Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 75

Θέμα: αξιοπιστια ktm

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Αφού μπήκε η αμφιβολία στο μυαλό σου, γιατί δεν κοιτάς για κάτι άλλο;
    γιατι ειναι πολυ κοντα στα θελω μου,δηλαδη ον-οφ με πολυ γκαζι!η αλλη επιλογη ειναι το μουλτι αλλα δεν ειναι σχεδον καθολου οφ,ουτε τοσο ανετο οπως το κτμ και δεν ξερω κατα ποσο μπορω να εμπιστευτω παραπανω την ducati...
    να καταλαβεις ο πατερας μου πηρε προσφατα το τενερε 1200 που ειναι πολυ καλο ως οφ και ανετο καθημερινα και μου γυαλισε λιγο αλλα μολις το βολταρα ξενερωσα απιστευτα απο την δυναμη και την αποκριση του!
    μετα η κατηγορια τι εχει?το χοντα το v4 το οποιο επισης πολυ υποτονικο απο δυναμη,για gs και μποξερ ουτε να ακουσω οποτε βλεπεις οτι αν κανω την αλλαγη κατηγοριας οι επιλογες ειναι μετρημενες!δηλαδη αν αποφασισω να μην παω στο κτμ δεν θα ειναι για να παω σε αλλη στην κατηγορια αλλα για να μεινω σε αυτη που εχω τωρα!
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  2. #17
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    οταν αγορασεσ την πρωτη σου bmw ειχες αμφιβολιες και ρωτουσες?

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Allst@rf Προβολή μηνύματος
    οταν αγορασεσ την πρωτη σου bmw ειχες αμφιβολιες και ρωτουσες?
    κοιτα,καταλαβαινω πως το λες,αλλα οχι, δεν εκανα τοση ερευνα!αλλα ασχετα τι ακουσα μετα υπηρχε ετσι στον αερα η βαυαρικη αξιοπιστια και η γερμανικη ποιοτητα!δεν ειχα ακουσει εστω χωρις να το θελω αρνητικα σχετικα με την αξιοπιστια!αντιθετα παντα ακουγα αρνητικα και ασχημα για τα κτμ με τον μαστορα καθε τριτη κλπ!αλλα η κτμ εχει λιγα χρονια που εγινε αυτη που ειναι και αρχισε να σοβαρευει σαν εταιρεια και να παραγει μεγαλες μηχανες!οποτε αυτα που εχω σαν εικονα για τα καγκουρομοταρντ να ειναι απλα η παλια κακη εικονα και τα πραγματα να ειναι αλλιως πλεον!
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  4. #19
    To v4 της honda υποτονικό ?

    Μήπως ψάχνεις μηχανάκι σε λάθος κατηγορία και παιδεύεσαι τζάμπα ?

    Ίσως η κατηγορία των sport touring να σου κάνει καλύτερα

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από faraway Προβολή μηνύματος
    To v4 της honda υποτονικό ?

    Μήπως ψάχνεις μηχανάκι σε λάθος κατηγορία και παιδεύεσαι τζάμπα ?

    Ίσως η κατηγορία των sport touring να σου κάνει καλύτερα
    εχω σπορ τουρινγκ!απλα θελω να παω σε ον οφ συμπεριφορα στους κακοτραχαλους δρομους χωρις ομως να μου λειψει το γκαζι που εχω τωρα!και κατι τετοιο ειναι το κτμ!
    και ακομα δεν αποφασισα πως θα το παρω,αυτο θα γινει οταν το οδηγησω πρωτα αλλα προς το παρων θελω να συλλεξω ορισμενες πληροφοριες σχετικα με την αξιοπιστια των καινουργιων μεγαλων κτμ και κατα ποσο εχει βελτιωθει η εταιρεια και αν πλεον ειναι ξεπερασμενη η φραση καθε τριτη μαστορα...αυτα...
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  6. #21
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterbmwrider Προβολή μηνύματος
    εχω σπορ τουρινγκ!απλα θελω να παω σε ον οφ συμπεριφορα στους κακοτραχαλους δρομους χωρις ομως να μου λειψει το γκαζι που εχω τωρα!και κατι τετοιο ειναι το κτμ!
    και ακομα δεν αποφασισα πως θα το παρω,αυτο θα γινει οταν το οδηγησω πρωτα αλλα προς το παρων θελω να συλλεξω ορισμενες πληροφοριες σχετικα με την αξιοπιστια των καινουργιων μεγαλων κτμ και κατα ποσο εχει βελτιωθει η εταιρεια και αν πλεον ειναι ξεπερασμενη η φραση καθε τριτη μαστορα...αυτα...
    Είσαι σίγουρος ότι το 1200 είναι οφ κι ότι δεν θα κάνεις μ αυτό ό,τι θα έκανες πχ με ένα Βαραντέρο; (στο χώμα εννοώ)
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #22
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterbmwrider Προβολή μηνύματος
    τωρα δηλαδη δεν γελας?αυτο ρωταω...εχει αλλαξει κατι στη εταιρεια η παπαρια?
    Οχι, απλα παλιωσε το ανεκδοτο!

    Εγω αν ημουν στη θεση σου θα το επαιρνα παντως, γνωριζοντας τι αγοραζω. Απλα θα πρεπει να μαθεις και να λυσεις εγκαιρα τα προβληματα που εχει.
    Εχεις και την εναλακτικη του GS 1200, δεν σε απασχολει αυτο;;
    MADE IN JAPAN 日本製

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Είσαι σίγουρος ότι το 1200 είναι οφ κι ότι δεν θα κάνεις μ αυτό ό,τι θα έκανες πχ με ένα Βαραντέρο; (στο χώμα εννοώ)
    σε ποιο 1200 αναφερεσαι?δεν το θελω να ειναι κατσικι προφανως,αλλα να ειμαι ανετος στις κακοτραχαλιες της περιοχης που ζω!με ενδιαφερει ομως και τι θα κανω μετα στην αςφλτο!παντως το βαραντερο στο χωμα ηταν τραγικο!ακομα και σε ενα απλο περασμα απο χωματοδρομο δυσανασχετουσε απιστευτα...μιλαμε για τα πρωτα μοντελα ομως...
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bob_o_mastoras Προβολή μηνύματος
    Οχι, απλα παλιωσε το ανεκδοτο!

    Εγω αν ημουν στη θεση σου θα το επαιρνα παντως, γνωριζοντας τι αγοραζω. Απλα θα πρεπει να μαθεις και να λυσεις εγκαιρα τα προβληματα που εχει.
    Εχεις και την εναλακτικη του GS 1200, δεν σε απασχολει αυτο;;

    οχι ρε μπομπ το gs δεν το σκεφτομαι καθολου!αλλα αυτο που λες ειναι που δεν μου αρεσει...να λυνω προβληματα σε μια μηχανη σχεδον 20000...τα θελω λυμενα...
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  10. #25
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterbmwrider Προβολή μηνύματος
    ....μιλαμε για τα πρωτα μοντελα ομως...
    Ναι τα επόμενα βελτιώθηκαν αισθητά.


    Sorry δεν άντεξα, συνεχίστε.
    Sent from me using a computer.

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Ναι τα επόμενα βελτιώθηκαν αισθητά.


    Sorry δεν άντεξα, συνεχίστε.
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  12. #27
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Εμενα για μπερδεμενος μου φαινεσαι...

    Για χωματα μιλας ,για κακοτραχαλα μιλας ,δε μου κολλανε και πολυ 1290 κυβικα και 250+ κιλα σε αυτα ΑΝ δεν εχεις χερια...


  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Allst@rf Προβολή μηνύματος
    Εμενα για μπερδεμενος μου φαινεσαι...

    Για χωματα μιλας ,για κακοτραχαλα μιλας ,δε μου κολλανε και πολυ 1290 κυβικα και 250+ κιλα σε αυτα ΑΝ δεν εχεις χερια...

    οχι ρε αδερφε,οχι κακοτραχαλα βουνα αλλα κακοτραχαλους "ασφαλτινους" δρομους!ουτε για χωμα μιλησα!κοιτα το εχω ξανασυζητησει αλλα δεν κατεληξα,την μηχανη μου την γουσταρω πολυ,αλλα λογο δουλειας μετακομισα στην κρητη και εδω αν εχεις ερθει θα ξερεις πως η κατασταση των δρομων κατα βαση ειναι τραγικη!για αυτο λοιπον ειπα να παω σε κατι πιο ορθιο και λιγο πιο οφ,οχι για να παω στα βουνα,για να βρω την υγεια μου!αλλα παλι θα κανω τα δικαβαλα ταξιδια μου στην κεντρικη ελλαδα και για αυτο δεν μπορω να μην εχω και το γκαζακι μου...ασχετο αλλα το 1290 ειναι 230 κιλα δηλαδη οχι 250+ που εχεις στο μυαλο σου!
    αλλα και παλι το θεμα του θεματος δεν ειναι αν ειναι καλη επιλογη για μενα η super adventure!πιστεψε με ξερω πολυ καλα αν ειναι καλη επιλογη για μενα η οχι και θα το διαπιστωσω οταν την οδηγησω αρκετα και βγαλω δικα μου συμπερασματα!
    αυτο που ρωταω και δεν μπορω να ξερω ειναι τα θεματα της αξιοπιστιας των μεγαλων κτμ...εκει ζηταω βοηθεια και πληροφοριες σε οποιον γνωριζει...
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  14. #29
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Είσαι σίγουρος ότι το 1200 είναι οφ κι ότι δεν θα κάνεις μ αυτό ό,τι θα έκανες πχ με ένα Βαραντέρο; (στο χώμα εννοώ)
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Allst@rf Προβολή μηνύματος
    Εμενα για μπερδεμενος μου φαινεσαι...

    Για χωματα μιλας ,για κακοτραχαλα μιλας ,δε μου κολλανε και πολυ 1290 κυβικα και 250+ κιλα σε αυτα ΑΝ δεν εχεις χερια...

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από peterbmwrider Προβολή μηνύματος
    οχι ρε αδερφε,οχι κακοτραχαλα βουνα αλλα κακοτραχαλους "ασφαλτινους" δρομους!ουτε για χωμα μιλησα!κοιτα το εχω ξανασυζητησει αλλα δεν κατεληξα,την μηχανη μου την γουσταρω πολυ,αλλα λογο δουλειας μετακομισα στην κρητη και εδω αν εχεις ερθει θα ξερεις πως η κατασταση των δρομων κατα βαση ειναι τραγικη!για αυτο λοιπον ειπα να παω σε κατι πιο ορθιο και λιγο πιο οφ,οχι για να παω στα βουνα,για να βρω την υγεια μου!αλλα παλι θα κανω τα δικαβαλα ταξιδια μου στην κεντρικη ελλαδα και για αυτο δεν μπορω να μην εχω και το γκαζακι μου...ασχετο αλλα το 1290 ειναι 230 κιλα δηλαδη οχι 250+ που εχεις στο μυαλο σου!
    αλλα και παλι το θεμα του θεματος δεν ειναι αν ειναι καλη επιλογη για μενα η super adventure!πιστεψε με ξερω πολυ καλα αν ειναι καλη επιλογη για μενα η οχι και θα το διαπιστωσω οταν την οδηγησω αρκετα και βγαλω δικα μου συμπερασματα!
    αυτο που ρωταω και δεν μπορω να ξερω ειναι τα θεματα της αξιοπιστιας των μεγαλων κτμ...εκει ζηταω βοηθεια και πληροφοριες σε οποιον γνωριζει...
    A ok....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    A ok....
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Sas Paroysiazo To ..neo Motard Ths Ktm!!!
    από DUKASII στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2018, 16:56
  2. KTM και αξιοπιστία
    από sniper στο forum KTM
    Απαντήσεις: 172
    Τελευταίο μήνυμα: 05/02/2014, 17:32
  3. Το SuperBike της KTM
    από DIT στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/12/2003, 14:57
  4. apithano videaki...KTM
    από Todi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 18:31
  5. Ζητηση για KTM 525
    από ale στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 14:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF