Σελίδα 135 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 3585125130131132133134135136 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 2.011 έως 2.025 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #2011
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    σε ειδα στην μπακνανα στο νεο κοσμο που επεσες με το KTM αφου σου ειχε πεταχτει ο παππους απο το στενο..ευτυχως μονο ποδι χτυπησες αλλα το σακατεψες. και μετα βοηθησα να σηκωσεις και τη μηχανη σου.. απο οτι ελεγες στον βλακα τον παππου που πεταχτηκε την πηρες σημερα την μηχανη και ηταν και ανασφαλιστη. κακως και για σενα.

  2. #2012
    Σε είδα με την πρώτη ζέστη και μετά από παρκάρισμα στον ήλιο, αριστερό καλάμι να έχεις τρέξει λάδια, να έχεις κάνει μπότα και βάση δαγκάνας μπλουμ, να έχεις κάνει κλασσική ιταλική λιμνούλα από κάτω... Μπρος πίσω αναρτήσεις off. Ωραία μπήκε το θέρος...

  3. #2013
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    πιασαμε τη συζητησα στο φαναρι στην μπακνανα εσυ με το tracer εγω με το βερσυς..

  4. #2014
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε είδα να σου φεύγει το τσουκάλι που ειχες για κράνος.








    Το λουράκι το κουμπωνουμε :a31::a31::a31::a31:

  5. #2015
    Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Εγγραφή
    16/01/2009
    Μηνύματα
    811
    Είδα νωρίτερα ένα μπλε mini cooper που πήγαινε "κάπως" και είδα τον οδηγό. Ένας νεώτερος sniper. Εντυπωσιακό
    I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

  6. #2016
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.337
    Σε είδα μαύρη καλλονή Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_0535.jpg 
Προβολές:	459 
Μέγεθος:	104,9 KB 
ID:	360227

  7. #2017
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Σε είδα μαύρο Alfa Romeo (?) να φεύγεις από την πορεία σου και να παίρνεις σβάρνα τα παρκαρισμένα μηχανάκια έξω από την έκθεση της Triumph στην Καλαμάτα!

  8. #2018
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.801
    Σε ειδα το πρωι ''ξαπλα'' στην Βεικου...Ειχε σταματησει κοσμος ... Πιστευω να την γλυτωσες, γιατι απ' οτι ειδα ησουν χωρις εξοπλισμο...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  9. #2019
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της est
    Εγγραφή
    10/10/2012
    Μηνύματα
    978
    Σε είδα με τον Δούκα390 να είσαι ορεξάτος και ακολούθησα. Πήγαινες αρκετά γρήγορα μέσα στην κίνηση και στο τέλος σε έχασα.
    Στο άνοιγμα όμως που κάναμε και φορτώσαμε μέχρι 3η, σε είχα άνετα.

    Σε είδα κι εσένα Επαγγελματία να μπαίνω πρώτη φορά στο μαγαζί σου και να σου ζητάω χάρη, να αφήσεις το μηχανάκι που έφτιαχνες και να βάλω "σφήνα" το δικό μου για να μου αλλάξεις το μπροστινό γρανάζι. Ήμουν ευγενικός, δε λέω, αλλά στο πίσω μέρος του μυαλού μου είχα και το ότι μπορεί να αρνηθείς. Αντ'αυτού απάντησες θετικά και όχι μόνο έβαλες το γρανάζι, αλλά πατένταρες και το προστατευτικό για να χωρέσει. Στο τέλος δε όταν σε ρώτησα τι σου οφείλω η απάντηση ήταν "Τι να μου οφείλεις, τίποτα, μια βίδα βγάλαμε".
    Είχα ακούσει καλά λόγια για το μαγαζί σου και γι αυτό ήρθα. Αλλά μετά και από το σημερινό, κέρδισες έναν πελάτη.


    ΥΓ. Πρέπει να λέμε και τα καλά, όχι μόνο τα στραβά.

  10. #2020
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Σε είδα με το KTM690 που πηγαμε μαζι απο ΕΟ-Δυρραχίου μεχρι Αγίου Μελετίου, με ρωτησες αν ειμαι ο saplias του moto και λέω που με γνωρισε?
    Μετα σκεφτηκα το αυτοκολλητο στο κράνος.
    Καλους δρόμους συντροχε, και sorry αλλά δεν ειχε χώρο ούτε 5 ποντους να παω μπροστά εκει που σφηνωσαμε!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  11. #2021
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    Σας ειδα στο σε διαστημα ενος τεταρτου περιμενοντας την κορη μου στο φροντιστηριο να σφαζετε το κοκκινο φαναρι 3 GS (τυχαιο και ενα XTX .Ηθελα να ειμαι στον εγκεφαλο σας εκεινη την στιγμη να δω σε τι κατασταση ειναι.

  12. #2022
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.944
    Σε ειδα το πρωί με το αναπηρικό αμαξίδιο σου στο Αιγάλεω και είχες βάλει δίπλα απο το τιμόνο 2 ηχεία και άκουγες δυνατά τη μουσικούλα σου να σαι γερός και δυνατός φίλε μου έφτιαξες τη μέρα...
    Σε είδα και εσένα κοπελιά στο 6:10 του βίδεο και ακομα κλαιω...
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  13. #2023
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    651
    Σε ειδα κοπελια με το er σημερα το μεσημερακι στην αχαρνων και σε χαρηκα!Ησουν και σβελτη μεσα στην κινηση αλλα βρε παιδι μου βαλε ενα παντελονακι με το καυτο σορτσακι θα καουν τα μπουτακια σου!!
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  14. #2024
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kerasaki
    Εγγραφή
    29/08/2004
    Μηνύματα
    312
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Σε είδα με το KTM690 που πηγαμε μαζι απο ΕΟ-Δυρραχίου μεχρι Αγίου Μελετίου, με ρωτησες αν ειμαι ο saplias του moto και λέω που με γνωρισε?
    Μετα σκεφτηκα το αυτοκολλητο στο κράνος.
    Καλους δρόμους συντροχε, και sorry αλλά δεν ειχε χώρο ούτε 5 ποντους να παω μπροστά εκει που σφηνωσαμε!
    Σε είδα να πηγαίνεις σβέλτα ανάμεσα σε κινητά εμπόδια (βλέπε το άκρανο τατουαζέ καγκούρι με το σκούτερ), κι αφού δεν φορτώσαμε τον παππού που ήθελε να περάσει τη Δυρραχίου εκεί που του κάβλωσε, και σκέφτηκα ότι είσαι 'δικός μας'. Εξάλλου αμφότεροι με κράνος, γάντια, μπουφάν (εσύ και μποτάκι) στους 35 βαθμούς, όσο να' ναι ξεχωρίζουμε από τη μάζα των εποχιακών.
    Θέλω να ζήσω στ’ αλήθεια
    Έστω μια φορά
    Να ταξιδέψω στ’ αλήθεια
    Έστω μια φορά να δω στα μάτια την τίγρη
    Που όλο με κοιτά
    Μεσ’ απ’ τα φώτα αυτής της πόλης
    Που σκοτώνει για λεφτά
    Που με σκοτώνει από αγάπη
    Όπως με σφίγγει όταν ξυπνά
    Κι ύστερα κλαίει μ’ αγκαλιάζει και μου λέει
    Πάρε με μαζί σου

  15. #2025
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bebeto
    Εγγραφή
    19/04/2016
    Μηνύματα
    132
    σε ειδα εχθες στην βουλιαγμενη να πεταγεσε σαν το ζονκ ξαφνικα μπροστα μου...ευτηχως που φρεναρε το κοr1τσι μου....χωρις παρεξηγηση αλλα μετα τα 60 πρεπει να σας παιρνουν το διπλωμα κωλογεροι!για να μην πω οτι και η ευθανασια πρεπει να γινει υποχρεωτικη

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF