Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: Γνώμη για αγορά μηχανακίου/scooter

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/09/2014
    Μηνύματα
    8

    Γνώμη για αγορά μηχανακίου/scooter

    Γεια σας παιδια ειμαι 17 χρονων και θελω να παρω ενα μηχανακι ή scooter(ξερω εχουν γραφτει πολλα παρομοια θεματα στο φορουμ αλλα και παλι θελω να ρωτησω).Αυτη την στιγμη ειμαι αναμεσα σε αρκετα μηχανακια και scooter αλλα αυτα που μου φενοντε πιο προσιτα σε τιμη και ειναι ενα glx στην περιοχη και (90ρι) και ενα peugeot speedfight 2 100cc παλι στην περιοχη μου...εδω που μενω δν εχω πολλες επιλογες και αν ειναι να παρω κατι απο μακρια θα πρεπει να πεσω σε τιμη γιατι υπαρχει και το ποσο της μεταφορας ωραια οπως ειπα ειμαι αναμεσα σε αυτα τα δυο αα και το suzuki katana (50ρι)... Το θεμα ειναι οτι ο πατερας μου επιμενει να μην παρω glx γιατι λεει τα περισσοτερα ειναι φτιαγμενα και γενικα τα εχουν σκισει και οτι αν παρω θα το εχω καθε βδομαδα στο συνεργειο...ωραια επειδη αυτο δν θελω να γινει θελω να μου πειτε τι πιστευετε οτι πρεπει αναμεσα σε αυτα

  2. #2
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Από πού είσαι?
    Δίπλωμα έχεις?
    Έχω 90αρι απ το 1989 και συνεργείο πάω για καφέ μόνο

  3. #3
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    αν δεν εχουν κανει καμια μπινια οι ιδιοκτητες η οι μαστορες και ειναι καλο το παπι,δεν το συζηταμε καν.αν παλι δεν θες 1 χρονο για τα 18 δηλαδη εισαι 17 και καποιων αρκετων μηνων,κανε λιγακι υπομονη και παρε ενα παπι 10-125 κυβικα.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/09/2014
    Μηνύματα
    8
    μπαα δν θα περιμενω μεχρι τα 18;P κοιταξτε οπως το βλεπω το μηχανακι (για το glx μιλαμε) μου φενεται καλο και εξωτερικα και μηχανικα αν και δν ξερω πολλα αν παω να το δω θα παω με μηχανικο για να δω γιατι δν θελω να το παρω και οταν το παρω θα το βαλω στο συνεργειο απευθειας....πιστευετε πως ειναι πολλα 650 ευρω για glx εε; τοσο βσκ λεει και αρχικη πιστευω πως αν παω να το παρω μπορει να το κατεβασω στα 500-550 ευρω


    να συμπληρωσω οτι λεει οτι το μηχανακι ειναι μαμα90ρι με καινουρια κυλινδροπιστονα και χιτωνιο 53χιλιοστα...ειναι οντως 90;
    Τελευταία τροποποίηση από RedPixel; 22/10/2014 στις 22:49.

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RedPixel Προβολή μηνύματος
    μπαα δν θα περιμενω μεχρι τα 18;P
    Μπα ουτε κι η τροχαία θα περιμένει να πας 18 για να σε γράψει!!! Για να μη σου πω τίποτα χειρότερο.

  6. #6
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RedPixel Προβολή μηνύματος
    μπαα δν θα περιμενω μεχρι τα 18;P κοιταξτε οπως το βλεπω το μηχανακι (για το glx μιλαμε) μου φενεται καλο και εξωτερικα και μηχανικα αν και δν ξερω πολλα αν παω να το δω θα παω με μηχανικο για να δω γιατι δν θελω να το παρω και οταν το παρω θα το βαλω στο συνεργειο απευθειας....πιστευετε πως ειναι πολλα 650 ευρω για glx εε; τοσο βσκ λεει και αρχικη πιστευω πως αν παω να το παρω μπορει να το κατεβασω στα 500-550 ευρω


    να συμπληρωσω οτι λεει οτι το μηχανακι ειναι μαμα90ρι με καινουρια κυλινδροπιστονα και χιτωνιο 53χιλιοστα...ειναι οντως 90;
    Οχι...
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

Παρόμοια θέματα

  1. Γνωμη για αγορα Laptop....
    από brainstorm73 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 100
    Τελευταίο μήνυμα: 09/02/2012, 13:37
  2. Γνωμη για αγορα μηχανης.. Προβληματισμος-Ανωμαλια
    από Chris1983gr στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 24/03/2010, 18:18
  3. Γνώμη για αγορά μετ/νου Κ5 (1000)
    από aiwnios στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 28/10/2009, 19:45
  4. Γνώμη για αγορά κρόνους απο Ebay
    από stratigos27 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 08/07/2008, 19:49
  5. Γνώμη για αγορά χωμάτινου
    από Trickster στο forum KTM
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 05/12/2006, 01:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF