Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Auto moto Koutsakis στο Ηράκλειο Κρητης

  1. #1

    Auto moto Koutsakis στο Ηράκλειο Κρητης

    Καλησπέρα. Ψαχνω να μαθω πληροφορίες για το εν λόγω κατάστημα στο Ηράκλειο Κρήτης (http://automotokoutsakis.car.gr/bikes/). Με ενδιαφερει ενα μεταχειρισμενο που εχει, αλλά επειδή είμαι στην άλλη ακρη της ελλαδας και δυσκολα θα μπορεσω να παω θελω να δω αν ειναι αξιόπιστος ο εμπορος. Όποιος έχει άποψη ας γράψει εδώ ή ας στείλει pm.
    Ευχαριστώ.

  2. #2
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557
    Έχεις πάρει τηλ ? Απο Ηράκλειο είμαι ο συγκεκριμένος οταν ήταν να αγοράσω μηχανή μου είχε κάνει προσωπικά πολύ κακή εντύπωση όπως και οταν με πήρε τηλέφωνο για ένα μηχανάκι που ειχα στο car

    Απο εκεί και πέρα άμα δεν το δει κάποιος δύσκολα να πει κάποιος αν κάποιο μηχανάκι είναι κακό ή όχι
    Ηξερα πώς απάνω στη γή όσο ζούμε αυτό δέν είναι το λιμάνι όπου αράζεις είναι το λιμάνι απ'όπου ξεκινάς, ξανοίγεσαι σέ άγρια τρικυμισμένη θάλασσα και μάχεσαι ολοζωής ν'αράξεις

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sfigas
    Εγγραφή
    22/03/2006
    Μηνύματα
    171
    Βρες κατι αλλο καλυτερα. Ο συγγεκριμενος δν νομιζω οτι πρεπει να λεγετε επαγγελματιας.
    ziste tin kathe strofi..tin kathe euthia,,,

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/03/2014
    Μηνύματα
    9
    Προσεχε παρα πολυ ξερω περιστατικο φιλου καλου που προσπαθησε να αγορασει απο εκει μοτο και μπλεχτηκαν με την αδεια της μοτο και γενικα δεν ακουγονται και πολλα καλα για τον συγκεκριμενο καλυτερα ψαξε αλλου να εισαι ποιο σιγουρος εχει και ποιο καλους επαγγελματιες.

  5. #5
    applied... Το avatar του/της paTman_the
    Εγγραφή
    08/02/2006
    Μηνύματα
    89
    Δεν έχω προσωπική εμπειρία από τον συγκεκριμένο ούτε εμπειρία από "δικό" μου άνθρωπο. Δε θέλω να δημιουργώ εντυπώσεις ούτε είναι σωστό να φτιάχνουμε υπολήψεις με λόγια του αέρα χωρίς αποδείξεις.

    Από εκεί και πέρα θα ήμουν καχύποπτος και επιφυλακτικός απέναντι σε οποιοδήποτε μαγαζί του χώρου στο νησί.
    Υπάρχει ζωή πριν το θάνατο;

  6. #6
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από paTman_the Προβολή μηνύματος
    Από εκεί και πέρα θα ήμουν καχύποπτος και επιφυλακτικός απέναντι σε οποιοδήποτε μαγαζί του χώρου στο νησί.
    Και οχι μονο στο νησι....
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  7. #7
    Ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις. Είμαι επιφυλακτικός όταν βλέπω προσφορές...η συγκεκριμένη αγγελία φαίνεται να είναι προσφορά. από την άλλη σε τετοια οικονομικη περιοδο δεν ειναι παραλογο να υπαρχουν προσφορες. σε καθε περιπτωση επειδη αν αγορασω θα γινει μεσω ανταλλαγης της δικης μου μοτο, ακομα και αν χρειαστει να στειλω πρωτος τη μοτο καπου, δεν προκειται να κανω καμια μεταβιβαση αν αντιστοιχως δεν εχω στα χερια μου τη μοτο που θελω να αγορασω. Στην αθηνα εχω ατομο δικο μου οποτε μαλλον θα προσανατολιστω προς τα εκει. αλλα θα παρω και ενα τηλ στην κρητη, για να δουμε τι θα μας πει ο κρητικος εμπορος.

  8. #8
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557
    Σου είπα πάρε για να γελασεις μηχανάκι θα βρεις αλλα σου είπα σε πμ γιατι όχι
    Ηξερα πώς απάνω στη γή όσο ζούμε αυτό δέν είναι το λιμάνι όπου αράζεις είναι το λιμάνι απ'όπου ξεκινάς, ξανοίγεσαι σέ άγρια τρικυμισμένη θάλασσα και μάχεσαι ολοζωής ν'αράξεις

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2013, 09:03
  2. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2008, 12:39
  3. Καλός μηχανικός στο Ηράκλειο Κρήτης???
    από sakourdelos στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 13/03/2008, 13:18
  4. Πίστα F1 στο Ηράκλειο Κρήτης
    από MikeG στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 02/11/2006, 08:27

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF