Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 85 από 85

Θέμα: Επανακυκλοφορία "Motosport"

  1. #76
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Corki Προβολή μηνύματος
    Καλη αρχη...ελπιζω να παει καλα το νεο ξεκινημα.

    Θα το προμηθευτώ σημερα.

    Βεβαια το ονομα με μεγαλη γραμματοσειρα στο εξωφυλλο ειναι λιγο "φαουλ".

    Ειδομεν...
    Μία τάση ναρκισσισμού και "εγώ είμαι και άλλος κανένας" την είχε πάντα ο Παπανδρέου και γιαυτό άλλωστε ποτέ δεν με κέρδισε πραγματικά. Φαίνεται και από το εισαγωγικό του κείμενο στο site του περιοδικού αυτό. Όπως και να χει καλό ξεκίνημα και το περιοδικό να ήρθε για να μείνει. Χρειάζεται και λίγος ανταγωνισμός στον ειδικό τύπο μοτοσυκλέτας μιας και τελευταία, λόγω μονοπωλίου, ο πήχης είχε πέσει πολύ χαμηλά
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  2. #77
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Ρε μπαγάσα Δ.Π. γαλούχησες μοτοσυκλετιστικά κανά δυό γενιές (μέσα σ αυτές και την δικιά μου) και θα το πάρω το περιοδικό έτσι για την ιστορία ,αλλά να ζητάς 50 - 300 ευρώ για τα παλιά τεύχη λόγω υψηλών αποθήκευτρων ! Γελάω για να μη σου πω κλαίω...

    http://www.motosport.com.gr/motospor...dosis/template

  3. #78
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.160
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Ρε μπαγάσα Δ.Π. γαλούχησες μοτοσυκλετιστικά κανά δυό γενιές (μέσα σ αυτές και την δικιά μου) και θα το πάρω το περιοδικό έτσι για την ιστορία ,αλλά να ζητάς 50 - 300 ευρώ για τα παλιά τεύχη λόγω υψηλών αποθήκευτρων ! Γελάω για να μη σου πω κλαίω...

    http://www.motosport.com.gr/motospor...dosis/template


    Ω, ρε πστη μου λεφτά που έχω στην βιβλιοθήκη μου.................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  4. #79
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cosgili Προβολή μηνύματος
    Μία τάση ναρκισσισμού και "εγώ είμαι και άλλος κανένας" την είχε πάντα ο Παπανδρέου...

    Ο λύκος κι αν γέρασε και άλλαξε το μαλλί του, μήτε τη γνώμη του άλλαξε, μήτε την κεφαλή του
    DT 175 (1978) - XL250R (1982) - XJ400 Special (1981) - XT 400 ARTESIA - KLR650 (1988) - XV 250 (1989) - ZL 750

  5. #80
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.584
    Ρε παιδια τι εγινε τελικα με αυτο το περιοδικο?κυκλοφορησε?και αν ναι μονο στην αθηνα?
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  6. #81
    Κυκλοφόρησε. Το πήρα, το διάβασα σχεδόν όλο. Οι δοκιμές δεν είναι δοκιμές αλλά δοκίμια όπως λέει, γενικά ευλογαμε τα γένια μας, ωραίο χαρτί, περίεργο μέγεθος, ενδιαφέρουσα επιτηδευμένη παλιομοδιτικη γραφή και ορθογραφια, αλλά περιοδικό μοτοσικλέτας δεν είναι. Αυτό το τεύχος αναλώθηκε σχεδόν όλο στο παρελθόν του ιδιοκτήτη και συντάκτη του. Για τις μοτοσικλέτες ολίγα ιστορικά, αλλά αν θες να ψωνισεις απο τα γραφόμενα δεν βγαζεις συμπέρασμα για τη μοτοσικλετα. Εν αναμονή των επόμενων.

    Είχε και ενα δυο λαθάκια, πχ είχε πάρει το Καλαμάτα bmw f800gs και επέμενε οτι είναι το αμμουλί που έχει βγει μονο στο 800adv...

  7. #82
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Αυτό το τεύχος αναλώθηκε σχεδόν όλο στο παρελθόν του ιδιοκτήτη και συντάκτη του.
    Σαν να μην πέρασε μια μέρα
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  8. #83
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    επανάληψις μήτηρ πάσης μαθήσεως
    ανανήψαντας

  9. #84
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Κυκλοφόρησε. Το πήρα, το διάβασα σχεδόν όλο. Οι δοκιμές δεν είναι δοκιμές αλλά δοκίμια όπως λέει, γενικά ευλογαμε τα γένια μας, ωραίο χαρτί, περίεργο μέγεθος, ενδιαφέρουσα επιτηδευμένη παλιομοδιτικη γραφή και ορθογραφια, αλλά περιοδικό μοτοσικλέτας δεν είναι. Αυτό το τεύχος αναλώθηκε σχεδόν όλο στο παρελθόν του ιδιοκτήτη και συντάκτη του. Για τις μοτοσικλέτες ολίγα ιστορικά, αλλά αν θες να ψωνισεις απο τα γραφόμενα δεν βγαζεις συμπέρασμα για τη μοτοσικλετα. Εν αναμονή των επόμενων.

    Είχε και ενα δυο λαθάκια, πχ είχε πάρει το Καλαμάτα bmw f800gs και επέμενε οτι είναι το αμμουλί που έχει βγει μονο στο 800adv...
    +1 μου άφησε την εντύπωση πως απευθύνεται στις σειρές του σνομπάροντας γενικώς και αορίστως κάθε τι που δεν κατέ'ει εμπειρίες δεκαετιών.
    Ωστόσο μερικές κουβέντες του είναι σπουδαίες και δείχνουν πραγματικά έμπειρο αναβάτη και γνώστη της ουσίας του θέματος μοτοσυκλέτα αντί μόνο των αριθμών.
    Τελικά για άλλη μια φορά προσφέρει λιγότερα από αυτά που ζητάει.
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  10. #85
    Στην επαρχια θα δουμε το τευχος ή μηπως εβγαλε λιγα και δεν φτανουν;
    DT 175 (1978) - XL250R (1982) - XJ400 Special (1981) - XT 400 ARTESIA - KLR650 (1988) - XV 250 (1989) - ZL 750

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456

Παρόμοια θέματα

  1. Πως κάνουμε πολλαπλά quotes ?
    από kostakisK στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2009, 23:41
  2. quote: VANDA Πριν κατεβούμε από τη μηχανή...
    από mikios400 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2008, 00:03
  3. famous quotes from dirt people..
    από dirtbird στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2008, 09:41
  4. Quote
    από Mago Babidi στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2007, 21:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF