Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 22 από 22

Θέμα: σαν να χανεις ανθρωπο...

  1. #16
    Ανεμε .... Χαλάστηκα !

  2. #17
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Κρίμα...ελπίζω να το βρείς άθικτο και να το έχουν πάρει τίποτα τσογλάνια για την βόλτα τους.
    Keep spamming!!!:a13:

  3. #18
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    μακαρι να βρεθει και συντομα!!!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Πριν απο καμμια 25αρια χρονια ,απεναντι απο το γραφειο μου στα Γιαννενα, βλεπω αραγμενες 7-8 μηχανες, σε ενα εστιατοριο απ έξω.Ολες με Θεσσαλονικιωτικες πινακιδες.Κανα δυο απο αυτες ητανε σχετικα γνωστες.

    Μπαινω στο εστιατοριο να πω μια καλημερα στα παιδια.Καποιοι απο αυτους γνωστες φατσες,οχι τιποτε κολλητιλικια αλλα ειχαμε μια καλημερα.Μου μιλουσανε λιγο μουδιασμενα αλλα φαινοτανε οτι ητανε απο νυχτερινο ταξιδι και σχετικα κουρασμενοι.Τελικα χαιρετησα και εφυγα για την δουλεια μου.

    Μετα απο 2-3 μερες ΟΛΕΣ οι μηχανες ητανε αραγμενες εξω απο την αστυνομια ,η οποια ειδοποιησε τους ιδιοκτητες και ηρθανε να τις παρουνε.Σιγουρα ,αθελα μου,τους ειχα χαλασει τα σχεδια.

    Ας ελπισουμε και εδω για το καλυτερο.

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Εύχομαι ολόψυχα να βρεθεί.

  6. #21
    The fine art of sliding Το avatar του/της Aνεμος
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    494
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Aνεμος Προβολή μηνύματος
    Σας ευχαριστώ όλους ρε , πραγματικά…Απο χθες εχω χάσει τον κόσμο,βρίσκομαι σε παράλληλο μουδιασμένο σύμπαν…Ερχονται συνέχεια εικόνες,ταξίδια,βροχές,γκόμενες,σούζες,ηλιοβασιλέματ ,βουνά που έζησα μαζί της… Πριν την πάρω την είχα σε φωτογραφία στο κομοδίνο, σαν γκόμενα ρε…Ερωτας με την πρώτη ματιά...Είχε κάτι στις γραμμές της που γοήτευε κάπου μύχια την ψυχή μου, άγγιζε κάποιο κομμάτι μου πολύ περίεργα... Και την πήρα και έφτυσα αίμα να την ξεπληρώσω, ούτε φαγητό κάποιες φορές ακόμα… Τόσο έρωτα είχα με αυτό που μου λένε οτι "σίδερα είναι ρε,μην στεναχωριέσαι" . Και αυτή με αγάπησε πολύ…Ποτέ δεν βροντήξαμε άσχημα, παρ'όλες τις απίστευτες μαλακιές που δοκιμάσαμε.Ποτέ δεν έμεινα στο πουθενά με το ΚΤΜ που σπάει…Ταιριάξαμε οδηγικά σε μια αρμονία,χορεύαμε μαζί, δεν την οδηγούσα, δεν με κουβάλαγε.Μαζί μάθαμε σούζα,endo, στριψίματα με όλα κάτω,μαζί ταξιδέψαμε την Ελλάδα οταν έφυγα απο το κωλόνησο..Οτι αλλαγές έγιναν στην ζωή μου ήταν το σημείο αναφοράς μου, η μόνιμη γκόμενα που ηξερε τι θέλω, η σταθερά μου… Και το Σάββατο της πήρα δώρο 18αρι τεπόζιτο και χωματερές ζάντες. Σήμερα θα φτιάχναμε και σέλα παχιά για ταξιδάκι άνετο. Και δυο καργιόλια το τέλειωσαν αυτό σπάζοντας κλειδαριές και ανοιγοντας πόρτες.Ετσι, μέσα σε δυο λεπτά την πήραν, 9 χρόνια ακριβώς μετά την αγορά της…σαν γεννέθλια με θάνατο…. Πονάει..

    Η κλοπή δηλώθηκε επιτόπου σε μπάτσους και ασφαλιστική και ναι, θα έρθουν άλλες και θα μου περάσει ο πόνος..
    Και βόλτες θα πάμε και θα γνωριστούμε και καλά και θα τα θυμόμαστε και θα γελάτε..Αλλα αυτη η μαχαιριά δεν θα φύγει…
    Σορυ αν σας τα έπρηξα και εγινα μελό. Βγήκε έτσι….Συνημμένο 320117


    Κανα δυο φωτο ακόμα...Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2012-08-11 18.49.25.jpg 
Προβολές:	184 
Μέγεθος:	102,4 KB 
ID:	320273




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2012-08-11 12.17.23.jpg 
Προβολές:	182 
Μέγεθος:	99,9 KB 
ID:	320275
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων 2012-08-11 12.16.47.jpg‎  
    there's no such thing as impossible

  7. #22
    Μέλος
    Εγγραφή
    30/03/2013
    Μηνύματα
    31
    Τελικα καθε μερα ερχετε η επιβεβαιωση οτι μονο με ασφαλεια κλοπης εχεις το κεφαλι σου ησυχο....

    Μακαρι να το βρεις...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Σαν να μην έφταναν όλα....
    από nikos_abel στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2011, 14:05
  2. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2010, 15:28
  3. σαν να ξεχασαμε και τον...
    από devil's animal στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2008, 17:37
  4. Σαν να ψιλοξενερωσα γαμωτο
    από gcrook στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 11/10/2005, 21:05
  5. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2004, 18:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF