Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: The distinguished gentleman's ride 2014 πείτε τη γνώμη σας

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963

    The distinguished gentleman's ride 2014 πείτε τη γνώμη σας

    Δεδομένου ότι το μαγαζί δεν είναι δικό μου οπότε δεν έχω λόγο στο κεφάλαιο
    ήθελα να εκφράσω σεμνά και ταπεινά τη γνώμη
    ότι κακώς καθάρισες τα σχόλια.
    Αν μη τι άλλο θα έβλεπαν και πως δείχνουν απ έξω ή
    τι σκέφτονται οι άλλοι για αυτούς κλπ κλπ
    Ισως εν τέλει τους προστάτευαν τα σχόλια αυτά από μελλοντικές
    "εκδηλώσεις"
    -Οι φωτό ήταν πάντως καλές-
    Φυσικά ποιος είμαι εγώ που θα πάω κόντρα στη μόδα..?
    Αλλά ρε φίλε με φαντάζεσαι να ποστάρω εδώ τη λίμνη των κύκνων με χορευτριες εμένα
    τον Αμιρουκάι, τον Τεό888 και το γαύρο? Όλοι με άσπρα του τού??

    ανανήψαντας

  2. #2
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Κοίτα να δεις, μπορείς να λες τη γνώμη σου με ευγένεια πάντα, αλλά το "φοράς κόκινο παντελονι κι έχεις μουσι εισαι παλιόπ@υστ@ς" ειναι μαλλον ακομψο... (υπερβάλλω φυσικά αλλά με νοιώθεις)

    Επίσης φωτό που αστειεύεσαι με άλλους χωρις την άδεια τους δεν παιζουν.
    Τελευταία τροποποίηση από sniper; 20/10/2014 στις 16:56.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Ένα δίκιο το χεις... δε λέω...
    ανανήψαντας

  4. #4
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Ναι ρε δικιο εχει, και οι photos ηταν του παιδιου που ανοιξε το θρεντ οποτε μαλακια να κοροϊδευω αυτους που εμφανιζονται σε αυτες γιατι λογικοτατα μπορει να παρεξηγηθουν και θα τα ριξουν σε αυτον μετα αν τις δουν.
    Οποτε καλα εκανε και επιασε την σφουγγαριστρα ο σναϊπερ.
    Κατα τα αλλα το εκανα με καλη διαθεση και οχι εμπαθεια. Ετσι για να ευθυμησουμε!!

    Αν σου αρεσαν τοσο πολυ βεβαια μπορω να στις στειλω με pm!
    MADE IN JAPAN 日本製

  5. #5
    εμ... ενώ οι χιουμοριστικές φωτό με συννεφάκια από παλιές κοπές-τη-πίτα, βόλτες, κλπ κλπ κλπ ήταν με την άδεια; Η αναδημοσίευση αυτών των φωτογραφιών από την εκδήλωση από τον κόρβο, έγινε με κάποια άδεια των εμφανιζόμενων σε αυτές; Γενικά, όποιος ανεβάζει το οτιδήποτε, έχει άδεια από τον δημιουργό του οτιδήποτε ή τον εμφανιζόμενο στο οτιδήποτε, στα χιουμοριστικά βίντεο/φωτό θρεντς και όχι μόνο;


    Και τέλος πάντων η εμφάνιση των εν λόγω κυρίων κυρίως μπορεί να είναι σαν κακέκτυπα κομπάρσων που δεν πέρασαν το καστ για το Austin Powers σκηνή ντισκοτέκ αλλά όπως και να έχει, γνώμη για αυτούς σαν ανθρώπους δεν μπορεί να έχει κάποιος που δεν τους ξέρει. Την εμφάνιση διακωμώδησαν οι διάφοροι, όχι τις προσωπικότητες. Και φαντάζομαι πως απείρως στα φαφάτια τους για το πως τους βλέπει ο οποιοσδήποτε "χέιτερ", αρκεί οι ίδιοι να περνάνε καλά με τις μοδάτες μοτοσικλέτες και τις μοδάτες εμφανίσεις. Υπάρχει ένας πολύ ωραίος χορός εκατομμυρίων σε ρούχα, αξεσουάρ, ανταλλακτικά, κάποια παιδάκια νομίζουν ότι ανακάλυψαν τον τροχό της αθωότητας και αγνότητας του μοτοσικλετισμού ξανά, κάποιοι θησαυρίζουν. Αλλά αφού περνάνε καλά, εμένα μου περισσεύει... Απλά το οργισμένο "γιατί δεν μας κάνετε παρέα", αυτό με ξεπερνάει.


    Επίσης, λίμνη των κύκνων ρε χτήνε; Όχι των γεμιστών γαλοπούλων; Ντροπή.

  6. #6
    Destination is the trip Το avatar του/της Corvo
    Εγγραφή
    13/09/2008
    Μηνύματα
    1.299
    να μιλησω για μενα, ναι ειχα μιλησει με τον διοργανωτη του event και ημουν ενας απο τους φωτογραφους ολου το event, αρα εχω την αδεια να δημοσιευσω φωτογραφιες ναι...

    τωρα οσον αφορα τα αλλα που λες, δεν εχεις αδικο...
    ασχετο που αν μπορουσα οικονομικα θα ειχα και ενα μηχανακι σε φαση cafe,brat,scrambler ή δεν ξερω εγω τι! Μου αρεσουν πολυ αλλα δεν εχω τα λεφτα....χαιρομαι τους ανθρωπους που οτι μηχανακι εχουν ειναι σε θεση να το χαρουν(εκτος αν ειναι σκουτερ εκει δεν εχουν μηχανακ)
    You start with a bag full of luck and an empty bag of experience. The trick is to fill the bag of experience before you empty the bag of luck.

  7. #7
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Corvo Προβολή μηνύματος
    ασχετο που αν μπορουσα οικονομικα θα ειχα και ενα μηχανακι σε φαση cafe,brat,scrambler ή δεν ξερω εγω τι! Μου αρεσουν πολυ αλλα δεν εχω τα λεφτα....χαιρομαι τους ανθρωπους που οτι μηχανακι εχουν ειναι σε θεση να το χαρουν
    Κάποια καφέ ρέισερ είναι όμορφα. Κάποια είναι γελοία και κακόγουστα. Όλα μαζί όμως έχουν κοινό τη θέση οδήγησης "κλάφτα χαράλαμπε". Και κάθε φορά που βλέπω ένα ωραίο τέτοιο, όπως τα κιτρινάκια του DCB Lowbrow που είχα δει από κοντά κάποια στιγμή, το χαζεύω και μετά βάζω τα γέλια σκεπτόμενος εμένα επάνω και μου περνάει
    Δεν είναι μοτοσικλέτες για χρήση, είναι για μόστρα. Σε αυτή τη φάση δεν είμαι, οπότε... (τέλος η σοβαρή απάντηση).

  8. #8
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Παντως για το θεμα των hipsters (με μηχανακια ή χωρις) εχω τις ενστασεις μου και θα μπορουσα να ασκησω και δρυμεια κριτικη ειτε με χιουμορ ειτε χωρις (αν και καποιες hipsteroγκομενες μου αρεσουν! κακο συνηθειο που αποκτηθηκε εις τας Ευρωπας που βρωμαει ο τοπος με δαυτους).
    Aλλα και ο καθενας θα μπορουσε βεβαια να ασκησει κριτικη σε μενα που ειμαι κοτζαμ μαντραχαλος και ακομα φοραω σχεδον παντα φορμες και αθλητικα. Απλα ομως εγω το κανω γιατι ειναι ανετα ρουχα και δεν με ενδιαφερει η μοδα (οχι δεν την ακολουθω επιτηδες ή παω κοντρα, απλα στα @@ μου), αυτοι το κανουν γιατι ειναι μοδα.
    Αν τους κανουν μοδα τις στολες απο μασκοτ θα ντυνονται ετσι πχ. Δεν μπορω να το καταλαβω..
    MADE IN JAPAN 日本製

  9. #9
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Το πρόβλημα με τους χιπστερς είναι οτι ειναι η μοδα αυτή και δεν μπορουμε να βρουμε ενα παντελόνι να χωράει το πόδι μας μέσα χωρίς να πλέει στη μεση... σταδιάλα...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  10. #10
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    They see me rollin' - They hatin:
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	spandex.jpg 
Προβολές:	109 
Μέγεθος:	42,9 KB 
ID:	325299

    Sniper ποτε γιορταζεις να στο παρουμε δωρο;; :
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	conan-jeggings.jpg 
Προβολές:	109 
Μέγεθος:	25,3 KB 
ID:	325300

    Hipsters του μεσαιωνα:
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	MenInTights.jpg 
Προβολές:	109 
Μέγεθος:	37,3 KB 
ID:	325301
    MADE IN JAPAN 日本製

Παρόμοια θέματα

  1. The distinguished gentleman's ride 2014
    από Corvo στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 119
    Τελευταίο μήνυμα: 22/10/2014, 22:44
  2. The Distinguished Gentleman's Ride
    από BlackAdder στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 01/10/2012, 11:06
  3. Διαβάστε και πείτε τη γνώμη σας
    από Cpt. Haddock στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 23/01/2007, 10:07
  4. Πείτε τη γνώμη σας για το Er - 5 - Kawasaki
    από ΙΠΠΕΑΣ στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2005, 10:29
  5. Φαινόμενο Karelis πείτε τη γνώμη σας
    από m1ke στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 09/09/2005, 22:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF