Σελίδα 14 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 491011121314
Προβολή αποτελεσμάτων 196 έως 208 από 208

Θέμα: Βόλτα με αιτία;

  1. #196
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν ειπα καμια αποψη!

    ΠΡΟΦΑΝΕΣΤΕΡΑ αν διαβαζες πιο πισω τι εχω γραψει ΙΣΩΣ να διαπιστωνες οτι κραταω μια μετριοπαθη σταση και αναρωτιεμαι χωρις φανφαρες τι μπορει να ειναι το σωστο (για μενα).

    ΠΡΟΦΑΝΕΣΤΑΤΑ δεν αναφερθηκα πουθενα σε εσενα μεχρι που ξεκινησες να σχολιαζεις την...πως το ειπες? α, ναι! ΠΑΠΑΤΖΑ ΤΟΥ ΦΡΟΥΝΤ :rotflmao::rotflmao: (φυσικα μη γνωριζοντας τινος ειναι καταφερθηκες εναντιον της λογικης που εβλεπες μπροστα σου και νομιζες οτι ειναι δικια μου).

    ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι μπορεις εσυ και οποιοσδηποτε αλλος να κραζει τον οποιονδηποτε και την λογικη του με θρασος η ακομα και με επαρση (αλλωστε σου το ξαναειπα δεν δικαζει κανεις κανεναν) αλλα δεν καταλαβαινω την επιθετικοτητα σου (η οποια ειναι αποτυπωμενη σε ολα τα ποστακια σου στο παρον).

    εγω λοιπον περαν των οσων ηδη εχω γραψει (πηγαινε και πιο πισω να διαβασεις) δεν εχω να πω κατι αλλο. ισως ο φρουντ να ειχε να πει αλλα δεν μου βρισκεται ευκολο το τηλεφωνο του να τον παρω και να ρωτησω.

    Τρουπερ το τι εχεις γραψει πιο πισω μια χαρα το διαβασα,μιας και παρακολουθω το θρεντ,και δεν εχει καμια ιδιαιτερη σημασια.Εγω εκανα κουοτ στο κειμενο που παρεθεσες και τιποτα αλλο.
    Οτι ηταν δικια σου η παπατζα μην κολακευεσαι προφανως και δεν ηταν,αλλα την ενστερνιζεσαι μια χαρα ακομα και τωρα.
    Εγραψα "ετσι σκεφτεται οποιος γουσταρει τον νομο του ισχυρου" .Εσυ δηλαδη γουσταρεις ναι η οχι;Απο τα προηγουμενα ποστ σου ναι δεν εχεις και ιδιαιτερο προβλημα με αυτο αν εχω καταλαβει καλα,
    αλλα χεστα τα πρηγουμενα ποστ σου,εγω περιμενα απαντηση σε νεο σου ποστ,σε περιπτωση που ΔΕΝ εχω καταλαβει καλα.
    Το μονο που ειχες να κανεις για να με βαλεις στην θεση μου πριν αρχισεις τι;ς μπουρδες για δονκιχωτες και ανεμομυλους ειναι να μου πεις οτι οχι ρε μαλακα γιατι ετσι και ετσι
    και οχι να βαζεις πλατες τον φρουντ που ακομα και τωρα κανεις ( ΠΑΠΑΤΖΑ ΤΟΥ ΦΡΟΥΝΤ λολ λολ κτλ )
    Τεσπα δεν εχει νοημα να συνεχισω.
    Απλα μια συμβουλη.Αμα ειναι να βγαζουμε τις αποψεις μας στο σφυρι να συζηταμε συμφωνα με αυτες,οχι με βαση το "που αποσκοπει ο αλλος και μας τα λεει αυτα".
    Ειδικα αν ο αλλος ειναι καποιος που δεν μας γουσταρει και δεν τον γουσταρουμε.
    Οι ερωτησεις ηταν σαφεις.Δεν θελεις να μου πεις γιατι ειμαι πολυ μικρος εγω να αμφισβητησω μια αποψη (μια γαμημενη ΑΠΟΨΗ) του φρουντ;
    Βαλε omg kai 3 lol.
    Δουλευει μια χαρα.
    Τελευταία τροποποίηση από gcrook; 24/07/2014 στις 12:32.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  2. #197
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Γιάννο μου έτσι απλά το ανέφερα. Δεν την είπα σε κανέναν επειδή δεν έχει λεξικά.
    Κι εσύ ο ίδιος έχεις δηλώσει (και συμφωνώ) ότι καλή η γκουγκλογνώση αλλά δυστυχώς δε φτάνει.
    Δε νομίζω ότι ήταν μομφή αυτό.
    Βρε χρυσό μου παιδί, για ξεκολλάμε γιατί όλοι όλα ως προσωπικές μομφές τα εκλαμβάνουν 'δωμέσα; Δεν κατάλαβα μιά λέξη, το έριξα στο χαβαλέ, ωμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ (σαν το γαλατικό χωρΓιό πάτε να γενούμε, όλοι μαζί ένα μπουλούκι ξύλο, ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΤΡΟΥΠΗΣ-ΦΡΟΪΝΤ ΠΑΕΙ Η ΚΕΝΩΝΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΤΑΝΟ)

  3. #198
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gcrook Προβολή μηνύματος
    Τρουπερ το τι εχεις γραψει πιο πισω μια χαρα το διαβασα,μιας και παρακολουθω το θρεντ,και δεν εχει καμια ιδιαιτερη σημασια.Εγω εκανα κουοτ στο κειμενο που παρεθεσες και τιποτα αλλο.
    Οτι ηταν δικια σου η παπατζα μην κολακευεσαι προφανως και δεν ηταν,αλλα την ενστερνιζεσαι μια χαρα ακομα και τωρα.
    Εγραψα "ετσι σκεφτεται οποιος γουσταρει τον νομο του ισχυρου" .Εσυ δηλαδη γουσταρεις ναι η οχι;Απο τα προηγουμενα ποστ σου ναι δεν εχεις και ιδιαιτερο προβλημα με αυτο αν εχω καταλαβει καλα,
    αλλα χεστα τα πρηγουμενα ποστ σου,εγω περιμενα απαντηση σε νεο σου ποστ,σε περιπτωση που ΔΕΝ εχω καταλαβει καλα.
    Το μονο που ειχες να κανεις για να με βαλεις στην θεση μου πριν αρχισεις τι;ς μπουρδες για δονκιχωτες και ανεμομυλους ειναι να μου πεις οτι οχι ρε μαλακα γιατι ετσι και ετσι
    και οχι να βαζεις πλατες τον φρουντ που ακομα και τωρα κανεις ( ΠΑΠΑΤΖΑ ΤΟΥ ΦΡΟΥΝΤ λολ λολ κτλ )
    Τεσπα δεν εχει νοημα να συνεχισω.
    Απλα μια συμβουλη.Αμα ειναι να βγαζουμε τις αποψεις μας στο σφυρι να συζηταμε συμφωνα με αυτες,οχι με βαση το "που αποσκοπει ο αλλος και μας τα λεει αυτα".
    Ειδικα αν ο αλλος ειναι καποιος που δεν μας γουσταρει και δεν τον γουσταρουμε.
    Οι ερωτησεις ηταν σαφες.Δεν θελεις να μου πεις γιατι ειμαι πολυ μικρος εγω να αμφισβητησω μια αποψη (μια γαμημενη ΑΠΟΨΗ) του φρουντ;
    Βαλε omg kai 3 lol.
    Δουλευει μια χαρα.
    η δεν εχεις διαβασει τι εχω γραψει, η δεν εχεις παρει τα χαπια σου, η βλακας εισαι, η τον βλακα παριστανεις. ποστ #30. τραβα διαβασε και θα παρεις τις απαντησεις σου στο τι θεωρω εγω και πως βλεπω εγω τα πραγματα. αν δεν καταλαβεις τι γραφω κανε update στο iq σου.

    το συγκεκριμενο ποστ που επιασες να σχολιασεις δεν ειναι αποψη μου και δεν λεω και πουθενα οτι συμφωνω η διαφωνω μαζι του. μπηκες, το πιασες, το ισοπεδωσες (ακριβως επειδη ''ο αλλος ειναι καποιος που δεν μας γουσταρει και δεν τον γουσταρουμε'') και προσπαθεις να πεισεις απο εκεινη την ωρα που εκτεθηκες οτι αυτη ειναι η δικια μου αποψη. σορυ μποι. δεν θα σου απαντησω μια που το μονο που προσπαθω να κανω ειναι να καθομαι μπροστα σε αυτη την αποψη, να την διαβαζω και να την ξαναδιαβαζω και να προσπαθω να την αμφισβητησω κι εγω. μεχρι στιγμης δεν τα χω καταφερει (χωρις να σημαινει οτι την ενστερνιζομαι κι ολας). εσυ παλι που εισαι γνωστος γαμικος την αμφισβητισες (και καλα εκανες).

    για ολες τις υπολοιπες μαλακιες που μου γραφεις omg και 3 λολ και ας μην το συνεχισουμε γιατι κουραζει.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #199
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    η δεν εχεις διαβασει τι εχω γραψει, η δεν εχεις παρει τα χαπια σου, η βλακας εισαι, η τον βλακα παριστανεις. ποστ #30. τραβα διαβασε και θα παρεις τις απαντησεις σου στο τι θεωρω εγω και πως βλεπω εγω τα πραγματα. αν δεν καταλαβεις τι γραφω κανε update στο iq σου.

    το συγκεκριμενο ποστ που επιασες να σχολιασεις δεν ειναι αποψη μου και δεν λεω και πουθενα οτι συμφωνω η διαφωνω μαζι του. μπηκες, το πιασες, το ισοπεδωσες (ακριβως επειδη ''ο αλλος ειναι καποιος που δεν μας γουσταρει και δεν τον γουσταρουμε'') και προσπαθεις να πεισεις απο εκεινη την ωρα που εκτεθηκες οτι αυτη ειναι η δικια μου αποψη. σορυ μποι. δεν θα σου απαντησω μια που το μονο που προσπαθω να κανω ειναι να καθομαι μπροστα σε αυτη την αποψη, να την διαβαζω και να την ξαναδιαβαζω και να προσπαθω να την αμφισβητησω κι εγω. μεχρι στιγμης δεν τα χω καταφερει (χωρις να σημαινει οτι την ενστερνιζομαι κι ολας). εσυ παλι που εισαι γνωστος γαμικος την αμφισβητισες (και καλα εκανες).

    για ολες τις υπολοιπες μαλακιες που μου γραφεις omg και 3 λολ και ας μην το συνεχισουμε γιατι κουραζει.
    Οκ χαλαρωσε ομως λιγο, το θεμα ληγει εδω.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  5. #200
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gcrook Προβολή μηνύματος
    Οκ χαλαρωσε ομως λιγο, το θεμα ληγει εδω.
    χαλαροτατα...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #201
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.332
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    endoμεtaxi και μοτοσικετιστής ο Σερραίος. Οι γριές θα ουρλιάζουν "μηχανόβιε τσαντάκια αλήτη σκυλοβασανιστή"
    καλα μην το δενεις και κομπο... ειναι γνωστα πλεον τα δημοσιογραφικα κλισε, οποτε παιζει η "μοτοσυκλετα" που αναφερεται στο αρθρο να ειναι κανα μισοσκορπιο κινεζικο 100αρι παπι 10ετιας...

  7. #202
    ωωωωωωω ρατσιστικό σχόλιο για τους φίλους άπορους δικυκλιστέςςςςςςς.........

    θα διοργανώσω ένα ηβέντ στο φέσιμπουκ με γκεστ σταρ όλο το καλλιτεχνικό στερέωμα και τον Νταλάρα ρε με χιλιάδες φωτό και βίντεο και χορηγούς ρε. Όλα τα δίτροχα είναι ίσα, όλοι αδέρφια, όλοι όλοι όλοι... κάτι τέλος πάντων. Και θα έρθουμε σπίτι σου να διαμαρτυρηθούμε και να κάνουμε συναυλία στην πλατεία απέναντι. Και να φάμε όλα τα σουβλάκια.

  8. #203
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/11/2009
    Μηνύματα
    892
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    ωωωωωωω ρατσιστικό σχόλιο για τους φίλους άπορους δικυκλιστέςςςςςςς.........
    ειπε κι ο wannabe!
    bmwδακιας..

  9. #204
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.332
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    ωωωωωωω ρατσιστικό σχόλιο για τους φίλους άπορους δικυκλιστέςςςςςςς.........

    θα διοργανώσω ένα ηβέντ στο φέσιμπουκ με γκεστ σταρ όλο το καλλιτεχνικό στερέωμα και τον Νταλάρα ρε με χιλιάδες φωτό και βίντεο και χορηγούς ρε. Όλα τα δίτροχα είναι ίσα, όλοι αδέρφια, όλοι όλοι όλοι... κάτι τέλος πάντων. Και θα έρθουμε σπίτι σου να διαμαρτυρηθούμε και να κάνουμε συναυλία στην πλατεία απέναντι. Και να φάμε όλα τα σουβλάκια.
    ο μονος κερδισμενος απ'ολο το τζερτζελο θα ειναι ο νταλαρας.. αντε και ο σουβλατζης!

  10. #205
    Σε νίκη του φιλοζωικού κινήματος, εξελίχθηκε η υπόθεση της αδέσποτης «Μάγκυ», την οποία σκότωσε ο ιδιοκτήτης ταβέρνας στα Νέα Στύρα, την Πέμπτη 17 Ιουλίου 2014. Η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας επικύρωσε διοικητικό πρόστιμο 30.000 ευρώ στον ταβερνιάρη, ο οποίος κατέθεσε ένσταση, αλλά απορρίφθηκε και θα κληθεί να το καταβάλει.

  11. #206
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Σε νίκη του φιλοζωικού κινήματος, εξελίχθηκε η υπόθεση της αδέσποτης «Μάγκυ», την οποία σκότωσε ο ιδιοκτήτης ταβέρνας στα Νέα Στύρα, την Πέμπτη 17 Ιουλίου 2014. Η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας επικύρωσε διοικητικό πρόστιμο 30.000 ευρώ στον ταβερνιάρη, ο οποίος κατέθεσε ένσταση, αλλά απορρίφθηκε και θα κληθεί να το καταβάλει.
    Ωραία τσαπου ετσιμπησε ο κάπελας.

    Καλοχωνευτη.

    ΥΓ. Να έτρωγε και λίγα μηνακια "κολλέγιο" καλά θα ηταν.....

  12. #207
    Πληρωτεα θα ήταν, pipe.

  13. #208
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    ποναμε οταν βλεπουμε τέτοια πράγματα όπως πονάμε και για όλες τις λαλακίες που γίνονται σ΄αυτο το σκατόκοσμο.

    Μη σκάτε και μην κρίνετε κανέναν γιατι πιστέψτε με, έρχεται η ώρα (συνήθως πολύ-πολύ μετά) που η τιμωρία είναι τόσο σκληρή που ουτε ο πιο αυστηρός δικαστής δεν έχει φανταστεί.

Σελίδα 14 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 491011121314

Παρόμοια θέματα

  1. Μια Βολτα με τον Giorgos19....
    από Giorgos19 στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 21/07/2014, 15:45
  2. Κυριακή 19/11 - Βόλτα με το KTM Club
    από Nik0s στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 16/11/2006, 18:03
  3. Σήμερα το βράδυ μπύρα και βόλτα με τους Θεσσαλονικείς...
    από Tropeas στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2006, 17:12
  4. Η πιο extreme βολτα με μηχανη.
    από 620 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2005, 17:27
  5. Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 01/08/2005, 20:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF