Σελίδα 13 από 29 ΠρώτοΠρώτο ... 38910111213141516171823 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 421

Θέμα: KTM Super Adventure 1290

  1. #181
    Μαϊστα... Το 1290 "μη χρηστικό". Νταξ, και εμένα με ενοχλεί το ότι δεν το φτανω (όχι αυτό, κανένα 1200αρι ον οφ) αλλά μην τα κάνουμε κρεμασταρια, μικρές μου αλεπούδες.

  2. #182
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Μαϊστα... Το 1290 "μη χρηστικό". Νταξ, και εμένα με ενοχλεί το ότι δεν το φτανω (όχι αυτό, κανένα 1200αρι ον οφ) αλλά μην τα κάνουμε κρεμασταρια, μικρές μου αλεπούδες.

    Το εχω ξαναπει,δεν ειμαστε ολοι αλεπουδες που δεν φτανουμε τα κρεμασταρια...
    Εννοειται οτι οποιος το γουσταρει και μπορει να το παρει,ας το παρει και αυτο και καθε μαμουθ ον-οφ,αυτο δεν σημαινει οτι
    θα το χρησιμοποιησουν ολοι οπως του αρμοζει η θα δουνε ολες τις δυνατοτητες του.
    Οσο γραφικο κι αν ακουγεται,γεμισαμε κυβικα και θηρια,και απο ουσια μηδεν(0).

  3. #183
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Το εχω ξαναπει,δεν ειμαστε ολοι αλεπουδες που δεν φτανουμε τα κρεμασταρια...
    Οχι, υπαρχουν και οι ωριμοι μοτοσυκλετιστες που ξερουν και εχουν καθηκον να λενε τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη, αλλα :a12:
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  4. #184
    Γιώργη για αυτά ακριβώς που γράφεις, με έχουν κάψει στην πυρά... Δεν φταίει η μηχανή αν ο αναβάτης είναι μαλάκας. Καμμιά μηχανή δεν σε κάνει κάτι που δεν είσαι. Αν την πάρεις και μονο την κοιτάς δεν την κάνει άχρηστη ούτε μη έχουσα λόγο ύπαρξης.

  5. #185
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Μα δεν ειναι χρηστικο, τουλαχιστον για χωμα. Αμα ηταν και στο Ντακαρ θα κατεβενανε με δαυτα. Το χωματοδρομο προσεκτικα τον περναω και με ss.
    Το χωμα θελει λιγα κυβικα και μικρο βαρος. Και οσο για την ασφαλτο δεν νομιζω να ελειψαν απο κανα 1000αρι τετοιου ειδους οι ρεπριζ για να προσπερνανε κουτια.
    Ο λογος που ανεβαζουν τα κυβικα και τη δυναμη ειναι για να ανεβασουν τα κυβικα και τη δυναμη. Μπορουσαν να κανουν αλλες βελτιωσεις για τη χρηστικοτητα αν ηθελαν.
    MADE IN JAPAN 日本製

  6. #186
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Οχι, υπαρχουν και οι ωριμοι μοτοσυκλετιστες που ξερουν και εχουν καθηκον να λενε τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη, αλλα :a12:

    Ουτε ωριμο μοτοσικλετιστη με θεωρω,ουτε εχω κανενα καθηκον.
    Η απαντηση σου ειναι κακοπροαιρετη οποτε...

    :a57:

  7. #187
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Ουτε ωριμο μοτοσικλετιστη με θεωρω,ουτε εχω κανενα καθηκον.
    Η απαντηση σου ειναι κακοπροαιρετη οποτε...

    :a57:
    Δεν μιλαω για σενα, μη μυγιαζιεσαι...και δεν το κανω και κακοπροαιρετα...με δοση ειρωνιας, ναι.
    Επισης δεν υπαρχει λογος να βριζεις μελη. Ειναι κανων του φορουμ.
    Στην επομενη ... μπανακι
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  8. #188
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Γιώργη για αυτά ακριβώς που γράφεις, με έχουν κάψει στην πυρά... Δεν φταίει η μηχανή αν ο αναβάτης είναι μαλάκας. Καμμιά μηχανή δεν σε κάνει κάτι που δεν είσαι. Αν την πάρεις και μονο την κοιτάς δεν την κάνει άχρηστη ούτε μη έχουσα λόγο ύπαρξης.


  9. #189
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bob_o_mastoras Προβολή μηνύματος
    Μα δεν ειναι χρηστικο, τουλαχιστον για χωμα. Αμα ηταν και στο Ντακαρ θα κατεβενανε με δαυτα. Το χωματοδρομο προσεκτικα τον περναω και με ss.
    Το χωμα θελει λιγα κυβικα και μικρο βαρος. Και οσο για την ασφαλτο δεν νομιζω να ελειψαν απο κανα 1000αρι τετοιου ειδους οι ρεπριζ για να προσπερνανε κουτια.
    Ο λογος που ανεβαζουν τα κυβικα και τη δυναμη ειναι για να ανεβασουν τα κυβικα και τη δυναμη. Μπορουσαν να κανουν αλλες βελτιωσεις για τη χρηστικοτητα αν ηθελαν.
    Δεν ήθελαν.

    Δεν αγωνιζεται λόγω κανονισμων κανένα μεγάλο στο Ντακάρ, μέχρι 450 επιτρέπεται.

    Κανένα μεγάλο, από τα Άφρικα και τα dr800 και τα elephant και τα tenere 750 δεν ήταν για εντουρο. Για αυτό υπάρχουν τα μονοκυλινδρα των 100 κιλών. Αυτά τα τερατακια των πολλών κυβικών σε πάνε παντού, χαλλλλλαρό, άνετο, ταχύτατα κλπ κλπ κλπ... Και το οτι εξελίχθηκαν για να κάνουν αυτό που κάνουν, διόλου τυχαίο. Οι ελβετικοι σουγιάδες των διτροχων. Και ευτυχώς για όλους, έχει και άλλες μοτοσικλέτες στην αγορά για όποιον δεν τα γουσταρει

  10. #190
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.584
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Δεν ήθελαν.

    Δεν αγωνιζεται λόγω κανονισμων κανένα μεγάλο στο Ντακάρ, μέχρι 450 επιτρέπεται.

    Κανένα μεγάλο, από τα Άφρικα και τα dr800 και τα elephant και τα tenere 750 δεν ήταν για εντουρο. Για αυτό υπάρχουν τα μονοκυλινδρα των 100 κιλών. Αυτά τα τερατακια των πολλών κυβικών σε πάνε παντού, χαλλλλλαρό, άνετο, ταχύτατα κλπ κλπ κλπ... Και το οτι εξελίχθηκαν για να κάνουν αυτό που κάνουν, διόλου τυχαίο. Οι ελβετικοι σουγιάδες των διτροχων. Και ευτυχώς για όλους, έχει και άλλες μοτοσικλέτες στην αγορά για όποιον δεν τα γουσταρει
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  11. #191
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Οχι, υπαρχουν και οι ωριμοι μοτοσυκλετιστες που ξερουν και εχουν καθηκον να λενε τα συκα συκα και την σκαφη σκαφη, αλλα :a12:












    ΔΩΣΑΜΕ.................ΔΩΣΑΜΕ

  12. #192
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.584
    terens οταν παρω το 1290 θα με συγχωρεσεις η θα μου κρατας μουτρα...?ετσι να ξερω να στεναχωρηθω αν ειναι...

    υγ.εγω μια φορα μια χαρα τα σκιζω τα μηχανακια μου στις εθνικες και τα περισσοτετα ρανταρ ευτυχως φαινονται και τα υπολοιπα δεν εχουν μεσα μηχανισμους...αλλα και στα ορεινα στροφιλικια που δεν εχει αστυνομο ουτε για δειγμα τα γουσταρω πολυ τα ανοιγματα ανω των 200...τωρα εσυ πως το θεωρεις αδυνατο να το κοιταξεις...
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  13. #193
    Πέτραν κοψε κανένα χιλιόμετρο απο τα ανοίγματα στο ορεινό στροφιλικι μην σκοτώσω όλο το χωριό...

  14. #194
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.584
    ρε αδερφε κουβεντα να γινεται...αλλα σε επαρχιακο σιγουρα βρισκεις ευθειουλες που με την καταλληλη διαθεση τα 180-200 ειναι στο προγραμμα!
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  15. #195
    Όχι στην Κρήτη

Σελίδα 13 από 29 ΠρώτοΠρώτο ... 38910111213141516171823 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ktm 990 Adventure Fotos & 950 Mx
    από DUKASII στο forum KTM
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2005, 10:47
  2. KTM SUPER DUKE RR Race Use Only
    από ixnilatis στο forum KTM
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2005, 09:29
  3. espase aktina apo KTM LC4 adventure!
    από KaTaNaS στο forum KTM
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2005, 11:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF