Σελίδα 102 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 25292979899100101102103104105106107112 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.516 έως 1.530 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1516
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/01/2013
    Μηνύματα
    8
    Σε είδα παλίκαρε με το κουκλί repsol σου στον Πειραιά,κοντά στις γραμμές,εκεί κοντά στα ξύδια,να έχετε μαζευτεί σε ένα απο αυτά τα εκκλησάκια για ατυχήματα,και στεναχωρήθηκα.Δεν σήκωσα χέρι να χαιρετίσω σεβόμενος την στιγμή σας.Ήμουν με ένα μαύρο cbr.Να είστε όλοι σας καλά.

  2. #1517
    Μέλος Το avatar του/της db88
    Εγγραφή
    19/05/2014
    Μηνύματα
    29
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PetranGR Προβολή μηνύματος
    Με είδες; εγώ γιατί δεν σε είδα; τι μηχανή ;;; γιατί είδα αρκετές να περνάνε :P

    zx9-r kokkino aspro , fasarioziko , moikana kai ta myala sta kagkela

  3. #1518
    Σε είδα.
    Σε είδα από μακριά, να έχεις σταματήσει στο πράσινο και να περιμένεις. Το τι περνούσε στο θολωμένο σου μυαλό, μόνο εσύ το ξέρεις, το φανάρι ήταν πράσινο όμως και εσύ με το πόδι στο φρένο.
    Ήξερα ότι δεν θα προλάβω να περάσω το φανάρι, δεν κρατάει πολύ. Απορούσα όμως, τι περιμένεις με το yaris φορτωμένο με ποδήλατα στην μαγική σχάρα-κέρατο, πράσινο και εσύ ακίνητος.
    Και ανάβει πορτοκαλί, έχω κλείσει γκάζι και πλησιάζω να δω φάτσα, να δω σε τι φάση είσαι, που ταξιδεύεις.
    Και ανάβει κόκκινο και πριν σε πλευρίσω, βάζεις πρώτη και φεύγεις κύριος, ενώ οι κάθετα ερχόμενοι σε μουτζώνουν και σου κορνάρουν αλλά εσύ είπαμε, κοσμάρα.

    Και μετά δεν είχα άλλη απορία, οι ποδηλάτες τη μαλακία την έχετε στο αίμα σας ότι και να οδηγείτε. Όπως και τον κοκ στα παλιά σας τα πετάλια. Ε, ρε cock ασάλιωτο που σας χρειάζεται...

  4. #1519
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από db88 Προβολή μηνύματος
    zx9-r kokkino aspro , fasarioziko , moikana kai ta myala sta kagkela

    ντάξει εσύ ήσουν τότε που μετά μιλούσαμε με το φιλαράκι μου και με είπε οτι γύρισες και μας κοιτούσες :P

  5. #1520
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsompanis
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    469
    ωχου....σας ειδα όλους σήμερα και σας βαρέθηκα! πήρατε τις καλοκαιρινές άδειες και ροβολάτε

    Ντάξει,είστε τριβάλιτσοι,ωραίοι και large
    Μην πιάνετε όμως ΟΛΟ τον δρόμο για να συνεννοηθείτε και αφήστε και τους άλλους να κάνουν την δουλειά τους.
    Πάνω στην στροφή να βγάζετε τους χάρτες και να θέλετε να σταματήσετε και αυτοκίνητο?
    Δεν πάτε στην Γη του πυρός,την Αλβανία θα περάσετε!!!

  6. #1521
    Μέλος Το avatar του/της db88
    Εγγραφή
    19/05/2014
    Μηνύματα
    29
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PetranGR Προβολή μηνύματος
    ντάξει εσύ ήσουν τότε που μετά μιλούσαμε με το φιλαράκι μου και με είπε οτι γύρισες και μας κοιτούσες :P
    εισαι τσακαλος, αντε καλες βολτες και παντα ορθιος

  7. #1522
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Σε ειδα χθες βραδυ στη θηβων με την Αφρικανα σου, που ηταν σαν να βγηκε απο το εργοστασιο εχθες. Δεν εχω ξαναδει μηχανακι σε τετοια κατασταση!!
    Σε χαιρετησα, νομιζες πως ημουν τρελος γυρισες κεφαλι απο την αλλη και με αγνοησες αλλα δεν πειραζει!! Ειναι περιεργο να βλεπεις ΧΤ με κρανος και φουλ προβλεπομενο καλοκαιριατικα.

  8. #1523
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Σε είδα ολόφρεσκο versys 1000......
    Τελικά είναι άσχημο!
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  9. #1524
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σε ειδα αυτοκινητο με αυτοκολλητακια google street view και το π@π@ριπανω στην οροφη...bog brother is watching you...
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  10. #1525
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis_trevor Προβολή μηνύματος
    σε ειδα αυτοκινητο με αυτοκολλητακια google street view και το π@π@ριπανω στην οροφη...bog brother is watching you...
    Αν σε ειδε και αυτο πιστευω θασαι στο φρεσκο και ανανεωμενο google street map οπως και εγω με την γυναικα στο αυτοκινητο που το πηρα ματι στο δασυλιο να βολταρει-καταγραφει με ολα τα μπιχλιμπιδια στην οροφη..

  11. #1526
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.337
    Σας είδα αρκετούς κυρίως με 2κύλινδρα ον/οφ που ανεβαίνατε προς τρίπολη μέσα σε πραγματικό χαλασμό ειδικά κοντά στο Αρτεμίσιο σήμερα το απόγευμα.

    Οι πιο πολλοί οργανωμένοι - εξοπλισμένοι και πολύ το χάρηκα. Καλούς δρόμους και καλές διακοπές να εχετε.

  12. #1527
    Boy Is Back in Town Το avatar του/της soter3gm
    Εγγραφή
    31/03/2005
    Μηνύματα
    681
    Σε είδα μαγκάκο με το cbr να έρχεσαι τάπα στη γέφυρα της Ελευσίνας σε χαιρέτισα μέσα από το κουτί μου μιας και δεν μπορώ να καβαλήσω λόγο σοβαρού προβλήματος υγείας, μου ανταπέδωσες με μια καλή κούφια πάνω στη στροφή και με το V,
    Να είσαι καλά παλικάρι μου και καλούς δρόμους να έχεις μου έκανες μια από της πιο τονωτικές ενέσεις ,
    Αιντε να δούμε πότε θα καβαλήσω πάλι , ίσως και ποτέ !!!!!
    SOTER3GM
    "Ride hard live forever"
    soter3gm

    ----------------

  13. #1528
    Σε είδα σήμερα το πρωί σε ένα φανάρι κάθετα της λ. Ηρακλείου, τύπε με το λευκό SYM300. Ακράνωτος, παντοφλίτσα, τσιγαράκι, καφεδάκι, μίλησες και στο κινητό για λίγο. Δεν σε είδα όμως να τρως τίποτα και ανησύχησα!
    Σε είδα και σένα στη λ. Δημοκρατίας με το μαύρο TDM να περιμένεις στο φανάρι με κράνος, γάντια και μουφάν και έτριβα τα μάτια μου. Τόσα χρόνια στους δρόμους είσαι ο 2ος που βλέπω με το συγκεκριμένο μηχανάκι και με εξοπλισμό
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  14. #1529
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Σε είδα με Aprilia Futura στη Βασ. Σοφίας!

    Το δεύτερο που βλέπω, το πρώτο ήταν στην Γερμανία!
    Give me fuel, Give me fire

  15. #1530
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σε ειδα να εχεις ενα σκουπηδι με ροδες σκουτερ αγνωστου ταυτοτητος και να εχεις τρυπησει τον λασπωτηρα πισω και να εχεις περασει κοτσαδορο!!!
    Σε ειδα μωρη παλιογρια με την μπλουζα εξυπνη σιτα πανω στο σκουτερ και να εχει βγει το βυζι σαμπρελα εξω και να σαλεύει!!!:a04:

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF