Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 46

Θέμα: Sunny Riders

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από antsoar Προβολή μηνύματος
    Μετά από 5 χρόνια ενεργούς συμμετοχής στο moto.gr περίμενα λίγο διαφορετική ανταπόκριση...
    Mαλλον δεν καταλαβαν τι ακριβως εκανες.Για κανε μας μια παρουσιαση.

  2. #17
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.204
    τα καλύτερα σου έυχομαι Αντώνη. Μόνο επιτυχίες



    Δεν έχω FB δυστηχώς, αλλά είμαι στη διάθεση σου για οποιαδήποτε βοήθεια

  3. #18
    Αντουαν ολα καλα να πανε

  4. #19
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.170
    Καλό ξεκίνημα και καλή συνέχεια.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από antsoar Προβολή μηνύματος
    Μετά από 5 χρόνια ενεργούς συμμετοχής στο moto.gr περίμενα λίγο διαφορετική ανταπόκριση...
    Αδελφέ ενδιαφέρον φαίνεται αλλά μην ξεχνάς ότι πολλοί (ιδιαίτερα οι παλαιάς κοπής) δεν έχουμε φεης μπούκ κι αυτό κατ' επιλογήν .
    "Απλώσου" κι αλλού .
    Καλή επιτυχία.

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Καλη αρχη Αντουαν



  7. #22
    Κώστας - "Ανήσυχο" Μέλος Το avatar του/της el-Gatto
    Εγγραφή
    11/01/2008
    Μηνύματα
    1.116
    +1ας , "παλαιάς κοπής" ,κ χωρίς φατσαμπουκ ,κατ'επιλογήν.
    Αλλά ,
    σου εύχομαι Καλή Τύχη σε ότι προσπαθείς.
    Μάστορα άσε κάτω τη σέλα, θα τ'αλλάξω μόνος μου τα λάδια!
    " the PouroDuro team "

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    +1 που δεν εχει facebook...

    καλες δουλειες, οπως και να εχει..

  9. #24
    εχει και αρεσει. Καλη επιτυχια.

  10. #25
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/05/2012
    Μηνύματα
    188
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από antsoar Προβολή μηνύματος
    Εισερχόμενο τουρισμό, αποκλειστικά.
    Γιατί αποκλειστικά ?
    Και μένα θα με ενδιέφερε αν ερχόμουν για βόλτα στην Αθήνα , ειδικά αν ήταν σωστά οργανωμένη , μια περιήγηση με σκουτερ .
    like κι'απο μένα !!

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της antsoar
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    1.672
    Έχετε δίκιο, ας πω λοιπόν δυο λόγια παραπάνω...

    Όλο αυτό ξεκίνησε από μια απλή σκέψη, που όλοι όσοι έχουν ένα πάθος έχουν κάνει κάποια στιγμή. "Πώς μπορώ να κάνω το πάθος μου για κάτι επάγγελμα"

    Στην προκειμένη την αγάπη για ταξίδια και περιηγήσεις με μοτοσυκλέτα. Έτσι πριν από δυο χρόνια ξεκίνησε η αναζήτηση-οδύσσεια για το πως κάτι τέτοιο μπορεί να γίνει βιώσιμο.
    Στην πορεία μπήκαν στο χορό και 2-3 φίλοι από το moto, που όλοι γνωρίζετε. Δοκιμάσαμε και ψάξαμε κάθε δυνατή διαμόρφωση. Ασφάλτινα ταξίδια, χωμάτινα ταξίδια, ιδιόκτητο στόλο, στόλο από εξωτερικό συνεργάτη, ακόμα και ενοικίαση από εξωτερικό. Πήγαμε σε λογιστές, πήγαμε σε δικηγόρους, αναζητήσαμε χρηματοδότητση, πήγαμε σε εταιρείες και μόνο που δεν έβαλαν τα γέλια μαζί μας.

    Στην πορεία άλλος κουράστηκε, άλλος τράβηξε διαφορετικό δρόμο, έμεινα μόνος. Φυσικά είμαστε φίλοι, τους αγαπώ και είναι εξαιρετικά παιδιά όλοι. Απλά όταν συναντάς τόσα πολλά εμπόδια είναι δύσκολο συνεχίζεις.

    Εγώ όμως πίστευα πως αν έφτιαχνα κάτι για το οποίο εγώ θα πλήρωνα σαν πελάτης, τότε θα βρω και άλλους που θα θέλανε να το αγοράσουν. Και του κερατά, ζούμε σε μια χώρα που προσελκύει 11 εκατομμύρια τουρίστες το χρόνο!


    Αυτή τη στιγμή το κόνσεπτ που θα τρέξει είναι το αποτέλεσμα όλης αυτής της μελέτης, και απευθύνετε σε ξένους. Λεπτομέρειες θα δείτε σύντομα που θα βγει και το site στον αέρα

    Όταν κάποτε βρεθούν κεφάλαια θα ήθελα να κάνω και το αγαπημένο μου κομμάτι, τα χωμάτινα ταξίδια με πολιτικά εντουράκια στην Ελλάδα.

    Ευχαριστώ όλους πραγματικά για τα καλά λόγια και την υποστήριξη
    Travel, Grow, Share

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της antsoar
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    1.672
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από macedonas Προβολή μηνύματος
    Γιατί αποκλειστικά ?
    Και μένα θα με ενδιέφερε αν ερχόμουν για βόλτα στην Αθήνα , ειδικά αν ήταν σωστά οργανωμένη , μια περιήγηση με σκουτερ .
    like κι'απο μένα !!
    Ευχαριστώ για την υποστήριξη. Πέρα από το χωμάτινο κομμάτι, δύσκολα κάτι άλλο θα είχε ανταπόκριση από εδώ.

    Όσο για την Αθήνα, έλα εσύ κάτω και σου την δείχνω εγώ
    Travel, Grow, Share

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimzan
    Εγγραφή
    25/05/2010
    Μηνύματα
    1.101
    η αποψη μου ειναι πως θελει πολυ δυνατο marketing για να πετυχει κατι τετοιο. Εχουμε 11 εκατομμυρια τουριστες και σιγουρα καποιοι θα ηθελαν να το δοκιμασουν, αρκει να γνωριζουν οτι υπαρχει αυτη η επιλογη. Οι περισσοτερες πλεον εταιρειες εστιαζουν σε στοχευμενες διαφημισεις στο facebook και το google, οποτε φανταζομαι ετσι κινεισαι κι εκει. Ολο το startup community πονταρει σε google adwords και fb ads την επιτυχια του. Ισως αν εχεις και ακρες με μεγαλα πρακτορεια του εξωτερικου που μας φερνουν κοσμο να προωθησεις πιο ευκολα τη δουλεια σου.

    καλη επιτυχια ευχομαι
    Να μου θυμιζετε οτι ειμαι νεος οδηγος στις μηχανες και δεν πρεπει να παιρνουν τα μυαλα μου αερα...

    για να μπορουμε να μιλαμε κι αυριο!

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από antsoar Προβολή μηνύματος
    Έχετε δίκιο, ας πω λοιπόν δυο λόγια παραπάνω...

    Όλο αυτό ξεκίνησε από μια απλή σκέψη, που όλοι όσοι έχουν ένα πάθος έχουν κάνει κάποια στιγμή. "Πώς μπορώ να κάνω το πάθος μου για κάτι επάγγελμα"

    Στην προκειμένη την αγάπη για ταξίδια και περιηγήσεις με μοτοσυκλέτα. Έτσι πριν από δυο χρόνια ξεκίνησε η αναζήτηση-οδύσσεια για το πως κάτι τέτοιο μπορεί να γίνει βιώσιμο.
    Στην πορεία μπήκαν στο χορό και 2-3 φίλοι από το moto, που όλοι γνωρίζετε. Δοκιμάσαμε και ψάξαμε κάθε δυνατή διαμόρφωση. Ασφάλτινα ταξίδια, χωμάτινα ταξίδια, ιδιόκτητο στόλο, στόλο από εξωτερικό συνεργάτη, ακόμα και ενοικίαση από εξωτερικό. Πήγαμε σε λογιστές, πήγαμε σε δικηγόρους, αναζητήσαμε χρηματοδότητση, πήγαμε σε εταιρείες και μόνο που δεν έβαλαν τα γέλια μαζί μας.

    Στην πορεία άλλος κουράστηκε, άλλος τράβηξε διαφορετικό δρόμο, έμεινα μόνος. Φυσικά είμαστε φίλοι, τους αγαπώ και είναι εξαιρετικά παιδιά όλοι. Απλά όταν συναντάς τόσα πολλά εμπόδια είναι δύσκολο συνεχίζεις.

    Εγώ όμως πίστευα πως αν έφτιαχνα κάτι για το οποίο εγώ θα πλήρωνα σαν πελάτης, τότε θα βρω και άλλους που θα θέλανε να το αγοράσουν. Και του κερατά, ζούμε σε μια χώρα που προσελκύει 11 εκατομμύρια τουρίστες το χρόνο!


    Αυτή τη στιγμή το κόνσεπτ που θα τρέξει είναι το αποτέλεσμα όλης αυτής της μελέτης, και απευθύνετε σε ξένους. Λεπτομέρειες θα δείτε σύντομα που θα βγει και το site στον αέρα

    Όταν κάποτε βρεθούν κεφάλαια θα ήθελα να κάνω και το αγαπημένο μου κομμάτι, τα χωμάτινα ταξίδια με πολιτικά εντουράκια στην Ελλάδα.

    Ευχαριστώ όλους πραγματικά για τα καλά λόγια και την υποστήριξη
    Εξαιρετική ιδέα αν υλοποιηθεί σωστά.
    Εδώ βγάζουν λεφτά κάποιοι που σε πετάνε από μια γέφυρα με ένα σχοινί δεμένο στο πόδι....
    Ποιος θα το έλεγε σοβαρά πριν από 20 χρόνια?
    Υγ.δεν έχω fb

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Θυμαμαι μια φορα το 2010 που καναμε μια χωματινη στο πανταβρεχει,εχουμε σταματησει στην ακρη και ερχονται 3 μοτο,και σταματουν
    να χαιρετησουν.
    Οι δυο ηταν ξενοι,ο ενας Ολλανδος και ο αλλος αμερικλανος,και ο τριτος ηταν Ελληνας οδηγος τους απο εταιρεια η οποια τους νοικιαζε τις μηχανες και τους
    πηγαινε σε χωματινες διαδρομες.Οι τυποι ειχαν τρελαθει απο την χαρα τους.
    Απλα το θυμηθηκα και το γραφω.

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Rider Sainct killed in Egypt crash
    από Julius στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 01/10/2004, 12:18
  2. Please help... όχι και ghost rider!!!
    από viki στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 14/09/2004, 15:02
  3. Shadow Rider - This is not what you expect!... RapidShade
    από RapidShade στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2004, 13:17
  4. ΩΧ,ωΧ.....ο X-rider....
    από Μικρή Λουλού στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 19/08/2004, 10:46
  5. Searching For A Russian Speaking Rider
    από Odyssey στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 26/01/2004, 14:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF