Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 78 από 78

Θέμα: Ο νόμος του murphy...

  1. #76
    Prisoner Of The Road Το avatar του/της rider
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    442
    δεν θεωρω απίθανο να έγινε απο γάτα καθώς έχουμε κάποια αδέσποτα στη γειτονιά... μου είχαν σκίσει και την κουκούλα απο το αυτοκίνητο. Αλλά το συγκεκριμένο δε μου φαίνεται να ειναι απο γάτα, δεν έχει κανενα άλλο σημάδι, έστω και σαν απο ξυσιμο. Εκτος αν οι γάτες εδω στην Τουμπα κουβαλάνε και κανενα σουγιαδάκι μαζί τους! Με τόσα στραβα τελευταία δεν μπορώ να αποκλείσω τιποτα!!!
    Never ride faster than your guardian angel can fly...

  2. #77
    Άνοιξε κανένα σελαδικο εκεί κοντά;

  3. #78
    Prisoner Of The Road Το avatar του/της rider
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    442
    σε παραδέχομαι ρε murphy!!! Εχεις χιουμορ!!!

    αφου ολοκλήρωσα την διαδικασια και παρέλαβα την καινουργια πινακίδα (κοστος 35€ το παράβολο και ότι σας χρεώσει η σχολη οδηγων αν δεν έχετε χρονο να το κανετε μονοι σας) την επόμενη μέρα με πηραν τηλεφωνο απο την ασφάλεια οτι βρήκαν την παλιά!!!

    το αστειο της υποθεσης είναι οτι μου είπαν οτι θα έπρεπε να παω να δωσω καταθεση για να κλεισει η υποθεση μιας και θεωρητικα μεχρι να κλεισει η υποθεση η πινακίδα αναζητειται!! Οκ, κουλό αλλα πηγα... την πρωτη φορά δεν μπορουσαν να βρουν που ειχαν την πινακίδα...
    Να σημειώσω οτι τους ενημέρωσα οτι εχω εκδοσει καινουργια. Οταν λοιπόν τους ειπα οτι εσεις με πηρατε τηλ οτι την βρηκατε και εγω πλεον έχω άλλο νουμερο γιατι πρεπει να με τραβολογατε ασκοπα, η απάντηση ηταν οτι πρεπει να την δω με τα μάτια μου οτι βρέθηκε (!) και να δωσω κατάθεση. Πραγμα το οποιο αποδείχθηκε την επομενη φορα που ξαναπηγα οτι ηταν λάθος μιας και ειχαν ηδη επικοινωνησει με το συγκοινωνιων και θα προχωρουσε η διαδικασία για καταστροφη της παλιας.

    α, η πινακίδα μου είπαν οτι βρέθηκε σε περιοχή της πόλης απο όπου δεν ειχα περάσει με την μηχανη....

    Προσοχή στις πινακίδες σας!!! ταλαιπωρία σκετη ειναι η επανεκδοση.... Και ενω ειχα πάρει το πράσινο χαρτι για την άδεια μετά απο φασαρία βρέθηκα πάλι με το άθλιο Α4 συν του ότι πρεπει να αλλάξει και το ασφαλιστηριο....

    Never ride faster than your guardian angel can fly...

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456

Παρόμοια θέματα

  1. O νόμος του Murphy........
    από Nik0s στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 09/05/2006, 21:37
  2. ο νόμος του αφεντικου (13 άρθρα)
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2004, 21:18
  3. Νόμος του Μέρφη 1
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2004, 15:52
  4. Νόμος του Μέρφη 3
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2004, 13:22
  5. Νόμος του Μέρφη 2
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2004, 13:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF