Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 20 από 20

Θέμα: ΚΛΟΠΗ TDM 900 λευκό

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    Είναι τόσο εύκολο?
    Απο προσωπική εμπειρία και συγκεκριμένα με κάμερες (δηλωμένες-νομιμες) μου ζητούσαν απο Λιμενική αστυνομια να το δούνε μια κάμερα που εβλεπε σε δρόμο (γιατι είχε γινει μια κλοπή και θέλαν να δουν τα αυτοκίνητα που πέρασαν σε ενα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα), και οταν τους ζήτησα να μου φέρουν χαρτί απο εισαγγελέα, δεν μπόρεσαν.
    Αλλαξε αυτό? Το δίνεις κατα βούληση όπου γουστάρεις?
    Εγω οταν χρειαστηκε να δωσω βιντεο σε ιδιωτη,ειδα οτι οντως υπηρχε λογος και του εδωσα το σημειο που τον ενδιεφερε.Αργοτερα που το πηγε στην αστυνομια,με πηρανε και με ρωτησανε αν οντως του το ειχα δωσει.Δεν ξερω αν επρεπε να τηρηθει καποια διαφορετικη διαδικασια,αν το παρουσιαζαν επισημα σε δικαστηριο.

  2. #17
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Εγω οταν χρειαστηκε να δωσω βιντεο σε ιδιωτη,ειδα οτι οντως υπηρχε λογος και του εδωσα το σημειο που τον ενδιεφερε.Αργοτερα που το πηγε στην αστυνομια,με πηρανε και με ρωτησανε αν οντως του το ειχα δωσει.Δεν ξερω αν επρεπε να τηρηθει καποια διαφορετικη διαδικασια,αν το παρουσιαζαν επισημα σε δικαστηριο.
    An ithele to dikastirio tha se mamouse gia parabiasi klp prosopikon dedomenon.

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tzimidis Προβολή μηνύματος
    An ithele to dikastirio tha se mamouse gia parabiasi klp prosopikon dedomenon.
    Μπορει,αλλα το εκανα.

  4. #19
    Μέλος Το avatar του/της Shinigami Ryuk
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    258
    Εσύ καλά έκανες αλλά έχει δίκιο ο tzimidis.Κανονικά απαγορεύεται ακόμα και να αφήσεις ιδιώτη να το δει.Εγώ να φανταστείς πήγα σε δύο κτίρια κοντά στο σημείο της κλοπής που είχαν κάμερες ασφαλείας για να δω αν έγραψαν κάτι και μου έριξαν και οι δυο άκυρο.Μου είπαν ότι απαγορεύεται να το κάνουν και ότι μόνο η αστυνομία μπορεί να δει και να έχει το βίντεο.

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της simeon
    Εγγραφή
    05/08/2005
    Μηνύματα
    178
    εμένα παλίοτερα που μου έκλεψαν την μπαγκαζιέρα εξω απο την εταιρία μου και πήγα το video στην αστυνομία και το είδαν, μου είπαν ΑΑΑ τον ξέρουμε, μπαινοβγαίνει στην φυλακή. Αν θέλεις κάνε μήνυση αλλά εσυ θα τρέχεις στα δικαστήρια και δεν πρόκειται ποτέ να βγάλεις ακρη... δεν μου ανέφεραν τίποτα για το που βρήκες το video απαγορέυεται κτλ. κτλ....
    ΠΩΛΕΙΤΑΙ: ABUS GRANIT EXTREME 69

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. κλοπή Tdm 900 05
    από stavrogin στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2011, 16:38
  2. Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 02/07/2010, 19:10
  3. ΚΛΟΠΗ Tdm 900
    από stathis1976 στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 07/07/2009, 10:28
  4. ΚΛΟΠΗ Tdm 900 ΒΟΗΘΕΙΑ!
    από xpirakox στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 06/06/2009, 19:05
  5. ΚΛΟΠΗ Tdm 900...
    από Thanassis στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 29/06/2006, 19:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF