Σελίδα 2 από 8 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 106

Θέμα: Ryanair: Βάσεις σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη

  1. #16
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Γκαραζ του Γιωργη....

    oi τιμες σου ειναι για μεσα Μαρτη που ειναι πεθαμενατζιδικο...

    Δεκεμβρη απο 330+
    Ξερω τι λεω...

  2. #17
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Emden Προβολή μηνύματος
    Μια χαρα ειναι η Ryan. Παραθετω... Στοκχολμη Ταλιν ~15 ευρω πανε ελα κρατησ 16 μερες πριν
    Στοκχολμη Λονδινο ~ 34 ευρω πανε ελα κρατηση 7 μερες πριν .
    Στοκχολμη Βρεμη ~27 ευρω πανε ελα 10 μερες πριν.

    Αρνητικα...
    - δεν εχεις θεση
    - δεν δινουν τπτ on flight αλλα ξερετε κατι ουτε η πουτανα η SAS ουτε η Νorwegian.
    - Ειναι σε περιεργα αεροδρομια... οχι παντου.. Στο 35 % ειναι στα ιδια.


    Με αυτα τα λεφτα.. ουτε μεχρι το μαραθωνα πας
    Kαλες ειναι οι τιμες της Ryan,ειπαμε.Απλα πρεπει να προσθεσεις +280 κορωνες πηγαινε/ελα στο (γαμω)Skavsta,το απεχθανομαι.Οπου μπορω μονο Arlanda
    H SAS δεν ειναι κατι νεο οτι ειναι πατος(σου σπανε και τα νευρα οι αεροσυνοδοι ρωτωντας εκατο φορες αν θες τιποτα,εγω παντα τους απανταω εκατο φορες αν εχει τιποτα δωρεαν,οχι βεβαια),το ξερουνε κι εδω οι τοπικοι.Η Norwegian απειρως καλυτερη,και με ιντερνετ στο αεροπλανο.
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  3. #18
    KTHακικό Μέλος Το avatar του/της Emden
    Εγγραφή
    28/11/2007
    Μηνύματα
    70
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    Kαλες ειναι οι τιμες της Ryan,ειπαμε.Απλα πρεπει να προσθεσεις +280 κορωνες πηγαινε/ελα στο (γαμω)Skavsta,το απεχθανομαι.Οπου μπορω μονο Arlanda
    H SAS δεν ειναι κατι νεο οτι ειναι πατος(σου σπανε και τα νευρα οι αεροσυνοδοι ρωτωντας εκατο φορες αν θες τιποτα,εγω παντα τους απανταω εκατο φορες αν εχει τιποτα δωρεαν,οχι βεβαια),το ξερουνε κι εδω οι τοπικοι.Η Norwegian απειρως καλυτερη,και με ιντερνετ στο αεροπλανο.
    το skavsta ειναι μακρια ναι... αλλα και το Arlanda θελει busar h tog εκτος αν πας pedeltorg kai 58 κατι..

    Προσωπικα ολα μου τα ΣΚ τα εκανα με ΡΥΑΝ πλην ενα δυο με norwegian..

    Το νετ στη norwegian καλη ιδεα αλλα πολυυυυ μα πολυυυ αργο.
    Τωρα που ειμαι Κοπενχαγη μου λειπει η ΡΥΑΝ καθως το πιο κοντινο ειναι μαλμε
    Τελευταία τροποποίηση από McGyver; 13/02/2014 στις 16:18.
    Μας έφαγαν οι μαστοράδες εκ πείρας και τα εξ ακοής αποφθέγματα. ...

  4. #19
    μελος γενικοτερα.... Το avatar του/της jorge's garage
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    94
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GFawkes Προβολή μηνύματος
    Γκαραζ του Γιωργη....

    oi τιμες σου ειναι για μεσα Μαρτη που ειναι πεθαμενατζιδικο...

    Δεκεμβρη απο 330+
    Ξερω τι λεω...
    Κοιτα μπορει τοτε να πετυχα προσφορα αλλα και για δεκεμβρη τωρα που ξαναειδα στο airtickets 196 μου το βγαζει και με αποσκευη για αμστερνταμ και απο βρυξελες μου το βγαζει 183 με αποσκευη συν αλλα 13e που ειναι το εισητηριο για τρενο 196 και εχει και πιο φθηνο στα 166 με air serbia που εχει και αποσκευες παλι δωρεαν. Γενικα ο μεσος ορος που κλεινω εισητηρια καθε 2-3 μηνες που ανεβαινω,αν τα κλεισω αρκετα ποιο νωρις παιζει γυρω στα 200-250 απο κει και περα εχω παει και με aegean παλια με 167 και κοντα σε γιορτες αλλα και με swiss με 340 εκτος εορτων οι τιμες ανεβοκατεβαινουν συνεχεια (ειδικα στις γιορτες) αλλα προσφορες βρισκεις αν το ψαχνεις ποιο νωρις και συνεχεια.
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Untitled.jpg‎   Untitled1.jpg‎  
    Τελευταία τροποποίηση από jorge's garage; 13/02/2014 στις 16:39.
    The Bird of Hermes Is My Name, Eating My Wings To Make Me Tame...

  5. #20
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από blackbusa Προβολή μηνύματος
    οι τιμες ειναι τελικες με τους φορους μονο για την πτηση...για τα υπολοιπα οντως χρεωνεσε αλλα οχι για την χρηση τις πιστωτικης/χρεωστικης...για ενα τριημερακι με απλη χειραποσκευη (η οποια δεν χρεωνετε) οι τιμες ειναι σουπερ...φτηνα εισητηρια/προσφορες εχουν παντα...εστω στην ευρωπη το θεμα καθυστερησεις το εχουνε λυσει...οσες φορες ταξιδεψα κανενα προβλημα δηλαδη...ειδα πχ Αθηνα/Σαλλονικα με 35 ευρο...δεν κακο θα ελεγα...
    +1000

  6. #21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    Ryanair,πονεμενη ιστορια...
    Αν θες να πας καπου σουπερ οικονομικα,χωρις αποσκευες και σε βολευει το αεροδρομιο που χρησιμοποιει(γιατι συνηθως τα αεροδρομια που παει,με ελαχιστες εξαιρεσεις,ειναι στου διαολου την μανα) ειναι μια χαρα.Αλλιως οπου ειναι δυνατον προτιμω Norwegian,που ειναι κι αυτη low cost αλλα με πολυ νεωτερα αεροπλανα και ιντερνετ στο ταξιδι.
    Τωρα για Αθηνα-Θεσσαλονικη μια χαρα ειναι η Ryan,και καλο θα κανει για να αναγκαστει και η Aegean να ριξει τις τιμες της γιατι οι τιμες των πτησεων εσωτερικου ειναι πολυ ψηλες.
    Και οσοι πατε με Ryanair μην ξεχνατε,τυπωνουμε το εισιτηριο μας πριν σε απλο φυλλο Α4,αλλιως μολις θα ακουσετε ποσο ζητανε αν δεν εχετε προεκτυπωσει το εισιτηριο θα πεσετε απο την καρεκλα χαχα
    kai opws POLY SWSTA eipe gia mena, o idioktitis tis etairias/......an eisai toso ilithios pou xaseis to eisitirio sou, i ksexaseis na to tupwseis...tote nai, gia timwria tha se valw na plirwseis 70 euro epanektypwsi

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Εγώ Αθήνα Σαλόνικα πάω με μηχανάκι....
    (και να πα να γ... η ρέλιαντ πως τη λένε)

    Α ναι λέγανε και για 1000 θέσεις εργασίας...


    υγ
    άμα έχετε και κανένα φίλο μηχανικό αεροσκαφών
    να δουλεύει στο αροδρόμειο κ'αντε και μια ερώτηση
    σχετική.
    Τα συντηρούν μάστορα καλά τα αροπλάνα αυτοί?
    ανανήψαντας

  8. #23
    παιδες εχετε ΔΙΚΙΟ!!!!

    απατη και δεν αξιζει η ραιαν....
    να ταξιδευετε με τις αλλες, που σας πιανουν τον κωλο και δινουν και κατι να φας on flight οπως αναφερθηκε και καπου πιο πανω....

    ρε τι διαβαζουμε

  9. #24
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Εγώ Αθήνα Σαλόνικα πάω με μηχανάκι....
    (και να πα να γ... η ρέλιαντ πως τη λένε)

    Α ναι λέγανε και για 1000 θέσεις εργασίας...
    οι θεσεις εργασιας υπαρχουν, αν δεις στο site τους.....αλλα ειναι πολυ εξειδικευμενες (αν θυμαμαι καλα) , δεν ειναι για ολα τα ποστα ακομα.....και δεν νομιζω οτι εχει ανακοινωσει ακομα για ελλαδα

  10. #25
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Βέβαια αν στον προορισμό που επιλέξετε δε μπορεί να προσγειωθεί ο πιλότος πχ γιατί είναι σκοτεινός o 10/28 ή ο 16/34 του SKG και ξαφνικά βρεθείτε σε καμιά Σόφια όπου θα πρέπει μετά να γυρίσετε με δικό σας μέσο πίσω, μην απορήσετε...
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  11. #26
    non serviam Το avatar του/της kachius
    Εγγραφή
    18/10/2002
    Μηνύματα
    816
    Αυτό με τις θέσεις εργασίας είναι μια μλκια και μισή των δημοσιογράφων και λοιπον του συναφιού, και έχει προκύψει από μια (αυθαίρετη) ισοδυναμία επισκεπτών/τουριστών που θα "φέρουν" τα νέα δρομολόγια σε θέσεις εργασίας που θα ανοίξουν (γενικά και αόριστα, όχι από την εν λόγο εταιρία) από την επιβατική κίνηση αυτή :a31:

  12. #27
    non serviam Το avatar του/της kachius
    Εγγραφή
    18/10/2002
    Μηνύματα
    816
    Σε κάθε περίπτωση θα συμφωνήσω με

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kalgeorge Προβολή μηνύματος
    να ταξιδευετε με τις αλλες, που σας πιανουν τον κωλο και δινουν και κατι να φας on flight οπως αναφερθηκε και καπου πιο πανω....
    και αφήστε τον Ο'λίγδη σε μας τους περίεργους (να προλαβαίνουμε και τα εισιτήρια )

  13. #28
    μελος γενικοτερα.... Το avatar του/της jorge's garage
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    94
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kalgeorge Προβολή μηνύματος
    παιδες εχετε ΔΙΚΙΟ!!!!

    απατη και δεν αξιζει η ραιαν....
    να ταξιδευετε με τις αλλες, που σας πιανουν τον κωλο και δινουν και κατι να φας on flight οπως αναφερθηκε και καπου πιο πανω....

    ρε τι διαβαζουμε
    Απο ελλαδα με ryanair δεν ξερω τι τιμες παιζουν καθολου, απο ολλανδια παντως και ειδικα αν εφευγες απο τα τοπικα αεροδρομια η εταιρια μ@μουσε με τετοιες τιμες ειχα βρει τοτε που πηγα λονδινο εισητηριο παλι απο το τοπικο αεροδρομιο του μαστριχτ με raynair αεροπορικα για παρισι (χωρις αποσκευη παντα) 30e πηγαινε ελα...
    The Bird of Hermes Is My Name, Eating My Wings To Make Me Tame...

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kalgeorge Προβολή μηνύματος
    οι θεσεις εργασιας υπαρχουν, αν δεις στο site τους.....αλλα ειναι πολυ εξειδικευμενες (αν θυμαμαι καλα) , δεν ειναι για ολα τα ποστα ακομα.....και δεν νομιζω οτι εχει ανακοινωσει ακομα για ελλαδα
    Εγώ νομίζω.

    Νομίζω ακόμα ότι είναι 32η σε ασφάλεια στο κόΖμο.

    Νομίζω επίσης ότι είμαστε χαζοί που τους "ανοίγουμε" την αγορά μας
    όταν δεν είμαστε σε θέση να εδραιωθούμε μέσα σ αυτή.

    Φυσικά νομίζω ότι μερικοί από εμάς για 1 (ΕΝΑ) ευρώ πιο φτηνά
    γράφουν στα παλιά τους τα παπούτσια τα πάντα και καμία σχέση δεν
    έχουμε με κάτι άλλους χαζούς που υπερασπίζονται την Αμερικάνικη μοτοσυκλέτα πχ
    ή το Ιταλικά αυτοκίνητο κλπ κλπ

    Αυτά νομίζω...
    ανανήψαντας

  15. #30
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ichigo Προβολή μηνύματος
    Βέβαια αν στον προορισμό που επιλέξετε δε μπορεί να προσγειωθεί ο πιλότος πχ γιατί είναι σκοτεινός o 10/28 ή ο 16/34 του SKG και ξαφνικά βρεθείτε σε καμιά Σόφια όπου θα πρέπει μετά να γυρίσετε με δικό σας μέσο πίσω, μην απορήσετε...
    ναι μωρε....ενω οταν πας μυκονο και κανει 15 βολτες γυρω γυρω γιατι εχει πολυ αερα και δεν μπορει να προσγειωθεί είναι καλα

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 60
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2011, 10:21
  2. Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 30/12/2003, 16:44
  3. Καλημερα Σε Ολουσ Και Χρονια Πολλα!!
    από XTMPAM στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 30/12/2003, 01:42
  4. Καλημερα Σε Ολουσ Και Ξαναπροτεινω......
    από kalgeorge στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2003, 22:54
  5. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2003, 16:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF