Σελίδα 9 από 13 ΠρώτοΠρώτο ... 45678910111213 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 188

Θέμα: spring trackbike 5-6-7/4

  1. #121
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Μπράβο ρε παιδιά!

    Αντε να δούμε πότε θα πάμε πάνω.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  2. #122
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Μπράβο ρε παιδιά!

    Αντε να δούμε πότε θα πάμε πάνω.
    To φθινόπωρο, αν είμαστε καλά...

    Αντε κΟφάλες, εσείς που πήγατε, εύγε..
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  3. #123
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Μέχρι την επόμενη φορά

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  4. #124
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    ρε τρούπη.....

    από μακρυά........



    του Manalishi φέρνεις.....
    Και εγώ το ίδιο σκέφθηκα όταν τονΕ είδα!

    Keep spamming!!!:a13:

  5. #125
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της chducos1
    Εγγραφή
    05/11/2006
    Μηνύματα
    195
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    αυτο το πραγμα που γινεται εκει πανω τελικα ειναι το κατι αλλο. δεν εχει σημασια αν θα μπεις 1,2 η 3 μερες στην πιστα. δεν εχει σημασια αν θα μπεις σε ολα τα σεσιον η τα μισα. δεν εχει σημασια αν θα κατεβασεις χρονο η οχι.
    το οτι εχει δημιουργηθει μια παρεα καμια 10αρια ατομων που ο ενας βοηθαει τον αλλο απο το να ντυθει και να βγαλει κουβερτες μεχρι να τον ''τραβηξει'' μεσα στην πιστα για να βελτιωθει, το οτι τρεχει ο ενας να δει τους χρονους του αλλου με μονο σκοπο να χαρει για την βελτιωση του, το οτι γελαμε και τρωμε μεχρι τελικης πτωσης, το οτι τα πειραγματα δινουν και περνουν με μονο σκοπο το γελιο το οτι υαπρχει απολυτος σεβασμος, αλληλεγγυη και βοηθεια ειναι τελικα που μετραει, γιατι ετσι το βιωνω.




    ΜΠΟΞ 10
    το αυτο
    δεν νομιζω οτι χρειαζετε να πω τιποτα αλλο

    παρ"οτι με χτυπησε η ατυχια δεν μασησα λογω ολων των παραπανω που αναφερει ο γιωργος
    V POWER

  6. #126
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CPANTELO
    Εγγραφή
    28/09/2006
    Μηνύματα
    118
    Καλα σου κληρωσα λαστιχα και σου χαλασε ο λεβιες...τι να πω πολυ γκαντεμια!!!!

    Εγω παντως χαρηκα που σας γνωρισα και μακαρι να μπορεσουμε να ξαναπαμε αμεσα γιατι δεν ειμαι καθολου καλα....δεν μπορω να ισιωσω!!! Μου μιλανε στη δουλεια και γω λεω πως μονο βιραζ βλεπω και δεν καταλαβαινω κατι αλλο

    Trooper αλλαξε λαστιχα.... Εγω οπως ειδες επαθα μεγαλη ζημια με τα dunlop....

    Οσο για τη πιστα μια χαρα ειναι μη μασατε!!!!

  7. #127
    Freddo Cappucino Racer Το avatar του/της fazerakis
    Εγγραφή
    02/02/2003
    Μηνύματα
    419
    Ρε παιδια...ποιος ειναι αυτος ο Νικος που γυρναει 25...
    Ευτυχως που δεν γυρναει 24 δηλαδη γιατι θα ειχαμε προβλημα χαχαχα

    Σημερα ελαβα και το email για την εκπτωση στο trackday του Ιουνιου για οσους ηταν το ΣΚ πανω και χασανε την Κυριακη...
    ...βρε λεεεες???

    Φοβερη βελτειωση για ολα τα παιδια. Λιγο η μαυριλα στην ασφαλτο, λιγο τα dunlopακια και το 1.30 πλεον ειναι ενας χαλαρος χρονος.
    Απο την αλλη το γεγονος οτι ειχαμε λιγες πτωσεις και αυτες σε πολυ δυνατους χρονους(κανενα highside) δειχνει και αυτο θετικο για την ποιοτητα των συμμετοχων

    Απο την αλλη η ποιοτητα του γελιου ηταν αυτη που ξεχωρισε για μια ακομα φορα.

  8. #128
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της chducos1
    Εγγραφή
    05/11/2006
    Μηνύματα
    195
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CPANTELO Προβολή μηνύματος
    Καλα σου κληρωσα λαστιχα και σου χαλασε ο λεβιες...τι να πω πολυ γκαντεμια!!!!



    Trooper αλλαξε λαστιχα.... Εγω οπως ειδες επαθα μεγαλη ζημια με τα dunlop....

    !!!!
    ευχαριστω παρα πολυ για το "καλο χερι"τουλαχιστον την επομενη θα εχω 1,5 ζευγαρι.και 60 κερδος απο την εκπτωση.καλα ειναι
    ποτε ξανα racer.
    trooper παρε κανα ευρωπαικο να δεις το 29
    V POWER

  9. #129
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.167
    Nα πω και γω στα γρηγορα οτι χαρηκα που ειδα φατσες νεςς αλλα και παλιες απο εδω, να συμφωνησω απολυτα με trooper οτι δεν ειναι θεμα μιας, δυο, 10 ημερων οδηγησης αλλα ολου του κλιματος.
    Εγω βεβαια, σα πιο μαζοχας θα ανεβαινα ακομα και αν ηξερα οτι δε θα οδηγησω ουτε μετρο λογω καιρου....
    Περασαμε καλα, γνωριστηκαμε ακομα καλυτερα μεταξυ μας και φορτισαμε τις μπαταριες μας για να βγαλουμε τη σεζον

    (ενα πραμα μολις επεστρεψα, ολα μου αρεσαν, ημουν πιο ευδιαθετος που δουλευα, ακουω ολα τα κουφα των πελατων με απολυτη ηρεμια..... τι να πω? αλλος ανθρωπος γυρισα. χαχα)
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  10. #130
    Αυτό είναι γεμίζεις μπαταρίες.Ελπίζω να τα καταφέρω κάποια φορά.

  11. #131
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    .....αυτο το πραγμα που γινεται εκει πανω τελικα ειναι το κατι αλλο....
    ....εχει δημιουργηθει μια παρεα καμια 10αρια ατομων που ο ενας βοηθαει τον αλλο απο το να ντυθει και να βγαλει κουβερτες μεχρι να τον ''τραβηξει''....
    Δροσερά και μερακλίδικα πράγματα.....





    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    δεν ξερω τι να γραψω.......ακρως συγκινητικο ποστ. ευχαριστουμε φιλε.

    ποτε δεν πιστευα οτι κατι που δινει χαρα σε μενα και σε φιλους, θα δινει ταυτοχρονα χαρα και ελπιδα και σε καποιους που ουτε που μας εχουν δει ποτε στη ζωη τους και μαλιστα χωρις να συμετεχουν η να παρευρισκοντε....να εισαι παντα καλα....

    Και όλες οι καημένες παρθένες που ξεροσταλιάζουμε εδώ χάμω να δούμε κανά ποστ, καμιά φωτογραφία, καμιά ενημέρωση από το πώς περάσατε τί κάνουμε ωρέ τρουπ? Χαρά μέσα από σας παίρνουμε, σας θαυμάζουμε, σας φτύνουμε να μη σας ματιάσουμε και περιμένουμε (κάποιοι από εμάς) το κλικ, είτε αυτό είναι οικονομικό είτε ψυχολογικό είτε οτιδήποτε, που θα μας κάνει να μπούμε και μεις στο χορό eventually. Να τρέξουμε, να στρίψουμε, να μάθουμε, να μας βγάλουν κι εμάς καμιά κουβέρτα και να μας τραβήξουν.... κλπ.

    Πάντα τέτοια παίδες!!!

  12. #132
    Αργούτσικο Μέλος Το avatar του/της chillipf
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    373
    Ελπίζουμε για Ιούνιο λέμε...
    PFC

  13. #133
    Μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    47
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    αυτο το πραγμα που γινεται εκει πανω τελικα ειναι το κατι αλλο. δεν εχει σημασια αν θα μπεις 1,2 η 3 μερες στην πιστα. δεν εχει σημασια αν θα μπεις σε ολα τα σεσιον η τα μισα. δεν εχει σημασια αν θα κατεβασεις χρονο η οχι.
    το οτι εχει δημιουργηθει μια παρεα καμια 10αρια ατομων που ο ενας βοηθαει τον αλλο απο το να ντυθει και να βγαλει κουβερτες μεχρι να τον ''τραβηξει'' μεσα στην πιστα για να βελτιωθει, το οτι τρεχει ο ενας να δει τους χρονους του αλλου με μονο σκοπο να χαρει για την βελτιωση του, το οτι γελαμε και τρωμε μεχρι τελικης πτωσης, το οτι τα πειραγματα δινουν και περνουν με μονο σκοπο το γελιο το οτι υαπρχει απολυτος σεβασμος, αλληλεγγυη και βοηθεια ειναι τελικα που μετραει, γιατι ετσι το βιωνω.

    οταν λοιπον ο χαρης με ενημερωσε οτι μεινανε με το αμαξι το νευρικο γελιο δεν μπορεσα να το συγκρατησω. ηξερα οτι ο χαρης μαζευε ενα-ενα τα ευρω για αυτο το 2ημερο και περασε δια πυρος και σιδηρου για να τα καταφερει.θα ηταν κριμα να μην...παρ' ολα αυτα ο νικος (που προερχεται απο την σχολη παπ και αυτο εχει να μας λεει πολλα ) βρηκε τη λυση χαρη στην κοπελια του και τον αδερφο του!!

    και ετσι αφου τα ειπαμε σε μια σταση στη χαλκιδα και μας προμηθευσανε και σαντουιτσακια home made, ftasame εγω με τον μητσο κατα τις 12.30 και τ χαρης με τον νικο ΜΕ ΤΟ ΣΕΙΤΣΕΝΤΟ στις 1.30.

    αν εξεραισουμε και το οτι το 675 του χρηστακου δεν του εκανε το χατηρι να το καβαλησει και να το διασκεδασει το σ/κ (τι περιμενες ρε μλκ δρακο με το αυτοκολητο της ντουκατι πανω στο εσωρουχο? ) ολοι οι αλλοι μπηκαμε και πετυχαμε στοχους!
    ο νικος ξαναπροσαρμοζεται και δεν τον ειδα να προβληματιζεται ιδιαιτερα.
    ο χαρης κατεβασε 10''
    ο μητσος μετα το καταγμα γυρισε ξανα στους χρονους του
    ο αλλος νικος στο 6ο td ειναι στο 1.25 και πλεον εχει μπει στο καδρο με τους πολυ γρηγορους μια και απ' οτι βλεπω οσοι γυρνανε απο κει και κατω ειναι η πρωην η νυν αγωνιζομενοι και εδω μιλαμε για εναν ιδιωτη χομπιστα!!!
    ο χρηστος μολις βρηκε ανοιχτο δρομο ειδε το 32.
    ο δρακος ειδε το 31 και μετα το ριξε στις καταχρησεις αφου εμεινε απο μηχανακι
    ο αλλος χαρης αθορυβα εφτασε στο 28
    ο γιαννος βρηκε στολη μετα την περιπετεια του και ειναι ακομα εκει που ητανε
    κι εγω πλεον δειχνω να εχω ξεπερασει πληρως την παλια μου τουμπα αφου τελειως στη βολτα και διαβαζοντας τα νεα δεδομενα με την καινουργια ασφαλτο ειμαι στο 32.

    περαστικα σε οσα παιδια ειχαν ατυχιες (ευτυχως τπτ σοβαρο).

    τωρα οσον αφορα τα της πιστας...πρεπει να βρει κανεις τα νεα χουγια της.αυτο ειναι ολο.απο κει και περα ναι δεν ειναι σωστη.και εξηγω:
    στα τελευταια φρενα της 1 εχει σαμαρακια
    στην 13 στο σημειο που ριχνεις το μηχανακι εχει σαμαρακια
    στην 15 εχει φαγωθει η ασφαλτος (απο πτωση μοτοσυκλετας) στο απεξ και υποχρεωτικα περνας απο μεσα απο το φαγωμα ΑΛΛΑ αν το κανεις με ανοιχτο γκαζι η γραμμη σε βγαζει κατ' ευθειαν πανω στη μαλακια του μηχανικου ο οποιος αποφασισε να παρει δειγμα της πιστας πανω απο την γραμμη με αποτελεσμα ενα υπεροχο μπαλωμα το οποιο για να μην το περασεις απο πανω και αρχισεις τα τσαμικα πρεπει να κλεισεις λιγο το γκαζι με αποτελεσμα να μην μπορει να βγεις στην ευθεια με την επιθυμητη φορα.

    τελος χαρηκα που γνωρισα ενα τεραστιο τρελοκομειο. CPANTELO αντε και στο 26 την επομενη ευχομαι!!
    οπως και τον ιπταμενο μανωλη που πηγαμε ενα ωραιο τρενακι.

    και ευχαριστω ολη την παρεα που μου δωσε κατι να σκεφτομαι μεχρι το επομενο!!!!

    ΜΠΟΞ 10

    μας καλυψες ολους στο box10!

  14. #134
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    αυτο το πραγμα που γινεται εκει πανω τελικα ειναι το κατι αλλο. δεν εχει σημασια αν θα μπεις 1,2 η 3 μερες στην πιστα. δεν εχει σημασια αν θα μπεις σε ολα τα σεσιον η τα μισα. δεν εχει σημασια αν θα κατεβασεις χρονο η οχι.
    το οτι εχει δημιουργηθει μια παρεα καμια 10αρια ατομων που ο ενας βοηθαει τον αλλο απο το να ντυθει και να βγαλει κουβερτες μεχρι να τον ''τραβηξει'' μεσα στην πιστα για να βελτιωθει, το οτι τρεχει ο ενας να δει τους χρονους του αλλου με μονο σκοπο να χαρει για την βελτιωση του, το οτι γελαμε και τρωμε μεχρι τελικης πτωσης, το οτι τα πειραγματα δινουν και περνουν με μονο σκοπο το γελιο το οτι υαπρχει απολυτος σεβασμος, αλληλεγγυη και βοηθεια ειναι τελικα που μετραει, γιατι ετσι το βιωνω.



    και ευχαριστω ολη την παρεα που μου δωσε κατι να σκεφτομαι μεχρι το επομενο!!!!

    ΜΠΟΞ 10
    +1000 trooper τα ειπες ολα...

  15. #135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fazerakis Προβολή μηνύματος
    Ρε παιδια...ποιος ειναι αυτος ο Νικος που γυρναει 25...
    Ευτυχως που δεν γυρναει 24 δηλαδη γιατι θα ειχαμε προβλημα χαχαχα
    αυτο σημαινει ΠΟΛΕΜΟ:a015:

    ξεκινησα ηδη σκληρη προπονηση :a34:

Σελίδα 9 από 13 ΠρώτοΠρώτο ... 45678910111213 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. TRACKBIKE SPRING 2012
    από TROOPER στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 97
    Τελευταίο μήνυμα: 11/05/2012, 14:51
  2. R1 Trackbike photo's......
    από gmakris στο forum Υamaha R6 & R1
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2010, 14:48
  3. Εξατμιση Spring & Dragon για Transalp 650
    από sunnymtx στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2006, 08:24
  4. R6 Trackbike photo's
    από gmakris στο forum Υamaha R6 & R1
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2005, 11:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF