Σελίδα 65 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 1555606162636465666768697075115 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 961 έως 975 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #961
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    305
    Σε είδα που ευχήθηκες να πεθάνω επειδή με έπιασε το Speedtrap με 10 πάνω από το όριο μαλάκα χοντρέ.

  2. #962
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mitsakos_18
    Εγγραφή
    16/03/2007
    Μηνύματα
    100
    Σε είδα ξαπλωμένο στην άσφαλτο,ευτυχώς είχες τις αισθήσεις σου..Κόκκινο triumph street triple και αν κατάλαβα καλά σε έκλεισε το κουτί και
    καρφώθηκες πάνω του..Το ατύχημα έγινε στη Λάρισα,στο ύψος της αντιπροσωπείας της mercedes. Μάλλον το κουτί έβγαινε απο το βενζινάδικο και
    δεν σε είδε..Εύχομαι να είναι μόνο γρατσουνιές..Αν γνωρίζει κάποιος,ας ενημερώσει..

  3. #963
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.065
    Σε είδα με το φορτηγάκι, μεσάνυχτα, με αναμμένα αλάρμ (και τίποτα άλλο) να έχεις σταθμεύσει στην αριστερή καμπή της γέφυρας από Πειραιώς-Π.Ράλλη. Δεν κατάλαβα τον λόγο, δεν κάθισα να το ψάξω (σε είδα εγκαίρως και άλλαξα λωρίδα), αλλά γενικά ψόφα, ζώο.
    Life begins at 45°.

  4. #964
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2015
    Μηνύματα
    131
    Σε είδα να προσπαθείς να βγεις από θέση παρκαρίσματος και να καταφέρνεις να μαγκώσει η πίσω πόρτα σου στο προφυλακτήρα του αυτοκινήτου που ήταν μπροστά από σένα.Δεν είχες πάρει χαμπάρι,έδινες γκάζι και αναρωτιώσουν γιατί δεν έφευγες .Καλά που σε είδα από μακριά αλλιώς θα είχες κάνει μεγάλη ζημιά , βέβαια την λακούβα στην πόρτα δεν την γλίτωσες ..δεν νομίζω πως χρειάζεται να αναφέρω ότι ήταν γυναίκα..

  5. #965
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Σε ειδα zizou με το καινουργιο εργαλειο σου...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  6. #966
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zizou
    Εγγραφή
    11/06/2011
    Μηνύματα
    403
    Σε είδα pekti να κόβεις τη κίνηση για να παρκάρεις τη βέφα @#$%

  7. #967
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα φιλαράκο με το GSR να μου λές οτι έχει μπεί @#$#$#%βιδα στο πίσω λάστιχο....βάλαμε κορδονάκι και επισπεύδουμε την αγορά ελαστικών..Πως να φτιάξετε τη διάθεση σας 9:00 το πρωί part14!

  8. #968
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    678
    Σε είδα να με προσπερνάς με τον πάπιο σου στην πρώτη ( μικρη αριστερή πριν τη μεγάλη Δεξιά ) στροφή στο τερμα της Συγγρού προς Πειραιά απο αριστερά ενω ήμουν σχεδόν ΤΕΡΜΑ αριστερά στον δρόμο με 80< χλμ.. wtf... φυσικά ακράνωτος.. Συνέχισες κάνοντας ζικζακ ανάμεσα στα κουτιά κ πυκνή κίνηση.. whatever...

  9. #969
    Σε ειδα να σταματας κ να μουρμουρας απο αποσταση και μεσα απο το κρανος κατι, μαλλον επειδη τρομαξες απο τη σφηνα. Αγνοω αν με εβριζες η μου εξηγουσες την ευρωπαικη συμπεριφορα μοτοσυκλετιστων σε ωρα διηθησης.

    Το οτι ησουν σφηνωμενος αναμεσα σε 2 αυτοκινητα και σε περιμεναμε ολοι γιατι φοβοσουν να περασεις ομως στα @@ σου ε;


    Αν φοβασαι σε 2 ροδες, πανε αγορασε αλλες 2 κ στρογγυλο τιμονι. Αλλιως μαθε να φερεσαι.
    Οχι οτι με νοιαζει, αλλα θα στα κανουν καθε μερα αυτα αν καθυστερεις τον κοσμο.
    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

  10. #970
    Σε είδα μικρέ μπουχέσα με το χάρλεϊ και το ασημί τζετάκι σου να προσπαθείς να στρίψεις όρθιος και με μηδέν χιλιόμετρα στην Β. Σοφίας στο Μαρούσι, με το ζόρι να γλιτώνεις το πεζοδρόμιο και μόλις ίσιωσες γύρισες και κοίταξες με τρόμο τα αυτοκίνητα που υπομονετικά περιμένουν τον ηλίθιο με την μαούνα των 20 και βάλε χιλιάδων να ξεκουμπιστεί από τη μέση... Μόδα είναι και παρασύρθηκες, αλλά ρε ξεφτιλισμένε, έλεος.

  11. #971
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    16/05/2011
    Μηνύματα
    4.857
    Σε ειδα συντοπιτη Ελπιδοφορε Χρυσοβεργη να κανεις Λονδινο-Λαμια με ποδηλατο,για καλο σκοπο..
    Μπραβο ρε μαγκα

  12. #972
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Σε ειδα στα φαναρια με το fazer1000 να χαζευεις το vfr λεγοντας ''το ειχα 3 μηνες και το εδωσα ο μλκς...γ@μω τα μηχανακια ειναι...''
    Μας εφτιαξες τη μερα ρε φιλε!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  13. #973
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.337
    Έχω ακούσει διάφορα σχόλια και επιφωνήματα καβαλώντας το κτήνος αλλά σήμερα άκουσα τα καλύτερα. Αρχικά σε είδα 50άρη μπαμπά να μπαίνεις μέσα στο διαγνωστικό κέντρο και να με ρωτάς αν είναι δικό μου το duke. Mετά στην απάντηση στο πόσα κυβικά είναι τα μάτια σου γίναν διπλάσια και πας προς την έξοδο. Ξαναγύρισες όμως και μου εξήγησες ότι σε σταμάτησε ο γιος σου και σου είπε αυτό θέλει και εσύ μπήκες μέσα να δεις ποιανού είναι. Με ρώτησες αν βγαίνει σε μικρότερο και είπες "ας πάρει το 690". Σκεπτόμενος πόσο γαμάτος είσαι, αν σου κάνει μούτρα που δεν θα του πάρεις του 23χρονου το 1290 και τον χαλάσει το 690 έρχομαι ευχαρίστως να τον δείρω.

    Φεύγοντας από το διαγνωστικό κέντρο (με καλά αποτελέσματα) μικρούλη (άντε να σουν 3-4) μου φτιαξες το βράδυ. Σε είδα να τραβάς τη μαμά σου και να της λες "μαμά φεύγει η ΚΤΜ" και λέω λάθος θα ακούω. Το επαναλαμβάνεις και σκέφτομαι ότι εκεί που καθόσουν δεν φαινόταν πουθενά η μάρκα. Πλησιάζοντας άκουσα ότι όντως έλεγες αυτό και σε ρώτησα πώς το ξέρεις. Η μαμά σου απάντησε "άσε... ξέρει και ποιό είναι". Της είπα ότι μάλλον θα τους βάλεις σύντομα σε έξοδα

  14. #974
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CustomBoy
    Εγγραφή
    28/07/2013
    Μηνύματα
    300
    ΣΑΣ ΕΙΔΑ πριν απο λιγη ωρα στο ρευμα της εθνικης οδου (στο υψος της λυκοβρησης) καθοδο προς αθηνα,1 κοκκινο αυτοκινητο διαλυμενο και τουμπα στην αριστερη λωρίδα,και δεξια πιο μπροστα μια μπεμβε καινουρια χτυπημένη πίσω αριστερα...ευτυχώς υπήρξε συντονισμένη συμφόριση απο τους μπροστινους και ειδοποούσαν εγκαιρα τους οσους ερχοντουσαν...Σταματησα για λιγο αριστερα είδα οτι ειστε όλοι καλά και συνεχισα,ειχαν σταματήσει αλλα 2 αυτοκινητα με αλάρμ..



    Σας ειδα και σας λιγο πιο κατω οσο περιμενα στο φαναρι στον κηφισό,περασατε καρφωτοι με παπια ακρανωτοι χωρίς φώτα,και μαλλον για δικαβαλο μου εκανε ίσως και τρικαβαλο με τον πίσω να κάθεται σαν ΠΑΠΙΑ με τα ποδια ανοιχτα και σε καθε λακουβα να χτυπανε οι σολες ασφαλτο...ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΡΕ ΓΙΔΙΑ βραδυατικα

  15. #975
    σε είδα rx8 να θες κοντρίτσες.....
    μετα δεν ήθελες....

    πουτσ@@@@@@@@@

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF