Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 23

Θέμα: τί πιστεύετε για τους σταρς μοτοτζιπάδες...???

  1. #1

    τί πιστεύετε για τους σταρς μοτοτζιπάδες...???

    με αφορμή αυτό:http://www.moto.gr/forums/showthread...ost2340469#242
    ανοίγω τη συζήτηση αυτή όπου ο καθ'ένας θα καταθέσει απόψεις για τις "ντίβες" του motogp...φυσικά αφορά όλους τους μοτοτζιπάδες κι όχι μόνο το ζευγάρι της yamaha...
    Τελευταία τροποποίηση από RaGe_Raptor; 21/06/2013 στις 17:46.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  2. #2
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    ολα ξεκινανε και τελειωνουν με ενα και μονο ονομα.

    Barry Sheene.

    ΤΕΛΟΣ!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #3
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    ολα ξεκινανε και τελειωνουν με ενα και μονο ονομα.

    Barry Sheene.

    ΤΕΛΟΣ!
    ξηγήσου τρούπη...μην πετάς ένα ξερό όνομα...
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  4. #4
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gixxerman Προβολή μηνύματος
    ξηγήσου τρούπη...μην πετάς ένα ξερό όνομα...
    τι δεν καταλαβες?
    ροκ σταρ
    γυναικας
    οδηγος αγωνων μοτοσυκλετας
    αρχιδατος
    θιασωτης λογικων live fast die young και living on the edge.

    το απολυτο ειδωλο κατα την γνωμη μου
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #5
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    λίγο άσχετο, αλλά σκεφτόμουν ότι θα είχε τρομερό ενδιαφέρον μια φορά για ένα τριήμερο, το motogp με το IsleOfMan να αντάλλασαν έναν αγώνα. Δηλαδή όλοι οι motoGP να έκαναν ένα τριήμερο στη Νήσο, που όμως θα μετρούσε κανονικά στη βαθμολογία του πρωταθλήματος, και οι άλλοι μουρλοί να έτρεχαν στην αντίστοιχη πίστα. Θα βλέπαμε πολλά περίεργα πιστεύω και στους δύο αγώνες
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  6. #6
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    ολα ξεκινανε και τελειωνουν με ενα και μονο ονομα.

    Barry Sheene.

    ΤΕΛΟΣ!
    + άπειρα δεν τον προλαβα να τρεχει αλλά βλέποντας και διαβαζοντας για αυτόν

    Ενα θα πώ αυτός και ο best στο ποδόσφαιρο
    Ηξερα πώς απάνω στη γή όσο ζούμε αυτό δέν είναι το λιμάνι όπου αράζεις είναι το λιμάνι απ'όπου ξεκινάς, ξανοίγεσαι σέ άγρια τρικυμισμένη θάλασσα και μάχεσαι ολοζωής ν'αράξεις

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της antsoar
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    1.672
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από johnpan Προβολή μηνύματος
    λίγο άσχετο, αλλά σκεφτόμουν ότι θα είχε τρομερό ενδιαφέρον μια φορά για ένα τριήμερο, το motogp με το IsleOfMan να αντάλλασαν έναν αγώνα. Δηλαδή όλοι οι motoGP να έκαναν ένα τριήμερο στη Νήσο, που όμως θα μετρούσε κανονικά στη βαθμολογία του πρωταθλήματος, και οι άλλοι μουρλοί να έτρεχαν στην αντίστοιχη πίστα. Θα βλέπαμε πολλά περίεργα πιστεύω και στους δύο αγώνες
    Ούτε στον ύπνο σου

    Δες τι λέει ο Ρόσσι μετά από βόλτα που έκανε στο νησί για διαφημιστικούς λόγους το 2009 http://www.youtube.com/watch?v=tojHoqp8WIQ

    Αυτό είναι το κοντινότερο που μπορείς να πάρεις
    Travel, Grow, Share

  8. #8
    Το iom ηταν αγωνας του ππ ταχυτητας μεχρι το 70 φευγα. Μετα απο διαμαρτυριες οδηγων και κυριως του Αγκοστινι που σταματησε να τρεχει εκει, βγηκε απο το προγραμμα.

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    τι δεν καταλαβες?
    ροκ σταρ
    γυναικας
    οδηγος αγωνων μοτοσυκλετας
    αρχιδατος
    θιασωτης λογικων live fast die young και living on the edge.

    το απολυτο ειδωλο κατα την γνωμη μου
    πέθανε σαν άντρας....

    http://www.dailymail.co.uk/health/ar...esh-fruit.html

    μιλάμε για ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΑΡΧΙΔΙΑ

  10. #10
    Απλά το απόλυτο ¨είδωλο¨ στο χώρο της μοτοσυκλέτας διαχρονικά...
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	image.jpg 
Προβολές:	292 
Μέγεθος:	98,2 KB 
ID:	293851
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  11. #11
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    πέθανε σαν άντρας....

    http://www.dailymail.co.uk/health/ar...esh-fruit.html

    μιλάμε για ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΑΡΧΙΔΙΑ
    Έκατσα και το διάβασα όλο, μιλάμε ο άνθρωπος είναι αλλού, ψαγμένος όσο δεν πάει άλλο και φυσικά με πολλά κιλά @@.

  12. #12
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    σταματηστε το σπαμ.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #13
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    687
    βαζω εδω μια απαντηση σχετικα με το γιατι δεν συμπαθω τον Χορχε..Να μη σπαμαρω στο θεμα του αγωνα..

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    βασικα ο σεβασμος και κατ'επεκταση η συμπαθεια προερχεται απο το γεγονος οτι πηγε σαν 2ος στην Yamaha και "τσουτσεκι του Rossi" και εχει μετατραπει στον πιο σταθερο αναβατη ever με απιστευτο ρυθμο αγωνα και μηδενικα (σχεδον) λαθη...
    επισης θαυμασμο προκαλει και το απαλο στυλ στθλ οδηγησης, που το κανει να φαινεται τοσο απλο, ενω δεν ειναι...
    Θα συμφωνησω ως προς το δευτερο μερος της πρωτης προτασης που γραφεις.Ετσι και αλλιως την εποχη που πηγε στη γιαμαχα σαν 2 θα πηγαινε.Λογικο.Απο εκει και περα εγινε νο1 και μετα την φυγη του -ευφημερευοντος αυριο- γιατρου καθιερωθηκε σαν το νουμερο 1 της ομαδας καθοτι ΠΠ!Ο σεβασμος παει ομως στον τροπο που κερδισε δηλαδη στη βελτιωση της οδηγησης του.

    Να πω τωρα κι εγω γιατι τον αντιπαθω(και δεν με λες ανθρωπο που αντιπαθω καποιον ευκολα..)
    1ον γιατι αντιγραφει το Ροσι!Η διχρωμιες στη φορμα,τα σκετσακια κτλ δειχνουν ανθρωπο κομπλεξικο..Ωρες ωρες,οταν τον βλεπω να πανηγυριζει μια νικη,πιστευω οτι δεν το χαιρεται πραγματικα,απλα βγαζει το κομπλεξ του..Λιγο πρωτοτυπια βρε αδερφε..αποψη μου αυτη και γραφτη στο χιονι..

    2ον γιατι πιστευω οτι ειναι κακος ηθοποιος.Να ξηγηθω.Μπορει να εριξε απιστευτη δουλεια για να βελτιωθει οδηγικα και αυτο να του απεδωσε 100%(2 ΠΠ)αλλα στα επικοινωνιακα δεν τα παει και πολυ καλα.Πολυ ψευτικος.Δεν αφηνει τιποτα στην τυχη.Θα χαιρετησει τους αντιπαλους του οσο πρεπει για να φανει στις καμερες.Θα πανυγηρισει οσο πρεπει.Θα πει καλα λογια εκει που πρεπει.Γενικα δεν αφηνει το συναισθημα να τον συνεπαρει..Θα μου πεις ο αλλος γινοταν καραγκιοζης για την καμερα.Σωστο.Αλλα αυτος ετσι ηταν πραγματικα.Ακομα και ο Στονερ με το σκατοχαρακτηρα που ειχε μου ειναι πιο συμπαθης γιατι τουλαχιστον ειναι αληθινος..Στο σκηνικο με τον Μαρκεζ ειναι η πρωτη φορα που τον ειδαμε να εκνευριζεται και μετα παλι για λογους pr να τα μαζευει..

    3ον επειδη εβγαλε βιβλιο

    4ον αλλος ενας αναβατης φευγω μπροστα και εξαφανιζομαι σε μοναχικο αγωνα..Και αμα λαχει τερματιζω 2-3ος χωρις ρισκο για να συμπληρωνω παλμαρε με ΠΠ..

    Τωρα περα απο ολα αυτα ενταξει,δεν τον μισω κιολας.απλα μου ειναι λιγοτερο συμπαθης..
    Καμία ιδέα δεν ευθύνεται για τους μαλάκες που την ενστερνίζονται..-Κωστάκης Ανάν-

    http://www.tokoulouri.com/

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giannis21 Προβολή μηνύματος
    βαζω εδω μια απαντηση σχετικα με το γιατι δεν συμπαθω τον Χορχε..Να μη σπαμαρω στο θεμα του αγωνα..



    Θα συμφωνησω ως προς το δευτερο μερος της πρωτης προτασης που γραφεις.Ετσι και αλλιως την εποχη που πηγε στη γιαμαχα σαν 2 θα πηγαινε.Λογικο.Απο εκει και περα εγινε νο1 και μετα την φυγη του -ευφημερευοντος αυριο- γιατρου καθιερωθηκε σαν το νουμερο 1 της ομαδας καθοτι ΠΠ!Ο σεβασμος παει ομως στον τροπο που κερδισε δηλαδη στη βελτιωση της οδηγησης του.

    Να πω τωρα κι εγω γιατι τον αντιπαθω(και δεν με λες ανθρωπο που αντιπαθω καποιον ευκολα..)
    1ον γιατι αντιγραφει το Ροσι!Η διχρωμιες στη φορμα,τα σκετσακια κτλ δειχνουν ανθρωπο κομπλεξικο..Ωρες ωρες,οταν τον βλεπω να πανηγυριζει μια νικη,πιστευω οτι δεν το χαιρεται πραγματικα,απλα βγαζει το κομπλεξ του..Λιγο πρωτοτυπια βρε αδερφε..αποψη μου αυτη και γραφτη στο χιονι..

    2ον γιατι πιστευω οτι ειναι κακος ηθοποιος.Να ξηγηθω.Μπορει να εριξε απιστευτη δουλεια για να βελτιωθει οδηγικα και αυτο να του απεδωσε 100%(2 ΠΠ)αλλα στα επικοινωνιακα δεν τα παει και πολυ καλα.Πολυ ψευτικος.Δεν αφηνει τιποτα στην τυχη.Θα χαιρετησει τους αντιπαλους του οσο πρεπει για να φανει στις καμερες.Θα πανυγηρισει οσο πρεπει.Θα πει καλα λογια εκει που πρεπει.Γενικα δεν αφηνει το συναισθημα να τον συνεπαρει..Θα μου πεις ο αλλος γινοταν καραγκιοζης για την καμερα.Σωστο.Αλλα αυτος ετσι ηταν πραγματικα.Ακομα και ο Στονερ με το σκατοχαρακτηρα που ειχε μου ειναι πιο συμπαθης γιατι τουλαχιστον ειναι αληθινος..Στο σκηνικο με τον Μαρκεζ ειναι η πρωτη φορα που τον ειδαμε να εκνευριζεται και μετα παλι για λογους pr να τα μαζευει..

    3ον επειδη εβγαλε βιβλιο

    4ον αλλος ενας αναβατης φευγω μπροστα και εξαφανιζομαι σε μοναχικο αγωνα..Και αμα λαχει τερματιζω 2-3ος χωρις ρισκο για να συμπληρωνω παλμαρε με ΠΠ..

    Τωρα περα απο ολα αυτα ενταξει,δεν τον μισω κιολας.απλα μου ειναι λιγοτερο συμπαθης..
    ενταξει και εγω δεν θα κατσω να εξηγηθω γιατι πιστευω οτι πρεπει να ειναι συμπαθης o lorenzo, ουτε ειμαι υποστηρικτης του μεχρι το κοκκαλο, ΑΛΛΑ...
    ολοι οι λογοι που αναφερεις ειναι αστειοι!
    1.διχρωμιες στην φορμα, σκετσακια, δεν το χαιρεται οταν πανηγυριζει κλπ, ειναι χαζο να λεγονται γιατι δεν ειμαστε μεσα να ξερουμε ποσο το χαρηκε ή οχι...το αλλο με την φορμα το αφηνω ασχολιαστο.
    2.τα επικοινωνιακα ΔΕΝ μετρανε στους τιτλους των ΠΠ...μετρανε μονο για τους σπονσορες, τις γκομενες, και τα λεφτα που τσεπωνουν αυτοι που τα κανουν (αρα παλι οχι εμεις)...αρα θα επρεπε (ουσιαστικα) να μας ειναι αδιαφορο το συγκεκριμενο κομματι...καποιοι ειναι καλοι και φαινονται...καποιοι αλλοι οχι...καποιοι μετα απο καιρο γινονται τσ!μπουκι απο τις δικες τους μ@λακιες που κατα καιρους βγηκαν και ειπαν για να το παιξουν μουρη τοτε που τις ειπαν..(βλ. rossi)
    3.και εκει αντεγραψε τον rossi...
    4.ε,βεβαια δεν το ηξερε αμα ειναι πιο γρηγορος να περιμενει τους αλλους, να κανει καμια μαχη, να χαρει ο γιος της Σουλας της κομμωτριας που θελει να του μοιασει και αγορασε προσφατα το r1...double

  15. #15
    έχει κόμπλεξ ο άνθρωπος...όλα όσα αναφέρονται δεν είναι αστεία...πολύ καλά τα είπε ο γιάννης κατά τη γνώμη μου και γράφτη κι αυτή στο χιόνι(κλόπυράιτ)...τίποτα απ'αυτά δεν αναιρεί το ότι είναι τιμονάρα...άλλο αυτό...μην παρεξηγηθούμε
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟΜΜΑΤΙΣΜΟ;
    από conkark στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 186
    Τελευταίο μήνυμα: 18/09/2007, 01:35
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 09/02/2004, 15:56
  3. Για τους Ducati..
    από niko13g στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2004, 21:14
  4. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 23:05
  5. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 21:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF