Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 31

Θέμα: Προσοχή μεγάλος απατεώνας στην βουλιαγμενης

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2009
    Μηνύματα
    19

    Προσοχή μεγάλος απατεώνας στην βουλιαγμενης

    Να προσέχετε όσοι θελεται να αγοράσετε μηχανη απο γνωστό κατάστημα που πουλάει μηχανές στην βουλιαγμενης.καταβασμενα χιλ σχεδων σε όλες της μηχανές άλλη χρονολογία λέει στης αγγελίες και άλλες γράφει η άδεια και παρα πολλα προβλιματα.φιλοι ψάξτε παρα πολυ καλα πρην προβείτε σε αγορά απο το κατάστημα αυτο μιλάμε ο τύπος απλα δεν υπάρχει ειναι απο τους χειρότερους εμπόρους που εχω γνωρίσει στην ζωημου

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Δεν νομίζω πως είναι κακό να δώσεις και διέυθυνση

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2009
    Μηνύματα
    19
    Με πμ οποίος θέλει μπορω να του δωσω τα πάντα

  4. #4
    ΔΕ χρειαζεται να δωσει διευθυνση, μεγαλα παιδια ειμαστε, πριν αγορασουμε κατι το ψαχνουμε...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/03/2008
    Μηνύματα
    160
    Π.μ μονο φιλε.

    Γιατι γινονται και μηνυσεις.
    Εσυ πως το διαπιστωσες δεν μας ειπες;

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McTalas Προβολή μηνύματος
    ΔΕ χρειαζεται να δωσει διευθυνση, μεγαλα παιδια ειμαστε, πριν αγορασουμε κατι το ψαχνουμε...
    Επειδή ψαχνόμαστε το λέω. Ολο και κάποιος θα πει μια δέυτερη γνώμη

  7. #7
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2009
    Μηνύματα
    19
    Μεχρι που χρεώθηκα και όλα τα τέλη κυκλοφοριας που με πουστια μου απέκρυψε όσο και αν λέει η νομοθεσία οτι δεν επιτρέπετε να γίνει μεταβιβαση.μιλαμε ο τύπος εχει άκρες λαδώνει δεν ξερω τι ακριβώς κανει αλλα ειναι όλα μέσα στην απατεωνιά.θελει πολυ μεγάλη προσοχή

  8. #8
    Απαράδεκτο Μέλος Το avatar του/της Black Diamond
    Εγγραφή
    02/08/2012
    Μηνύματα
    158
    δε νομίζω το κατέβασμα στα χιλιόμετρα να αφορά έναν έμπορα. Δυστυχώς πολλοί το έχουν κάνει επάγγελμα και επιστήμη και είναι ένας βασικός λόγος που δεν πατάμε αρκετοί. Και παίρνει η μπάλα και τους σωστούς επιχειρηματίες. πολύ προσοχή και ψάξιμο.
    bike away your everyday routine

  9. #9
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2009
    Μηνύματα
    19
    Δεν γίνεται κάποιος έμπορος που υποτίθεται οτι ειναι κύριος να βάζει αγγελία στο car.gr οτι η τάδε μηχανη ειναι μοντελο του 11 με 11000 χλ να πας εκει και να ειναι του 8 και με 30000 χλ και μετα απο ενα μηνα να την βλέπεις με 12000 και να σου λέει δεν είδες καλα.δεν γίνεται να προβεις σε μια αγορά και να εχεις πληρώσει τα πάντα να σου έρχεται χαρτί οτι χρωστάς τέλη κυκλοφορίας με πρόστιμο μαζι.αυτα εχω πάθει απο τον υποτιθέμενο κύριο που αυτοί οι άνθρωποι κανονικά θα έπρεπε να ειναι μέσα για Απατη και όχι να διατηρούν και μαγαζι

  10. #10
    δεν μας λες και ολο το στορι πως εγινε, για να εχουμε πληρη εικονα...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  11. #11
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Καλορίζικο. 30.000 χλμ δεν είναι πολλά. Συμφωνώ ως προς τη λαμογιά της διαδικασίας όμως. Να το χαρείς.

  12. #12
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2009
    Μηνύματα
    19
    Το στόρι ειναι οτι αγόρασα μια μηχανη που άλλης χρονολογιας μου είπε οτι ειναι και άλλη ήτανε τελικά αλλα χλ έγραφε και αλλα είχε στην πραγματικότητα και αυτο τα ξερω γιατι βρήκα τον πρώτο ιδιοκτήτη και στο τελος ενώ κατέβαλα τα χρήματα για να πληρώσει τα τέλη κυκλοφορίας δεν τα κατέβαλε ποτε και μπόρεσε και έκανε και μεταβιβαση που ο νόμος λέει ρητά οτι πρεπει να έχουν πληρωθεί για να γίνει μεταβιβαση και καλούμε τωρα να πληρώσω και πρόστιμο

  13. #13
    ninja 636 !!!!!!!!!!!!!!
    Εγγραφή
    01/11/2008
    Μηνύματα
    202
    τωρα θελει προσοχη στις αγορες..καποιοι θελουν να βγαλουν και απο την μυγα λυπος

    και εμενα μου εχει τυχη απο ιδιοτη στο car.gr να παω να δω μηχανακι και να μην ανταποκρινοναται τα στοιχεια της αγγελιας με την πραγματικοτητα ..οπως π.χ. τα

    χιλιομετρα. απλα το κανουν να τραβηξουν την προσοχη και να παρεις τηλ.... πονταρουν σε αυτους που δεν ξερουν πολλα

    δεν ειναι ντροπη να μην ξερεις ....και να το παιζεις μαγκας και ξερολας...παρε εναν μηχανικο εμπιστο και δες τη μηχανη

  14. #14
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2009
    Μηνύματα
    19
    Φιλε μου ειναι πάνω απο όλα ο τρόπος και αυτός δεν εχει τρόπος γιατι οταν τον ρωτισα γιατι δεν πλήρωσε τα τέλη μου απάντησε Ε και τωρα τι θες να κάνω δεν εχω χρήματα να τα πληρώσω δηλαδη πλήρωσα 135 ευρο και καλούμε να ξανα πληρώσω αλλα 270 μαζι με το πρόστιμο Ε Οχι φιλε μου παει παρα πολυ γιατι απο την αρχή μεχρι το τελος ο άνθρωπος ειναι ενα ψέμα.το ξαναλέω μεγάλη προσοχή και πάντα αποδείξεις και όχι λόγια στο τι θα μας πούνε δηλαδη του τύπου την εχω την απόδειξη αλλα ελα μεθαύριο να την πάρεις πας μεθαύριο και σου λέει σου την έδωσα παροχές σας λέω ο τύπος δεν παίζετε

  15. #15
    Απαράδεκτο Μέλος Το avatar του/της Black Diamond
    Εγγραφή
    02/08/2012
    Μηνύματα
    158
    παρακαλώ για ένα prive μήνυμα με το όνομα του μαγαζιού. Εσύ αγόρασες δηλ και είδες αργότερα την άδεια με ημ/νια πρώτη το 2008 αντί για 2011?
    Τα χιλιόμετρα πάντως δεν μαρτυρούν κακή κατάσταση, άλλα πράγματα θα στο δείξουν. Η απάτη είναι απάτη όμως και μας ενδιαφέρει όλους. Να χαρείς τη μηχανή σου και προχώρα.
    bike away your everyday routine

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2012, 20:45
  2. Προσοχή ΚΥΡΙΩΣ μέσα στην πόλη.
    από extremist στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2007, 22:08
  3. Προσοχή! Επικίνδυνο Κύκλωμα στην Κάτω Κηφισιά
    από road spirit στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2006, 21:04
  4. Προσοχή στην Πέτρου Ράλλη!!!!
    από CHRISTINE στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 18/08/2005, 09:57
  5. ΠροσοΧη Στην Ομονοια.....
    από XTMPAM στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2004, 10:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF