Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 28 από 28

Θέμα: βοηθεια για αγορα 250

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.285
    Ωραία μηχανάκια και αυτά, τίθεται μόνο το θέμα προστασίας από τον αέρα κ λοιπά στοιχεία με τα γυμνά. (βάζω κ το cbf μέσα).

    Νομίζω κ εγώ ένα ον οφφ είναι καλή επιλογή overall.

  2. #17
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    Ωραία μηχανάκια και αυτά, τίθεται μόνο το θέμα προστασίας από τον αέρα κ λοιπά στοιχεία με τα γυμνά. (βάζω κ το cbf μέσα).

    Νομίζω κ εγώ ένα ον οφφ είναι καλή επιλογή overall.
    Προσωπικη αποψη και μονο: Σε αυτα τα κυβικα και σε αυτες τις ταχυτητες η ανεμοκαλυψη δεν ειναι μεγαλο προβλημα και δε θα με ανησυχουσε.

  3. #18
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/04/2015
    Μηνύματα
    9
    κυριοι σας ευχαριστω για τις απαντησεις, οσο πιο πολλα μου λετε τοσο πιο πολλες επιλογες, λοιπον κοιταω πιο πολυ για kle 250 μια και βλεπω οτι ολοι εχετε θετικη αποψη, βρηκα ενα cbf 250 1000 ευρο δεν ξερω την κατασταση του βεβαια. αναμεσα στο kle και cbf πιο θεωρειται καλυτερο?

    υ.γ το kle εχει μεγαλη καταναλωση η μου φαινεται???

  4. #19
    Ως κάτοχος του cbf έχω να σου πω τα εξής:
    1) Έχει μικρή κατανάλωση για την κατηγορία/εποχή του
    2) Είναι λίγο αδύναμο αλλά για την πόλη και για μικρά ταξιδάκια είναι ότι πρέπει. Προσωπικά το πήγαινα συχνά Αθήνα Χαλκίδα (εντάξει εδώ που τα λέμε πρέπει να είσαι και λίγο μερακλής για τις ταχύτητες που μιλάμε.. εγώ είμαι :P )
    3) Είναι HONDA!!! (Οι φανς ξέρουν )
    4) Θα σε ταλαιπωρήσει η νεκρά και πιθανά ο τεντώνοντας καδένας (εμένα σε 40000 χμ είχε χαλάσει 2 φορές...)
    5) Επειδή είναι Honda, ανταλλακτικά ακριβά! @&@%^! Σαρακάκη

    Τώρα για το kle πολλά δεν ξέρω. Αλλά από την μικρή μου εμπειρία θα σου καίει λίγο περισσότερο από cbf. Από την άλλη, τελείως προσωπική μου γνώμη αλλά too much για 250άρι. Και αυτές οι αναρτήσεις ρε παιδιά... σαν τραμπολίνο! Άσε που ΔΕΝ είναι honda!!!

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.285
    Μιλώντας για KLE φαντάζομαι εννοούμε το 500άρι έτσι; To 250 αλήθεια τι λέει;

  6. #21
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/04/2015
    Μηνύματα
    9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    Μιλώντας για KLE φαντάζομαι εννοούμε το 500άρι έτσι; To 250 αλήθεια τι λέει;
    για το 250 μιλαμε, μην μπερδευομαστε. κοιταω και εγω αλλο μηχανακι

  7. #22
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/04/2015
    Μηνύματα
    9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimitrisag Προβολή μηνύματος
    Ως κάτοχος του cbf έχω να σου πω τα εξής:
    1) Έχει μικρή κατανάλωση για την κατηγορία/εποχή του
    2) Είναι λίγο αδύναμο αλλά για την πόλη και για μικρά ταξιδάκια είναι ότι πρέπει. Προσωπικά το πήγαινα συχνά Αθήνα Χαλκίδα (εντάξει εδώ που τα λέμε πρέπει να είσαι και λίγο μερακλής για τις ταχύτητες που μιλάμε.. εγώ είμαι :P )
    3) Είναι HONDA!!! (Οι φανς ξέρουν )
    4) Θα σε ταλαιπωρήσει η νεκρά και πιθανά ο τεντώνοντας καδένας (εμένα σε 40000 χμ είχε χαλάσει 2 φορές...)
    5) Επειδή είναι Honda, ανταλλακτικά ακριβά! @&@%^! Σαρακάκη

    Τώρα για το kle πολλά δεν ξέρω. Αλλά από την μικρή μου εμπειρία θα σου καίει λίγο περισσότερο από cbf. Από την άλλη, τελείως προσωπική μου γνώμη αλλά too much για 250άρι. Και αυτές οι αναρτήσεις ρε παιδιά... σαν τραμπολίνο! Άσε που ΔΕΝ είναι honda!!!
    σε ευχαριστω για την απαντηση, το cbf μου αρεσει πιο πολυ απο το KLE εμφανησιακα, αλλα δεν το βρισκω με 1000 ευρο σε καλη κατασταση, βεβαια δεν θα παω και στα καλιστεια για την δουλεια το θελω και αυτο που με νοιαζει ειναι να ειναι αξιοπιστο για τα πραγματα που το θελω.

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    το cbf ειναι πολυ χρηστικο σαν μεγαλο παπι αλλα στο χιλιαρικο που ψαχνεις ειναι τα ταλαιπωρημενα-προβληματικα οποτε αν δεν μπορεις να ανεβεις ψηλοτερα κοιτα για κατι παλιοτερο

  9. #24
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/04/2015
    Μηνύματα
    9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    το cbf ειναι πολυ χρηστικο σαν μεγαλο παπι αλλα στο χιλιαρικο που ψαχνεις ειναι τα ταλαιπωρημενα-προβληματικα οποτε αν δεν μπορεις να ανεβεις ψηλοτερα κοιτα για κατι παλιοτερο
    δυστυχως αυτη την εποχη δεν μπορω να διαθεσω παραπανω χρηματα, για αυτο ρωταω κιολας αμα σε αυτα τα λεφτα μπορω να βρω κατι αξιοπιστο. οταν λες (κατι παλιοτερο) καποια ιδεα???

  10. #25
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/6317683/


    Με ένα φεριγκακι μπροστά θα ναι σούπερ

  11. #26
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317

    Question

    Αυτό είναι κοντά στα λεφτά σού και με βαλίτσα / bagster και συζητήσιμη τιμή.
    Μου φαίνεται ποίο σόι από ένα ακόμα που είναι στα 1000
    http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/6325451/

  12. #27
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/04/2015
    Μηνύματα
    9
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Αυτό είναι κοντά στα λεφτά σού και με βαλίτσα / bagster και συζητήσιμη τιμή.
    Μου φαίνεται ποίο σόι από ένα ακόμα που είναι στα 1000
    http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/6325451/
    ωραιο αλλα θελει συν 300 ευρο, αλλα πιστευω οτι ειναι καλο, βλεπω οτι τα honda τα εμπιστευεσται πιο πολυ.

  13. #28
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/10/2014
    Μηνύματα
    1
    Καλησπέρα σε ολους,
    ειμαι καινουργιος στο forum και θελω να ρωτησω ακριβως για το ιδιο θεμα, δλδ την αγορα μοτο 250cc μεταχειρισμενου εως 1500Ε max.
    Οδηγικη εμπειρια υπαρχει πολλα χρονια κυριως με παπι που εχω αλλα και μικρες μοτο. Η χρηση του θα ειναι 90-10/ Αθηνα-εκτος αντιστοιχα, κ θα ηθελα να μπορει να μπει κ σε λιγο χωμα.
    Τα ημερησια Km σε Αθηνα θα ειναι αρκετα περιπου 60-70 λογω δουλειας.
    Ειμαι μεταξυ kle 250 και cbf 250. To kle μου αρεσει (2κυλινδρο) κ πληρει τις προϋποθεσεις απλα το θεμα ειναι αν μπορει να βρεθει καποιο σε καλη κατασταση πλεον..
    To cbf δεκτο και ομορφο αλλα δεν παταει χωμα..
    Τελος, βασικη ερωτηση: το διπλωμα ειναι το παλιο Α1 προ του 2000 οποτε γινεται να οδηγηθει νομιμα καποιο εκ των 2?
    Ευχαριστω οποιον ενδιαφερεται να βοηθησει - καλη συνεχεια σε ολους.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Βοηθεια για αγορα H/y
    από X_NR750 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2007, 11:32
  2. Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2007, 19:23
  3. Βοηθεια για αγορα μπουφαν
    από sunnymtx στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 01/03/2006, 17:24
  4. Βοηθεια για αγορα αυτοκινητου...
    από Koufalonix στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2005, 12:50
  5. βοηθεια για CRM 250
    από crmaris στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 30/07/2004, 14:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF