Σελίδα 5 από 24 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 349

Θέμα: -10 χρόνια προσδόκιμο

  1. #61
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	imagesκ.jpg 
Προβολές:	233 
Μέγεθος:	9,0 KB 
ID:	314901
    ανανήψαντας

  2. #62

  3. #63
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Ακολούθησε την νόμιμη οδό,και τις επιλογές που σου δίνονται.
    Λίγα λόγια με όλους(οι ρουφιάνοι είναι παντού),και πολλές πράξεις.
    Επίσης έχει τα μάτια σου ανοιχτά...
    Καλή δύναμη και περαστικά στα σκυλάκια

  4. #64
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Αν οδηγάω εγώ το cbr
    χαχαχαχαχα το γλυκο κοιτάς το μωρό μου ε;;;

  5. #65
    Καντου ενα ωραιο ξυπνημα καθε πρωι με ξερογκαζιες και αν εχεις χρονο κατσε εκει μεχρι το βραδυ...
    Κανε το "προβλημα σου" δικο του...
    Και αν κουνηθει καμια πουτανα στο χωριο καλεσε να ερθει ολο το φορουμ για "εκδρομη" τυπου hells angels...


    υ.γ. αν τελικα δεν θες να γινεις το καθαρμα του χωριου (που θα πρεπει γιατι εχουν ξεπερασει τα ορια) και δεν βλεπεις μελλον νομικα, εκτυπωσε φωτο με την φατσα του και τα στοιχεια του και κανε αφισοκολληση ολη την πλατεια εξηγωντας τι εκανε.
    Και θα προστατευσεις αλλους και θα τον κανεις ρομπα, πραγμα που στους χωριατες ποναει πολυ.
    Τελευταία τροποποίηση από sonic22; 24/04/2014 στις 11:54.

  6. #66
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sonic22 Προβολή μηνύματος
    εκτυπωσε φωτο με την φατσα του και τα στοιχεια του και κανε αφισοκολληση ολη την πλατεια εξηγωντας τι εκανε.
    Και θα προστατευσεις αλλους και θα τον κανεις ρομπα πραγμα που στους χωριατες ποναει πολυ.
    Νομίζω ότι είναι και η καταλληλότερη λύση, αν και έτσι του δίνει το δικαίωμα να κινηθεί αυτός νομικά εναντίον του μετά για δυσφήμιση ξέρω γω.

    Έρρικα; Για βοήθα καρντιά μου και συ, που είσαι όταν σε χρειαζόμαστε;

  7. #67
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Η μύνηση θα απαντηθεί με μύνηση από πλευράς του αυτό είναι σίγουρο. Από εκεί και έπειτα αυτά περί δημόσιας διαπόμπευσης και τέτοια δεν υπάρχει κανένας λόγος να γίνουν. Και δεν υπάρχει γιατί το 90% του χωριού δεν θεωρεί κάτι σημαντικό την θανάτωση δύο σκύλων με φόλα... το πιο πιθανό είναι να δώσουν δίκιο στον μαλάκα ή να να πουν "σιγά μωρέ πως κάνει έτσι και αυτός;"... το βλέπω από τα πιτσιρίκια που έχουν κληρονομήσει όλη τη μαλακία στον εγκέφαλο που έχουν οι γονείς τους... επιτάφιο και ανάσταση είμαι κάθε χρονιά καραούλι στην αυλή γιατί ομάδες από μαλακιστήρια θεωρούν διασκεδαστικό να πετάνε δυναμιτάκια μέσα στις αυλές και ειδικά σε αυτές που έχουν σκύλους... πριν χρόνια είχαν ακούσει χ-παναγιές σε όλο τον επιτάφιο ακριβώς για αυτό το λόγο, φέτος ο γείτονας, μαλάκας 45+ χρονών ήρθε μαζι με το παιδί του στο κάδο απορριμάτων που είναι κολλητα στην αυλή μου (και στα σκυλιά) και πέταξε δεν ξέρω και γω τι βαρελότο μέσα, έγινε έκρηξη κανονική και ξεχαρβαλώθηκε το καπάκι... ο πατέρας μου λόγω των κλασσικών μαλακιών περί καλής γειτονίας και αρχίδια με συγκράτησε να μην τον γαμήσω μπροστά στο παιδί του.

    Όταν λέω ότι είναι καράβλαχοι (σε νοοτροπία και όχι λόγω εντοπιότητας) το εννοώ.

  8. #68
    Φιλοσοφικο το ερωτημα...

    Ειναι σωστο να εισαι σωστος σε μια λαθος κοινωνια?
    Απο την αλλη εχεις ηθος οταν εισαι ηθικος ακομα και να ολοι οι αλλοι ειναι ανηθηκοι...
    Παντος ιστορικα μιλοντας τον καλο τον ανθρωπο ολοι των γαμουνε...

    Αυτα....

    υ.γ. οι παλιοι λεγανε πως αντρας που δεν εχει κανει και 10 χρονια φυλακη δεν ειναι αντρας, γιατι ή μια ζωη απλα επαιζε το πουλι του ή κατεβασε το κεφαλι οταν ηρθε η στιγμή να παραμεινει "αντρας"...

  9. #69
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sonic22 Προβολή μηνύματος
    Φιλοσοφικο το ερωτημα...

    Ειναι σωστο να εισαι σωστος σε μια λαθος κοινωνια?
    Απο την αλλη εχεις ηθος οταν εισαι ηθικος ακομα και να ολοι οι αλλοι ειναι ανηθηκοι...
    Παντος ιστορικα μιλοντας τον καλο τον ανθρωπο ολοι των γαμουνε...

    Αυτα....

    υ.γ. οι παλιοι λεγανε πως αντρας που δεν εχει κανει και 10 χρονια φιλακη δεν ειναι αντρας γιατι ή μια ζωη απλα επαιζε το πουλι του ή κατεβασε το κεφαλι οταν ηρθε η στιγμή να παραμηνει αντρας...
    Μπορείς και να είσαι σωστός και να μη σε γαμάνε. Απλά είναι πολύ δύσκολο.

  10. #70
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sonic22 Προβολή μηνύματος
    Και αν κουνηθει καμια πουτανα στο χωριο καλεσε να ερθει ολο το φορουμ για "εκδρομη" τυπου hells angels...
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Stabak Προβολή μηνύματος
    Πάντως και 100 μηχανάκια να δει εξω απο το σπιτι του μια μέρα δεν θα ναι άσχημα...
    γαμώ τις ιδέες

    Μπορούμε να κάνουμε πέρασμα της ετήσιας απ΄το χωριό. Αν κάνεις κέφι βγάζω και τις τάπες απ΄το Tuono να βαρέσω κόφτες έξω απ΄ το σπίτι του μαλακόγερου.

    Ή από συγκοπή θα πάει απ΄τον θόρυβο, ή θα μείνει στον τόπο απο κανένα πιστόνι μόλις σπάσει το μοτέρ.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #71
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από el_hymador Προβολή μηνύματος
    το πιο πιθανό είναι να δώσουν δίκιο στον μαλάκα ή να να πουν "σιγά μωρέ πως κάνει έτσι και αυτός;"..
    Ναι αλλα ξεχνας οτι στο χωριο τα καλυτερα μαχαιρωματα γινονται απο τους "φιλους" και "χωριανους". Η εκφραση "εχω ραματα για την γουνα σου" περιγραφει με ακριβεια το τι θελω να πω...
    Δευτερο και συμαντικοτερο η διαστροφη του μαλακα δεν θα ειναι μονο ως προς τα δικα σου σκυλια... Ακομα και να σε θεωρησει μαλακα ολο το χωριο, τουλαχιστον ο σκατοψυχος θα το σκευτει δυο φορες πριν κανει ξανα το ιδιο σε εσενα ή σε αλλον.

    Οσο για το νομικο κομματι δεν χρειαζετε να βαλεις και τα δικα σου στοιχεια στην αφησα...

    υ.γ. Φυσικα τα λογια ειναι ευκολα...

  12. #72
    Εδω να ξεκαθαρισω κατι προσωπικο δικο μου...

    Αν για οποιοδηποτε λογο τα σκυλια ενοχλουσαν θα θεωρουσα "λογικο" να τα βρουν οι γειτονες με τον ιδιοκτητη των ζωων.
    Ακομα και τις μπουνιες να παιξετε... no problem
    Τα ζωα δεν φταινε σε τιποτα και αρα η "πουστικη" συμπεριφορα θελει .... τελος παντων αυτο που θελει...

  13. #73
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	xiosAgrimia (1).JPG 
Προβολές:	228 
Μέγεθος:	76,3 KB 
ID:	314919
    Ban 'em all

  14. #74
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    να σκασουν καμια 20αρια μηχανακια burnout εξω απο το σπιτι του...με πετσινα εξατμισεις να κλασει ο γερος...

    παντως εντυπωση μου κανει οι εικονες που περιγραφεις θυμιζουν χωριο και οχι κορινθο...στα χωρια εχουμε δει ολοι απιστευτα καρναβαλια, αλλα η κορινθος ειναι πολη υποτιθεται...δυστυχως ακρη με τις μηνυσεις δε προκειται να βγαλεις...και η αληθεια ειναι οτι σε αυτες τις φατριες, δε προκειται να βρεις και το δικιο σου...

  15. #75
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    +1074 για την ομαδική επίσκεψη αν το θέλει κι ο hymador βεβαια.
    Θα μπορούσε να κανονιστεί όπως είπε κι ο byron στα πλαίσια της ετήσιας του moto.gr που θα είμαστε και μπόλικοι!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

Σελίδα 5 από 24 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 10 Χρονια moto.gr. Ετήσια βόλτα Κυριακή 20 Μαΐου 2012
    από Cpt. Haddock στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 276
    Τελευταίο μήνυμα: 29/05/2012, 00:55
  2. Απαντήσεις: 223
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2012, 23:33
  3. 10 χρονια γραφει ιστορια !!
    από nic mor στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 24/01/2010, 11:31
  4. 10 χρόνια μετά... τι άλαξε?
    από idomeneas στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2009, 14:33
  5. μετα τα χρονια πολλα να πουμε και τα καλημερουδια 14-10?
    από 675 στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2007, 16:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF