Λοβ

  8. #173
    η μπαλα και 2000ε για να βγει budget....
    ORGIA!!!!!

  9. #174
    και απο μια ματια που ερηξα τωρα δεν παιζει τικετ πρην τον αγωνα μονο τεταρτη και μετα παρασκευη που χανεις το Σινιορ και μετα απο δευτερα οταν θα εχουν φηγει ολλοι απο το Νησι..
    ORGIA!!!!!

  10. #175
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Άρα αφού για το 13 είναι αργά, ως το 14 έχει το χρόνο να δουλέψει και να ακολουθήσει το όνειρο του...

  11. #176
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Κάτσε λοιπόν να το ισιόσουμε
    Μου είπε ο Κώστας ότι θέλει να έρθει αυτός μαζί καζί
    Σε PM έχεις το μέιλ του και η μπάλα τώρα είναι μόνο δική σου !

    http://www.motoexplorer.gr/

    Λοβ
    exeis poly plaka telika....

    [FONT=Times New Roman]Το ταξίδι με το κίτρινο YAMAHA Crypton 135 (ήταν μια προσφορά της Σπηλιώτης Α.Ε, επίσημου dealer της YAMAHA)[/FONT]

  12. #177
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από blackbusa Προβολή μηνύματος
    exeis poly plaka telika....

    [FONT=Times New Roman]Το ταξίδι με το κίτρινο YAMAHA Crypton 135 (ήταν μια προσφορά της Σπηλιώτης Α.Ε, επίσημου dealer της YAMAHA)[/FONT]
    Εσύ όμως δεν έχεις .
    Μιλάς για ανθρώπους που δεν γνωρίζεις και δεν έχεις ιδέα για το πως ζουν και το πόσο δουλεύουν για προκειμένου να κάνουν τα όνειρα τους πραγματικότητα.
    Τη Κακοήθεια σου όμως ξέρεις να τη πετάς.

    υγ
    Οι άνθρωποι δίνουν καλές συμβουλές όταν δεν μπορούν να δώσουν το κακό παράδειγμα.
    Τελευταία τροποποίηση από MG-KTiNoS; 03/01/2013 στις 09:56.

  13. #178
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Εσύ όμως δεν έχεις .
    Μιλάς για ανθρώπους που δεν γνωρίζεις και δεν έχεις ιδέα για το πως ζουν και το πόσο δουλεύουν για προκειμένου να κάνουν τα όνειρα τους πραγματικότητα.
    Τη Κακοήθεια σου όμως ξέρεις να τη πετάς.

    υγ
    Οι άνθρωποι δίνουν καλές συμβουλές όταν δεν μπορούν να δώσουν το κακό παράδειγμα.

    Den katekrina kapoion pou doulevei sklira gia na kanei tin gkavla tou...den tha to ekana oute gia kapoion pou ta exei etoima...apla mou prokalei gelia na lete se enan pitsirika( kai den to lew eirwnika gia tin ilikia) na kanei tin gkavla tou xwris na exete san kritirio ton vasikotero paragonta...ta fragka...kati pou o idios den to eixe antilifthei posa einai...kai afou katalavame oti ayto einai to thema postaroume oti nanai gia taksidia gamata me asxteta mixanakia...gia to thema "to papi or not to papi" den to anaferw giati tha pesei poly kraksimo...tespa

    prospathw na dinw symvoules (swstes i lathos einai allo thema)se kati pou kserw kala,para na to paizw kserollas kai na lew asxeta...

  14. #179
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από blackbusa Προβολή μηνύματος

    prospathw na dinw symvoules (swstes i lathos einai allo thema)se kati pou kserw kala,para na to paizw kserollas kai na lew asxeta...
    Δηλαδή τι ακριβώς ξέρεις?
    Ξέρεις πχ ότι για να κάνει το ταξίδι αυτό πρέπει να προσπαθήσει σκληρά?
    Να κάνει θυσίες?
    Ξέρεις αν αξίζει να προσπαθήσει έστω ή είναι καλλίτερα να πει έλα μωρέ μια μαλακία είπα και να συνεχίσει το καφετέρια, δουλειά-σχολή, μπαράκι?
    Ξέρεις πόσο θα τον αλλάξει το ταξίδι αυτό ΑΝ το κάνει?
    Ξέρεις εμένα και με λες ξερόλα?
    Τίποτα δεν ξέρεις !


    Το μόνο που ξέρεις είναι οι εμπειρίες οι δικές σου και μ αυτές κρίνεις τα πάντα.

  15. #180
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή τι ακριβώς ξέρεις?
    Ξέρεις πχ ότι για να κάνει το ταξίδι αυτό πρέπει να προσπαθήσει σκληρά?
    Να κάνει θυσίες?
    Ξέρεις αν αξίζει να προσπαθήσει έστω ή είναι καλλίτερα να πει έλα μωρέ μια μαλακία είπα και να συνεχίσει το καφετέρια, δουλειά-σχολή, μπαράκι?
    Ξέρεις πόσο θα τον αλλάξει το ταξίδι αυτό ΑΝ το κάνει?
    Ξέρεις εμένα και με λες ξερόλα?
    Τίποτα δεν ξέρεις !


    Το μόνο που ξέρεις είναι οι εμπειρίες οι δικές σου και μ αυτές κρίνεις τα πάντα.
    ntaks ekanes quote mono to teleytaio kommati...kai thewrw i apantisi sou einai oti nanai alla tha sou apantisw...

    faskeis kai antifaskeis synexeia...eipame oti ola boroun na ginoun...alla min vazeis paradeigmata asxeta me to paron thema...kai vevea anakrivies....px sto oti o Mitsakis den eixe lefta kai pige Tourkia me papi....i oti o Vroxidis tou tin varese mia mera kai eipe paw mia sto Nepal...
    to thema edw einai-itan (an to exeis katalavei) na paei to pallikaraki me papi sto IoM to 2013...to an tha gyrisei to kosmo olo sta epomena 50 xronia einai allo thema...

    apo taksidiwtikes ebeiries den exw kai polles giayto kai bainw edw mesa na mathainw...

Σελίδα 12 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 27891011121314 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Isle of man TT road race - respect!
    από trelf στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2012, 20:06
  2. Isle of Man TT 2012
    από chr1s_86 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 30/09/2012, 03:26
  3. The Spectacular TT (Isle of Man)
    από chester24 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 08/06/2012, 09:52
  4. Isle of Man TT
    από cillis στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 69
    Τελευταίο μήνυμα: 17/02/2012, 16:47
  5. Isle Of Man 2007 Centennial TT
    από zman στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/05/2007, 10:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF