Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 52 από 52

Θέμα: Θέλω να πάρω ένα μηχανάκι ...

  1. #46
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    επίσης εάν ψάχνεις κάτι τέτοιο, έχει το prodrive ένα 360 για πούλημα κάνα χρόνο τώρα..... έαν έχει πινακίδες το κάνεις SM και κάνεις, του βάζεις και πλαστικά απο 125exc και κάνεις πλάκα σε ότι σταθεί δίπλα σου στα φανάρια. αλλά μέχρι εκέι, ποιο έξω δέν πάς και σε ποιο ανοιχτούς δρόμους θα προσποίησε οτι έμεινες απο ξεφουσκωμένη αλυσίδα.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Julius Προβολή μηνύματος
    επίσης εάν ψάχνεις κάτι τέτοιο, έχει το prodrive ένα 360 για πούλημα κάνα χρόνο τώρα..... έαν έχει πινακίδες το κάνεις SM και κάνεις, του βάζεις και πλαστικά απο 125exc και κάνεις πλάκα σε ότι σταθεί δίπλα σου στα φανάρια. αλλά μέχρι εκέι, ποιο έξω δέν πάς και σε ποιο ανοιχτούς δρόμους θα προσποίησε οτι έμεινες απο ξεφουσκωμένη αλυσίδα.
    το αυτο...

    με τα μονοκυλινδρα διχρονα αυτο ειναι το κακο...μολις αρχισουν ν'ανεβαινουν τα χλμ, πεφτει τετοια ηττα που ψαχνεις τρυπα να κρυφτεις...
    ασε που δεν νομιζω να μπορεσουν να ξεφυγουν πολυ μετα το φαναρι στα καινουργια 4χρονα κτηνη που εβαλα πιο πανω...μετα τα 80-100χλμ/ωρα το ενα θα ειναι στην αλλαγη 2α με 3η και το αλλο θα ψοφαει αργα και βασανιστικα...
    εκτος αν παρεις το cr500 που ειναι 5ταχυτο και παιξεις με γραναζια και μεταδοση...αλλα το πραμα ειναι motocross...δεν ξερω ποσο θα στοιχισει μια μετατροπη σε sm+ ολα τα παρελκομενα, φρενα, αναρτησεις κλπ...

  3. #48

  4. #49
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.148
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος


    τι κουκλί είναι τούτο;

    θα το προτιμούσα 4χρονο, με τα σχετικά για τον δρόμο, το έπαιρνα χθες που λένε
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  5. #50
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Έχει 5 500 αριά στο καρ, αλλά κανένα δεν είναι έτοιμο μοταρντ
    Το συγκεκριμένο είναι τροφή για όνειρα...

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Τον οδηγείτε σε λάθος δρόμο. Δε θέλει να πάει με την κουκλάρα μοντέλα που μπορεί να του κλείσει και το σπίτι, καθότι και έξυπνη και γλυκιά και και και... ο άνθρωπος θέλει να παίξει σε τσόντα με 12 διαφορετικές παρτενέρ, απλά θέλει να μη φαίνεται το πρόσωπό του! Άνθρωπε μου, πάρω ότι πιο αγωνιάρικο σηκώνει η τσέπη σου, αφού το ξέρεις και εσύ πως μια στο τόσο θα θέλεις να βγάζεις γούστα. Αν πάρεις κάτι που έστω και μια στις 1000 θα σε περάσει κάποιος μέχρι το επόμενο φανάρι θα θέλεις να του βάλεις φωτιά να το κάψεις! Δώσε πόνο λοιπόν και βγάλε τα γούστα σου στο 100% μόνο κράτα και μια πισινή με κάνα άλλο μοτόρι να εκτελεί χρέη γαϊδουριού

  7. #52
    Ψυχή βαθιά ... Καρδιακός Το avatar του/της Ασωτος
    Εγγραφή
    25/07/2006
    Μηνύματα
    284
    Όλα είναι δρόμος ....

    Ψάχνω μια δεύτερη ''κουκλάρα'', στην κυριολεξία ένα ''φονέα γιγάντων'', ...........

    Κυβικά, από 250 μέχρι 500

    Ψηλόφτερο ....


    Δίχρονο ή τετράχρονο ;
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    @ Skylaros : Αυτή τη στιγμή υπάρχει και άλογο, και μουλάρι, και γαιδουράκι - ισχύει η πρόσκληση για μπύρες
    Μια από τις σχέσεις που δεν ξέρεις, μου φώναξε ένα πρωινό, κάνεις εσύ αυτό που θέλεις, γι΄αυτό βαθιά και σε μισώ ...

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. θέλω να κλέψω ένα μηχανάκι.
    από Gi_4ce στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 61
    Τελευταίο μήνυμα: 26/03/2014, 20:25
  2. ΕΡΩΤΗΣΗ: Να πάρω ενα Bmw F 650 Gs?
    από verondog στο forum BMW
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2006, 09:30
  3. Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2006, 15:02
  4. Θελω να παρω Atv
    από el_hymador στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 04/05/2006, 08:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF