Σελίδα 8 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 345678
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 120

Θέμα: Μετά το μεγάλο ταξίδι με 885TIGER

  1. #106
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από magi Προβολή μηνύματος
    Πως παίρνει ο φτωχομπινες μεταναστης γραφεία στην ΔΕΘ?


    Ακολουθώντας την αιώνια τακτική : Γ Λ Υ Φ Ο Ν Τ Α Σ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  2. #107
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sv1000s
    Εγγραφή
    16/02/2014
    Μηνύματα
    374
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από magi Προβολή μηνύματος
    Ποιος είπε ότι κάποιος που αγοράζει μοτοσικλέτα με 1500 ευρώ δεν έχει το δικαίωμα στα δρώμενα της μοτοσυκλέτας? Ποιος είπε ότι μια ομοσπονδία την στήνει κάποιος μόνος? Πως παίρνει ο φτωχομπινες μεταναστης γραφεία στην ΔΕΘ? Απλά ο Έλληνας είναι κακός πολύ κακός για αυτό δεν πάει μπροστά. Είμαστε απλά πολλοί και εγώ ένα μέλος που τίμησαν τα τρεξίματα μου και έγινε γγ. Είμαστε πολλοί που είπαμε να πολεμήσουν ότι στραβό γίνεται ως τώρα. Μόνο ντροπή αισθάνομαι για όσους γράφουν αυτά. Αυτό δείχνει ότι μόνο ο Αλαφούζος μπορεί να έχει ομοσπονδία και όχι ο απλός μοτοσυκλετιστης. Αίσχος για αυτούς, όλους λέω κακομοιρηδες
    ο ελληνας ειναι κακος και δεν παει μπροστα?

    πας καλα ρε φιλε?γερμανος εισαι?τουρκος?πακιστανος?

  3. #108
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Πάντως εγώ θυμάμαι, ότι είχα νιώσει πολύ άσχημα με την τοποθέτηση του Μάτζι σε στυλ
    ''γύρισα με κάποια φράγκα στην Ελλάδα, θα σας χαιδέψω λίγο το κ@λαράκι, γιατί είστε άφραγκοι
    και με την πλάτη στον τοίχο''. Αυτά που τράβηξε τόσα χρόνια στις φάμπρικες της Γερμανίας
    μάλλον δεν τον δίδαξαν και πολλά..............


    Σαν μετανάστης κι' εγώ, που νιώθω τον παλμό των Ελλήνων στις δύσκολες αυτές μέρες
    προσπαθώ να βοηθήσω όπως μπορώ, και όχι να εκμεταλευτώ την άσχημη κατάσταση προς όφελός μου.

    Και μου κάθεται λίγο άσχημα ο τύπος που το καλοκαίρι κοίταγε να πάρει χιλιάρι με 1500 ευρώ και
    αναθεμάτιζε όσους δεν κατέβαζαν λίγο τις τιμές τους να στήνει ολόκληρη ομοσπονδία μετά από ένα εξάμηνο................................

    Κι' άλλος Κοσκωτάς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


    Δυστυχώς τα επικά θρέντ σβήστηκαν από τα οποία φαινόταν η αλαζονεία και η κουτοπονηριά του τυπάκου αυτού
    Πιστεύω όμως που αρκετοί από εδώ μέσα τα θυμούνται και έχουν καταλάβει για το ποιόν του αγαθού, καλοπροαίρετου
    Μάτζι.........Δεν ξέρω αν υπάρχει τρόπος να τα επαναφέρουν οι διαχειριστές αλλά πραγματικά θ' άξιζε τον κόπο..........
    Εισαι μεσα μπουλμοντη.

  4. #109
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της magi
    Εγγραφή
    03/05/2014
    Μηνύματα
    163
    Λοιπόν εδώ μέσα σας έχω κάνει την τιμή όλους σας και σας έδωσα πληροφορίες πολλές και λεπτομέρειες, επειδή όμως η υπάρχουσα ομοσπονδία παλιού τύπου ΜΟΤΟΕ ΚΑΙ ΑΜΟΤΟΕ ΕΊΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΝΑ ΡΩΤΉΣΕΤΕ ΑΠΌ ΔΩ ΚΑΙ ΠΈΡΑ ΑΥΤΟΎΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΊΤΕ ΤΟ ΧΑΛΙ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΊΜΑΙ ΥΠΕΎΘΥΝΟΣ ΕΓΏ ΟΎΤΕ Η ΕΟΜ ΈΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΏΣ ΕΠΊΣΗΜΑ ΑΠΌ ΑΠΡΊΛΙΟ ΞΕΚΙΝΆ. ΓΙΑΤΊ ΑΛΉΘΕΙΑ ΒΓΑΊΝΕΙ ΤΟ ΚΌΜΠΛΕΞ ΚΆΠΟΙΩΝ ΣΕ ΕΜΈΝΑ? ΣΑΣ ΜΙΛΟΎΝ Η ΜΟΤΟΕ ΚΑΙ Η ΑΜΟΤΟΕ ΈΤΣΙ? ΑΝ ΤΟΥΣ ΒΡΊΖΕΤΕ? ΤΟΥΣ ΒΛΈΠΕΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΆ? ΤΟΥΣ ΒΡΊΣΚΕΤΑΙ ΕΎΚΟΛΑ? ΕΚΕΊ ΛΟΙΠΌΝ ΤΑ ΥΒΡΙΣΤΙΚΆ ΣΤΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ ΩΣ ΣΉΜΕΡΑ ΑΠΌ ΕΜΈΝΑ ΤΈΛΟΣ. ΓΝΩΡΊΖΩ ΕΠΊΣΗΣ ΌΤΙ ΥΠΆΡΧΟΥΝ ΜΈΛΗ ΤΟΥΣ ΕΔΏ ΜΈΣΑ.

  5. #110
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Ευχαριστουμε για την τιμη.....ασε μας στο χαλι μας,στην μιζερια και στην κακομοιρια....
    Τουλαχιστον εμεις δεν το παιζουμε καμποσοι ουτε σωσιες του μοτοσυκλετισμου....
    Καλη τυχη ευχομαι και μακαρι να τα φτιαξετε ολα,αλλα με τετοιο υφος εχω τις αμφιβολιες μου...
    Τελευταία τροποποίηση από akis_trevor; 16/03/2015 στις 22:51.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  6. #111
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sv1000s
    Εγγραφή
    16/02/2014
    Μηνύματα
    374
    :rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao:

    magi θεε ξεκαβαλα το wc :a44:


    Ε. Ο. :a31:

  7. #112
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Imagine all the people
    Living life in peace...

    You may say I'm a dreamer
    But I'm not the only one
    I hope someday you'll join us
    And the world will be as one




    O Lennon τα΄λεγε.............
    Αλλα ποιος ακουγε..........
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  8. #113
    Μεσόγειος διασώστης Το avatar του/της Shiatman
    Εγγραφή
    24/09/2004
    Μηνύματα
    702
    Ρε Μάτζι, για το ταξίδι θα μας πείς τίποτε ή μόνο διαφήμιση για την ομοσπονδία θα κάνεις; Καμιά φωτό, κανά γεγονός, τίποτε;

    Λίγο να βλεφαριάσουμε κι εμείς τι γίνεται εκεί στας Ευρώπας!
    WHO RUNS THE SHOW

  9. #114
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsompanis
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    469
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shiatman Προβολή μηνύματος
    Ρε Μάτζι, για το ταξίδι θα μας πείς τίποτε ή μόνο διαφήμιση για την ομοσπονδία θα κάνεις; Καμιά φωτό, κανά γεγονός, τίποτε;

    Λίγο να βλεφαριάσουμε κι εμείς τι γίνεται εκεί στας Ευρώπας!

    Ε...σου ειπε! Με 200 χαλαρα και ακουνητος με το 885...θελεις κι άλλο?

  10. #115
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από magi Προβολή μηνύματος
    Ποιος είπε ότι κάποιος που αγοράζει μοτοσικλέτα με 1500 ευρώ δεν έχει το δικαίωμα στα δρώμενα της μοτοσυκλέτας? Ποιος είπε ότι μια ομοσπονδία την στήνει κάποιος μόνος? Πως παίρνει ο φτωχομπινες μεταναστης γραφεία στην ΔΕΘ? Απλά ο Έλληνας είναι κακός πολύ κακός για αυτό δεν πάει μπροστά. Είμαστε απλά πολλοί και εγώ ένα μέλος που τίμησαν τα τρεξίματα μου και έγινε γγ. Είμαστε πολλοί που είπαμε να πολεμήσουν ότι στραβό γίνεται ως τώρα. Μόνο ντροπή αισθάνομαι για όσους γράφουν αυτά. Αυτό δείχνει ότι μόνο ο Αλαφούζος μπορεί να έχει ομοσπονδία και όχι ο απλός μοτοσυκλετιστης. Αίσχος για αυτούς, όλους λέω κακομοιρηδες
    Τον κόβω σύριζα, σύριζα όμως ότι αυτό το ποστ δεν είναι δικό σου με την καμία. Έχει συντακτικό, έχει τόνους, δεν έχει ορθογραφικά και γενικά είναι τελείως μα τελείως διαφορετικός ο τρόπος γραφής του από αυτόν που μας έχεις συνηθίσει έως τώρα. Και Ρωτάω, άλλους βάζεις μωρέ και γράφουν τα κείμενα για σένα??
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  11. #116
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Εγώ λέω να χαλαρώσουμε και να αφήσουμε το χρόνο να μιλήσει.
    Sent from me using a computer.

  12. #117
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από magi Προβολή μηνύματος
    Ποιος είπε ότι κάποιος που αγοράζει μοτοσικλέτα με 1500 ευρώ δεν έχει το δικαίωμα στα δρώμενα της μοτοσυκλέτας? Ποιος είπε ότι μια ομοσπονδία την στήνει κάποιος μόνος? Πως παίρνει ο φτωχομπινες μεταναστης γραφεία στην ΔΕΘ? Απλά ο Έλληνας είναι κακός πολύ κακός για αυτό δεν πάει μπροστά. Είμαστε απλά πολλοί και εγώ ένα μέλος που τίμησαν τα τρεξίματα μου και έγινε γγ. Είμαστε πολλοί που είπαμε να πολεμήσουν ότι στραβό γίνεται ως τώρα. Μόνο ντροπή αισθάνομαι για όσους γράφουν αυτά. Αυτό δείχνει ότι μόνο ο Αλαφούζος μπορεί να έχει ομοσπονδία και όχι ο απλός μοτοσυκλετιστης. Αίσχος για αυτούς, όλους λέω κακομοιρηδες

    Aπαντω μονο και μονο για το τελευταιο.

    Ο καθε διτροχος ανεξαρτητα απο το κοστος της μηχανης του και αν θελεις ανεξαρτητα αν εχει μηχανη ,μπορει να κανει μια κινηση προς ωφελος των μοτοσυκλετιστων.

    Απο εκει και περα απο το στυλ που θα την παρουσιασει ,θα βγαλουμε και εμεις τα συμπερασματα μας για τη σοβαροτητα της.Εδω κανεις παρουσιαση μιας κινησης του στυλ "τρεις λαλουν και δυο χορευουν", κρυμμενη πισω απο ενα ταξιδιωτικο.

    Παω στο f/b να δω μηπως βγαλω ακρη και βλεπω για Ελληνες της διασπορας ,γερανους να σηκωνουνε Ελληνικες σημαιες και να μιλανε για "παιδια της διασπορας".Παω στο σαιτ και βλεπω καποιες λεσχες αυτοκινητου.Ξαναπαω στο f/b και βλεπω αδεια γραφεια.

    Δεν ειμαστε κακομοιρηδες,σκεπτομενοι ειμαστε.Λυπαμαι που δεν γιναμε ακομη Γερμανοι.

  13. #118
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    01/03/2012
    Μηνύματα
    1.468
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από magi Προβολή μηνύματος
    Είμαστε απλά πολλοί και εγώ ένα μέλος που τίμησαν τα τρεξίματα μου και έγινε γγ.
    άντε ρε, και άγαλμα εύχομαι...
    Grow old disgracefully




    Restoring Caponord

  14. #119
    (Εγω ακομα να καταλαβω τον λογο υπαρξης της εομ...
    Τεσπα τοηλαχιστον μας κανει να γελαμε..
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  15. #120
    (για να μην ξεφυγει κι αλλο)
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 345678

Παρόμοια θέματα

  1. Ειναι δυνατον να κανεις μεγαλο ταξιδι με διχρονο ?
    από Hornet_08_ABS στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2015, 22:45
  2. Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 29/04/2011, 18:48
  3. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 01/05/2007, 13:46
  4. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2006, 06:16
  5. Μεγάλο Ταξίδι (Όχι το κακό): HELP!
    από jtoros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 11:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF