Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 36 από 36

Θέμα: ελαστικα για africa twin

  1. #31
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.631
    ρε φιλε σόρρυ αλλά λάστιχα βάζεις, δεν υπογράφεις ισόβια δέσμευση.
    Αν δεν σου κάνουν αυτά που θα βάλεις,όταν ερθει η ώρα για αλλαγή θα βάλεις κάποια άλλα.
    γιατι σπας το κεφάλι σου λοιπόν;
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  2. #32
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/05/2011
    Μηνύματα
    122
    το ξερω οτι δεν θα ειναι για παντα τα λαστιχα που θα βαλω απλα νομιζω εχω το δικαίωμα να το ψαξω οσο θελω! αυτο που με προβλημάτισε είναι η τοσο μεγαλη διαφορα απόψεων για ενα λαστιχο... κ πανω που ειναι σχεδόν έτοιμος να αποφασίσω με κόβει.δεν ζηταω πολλα απο ενα λαστιχο μιας κ δεν ειμαι ιδιαίτερα απετιτικος στην οδηγηση μου αλλα θελω το καλύτερο δυνατο απο αποψη τιμη κ ποιότητας που μπορω να βρω!

  3. #33
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.631
    Αναφαίρετο δικαίωμα σου εννοείται,μη με παρεξηγείς.

    Τα λαστιχα,τα λάδια και πιθανών και τα τακάκια, είναι αναλώσιμα στα οποία οι γνώμες πάντα θα είναι υποκειμενικές.
    Εγω απλα στο λέω για να μην σπας το στομάχι σου,νομίζωντας ότι αν βαλεις το τάδε ή το δείνα λάστιχο, θα έχεις επιλέξει κάτι σκάρτο.
    Αυτό πχ που εμένα θα με αφήσω υπερικανοποιημένο εσενα μπορεί να σου φανεί λίγο.

    Γνωστες μαρκες είναι μεσα στις επιλογες σου οποτε ποσο χάλια να ειναι;
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  4. #34
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/05/2011
    Μηνύματα
    122
    να ρωτησω κ κατι ακομα οσο αναφορα την ακτινολογιση?καθε ποτε κανουμε?κ πως καταλαβαινουμε οτι χρειάζεται να κάνουμε?

  5. #35
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    04/03/2012
    Μηνύματα
    1.858
    Ακτινολόγηση δεν κάνουμε περιοδικά, βάσει χιλιομέτρων ή χρόνου.

    Αν βρούμε πολλές ακτίνες λάσκα ή (και) στραβή ζάντα, τότε κάνουμε ακτινολόγηση.

    Περιοδικά (αναλόγως της χρήσης της μοτοσυκλέτας) όμως, ελέγχουμε τις ακτίνες και σφίγγουμε όποια είναι λάσκα.

    Αυτό δε, είναι απαραίτητο να γίνει μία-δύο φορές στα πρώτα χλμ της μοτοσυκλέτας, όπου στάνταρ θα διαπιστώσουμε λασκαρισμένες ακτίνες. Μετά ίσως δεν χρειαστεί για πάρα πολλά χλμ να επέμβουμε πάλι.

  6. #36
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    30/05/2011
    Μηνύματα
    122
    γνωρίζει κανεις τις σαμπρελλες vee rubbe?? ειναι καλες για αφρικα?ποιες ειναι οι καλυτερες κ ποσο περιπου κοστιζουν?

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF