Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 26 από 26

Θέμα: Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ για τον επαγγελματισμό ενός καταστήματος!

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimzan Προβολή μηνύματος
    επειδη το πηρες στραβα, να σου πω πως εκεινη την ωρα αλλαξε λαστιχα (250€ τα λαστιχα). του λεω πες να κανει κι ενα εξαερισμο στο μπροστινο γτι ειχε ενα θεματακι με αερα στο κυκλωμα. 2 λεπτα υποθεση ειναι οπως ξερεις. 1βιδα κατω , 2 πανω, βαζεις υγρο και τρομπαρεις. Ημουν μπροστα οταν πληρωσε και μου πεσαν τα μαλλια.
    Σιγουρα δεν ητανε 2 λεπτα και σιγουρα οταν κανει εξαερωση και ελεγχο φρενων αναλαμβανει και μια ευθυνη ,πρεπει να πληρωθει.Το αν χρεωνει ακριβα ειναι αλλο θεμα.Επισης οσο και καλη να ειναι η εικονα του συγκεκριμενου καταστηματος ,σιγουρα θα εχει και δυσαρεστημενους πελατες.

    Μιας ομως και ειναι γενικο το θεμα θελω να πω και εγω ενα μπραβο στο motoraid στην Πατρα.Δυο φορες πηγα να παραγγειλω και τις δυο φορες με αποτρεψανε απο λαθος αγορα,προς τιμη τους.Δεν ειμαι πελατης τους.
    Τελευταία τροποποίηση από Pan (dvs); 22/01/2014 στις 08:05.

  2. #17
    Συμφωνώ για τον Χρήστο, ψωνίζω χρόνια από το μαγαζί του.
    Όσον αφορά την εξαέρωση και τα λοιπά, να μάθετε παλληκάρια να την κάνετε μόνοι σας (αφού όπως λέτε είναι υπόθεση 10 λεπτών).

  3. #18
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Εγγύηση ο Χρήστος και ο μόνος που αγγίζει το Hornet μου....
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  4. #19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος

    Μιας ομως και ειναι γενικο το θεμα θελω να πω και εγω ενα μπραβο στο motoraid στην Πατρα.Δυο φορες πηγα να παραγγειλω και τις δυο φορες με αποτρεψανε απο λαθος αγορα,προς τιμη τους.Δεν ειμαι πελατης τους.
    Εγώ στα υπέρ του καταστήματος σημειώνω ότι έχει πραγματικό στοκ από τα πάντα
    (σε αντίθεση με τα περισσότερα ελληνικά e-shops που αγοράζουν κι αυτοί από αλλού αφού παραγγείλεις
    και καθυστερούν πολύ στην παράδοση).
    Επίσης νομίζω ότι βλέπουν τη δουλειά τους σαν δικυκλιστές και όχι σαν έμποροι.
    Ούτε εγώ είμαι τακτικός πελάτης τους.

  5. #20
    Και τα 2 μαγαζια που λετε, η συντριπτικη πλειοψηφια των αγοραστων εχει να πει καλα λογια. Σαφως και θα υπαρξουν και δυσαρεστημενοι αλλα οι γνωμες τους δεν μετρανε, οταν 990 στις 1000 πωλησεις τους ειναι αψογες.
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος
    Και τα 2 μαγαζια που λετε, η συντριπτικη πλειοψηφια των αγοραστων εχει να πει καλα λογια. Σαφως και θα υπαρξουν και δυσαρεστημενοι αλλα οι γνωμες τους δεν μετρανε, οταν 990 στις 1000 πωλησεις τους ειναι αψογες.
    Oχι ρε φιλαρακι.Ολες οι γνωμες μετρανε.
    Αν ειναι ομως λιγες οι αρνητικες,αυτο ειναι στα συν της καθε επιχειρησης.

  7. #22
    Aυτο εννοω, ναι
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  8. #23
    A.I.R.P. Το avatar του/της pissaman
    Affiliate
    Εγγραφή
    26/05/2005
    Μηνύματα
    641
    Παίδες ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Μόλις τώρα είδα το θρεντ!
    Δυστυχώς δεν θυμάμαι γιατί είχαμε χρεώσει 20€ τον φίλο με την εξαέρωση. Συνήθως όταν είναι απλά μια εξαέρωση δεν χρεώνουμε κάτι. Μήπως είχαμε κάνει και κάτι παραπάνω;
    Σε κάθε περίπτωση, εμείς θέλουμε να ακόυμε και τα αρνητικά γιατί μόνο έτσι βελτιωνόμαστε.

    Με τη σειρά μου και εγώ λοιπόν να ευχαριστήσω όλους εσάς που μας στηρίζετε και μας επιτρέπετε να υπάρχουμε και να αναπτυσσόμαστε όλα αυτά τα χρόνια.

    Σε λίγο καιρό μάλιστα, θα ανακοινώσουμε και μία μεγάλη αλλαγή στο κατάστημα, μέσα από την ενότητα για τα συνεργαζόμενα καταστήματα...


    Καλά χιλιόμετρα και πάντα πίσω σώοι!
    Do You Ride? Ανταλλακτικά Μοτο
    Τα πάντα είναι εφικτά! Είναι απλά θέμα χρόνου και χρήματος!
    Videos

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Μιας ομως και ειναι γενικο το θεμα θελω να πω και εγω ενα μπραβο στο motoraid στην Πατρα.Δυο φορες πηγα να παραγγειλω και τις δυο φορες με αποτρεψανε απο λαθος αγορα,προς τιμη τους.Δεν ειμαι πελατης τους.[/QUOTE]

    δεν ηξερα αν πρεπει να σχολιασω νωριτερα το motoraid μην ξεροντας τους κανονες διαφημισης του φορουμ αλλα αφου βλεπω τα σχολια σας να καταθεσω την γνωμη μου.και εγω δεν γραφω συχνα στο φορουμ αλλα διαβαζω καθημερινα.εγω μπορω να πω πως ειμαι σχετικα καλος πελατης τους καθως ειναι στις πρωτες επιλογες μου οταν θελω κατι.τα παιδια αλλα και ο ιδιοκτητης κυριος λαμπροπουλος ειναι πολυ εξυπηρετικοι και παντα ευγενικοι με την καλυτερη διαθεση!παλιοτερα μου ειχε παρουσιαστει ενα προβλημα με το joystick του interphone καθως ειχα πεσει σε ελατωματικη παρτιδα μαλλον και μου το αλλαξανε 3 φορες παντα με ολα τα μεταφορικα εξοδα δικα τους και παντα με ευγενεια και αμεση λυση.πριν κανα 2 βδομαδες εκανα μια παραγγελια και επειδη δεν το ειχαν σε στοκ με ενημερωναν συνεχως τηλεφωνικα για τον χρονο παραδοσης και την εξελιξη της παραγγελιας.
    ισως σας κουρασα λιγο αλλα θελω να τονισω την αμεσοτητα και την παντα αριστη εξυπηρετηση!
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  10. #25
    Από το motoraid παρήγγειλα για λογαριασμό φίλου τον Φλεβάρη ή Μάρτη (υπάρχει η απόδειξη), φιμέ ζελατίνα PUIG για YAMAHA XJ6, τη οποία όταν την παρέλαβα εσωτερικά ήταν γεμάτη γρατζουνιές. Όπως κατάλαβα αργότερα, ο ένας βραχίονας στήριξης βολτάριζε ελεύθερος μέσα στο κουτί και έκανε όλη τη ζημιά.
    Παρά τα επανειλλημένα τηλεφωνήματα, η ζελατίνα ουδέποτε αλλάχθηκε με αποτέλεσμα να φορεθεί αναγκαστικά στη μοτοσυκλέτα και να παραμείνει εκεί. Η ζελατίνα είναι φιμέ και οι γρατζουνιές φαίνονται ελάχιστα, δεν παύουν όμως να υπάρχουν. Κάποιος λαλίστατος κύριος του καταστήματος που αναλαμβάνει τα ''δύσκολα'' δεν αφήνει χρόνο στον συνομιλητή του να αρθρώσει ούτε λέξη...
    Δυστυχώς λυπάμαι αφάνταστα γιατί πήρα στο λαιμό μου τον φίλο μου ο οποίος πληρώνοντας 90 ευρώ δεν πήρε ποτέ αυτό το οποίο παρήγγελε. Φυσικά από τότε ξέκοψα κι εγώ από το moto.. raid.

  11. #26
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Όσον αφορά την εξαέρωση και τα λοιπά, να μάθετε παλληκάρια να την κάνετε μόνοι σας (αφού όπως λέτε είναι υπόθεση 10 λεπτών).
    Σωστός...

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Ενα μεγαλο μπραβο!!
    από soundstorm στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2007, 19:22
  2. Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ..
    από Daemon στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 16/04/2007, 06:17
  3. Ένα μεγάλο μπράβο στους π@π@ρες
    από powerphot στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 31/01/2005, 16:26
  4. Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2004, 12:54
  5. ενα μεγαλο μπραβο
    από kong στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2004, 16:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF