Σελίδα 44 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 3439404142434445464748495494 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 646 έως 660 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #646
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από macdeath_s Προβολή μηνύματος
    Συγνώμη για το offtopic και παρακαλώ τους mods να μην το σβήσουν λόγω του σοβαρού της κατάστασης. Πήρα τηλ στον Ευαγγελισμό και μου είπαν ότι το μόνο που μπορούν να μου πούνε είναι σε ποια κλινική νοσηλεύεται, ούτε κατάσταση ούτε τπτ. Ντάξει λογικό. Το θέμα είναι ότι για όλα αυτά είπαν ότι θέλουν ον/επώνυμο και εγώ το μόνο που ξέρω είναι ίσως το μικρό όνομα του ανθρώπου. Μου παν ότι και από κει να πάω θέλουν ον/επώνυμο.

    Αν έχει κάποιος γνωστό και μπορεί να βοηθήσει...
    Τον 7Τolis & paramedic που ειναι σε αυτα τα λημερια.
    Typhoon 125, NX 250, WR200, LC4 400E, M 600, Canyon 500, LC4 640 SM, 640 ADV, Speed 4, Z1000, 404 DS, ADV 950S , SDuke 990, SM 950 , 440 SM, 690 SM, TUONO 660!

  2. #647
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.502
    Σε ειδα SUZUKARA...
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	25072015.jpg 
Προβολές:	523 
Μέγεθος:	111,2 KB 
ID:	339135

  3. #648
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    876
    Σε είδα Royal Enfield χθες στην Ψάθα :a32:
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

  4. #649
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα τελειωμένε κάγκουρα με το megascooter και την μουσική στο τέρμα από τα ηχεία στον Άγιο Νικόλαο στην Κόρινθο, ακόμα δεν έχω αποφασίσει αν ήταν χειρότερο το θέαμα ή η μουσική σου επιλογή... Είδα και παπί μπλε (μάλλον Crypton) στα Λουτρά Ωραίας Ελένης προς Επίδαυρο να έχει γίνει κομμάτια από τη στούκα με αυτοκίνητο, εκείνη τον ώρα η τροχαία έφευγε, οπότε αν κατάλαβα καλά υπήρχαν μόνο υλικές ζημιές, περαστικά...

  5. #650
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της paramedic
    Εγγραφή
    05/08/2006
    Μηνύματα
    722
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Black Mamba Προβολή μηνύματος
    Τον 7Τolis & paramedic που ειναι σε αυτα τα λημερια.
    Αν και είμαι διακοπές και είναι δύσκολο παρολαυτά αν είχαμε κάποια παραπάνω στοιχεία ίσως βρίσκαμε τίποτα. Το γεγονός οτι πήγε στον Ευαγγελισμό δεν λέει τίποτα γιατί εκεί ίσως δώσανε απλά τις πρώτες βοήθειες η να αντιμετωπίστηκε χειρουργικά οτι χρειάστηκε και αν χρειάστηκε μονάδα(αν έζησε θα χρειαζόταν λογικά) θα πήγε στο πρώτο διαθέσιμο κρεβάτι σε οποιοδήποτε νοσοκομείο της αττικής με κινητή μονάδα του ΕΚΑΒ.
    Άρα ονοματεπώνυμο χρειαζόμαστε σίγουρα. Αν ήταν στο ΚΑΤ κάτι παραπάνω θα μπορούσα να κάνω και χωρίς αυτό αλλά σε άλλο νοσοκομείο δεν μπορώ χωρίς αυτό.
    Και αν δε με σέβεστε να με φοβάστε!!

  6. #651
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.337
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από paramedic Προβολή μηνύματος
    Αν και είμαι διακοπές και είναι δύσκολο παρολαυτά αν είχαμε κάποια παραπάνω στοιχεία ίσως βρίσκαμε τίποτα. Το γεγονός οτι πήγε στον Ευαγγελισμό δεν λέει τίποτα γιατί εκεί ίσως δώσανε απλά τις πρώτες βοήθειες η να αντιμετωπίστηκε χειρουργικά οτι χρειάστηκε και αν χρειάστηκε μονάδα(αν έζησε θα χρειαζόταν λογικά) θα πήγε στο πρώτο διαθέσιμο κρεβάτι σε οποιοδήποτε νοσοκομείο της αττικής με κινητή μονάδα του ΕΚΑΒ.
    Άρα ονοματεπώνυμο χρειαζόμαστε σίγουρα. Αν ήταν στο ΚΑΤ κάτι παραπάνω θα μπορούσα να κάνω και χωρίς αυτό αλλά σε άλλο νοσοκομείο δεν μπορώ χωρίς αυτό.
    Σε ευχαριστώ. Δυστυχώς δεν γνωρίζω τπτ άλλο πέραν απο την τώρα που τον πήρε ασθενοφόρο και που πήγε.

  7. #652
    Σε ειδα τουιτι να μου σκας στο κράνος και να χάνω το φως μου για κλάσματα.

    Ρε πως την παλεύουν οι ακρανωτοι?
    μπεεεεε....

  8. #653
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.678
    Σε είδα προχθές και τα είπαμε peterbmwrider, έστω και για λίγο !

    Καλές δουλειές εύχομαι κι από δω
    Φύγαμε...

  9. #654
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.563
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από foogr01 Προβολή μηνύματος
    Σε είδα προχθές και τα είπαμε peterbmwrider, έστω και για λίγο !

    Καλές δουλειές εύχομαι κι από δω
    σας ειδα συμφουριτες και πολυ το χαρηκα!και σας περιμενω με την πρωτη ευκαιρια με χρονο για κουβεντα και τον σκετο που ειπαμε!!
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  10. #655
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2015
    Μηνύματα
    131
    Σε είδα βρωμόμπατσε να πηγαίνεις με πάνω από 100 χιλιόμετρα στην άνοδο της Κηφισίας λίγο πριν το φανάρι της Νέας Ερυθραίας χωρίς φώτα η σειρήνα ..δεν θέλω να φανταστώ τι θα γινόταν αν το έκανα εγώ αυτό.. .Ο Δρόμος ήταν ψιλοάδειος αλλά είναι τίγκα στα στενά,αν του πεταγόταν κάποιος ούτε να κλάσει δεν θα προλάβανε..δεν θέλω καν να φανταστώ πως θα οδηγάει με το δικό του όχημα..ουστ καρκίνωμα της κοινωνίας .Όσοι δεν γνωρίζουν την περιοχή μπορούν να δουν στον χάρτη για να καταλάβουν την τρέλα που κουβαλάει ο τύπος.. https://goo.gl/FoDGY8
    Τελευταία τροποποίηση από ChrisNt; 03/08/2015 στις 00:09.

  11. #656
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Σας είδα 2 σφιχτά αγόρια με τα ξυρισμένα πόδια σας να στρίβετε με τις μηχανές σας αριστερά στην Ιουλιανού ενώ παράλληλα ήταν πράσινο για τους πεζούς.

    Πήγαν 3 πεζοί να διασχίσουν νόμιμα το δρόμο κ εσείς τους γράψατε στ΄@@ σας κ πήγατε να τους πατήσετε.
    Ερχόμουν από πίσω και τους έκανα νόημα στους πεζούς να περάσουν και με κοίταζαν με απορία "τι έκαναν αυτοί οι μλκς;"

    Παιδιά σας ζητώ συγνώμη. Ντρέπομαι που μοιράζομαι τους δρόμους με κάτι κάφρους.

    Περιττό να πώ ότι τα ΚΔΟΑ έσφαζαν κάθε κόκκινο στο διάβα τους...

  12. #657
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.802
    Σε ειδα πρωινιατικα με το παπι σου, να κοβεις απο τερμα δεξια, τερμα αριστερα χωρις φλας και χωρις να κοιταξεις...
    Οταν ακουσες τα ''κοσμιτικα'' καταλαβες μαλλον τι ειχες κανει δεν ειπες τπτ...
    Παρτε αδεια να ηρεμησουμε και εμεις...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  13. #658
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Σε είδα καταρράκτη στη Νέδα και δεν άντεξα να μη ρίξω μια βουτιά στα παγωμένα νερά σου.
    Ήσουν όμως τίγκα στον κόσμο αλλά δεν πτοήθηκα.Τράβηξα μία προς τα κάτω τα νερά σου μέχρι το υπόγειο κατασκότεινο τούνελ!
    Και του χρόνου,να μας χαρίσεις πάλι τέτοιες εμπειρίες.

  14. #659
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.065
    Σε είδα, φίλε μου με το 1290, στην κίνηση του Πειραιά. Είχα κολλήσει πίσω σου και χάζευα την ουρά, η οποία μου έμοιαζε με 690R, αλλά όχι ακριβώς και προσπαθούσα να καταλάβω τί στο διάολο είναι. Τελικά είναι πολύ μαζεμένο το θηρίο και δεν του φαινόταν. Τα είπαμε πολύ βιαστικά λόγω πράσινου και δε συγκράτησα το nick σου. Καλούς δρόμους ^^
    Life begins at 45°.

  15. #660
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.337
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Σε είδα, φίλε μου με το 1290, στην κίνηση του Πειραιά. Είχα κολλήσει πίσω σου και χάζευα την ουρά, η οποία μου έμοιαζε με 690R, αλλά όχι ακριβώς και προσπαθούσα να καταλάβω τί στο διάολο είναι. Τελικά είναι πολύ μαζεμένο το θηρίο και δεν του φαινόταν. Τα είπαμε πολύ βιαστικά λόγω πράσινου και δε συγκράτησα το nick σου. Καλούς δρόμους ^^
    Σήμερα λες ?

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF