Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 27

Θέμα: Ο Μ@λ@κ@ς της ημέρας

  1. #1
    Boy Is Back in Town Το avatar του/της soter3gm
    Εγγραφή
    31/03/2005
    Μηνύματα
    681

    Ο Μ@λ@κ@ς της ημέρας

    Το έπιασα εχθές και μάλλον δεν τον νοιάζει η πρόσφατη απόφαση περί έκθεσης ανηλίκου σε κίνδυνο

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSCN2913.jpg 
Προβολές:	575 
Μέγεθος:	93,5 KB 
ID:	318767

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSCN2914.jpg 
Προβολές:	571 
Μέγεθος:	93,5 KB 
ID:	318768
    SOTER3GM
    "Ride hard live forever"
    soter3gm

    ----------------

  2. #2
    Καλα.... Περιμενε το Σεπτεμβρη που ανοιγουν τα σχολεια παλι.....
    πουτσ@@@@@@@@@

  3. #3
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Καλα.... Περιμενε το Σεπτεμβρη που ανοιγουν τα σχολεια παλι.....
    +990
    Εχουν να μεταμορφωθούν πιτσιρίκια σε Bugster...
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  4. #4
    θέλετε να πείτε ότι τώρα με τα σχολειά κλειστά, δεν έχει φαινόμενα όλα τα μωρά στο μηχανάκι; Ίσα ίσα, τώρα που δεν έχουν που να τα παρκάρουν, τα παίρνουν και στη δουλειά. Ο μπαμπάς παρκάρει, αφήνει σκούτερ και τέκνο στο δρόμο, μπαίνει πχ στην τράπεζα και μένεις να τον κοιτάς με απορία...

  5. #5
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Πριν κανά χρόνο (μπα λιγότερο παίζει να ήταν) ανέβαινα από Ηλιούπολη προς Περιφ. Υμηττού (το γνωστό δρόμο με τα χίλια ονόματα Ελ.Βενιζέλου, Ελλήνων Αξιωματικών, Αγ. Ι. Καρέα, Λεωφ. Αλίμου Κατεχάκη), η κίνηση ήταν σε τέτοιο επίπεδο που μου επέτρεπε να πάω σβέλτα γιατί βιαζόμουν, οπότε ψιλοχοντροέτρεχα.

    Με την άκρη του ματιού μου είχα πιάσει πίσω μου κάτι σαν κόκκινο σκούτερ να προσπαθεί να με ακολουθήσει από νωρίς στο ύψος της τελευταίας πλατείας αλλά δεν έδινα και σημασία, μπροστά κοίταγα.
    Φανάρι δε με είχε πιάσει, μέχρι το σημείο που μπαίνει για Εθνικής Αντιστάσεως, Πανεπιστημιούπολη κλπ.

    Σταματάω, και σκάει δίπλα μου το κόκκινο σκούτερ.
    Νομίζω ένα γιαμάχα ψιλομπανιέρα ήταν, δε θυμάμαι ποιο.
    Μέτρησα:
    1. Μπαμπάς: ξεκράνωτος, φανελάκι, βερμούδα, παντούφλα.
    2. Γυναίκα: ξεκράνωτη, φόρεμα, σανδάλι και λοιπές μαλακίες
    3. Πιτσιρίκι: ξεκράνωτο, ρουχαλάκια, πεδιλάκια. Πάνω από 3-4 χρονών δεν ήταν σε καμία περίπτωση.

    Μαλάκας: Ωραία το πας φίλος. Από την πλατεία σε κυνηγάω και δεν μπορώ να σε πιάσω.
    Εγώ: ......Ναι......
    Μ: Για πάμε και τώρα από στάση να δούμε αν θα μου φύγεις.
    Ε: Φίλε, ξέρεις είμαι με ρεζέρβα και δε με παίρνει να το τρέξω, μη μείνω από βενζίνη στην Αττική. Καλή συνέχεια και πρόσεχε, έχεις και την οικογένεια πάνω.
    Μ: Τί? Α! Ναι ρε ντάξει! Είναι μαθημένοι αυτοί ξέρουν (χασκογελώντας).

    Άναψε το πράσινο και ξεκίνησα σαν την κότα και τον άφησα να φύγει μπροστά.
    Και συνέχισα να πηγαίνω σαν την κότα μην τυχόν και τον περάσω χωρίς να το πάρω χαμπάρι πουθενά κι αρχίσει πάλι την αποστολή αυτοκτονίας/παιδοκτονίας/συζυγοκτονίας.


    Από τη μια τρέχεις γιατί βιάζεσαι/έχεις κ@υλες/whatever, κι ο κάθε παπάρας το παίρνει προσωπικά και νομίζει ότι τον βάζεις κόντρα. Μόνο στην ιδέα ότι "έτρεχε γιατί έτρεχα" μετάνιωσα την ώρα και τη στιγμή.
    Λες και χωρίς εμένα δε θα έκανε μαλακίες αλλά τέσπα. Τουλάχιστον δε θα το γνώριζα και δε θα "συμμετείχα" άθελά μου.

    Από την άλλη, ήταν η πολλοστή φορά που μετανιώνω που δε σάπισα κάποιον στο ξύλο.
    Τελευταία φορά ήταν χθες, γυρνώντας σπίτι από τη δουλειά με το αυτοκίνητο σε κεντρική λεωφόρο, και βλέποντας στο πεζοδρόμιο στο αντίθετο ρεύμα μια "μάνα" να τραβάει 2 απανωτά χαστούκια (όχι αστεία) στο πιτσιρίκι της.

    Μην τα κάνετε ρε γ@μημένοι!
    Παλιότερα υπήρχε η δικαιολογία ότι δεν υπήρχε η τηλεόραση. Τώρα υπάρχει. Καθίστε δείτε τούρκικα μέχρι να σαπίσετε στους καναπέδες.
    Κι άμα σας έρθει όρεξη και δε σας αρέσει το προφυλακτικό δοκιμάστε εναλλακτικές μεθόδους ικανοποίησης.
    Μην τα κάνετε!

  6. #6
    Κοίτα τώρα τι ιστορίες σκαρφίζεται ο άτιμος, προκειμένου να δικαιολογήσει ότι τον ήπιε από τρικάβαλο μπανιεροσκούτερ. Τουλάχιστον ο Npat ήταν πιο ειλικρινής, είπε με πέρασε το παπί, έτσι απλά.

    Το συμπέρασμα είναι, τα χόντα τσαγιάζονται από ταπεινά μονοκύλινδρα πόλης μ'ευκολία. Resistance is futile :rofl:

  7. #7
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Ειμαστε παρακμιακοι...

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Κοίτα τώρα τι ιστορίες σκαρφίζεται ο άτιμος, προκειμένου να δικαιολογήσει ότι τον ήπιε από τρικάβαλο μπανιεροσκούτερ. Τουλάχιστον ο Npat ήταν πιο ειλικρινής, είπε με πέρασε το παπί, έτσι απλά.

    Το συμπέρασμα είναι, τα χόντα τσαγιάζονται από ταπεινά μονοκύλινδρα πόλης μ'ευκολία. Resistance is futile :rofl:
    Τι μαλακααααας....Έχω δακρύζει λέμε!Και σε φαντάζομαι ρε μαλακά να το λες και με ύφος και λιωνω ακόμα πιο πολύ!!!

  9. #9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Κοίτα τώρα τι ιστορίες σκαρφίζεται ο άτιμος, προκειμένου να δικαιολογήσει ότι τον ήπιε από τρικάβαλο μπανιεροσκούτερ. Τουλάχιστον ο Npat ήταν πιο ειλικρινής, είπε με πέρασε το παπί, έτσι απλά.

    Το συμπέρασμα είναι, τα χόντα τσαγιάζονται από ταπεινά μονοκύλινδρα πόλης μ'ευκολία. Resistance is futile :rofl:
    άσε που έχω την υποψία ότι μπορεί να οδηγούσε το πιτσιρίκι…


    πέραν τις πλάκας , το θέμα είναι καθημερινό ,υπαρκτό και σε μεγάλη έκταση…
    αν δείτε τι γίνεται σε μέρη που παραδίδουν ή παραλαμβάνουν παιδιά , θα σας φύγει το τσερβέλο…
    επειδή κι εγώ έχω χρησιμοποιήσει την μηχανή για να μεταφέρω τον γιο μου , παρ όλο που εχει κράνος-μπουφαν –γάντια και είναι πλέον 10, σας διαβεβαιώνω ότι είναι οι ποιο αγχωτικές διαδρομές που έχω κάνει..
    Τελευταία τροποποίηση από ggs; 20/06/2014 στις 12:49.

  10. #10
    Νέο προς Παλιό μέλος Το avatar του/της georgemark
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    119
    Αυτό λέγεται έλλειψη λογικής και άγνοια κινδύνου , εάν κάτι από τα δύο απουσιάζει παλεύεται το πράγμα εάν απουσιάζουν και τα δύο το άτομο δεν συμμορφώνεται με τίποτα .
    ...αξίζει να ζουν σαν παιδιά εκείνοι που έχουν καρδιά............

  11. #11
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Είστε τρόμπες

    Πάρακατω...


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος

    επειδή κι εγώ έχω χρησιμοποιήσει την μηχανή για να μεταφέρω τον γιο μου , παρ όλο που εχει κράνος-μπουφαν –γάντια και είναι πλέον 10, σας διαβεβαιώνω ότι είναι η ποιο αγχωτικές διαδρομές που έχω κάνει..
    Ρε συ Γιώργο, εγώ κάθε φορά που βάζω 2ο άτομο πάνω χέζομαι πατόκορφα. Όχι 10 χρονών. Ούτε παιδί μου.
    Αλλά οκ, αυτό είναι 100% δική μου υπερβολή.

    Ο άλλος βάζει σκυλί, γατί, μωρό και περιμένει ότι θα κρατηθεί μόνο του από το τιμόνι, ή από το παπάρι του οδηγού σε έναν ελιγμό/φρενάρισμα?
    Σε μια πτώση?
    Κοτζάμ άνθρωπο 20-30 χρονών βάζεις πάνω και του λες "ΜΗΝ ΚΟΥΝΙΕΣΑΙ!" και δε λέει να το καταλάβει και χοροπηδάει σα χιμπατζής να βγάλει το κινητό από την κωλότσεπη κι εσύ χαροπαλεύεις να μείνετε όρθιοι.
    Και θα κάτσει στα αυγά του το μωρό?

    Οκ καθημερινά βλέπουμε πράγματα θεόκουλα και έχουμε βεβαιωθεί για τη μαλακία που δέρνει τον ανθρώπινο εγκέφαλο και πλέον τίποτα δε μας κάνει εντύπωση. Ούτε καν αυτό.
    Αλλά ρε πούστη μου έλεος.

  12. #12
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    "Καθίστε δείτε τούρκικα μέχρι να σαπίσετε στους καναπέδες.
    Κι άμα σας έρθει όρεξη και δε σας αρέσει το προφυλακτικό δοκιμάστε εναλλακτικές μεθόδους ικανοποίησης.
    Μην τα κάνετε!"

    +1000

    Αν και παρα-παιζει το καροτο τελευταια

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Κοίτα τώρα τι ιστορίες σκαρφίζεται ο άτιμος, προκειμένου να δικαιολογήσει ότι τον ήπιε από τρικάβαλο μπανιεροσκούτερ. Τουλάχιστον ο Npat ήταν πιο ειλικρινής, είπε με πέρασε το παπί, έτσι απλά.

    Το συμπέρασμα είναι, τα χόντα τσαγιάζονται από ταπεινά μονοκύλινδρα πόλης μ'ευκολία. Resistance is futile :rofl:
    χαχαχαχαχα
    Ελιωσα λεμε!!!!!!

  13. #13
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Κοίτα τώρα τι ιστορίες σκαρφίζεται ο άτιμος, προκειμένου να δικαιολογήσει ότι τον ήπιε από τρικάβαλο μπανιεροσκούτερ. Τουλάχιστον ο Npat ήταν πιο ειλικρινής, είπε με πέρασε το παπί, έτσι απλά.

    Το συμπέρασμα είναι, τα χόντα τσαγιάζονται από ταπεινά μονοκύλινδρα πόλης μ'ευκολία. Resistance is futile :rofl:

    Τον μΠούστη, έλιωσα, πάει ο καφές

    Τι θα γίνει ρε με σας;; βάζει ο άλλος ένα σοβαρό ζήτημα, πέφτει πρόκα σαν την παραπάνω και χάνω καφέδες, πληκτρολόγια κ.λ.π με έχετε καταχρεώσει!


    Για να επιστρέψουμε στο ζήτημα, μυαλό δεν βάζουν/με και όταν σπάσει η στάμνα παρά το ότι έχει πάει χιλιάδες φορές στην βρύση όλοι αναρωτιούνται το γιατί... "μα τόσες φορές την έχω ρίξει και πιάσει στον αέρα, τώρα βρήκε;"
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  14. #14
    Και τι άλλο θα δουν ταμάτια μας ακόμα

  15. #15
    Μέλος Το avatar του/της afortistos
    Εγγραφή
    16/04/2013
    Μηνύματα
    33
    Δυστυχώς πολύς κόσμος δε σκέφτεται το μετά. ούτε τις συνέπειες.
    όλοι είμαστε με τη σκέψη "ναι συμβαίνει ,οκ, αλλα εμένα δε θα μου συμβεί" (και βάζω και μένα μέσα) ... μέχρι να μας συμβεί.

    Η πρόληψη (ως αποτέλεσμα σωστής σκέψης) μας λείπει όπως είπε ο φίλος πιο πάνω, είτε είναι προφυλακτικό, είτε τούρκικη σειρά, είτε είναι κράνος.

    ΥΓ. οδηγάω ταπεινό μονοκύλινδρο πόλης...και είναι και χοντα...διπλή προσωπικότητα που λέμε...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Το σουξέ της ημέρας.....
    από powerphot στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2005, 15:25
  2. Μαγικός Αριθμός της Ημέρας: 2
    από Ksames στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 29/08/2005, 15:57
  3. Η ατακα της ημερας....
    από ilias24 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/08/2005, 01:02
  4. Το αίνιγμα της ημέρας!
    από nimbus στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 18/06/2005, 19:03
  5. Ο συλλογισμός της ημέρας
    από periklisk στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2004, 00:44

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF