Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 99

Θέμα: Είναι καλή εποχή για να πουλήσεις μηχανή;

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912

    Question Είναι καλή εποχή για να πουλήσεις μηχανή;

    Καλησπέρες,

    Όρεξη για συζήτηση...

    Δεν ξέρω αυτές τις μέρες έχω φάει ένα κόλλημα (Trooper δεν με ηρέμησες ).

    Σκέφτομαι να δώσω την μηχανή μου για να πάω σε κάτι άλλο,δεν ξέρω τι και πως και γιατί .

    Πολύ θολή η σκέψη μου,δεν ξέρω τι με έχει ποιάσει,αλλλλλλλά επίσης δεν ξέρω πως να την κοστολογήσω για αυτά που έχει πάνω.

    Στο οτι έχει 3 κουστούμια ; Στο οτι έχει Full Set Rizoma , δεν ξέρω.

    Είναι καλός καιρός λέτε;

    Όσο για το αν αξίζει να το δώσω,με βάση αυτά που κάνω;

    Τρελένομαι για sport οδήγηση ,πίστα κτλ. όσο μπορώ πηγαίνω τακτικά,αναμονή και για τις Σέρρες,γιατί Ρύσσιο και Αιγίνιο δεν μας φτάνει
    Δεν λέω οτι κατεβάζω χρόνους ούτε είμαι κανένας αγωνιζόμενος απλά με αρέσει αυτό το πράγμα και η ταχύτητα,όμως,απο την άλλη με αρέσουν και τα ταξίδια,δηλαδή με το CBR ορμάω οπού βρώ, μια στον Shooter Κλαίν μαίν απόσταση 2-3 φορές Ιωάννινα,Αθήνα,Αλεξανδρούπολη (σκεφτόμουν για εξωτερικό του χρόνου αν έβρισκα δουλειά "απολυμένος γάρ").
    Δηλαδή δεν θέλω κάτι το οποίο να μην με καλύπτει στην Sport οδήγηση πλάγιασμα κτλ. δεν λέω για χρόνους ,μην με πάρετε με τις πέτρες.

    Απλά όπως είπε και ο Trooper όταν θα δείς την λογική να ξεπερνάει το συναίσθημα τότε άλλαξε, η τρέλα δεν με έχει φύγεί σιγουρα το γουστάρω αυτό που κάνω,είτε χειμώνα είτε καλοκαίρι ντύνομαι και βούρ όπου με βγάλει ο δρόμος.

    Έχω χάσει την σκέψη μου και είπα να την μοιραστώ μαζί σας.
    (Κοιτούσα και το ομορφούλικο το NC700-NC750 αλλά 58 άλογα αν θυμάμαι καλά; Μήπως θα με φανούν κάπως,και θα το βαρεθώ;; )

    Δεν βρίσκω καν αξία στην σκέψη μου ,μετά κοιτούσα και το CBR1000RR 09' 10' μοντέλο.

    Απλά κάθε μέρα περιφερειακός και δώστου η σχολή - δουλειά που είχα,και θα έχω σχολή για άλλο 1,5-2 χρόνια ακόμα (λόγω 2ου πτυχίου).
    Δεν εμπλεκόμουν με κέντρο κτλ. κατανάλωση επίσης δεν με έκαιγε πολύ ,ούτε να πώ οτι θα με τρελάνει αλλά αν βρώ κάτι πιο οικονομικό αλλά το ίδιο sport γιατί όχι...


    Αυτά τα ολίγα,
    Σας κούρασα και το ξέρω, αλλά ντάξει "θέλω" να μάθω κάτι τις ... να δώ που βαδίζω,ή φταίει η μπύρα... ;

  2. #2
    Κρατα αυτο για μπιστα και παρε ενα πιο τουριστικο για παραοξω.....

    Οπου τουριστικο σημαινει........xx
    πουτσ@@@@@@@@@

  3. #3
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Δεν ξερω τα οικονομικα σου δεδομενα,ουτε ποσα παιζει να δωσεις αυτο και ποσα να διαθεσεις για τον αντικαταστατη του κλπ.
    Γενικα αν μπαινεις 1 φορα πιστα αλλα κανεις 5 βολτες και θες κατι πιο ξεκουραστο,κοιτα καποιο τουριστικο στρητ πχ.
    Οσο για την αγορα γενικα,σαφως και τα πραγματα ειναι στριμοκωλα αλλα αν το timing ειναι καλο με καποιον που ψαχνει ενα μηχανακι σαν το δικο σου θα εισαι τυχερος.
    Προσφατα εδωσα το μηχανακι μου αξιας 7000€ μεσα σε 3 βδομαδες,και δεν ειναι απτα εμπορικα.προπερσι εψαχνα να δωσω ενα πιο κυκλοφορημενο μηχανακι πιο φτηνο κλπ και εφυγε μετα απο 6 μηνες.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Κρατα αυτο για μπιστα και παρε ενα πιο τουριστικο για παραοξω.....

    Οπου τουριστικο σημαινει........xx
    Λεφτά δεν υπάρχουν για 3η μηχανή :P
    Έχω και ένα παπάκι για την πόλη.

    Απλά η σκέψη ήταν να δώσω τo CBR και να πάρω κάτι άλλο στην θέση του πιο τουριστικό και έστω λίγο σπόρ ρε παιδάκι μου...

    Δεν ξέρω γιατί φαγώθηκα.

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis_trevor Προβολή μηνύματος
    Δεν ξερω τα οικονομικα σου δεδομενα,ουτε ποσα παιζει να δωσεις αυτο και ποσα να διαθεσεις για τον αντικαταστατη του κλπ.
    Γενικα αν μπαινεις 1 φορα πιστα αλλα κανεις 5 βολτες και θες κατι πιο ξεκουραστο,κοιτα καποιο τουριστικο στρητ πχ.
    Οσο για την αγορα γενικα,σαφως και τα πραγματα ειναι στριμοκωλα αλλα αν το timing ειναι καλο με καποιον που ψαχνει ενα μηχανακι σαν το δικο σου θα εισαι τυχερος.
    Προσφατα εδωσα το μηχανακι μου αξιας 7000€ μεσα σε 3 βδομαδες,και δεν ειναι απτα εμπορικα.προπερσι εψαχνα να δωσω ενα πιο κυκλοφορημενο μηχανακι πιο φτηνο κλπ και εφυγε μετα απο 6 μηνες.
    Τα οικονομικά πλεόν χωρίς δουλειά κτλ. ευελπιστώ σεπτέμβριο να μου κάτσει αυτή η δουλειά που πήγα για συνέντευξη και να βγάζω κάποια Χ λεφτά.

    Κοίταξε το CBR μέση τιμή έχει κοντά στα 4500-5000€ και από όσα είδα όλα ήταν φορτωμένα χλμ. αρκετά και επίσης ήταν και "χωρίς" αξεσουάρ κτλ. υπόλογισα τα αξεσουάρ που έχω βάλει πάνω στο δικό μου , το ποσό δεν θές να το μάθεις ...Η ιδέα του Trooper ήταν να το κάνω μαμά και να πουλήσω τα GP/RC Rizoma χωριστά...αλλά αμ δε! Η αγορά σε αυτά δεν κινείται καθόλου.

    Το θέμα είναι οτι και πίστα πάω και βόλτες κάνω ,κοντεύω λουμπάγκο να πάθω με τόσα χλμ. πάνω σε αυτήν την μηχανή.

    Ειλικρινά θα το γράψω με πλάγια γράμματα,δεν ξέρω γιατί μου την βίδωσε το NC750X DCT , χωρίς να είναι ΚΑΝ σπόρ.Μόνο οτι είδα 420-450 χλμ. ανά ντεπόζιτο. σφίχτηκα λίγο...

  6. #6
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Σε ψιλοκαταλαβαινω.εγω μονο τουριστικα στρητ ειχα.cbf fazer 600 fazer 8.
    Τωρα ψαχνω ον οφ.
    Κανε καμια βολτα με καποιο μηχανακι που σκεφτεσαι να παρεις και αποφασισε τοτε.
    Αν τελικα αποφασισεις να κανεις την αλλαγη βαλτο αγγελια και βλεπεις τι ζητηση υπαρχει εκεινη την περιοδο.
    Σαν φιλικη προταση,περιμενε να δεις τι θα γινει με την δουλεια και κανε κθνηση μετα.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis_trevor Προβολή μηνύματος
    Σε ψιλοκαταλαβαινω.εγω μονο τουριστικα στρητ ειχα.cbf fazer 600 fazer 8.
    Τωρα ψαχνω ον οφ.
    Κανε καμια βολτα με καποιο μηχανακι που σκεφτεσαι να παρεις και αποφασισε τοτε.
    Αν τελικα αποφασισεις να κανεις την αλλαγη βαλτο αγγελια και βλεπεις τι ζητηση υπαρχει εκεινη την περιοδο.
    Σαν φιλικη προταση,περιμενε να δεις τι θα γινει με την δουλεια και κανε κθνηση μετα.
    Κοίταξε η οποιαδήποτε κίνηση θα γίνει με το καλό τον Σεπτέμβριο να δώ και με την δουλειά κτλ τι θα γίνει στην εταιρια.

    Απο εκεί και πέρα, δεν αντι-λέω,απλά δεν ξέρω πως θα με φανεί να οδηγήσω κάτι πιο όρθιο κάτι πιο "σοβαρό" σαν μηχανάκι τουριστικό δηλαδή.
    Στα μάτια μου έπεσαν :
    1. Kawasaki er6f (έτσι και έτσι)
    2. Honda NC700X - NC750X (σε κόκκινο με τρέλανε το άτιμο)
    Ξέρω είναι 2 διαφορετικές μηχανές.

    Προς στιγμή αυτά είδα,και θέλω να τα δώ απο κοντά να τα κάνω μια βόλτα.

    Απο εκεί και πέρα, τρέμω να το βάλω αγγελία θα με παίρνει ο κάθε "βλάκας" και θα με λέει κανένα 3000€ και θα θέλω να τον πετάξω στην θάλασσα (χιούμορ!)

  8. #8
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PetranGR Προβολή μηνύματος
    Κοίταξε η οποιαδήποτε κίνηση θα γίνει με το καλό τον Σεπτέμβριο να δώ και με την δουλειά κτλ τι θα γίνει στην εταιρια.

    Απο εκεί και πέρα, δεν αντι-λέω,απλά δεν ξέρω πως θα με φανεί να οδηγήσω κάτι πιο όρθιο κάτι πιο "σοβαρό" σαν μηχανάκι τουριστικό δηλαδή.
    Στα μάτια μου έπεσαν :
    1. Kawasaki er6f (έτσι και έτσι)
    2. Honda NC700X - NC750X (σε κόκκινο με τρέλανε το άτιμο)
    Ξέρω είναι 2 διαφορετικές μηχανές.

    Προς στιγμή αυτά είδα,και θέλω να τα δώ απο κοντά να τα κάνω μια βόλτα.

    Απο εκεί και πέρα, τρέμω να το βάλω αγγελία θα με παίρνει ο κάθε "βλάκας" και θα με λέει κανένα 3000€ και θα θέλω να τον πετάξω στην θάλασσα (χιούμορ!)
    Μαστορα αυτο ειναι μεσα στο παιχνιδι που πας να παιξεις.
    Ιδιαιτερα αυτην την εποχη σχεδον ολοι βγαζουν εναν μικρο μαυραγοριτη στην επιφανεια.
    Τωρα πραγματικα σκεφτεσαι να πουλησεις το μοτοσακο για να παρεις αλλο και δουλεια δεν παιζει;
    Επισεις το σπορ μηχανακι πως το συνδυασες με το NC;:rotflmao:
    Αυτο ειναι entry moto για τον αυτοκινητα που θελει να γνωρισει τον κοσμο τις μοτοσυκλετας.
    Μαλλον μιλανε οι μπυρες.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Μαστορα αυτο ειναι μεσα στο παιχνιδι που πας να παιξεις.
    Ιδιαιτερα αυτην την εποχη σχεδον ολοι βγαζουν εναν μικρο μαυραγοριτη στην επιφανεια.
    Τωρα πραγματικα σκεφτεσαι να πουλησεις το μοτοσακο για να παρεις αλλο και δουλεια δεν παιζει;
    Επισεις το σπορ μηχανακι πως το συνδυασες με το NC;:rotflmao:
    Αυτο ειναι entry moto για τον αυτοκινητα που θελει να γνωρισει τον κοσμο τις μοτοσυκλετας.
    Μαλλον μιλανε οι μπυρες.
    βρε μάστορα,σκέψεις είναι προβληματισμοί και θολες μ@λακίνσεις που είπα να μυραστώ.

    Όσο για την αλλαγή της μηχανής εν μέρη θα γίνει τράμπα χέρι-χέρι δεν θα δώσω κάτι απο την τσέπη μου εν μέρη.
    Η δουλειά σύντομα ελπίζω να ξανα παίξει,γιατί με αυτή που έχω και ζημια περισσότερη κάνω και δεν θα την χαρώ και όσο θέλω πλεόν, αν δεν βρώ έστω δουλειά.

    Ακριβώς,δεν είναι sport το άτιμο και με άρεσε τόσο ,μόνο που το είδα,σκέψου το Candy Red Κιόλας ... Σκέψου κάθομαι και βλέπω όλα τα review στο Youtube... λες και το έχω πάρει ήδη είμαι. :P

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της OlKa
    Εγγραφή
    01/02/2013
    Μηνύματα
    152
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PetranGR Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρες,

    Όρεξη για συζήτηση...

    Δεν ξέρω αυτές τις μέρες έχω φάει ένα κόλλημα (Trooper δεν με ηρέμησες ).

    Σκέφτομαι να δώσω την μηχανή μου για να πάω σε κάτι άλλο,δεν ξέρω τι και πως και γιατί .

    Πολύ θολή η σκέψη μου,δεν ξέρω τι με έχει ποιάσει,αλλλλλλλά επίσης δεν ξέρω πως να την κοστολογήσω για αυτά που έχει πάνω.

    Στο οτι έχει 3 κουστούμια ; Στο οτι έχει Full Set Rizoma , δεν ξέρω.

    Είναι καλός καιρός λέτε;

    Όσο για το αν αξίζει να το δώσω,με βάση αυτά που κάνω;

    Τρελένομαι για sport οδήγηση ,πίστα κτλ. όσο μπορώ πηγαίνω τακτικά,αναμονή και για τις Σέρρες,γιατί Ρύσσιο και Αιγίνιο δεν μας φτάνει
    Δεν λέω οτι κατεβάζω χρόνους ούτε είμαι κανένας αγωνιζόμενος απλά με αρέσει αυτό το πράγμα και η ταχύτητα,όμως,απο την άλλη με αρέσουν και τα ταξίδια,δηλαδή με το CBR ορμάω οπού βρώ, μια στον Shooter Κλαίν μαίν απόσταση 2-3 φορές Ιωάννινα,Αθήνα,Αλεξανδρούπολη (σκεφτόμουν για εξωτερικό του χρόνου αν έβρισκα δουλειά "απολυμένος γάρ").
    Δηλαδή δεν θέλω κάτι το οποίο να μην με καλύπτει στην Sport οδήγηση πλάγιασμα κτλ. δεν λέω για χρόνους ,μην με πάρετε με τις πέτρες.

    Απλά όπως είπε και ο Trooper όταν θα δείς την λογική να ξεπερνάει το συναίσθημα τότε άλλαξε, η τρέλα δεν με έχει φύγεί σιγουρα το γουστάρω αυτό που κάνω,είτε χειμώνα είτε καλοκαίρι ντύνομαι και βούρ όπου με βγάλει ο δρόμος.

    Έχω χάσει την σκέψη μου και είπα να την μοιραστώ μαζί σας.
    (Κοιτούσα και το ομορφούλικο το NC700-NC750 αλλά 58 άλογα αν θυμάμαι καλά; Μήπως θα με φανούν κάπως,και θα το βαρεθώ;; )

    Δεν βρίσκω καν αξία στην σκέψη μου ,μετά κοιτούσα και το CBR1000RR 09' 10' μοντέλο.

    Απλά κάθε μέρα περιφερειακός και δώστου η σχολή - δουλειά που είχα,και θα έχω σχολή για άλλο 1,5-2 χρόνια ακόμα (λόγω 2ου πτυχίου).
    Δεν εμπλεκόμουν με κέντρο κτλ. κατανάλωση επίσης δεν με έκαιγε πολύ ,ούτε να πώ οτι θα με τρελάνει αλλά αν βρώ κάτι πιο οικονομικό αλλά το ίδιο sport γιατί όχι...


    Αυτά τα ολίγα,
    Σας κούρασα και το ξέρω, αλλά ντάξει "θέλω" να μάθω κάτι τις ... να δώ που βαδίζω,ή φταίει η μπύρα... ;
    Δε νομίζω πως είσαι έτοιμος να την αποχωριστείς, ειδικά για...57 άλογα! Πιστεύω θα σου κακοφανεί πάρα πολύ! Τώρα το πως θα την κοστολογήσεις...Είμαι εντελώς άσχετη...
    Γιατί δεν κοιτάς καμιά Hayabusa να σε καλύπτει σε όλα; Ή το cbr1000xx... Ακόμα και το Vfr... Ειδικά αν τα καταφέρεις και για το καινούριο που είναι κουκλί...
    Όλα είναι δρόμος...

  11. #11
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PetranGR Προβολή μηνύματος
    βρε μάστορα,σκέψεις είναι προβληματισμοί και θολες μ@λακίνσεις που είπα να μυραστώ.

    Όσο για την αλλαγή της μηχανής εν μέρη θα γίνει τράμπα χέρι-χέρι δεν θα δώσω κάτι απο την τσέπη μου εν μέρη.
    Η δουλειά σύντομα ελπίζω να ξανα παίξει,γιατί με αυτή που έχω και ζημια περισσότερη κάνω και δεν θα την χαρώ και όσο θέλω πλεόν, αν δεν βρώ έστω δουλειά.

    Ακριβώς,δεν είναι sport το άτιμο και με άρεσε τόσο ,μόνο που το είδα,σκέψου το Candy Red Κιόλας ... Σκέψου κάθομαι και βλέπω όλα τα review στο Youtube... λες και το έχω πάρει ήδη είμαι. :P
    Συγκεντρωσουυυυυυ!
    Θα φας τρελο ξενερομα οταν θα "καρυδωσεις" το γκαζι.
    Το μοτερ ειναι αυτοκινηταδικο.Κοφτης στα 6ψιλα αν δεν κανω λαθος.
    Απο την αλλη γαματο το DCT και τρελη οικονομια στην βενζινη.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Συγκεντρωσουυυυυυ!
    Θα φας τρελο ξενερομα οταν θα "καρυδωσεις" το γκαζι.
    Το μοτερ ειναι αυτοκινηταδικο.Κοφτης στα 6ψιλα αν δεν κανω λαθος.
    Απο την αλλη γαματο το DCT και τρελη οικονομια στην βενζινη.
    I am shaking my head all over the place.

    Βρε σε λέω με ποιάσανε οι ζέστες...
    Ρίξε καμία ιδέα για Sport με βάση αυτά που θέλω...

    Αν και την απάντηση την ξέρω (να μείνω με αυτό που έχω ,να το κάνω μαμά μπας και ευχαριστηθώ λίγο περισσότερο , χαχαχαχαχ χιουμοράκι ξανά!)

    ε,ρε δεν είμαι καλά λέμε!Θα πιώ νερό.


  13. #13
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    αν θες κατι πιο ανετο για τις βολτες σου αλλα ταυτοχρονα να μην χασεις σε επιδοσεις πολυ,να μπαινεις και πιστα για την παρτη σου κλπ νομιζω η μονη κατηγορια που κανεις τις λιγοτερες υποχωρησεις ειναι τα τουριστικα στρητ.
    ειτε πιο σπορ πχ fazer 1000 ειτε πιο τουριστικα cbf κλπ κλπ....
    αν πας σε πιο ψηλο μηχανακι 2κ κλπ θα εχεις μεγαλη διαφορα στο γκαζι,γιαυτο σου ειπα και πριν να κανεις μια βολτα να δεις αν σε ικανοποιει...
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  14. #14
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Παρε fazer 1000 και εισαι κομπλε.
    TO AVOID HELL-MET ALWAYS WEAR HELMET
    GO AT LEAST ONCE A YEAR TO A PLACE YOU HAVE NEVER BEEN BEFORE!

  15. #15
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akis_trevor Προβολή μηνύματος
    αν θες κατι πιο ανετο για τις βολτες σου αλλα ταυτοχρονα να μην χασεις σε επιδοσεις πολυ,να μπαινεις και πιστα για την παρτη σου κλπ νομιζω η μονη κατηγορια που κανεις τις λιγοτερες υποχωρησεις ειναι τα τουριστικα στρητ.
    ειτε πιο σπορ πχ fazer 1000 ειτε πιο τουριστικα cbf κλπ κλπ....
    αν πας σε πιο ψηλο μηχανακι 2κ κλπ θα εχεις μεγαλη διαφορα στο γκαζι,γιαυτο σου ειπα και πριν να κανεις μια βολτα να δεις αν σε ικανοποιει...
    Αύριο θα βγώ στην γύρα να κοιταξω αν μπορώ να κάνω test-drive λίγο να το δω σε ανταπόκριση πως είναι κτλ.
    Τουριστικά street ονομάζετε και το Kawasaki ER6F ; Αν δεν κάνω λάθος φυσικά.


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bradipous Προβολή μηνύματος
    Παρε fazer 1000 και εισαι κομπλε.
    Fazer 1000,αυτό θα καίει και παραπάνω απο το SS μου χαχαχαχ!
    (χωρία οτι δεν με αρέσει)

Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τι λέμε για να πάρουμε μηχανή? (γονείς κ.α)
    από kostaspax στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 78
    Τελευταίο μήνυμα: 09/02/2010, 16:04
  2. Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2006, 18:12
  3. Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 03/09/2005, 18:32
  4. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 04/04/2005, 19:37
  5. Μια βολτα μετα απο καιρο πρεπει να ειναι καλη
    από hornet στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2003, 14:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF