Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 47 από 47

Θέμα: 950 ή 990

  1. #46
    Μέλος Το avatar του/της AggelakasK
    Εγγραφή
    03/03/2015
    Μηνύματα
    69
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Black Mamba Προβολή μηνύματος
    Πεστα...
    γεια χαρα και απο εμενα , νεος στο φορουμ και ευχομαι να μονιμοποιηθω σε λιγες μερες !! Εδω και λιγο καιρο λοιπον εχω αρχισει την αναζητηση για την επομενη !!! Ψαχνω , ακουω , διαβαζω και αναμενω την καταλληλη στιγμη ωστε να κανω την αγορα ! Νομιζω πως ειμαι κοντα ....Εχω καταληξει σε αυτο που παντοτε γουσταρα και ηθελα , adv. 950s ! Τα κανει ολα ! Το δυσκολο σε αυτη την επιλογη ειναι να βρεθει σε καλη κατασταση , πραγματικα μιλαμε για ειδος προς εξαφανιση! Στον αντιποδα 990 (2007-2008) παιζουν και παιζουν σε διαφορες τιμες για ολα τα γουστα !

  2. #47
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AggelakasK Προβολή μηνύματος
    γεια χαρα και απο εμενα , νεος στο φορουμ και ευχομαι να μονιμοποιηθω σε λιγες μερες !! Εδω και λιγο καιρο λοιπον εχω αρχισει την αναζητηση για την επομενη !!! Ψαχνω , ακουω , διαβαζω και αναμενω την καταλληλη στιγμη ωστε να κανω την αγορα ! Νομιζω πως ειμαι κοντα ....Εχω καταληξει σε αυτο που παντοτε γουσταρα και ηθελα , adv. 950s ! Τα κανει ολα ! Το δυσκολο σε αυτη την επιλογη ειναι να βρεθει σε καλη κατασταση , πραγματικα μιλαμε για ειδος προς εξαφανιση! Στον αντιποδα 990 (2007-2008) παιζουν και παιζουν σε διαφορες τιμες για ολα τα γουστα !
    Και 950S θα βρεις εαν εχεις υπομονή και μπολικο ψάξιμο.Τα μειονεκτήματα φυσικά του 950 με το 990 τα είπαν οι προλαλήσαντες.
    Επίσης θα βάλω και εγω το θέμα της μεταπώλησης που ίσως κάποιοι το περνάνε στα ψιλά.
    Κατ'εμε πιο εύκολα θα φύγει ενα 990 απο οτι το 950...Δεν ειναι ολοι "πυροβολυμένοι" ώστε να πάρουν σχεδόν χιλιάρα μηχανή με
    καρμπ για επιδόσεις και ρεμπρίζ.Οπότε ειναι και αυτος ενας παράγοντας σοβαρός.
    Πάντως το 950S σίγουρα θα αφήσει ιστορία μόνο και μόνο απο την επιβλητική εμφάνιση του.

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. KTM 990 Adventure vs. KTM 950 Adventure
    από Nik0s στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 67
    Τελευταίο μήνυμα: 13/01/2006, 02:07
  2. Ktm 990 Adventure Fotos & 950 Mx
    από DUKASII στο forum KTM
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2005, 10:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF