Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Piaggio Beverly 250 Cruiser '08

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/07/2014
    Μηνύματα
    18

    Piaggio Beverly 250 Cruiser '08

    Καλησπέρα κοπέλια! Μέχρι τέλη Απρίλη θα έχω βγάλει τελικά το δίπλωμα επιτέλους για μηχανή κατηγορίας Α2 και σκέφτομαι επιτέλους να αγοράσω και κάτι να μετακινούμαι γιατί κουράστηκα τόσο καιρό με το ποδήλατο να κυκλοφορώ! Κατα λάθος πέτυχα μια αγγελία για ενα Piaggio Beverly 250 Cruiser '08 στα 2 χιλιάρικα με 42.000km.Το έχει έμπορος οπότε θα κανονίσω δόσεις γιατί μόνο αυτό μου επιτρέπουν τα οικονομικά μου! Θέλω τη γνώμη σας για το συγκεκριμένο μηχανάκι.Είναι καλό για ένα αρχάριο σαν εμένα? Δεν ξέρω άμα παίζει και ρόλο το ύψος μου το οποίο είναι 1.96 με βάρος 84 κιλά!

    (επίσης παλιότερα σκεφτόμουν μηχανή τύπου Honda VTR 250 αλλα επειδή δεν την έβρισκα σε έμπορο ώστε να έχω τη δυνατότητα των δόσεων το άφησα και κατέληξα σε κάτι τελείως διαφορετικό! :P )

  2. #2
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    αμα ο εμπορος γραφει 42000 μηπως ειναι 82000?? λεω τωρα και 2000 χιλιαρικα πολλα μου φαινονται για πιατζιο ειδικα
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    σκουτερ piaggio και απο εμπορο;

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/07/2014
    Μηνύματα
    18
    γτ το κατακρινετε τοσο πολυ?

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    το διαλεξες επειδη σου αρεσει εμφανισιακα ή εχεις κανει ερευνα αγορας για το συγκεκριμενο ή γενικοτερα;

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/07/2014
    Μηνύματα
    18
    ετυχε και πετυχα την αγγελια και το δα και μ αρεσε το συγκεκριμενο με το στρογγυλοφαναρο που ειχε! λιγο που το κοιταξα στο ιντερνετ δεν το εβρισκα αλλου το συγκεκριμενο! γενικα προτιμουσα κατι σε μοτοσυκλετα αλλα το δα ετσι ξαφνικα και μ αρεσε και τ ανεφερα!

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    οταν με το καλο καταληξεις καπου πριν αγορασεις παρε γνωμες απο κατοχους συνεργεια κλπ
    η αγορα κρυβει παγιδες και η πιατσα τις γνωριζει
    στις φωτογραφιες ολα ωραια ειναι
    δεν αναφερομαι στο συγκεκριμενο μιλαω γενικα

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Εδώ ένα παιδί έχει φτιάξει ολόκληρο μπλογκ για το μπέβερλυ. Μπορείς να διαβάσεις ή και να ρωτήσεις ότι σε ενδιαφέρει.

    Προσωπικά έχω ακούσει διφορούμενες απόψεις. Άλλοι λένε σκυλί, άλλοι λένε πολλά και ακριβά προβλήματα (τρόμπες, ψυγεία, μέχρι και κυλινδροπίστονα).

    Επίσης, προσωπικά, δεν πρόκειται να ξανα αγγίξω τίποτα ιταλικό όσων αφορά τα μηχανάκια. (παθών και μαθών)

Παρόμοια θέματα

  1. Piaggio Beverly 250.
    από BUSA MAKIS στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 13/09/2007, 10:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF