Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: Κλοπή honda cbf 250

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/04/2014
    Μηνύματα
    1

    Κλοπή honda cbf 250

    Καλησπέρα παιδιά,
    δυστυχώς μου έκλεψαν ένα honda cbf 250 ασημένιο, από τη γωνία Συγγρού και Βούρβαχη, μπροστά από τη SUZUKI και την νομαρχία για όσους ξέρουν την περιοχή. Αν και τις προηγούμενες φορές μου είχαν κλέψει την βενζίνη!!!!!!!! (έλεος) τώρα πήραν μαζί με την βενζίνη και την μηχανή. Όταν το ανέφερα στην αστυνομία με επέπληξαν γιατί το πάρκαρα σε μέρος που κλέβουν συχνά..πάνω στη Συγγρού, με full φώτα, μπροστά από την νομαρχία...ίσως η λύση τελικά είναι να το παρκάρεις έξω από το ΑΤ της περιοχής σου αν έχεις ασφάλεια για πυρκαγιά. Τι να πω.. Έχει κανείς να μου δώσει τίποτα οδηγίες που να ψάξω (έκανα κάτι βόλτες γύρω αλλά τίποτα)? Θα ξεκινήσω CSI έρευνες μπας και το βρω.

    ευχαριστώ για την ψυχανάλυση

  2. #2
    Δεν έχει τελειωμό η ιστορία.. ψάξε εκεί γύρω για τίποτα κάμερες από μαγαζιά μήπως σταθείς τυχερός..

    Μακάρι να το βρεις σύντομα εύχομαι..

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zentakiasSF
    Εγγραφή
    13/04/2013
    Μηνύματα
    230
    Μακαρι να το βρεις... ψαξε και τι συνεργεια υπαρχουν εκει γυρω, ποτε δεν ξερεις....

    και συ ρε ανθρωπε ομως, ενω οπως ειπες στο ειχαν ξαναβαλει χερι, δε σου κοβει να το παρκαρεις καπου αλλου?? κακως κατ' εμε που συνεχισες να το αφηνεις εκει.

    Το ειχες κλειδωμενο με αλυσιδα/ντισκ λοκ?? καποιο συναγερμο??

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/02/2014
    Μηνύματα
    5
    Στην γειτονια μου (Παγκρατι) Πήραν σε 2 βράδια 2 μηχανες 1 καθε βράδυ...
    Δεν μασανε καθόλου πλεον.

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της transalpblack
    Εγγραφή
    21/04/2009
    Μηνύματα
    334
    Γιατί σου φάνηκε περίεργο που στο έκλεψαν μέρα μεσημέρι?
    Εσύ δηλαδή αν δεις κάποιον να πασπατεύει ένα μηχανάκι θα τον ρωτήσεις τι κάνει;
    Θράσος θέλει και αυτοί το έχουν.
    Εγώ την περασμένη βδομάδα κρέμασε η εξάτμιση από το αμάξι μιας γνωστής μου και με πήρε τηλέφωνο να μου το πει.
    Πήγα εκεί που ειχε αφήσει το βράδυ στις 23:30.
    Μπήκα από κάτω, χτύπαγα το τελικό για να βγεί από τα γαντζάκια του, ήμουν με τον φακό του κινητού, έκανα φασαρία, τελικά πήρα το τελικό στα χέρια για να μπορέσει να οδηγηθεί το αμάξι και ένας δεν βγήκε να μου πει τι κάνω.
    Μακάρι να το βρεις γρήγορα και άθικτο.
    Όποιος πουκάμισο φορεί που έχει της νύχτας χρώμα ή έχει πόνο στην καρδιά ή άνθρωπο στο χώμα...

    Όταν πεθάνω, θέλω να με θάψουν οι φίλοι μου. Δεν θα είναι η πρώτη φορά άλλωστε...

Παρόμοια θέματα

  1. Honda CBF-250 vs Cagiva Planet 125
    από Alchimistis στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2004, 21:44
  2. Hyosong Comet Gt 125-250 ή Honda Cbf 250
    από stam75 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2004, 19:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF