Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 110

Θέμα: Βαρέθηκα..............

  1. #1

    Angry Βαρέθηκα..............

    .... να βλέπω αγγελίες και να γράφετε ό,τι να΄ναι για τα μοντέλα/μπουρδέλα σας....

    το οτι η μαμημένη άδεια βγήκε την χ χρονιά δε σημαίνει οτι είναι αυτής της χρονιάς μοντέλο το μπουρδέλο σας....

    και για τα παπόρια που κοιτάω, υπάρχει και ιστορικό
    http://www.yamaha-motor.eu/designcaf...icle&id=442654

    μη μου λέτε παπαριές λοιπόν....


    ασταδιάλα

    πουτσ@@@@@@@@@

  2. #2
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    για να σε καλμάρω λιγάκι να σου πω οτι στα πεδία συμπλήρωσης αγγελίας. το car ζητάει χρονολογία 1ης άδειας και αυτή τη χρονιά βάζει στον τίτλο ως έτος μοντέλου.

  3. #3
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    για να σε καλμάρω λιγάκι να σου πω οτι στα πεδία συμπλήρωσης αγγελίας. το car ζητάει χρονολογία 1ης άδειας και αυτή τη χρονιά βάζει στον τίτλο ως έτος μοντέλου.
    ναι αλλά παίρνεις και τηλέφωνο και ρωτάς....

    και όταν ρωτάς λαμβάνεις απάντηση

    και όταν η απάντηση είναι παπαριά/"ναι μεν αλλά" δεν την παλεύω....
    πουτσ@@@@@@@@@

  4. #4
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Συγνώμη αλλά εγώ διαφωνώ
    Εάν ένα μοντέλο βγαίνει πχ για δέκα χρόνια, αν εγω έχω επι παραδείγματι μηχανάκι με άδεια του 2010 θα πρέπει να γράψω ότι το μηχανάκι μου ειναι του 2000 ;
    Ή θεωρείς πως ειναι το ίδιο πράγμα ;

  5. #5
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Συγνώμη αλλά εγώ διαφωνώ
    Εάν ένα μοντέλο βγαίνει πχ για δέκα χρόνια, αν εγω έχω επι παραδείγματι μηχανάκι με άδεια του 2010 θα πρέπει να γράψω ότι το μηχανάκι μου ειναι του 2000 ;
    Ή θεωρείς πως ειναι το ίδιο πράγμα ;

    ελα ρε συ, πλάκα μου κάνεις?

    χρώματα δεν αλλάζουν??? (έστω μόνο αυτό)

    να βγω να πω οτι το δικό μου είναι μοντέλο 2012 αντί για 2008 επειδή βγαίνει το ίδιο???
    πουτσ@@@@@@@@@

  6. #6
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    πνίγεστε σε μια κουταλιά νερό για πολλούς λόγους.
    σας γράφω μερικούς:
    οι περισσότεροι δε λένε 1ο έτος κατασκευής περισσότερο γιατί δε ξέρουν και δε τους ενδιαφέρει κιόλας. Φίλε αυτό γράφει η άδεια άρα είναι μοντέλο τάδε.
    άλλοι είναι πονηρά χαζοί επίτηδες για να τσιμπήσουν άλλο χαζό αγοραστή που δε ξέρει επίσης από τέτοια.
    στη τελική όμως Σπύρο δε θα πρεπε να χαλιέσαι. Κάθε μέρα βομβαρδιζόμαστε από παπαριές δεξιά και αριστερά από την απλή κουβέντα σε ένα περίπτερο ή ένα καφέ, αλλά και σε πιο σοβαρά θέματα, όπως σε δημόσιες υπηρεσίες, νομικά θέματα, πολιτική κλπ κλπ.

    Το έτος μοντέλου με το έτος παραγωγής μπορεί να είναι το ίδιο μπορεί και όχι. Ακούς παπαριά γιατί είσαι ψείρας και γουστάρεις να το ψάχνεις μέχρι τέρμα; Κλείσε το τηλέφωνο και παρακάτω

  7. #7
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    για τα παπόρια που κοιτάω, υπάρχει και ιστορικό

    μη μου λέτε παπΟριές λοιπόν.... fixed
    Ρε κάπτεν φίλιπς, αφού τα παπόρια που κοιτάς έχουν (φαντάζομαι) φωτό και αφού ξέρεις εκ των προτέρων τι χρονιά είναι γιατί είσαι στο μώλο πολλά χρόνια και τα γκαζάδικα είναι η δουλειά σου, τι σκ@τ@ θες και τρώγεσαι από τα τηλέφωνα; Δηλαδή τον παίρνεις τον άλλον να του κάνεις μάθημα; Στα απαυτάρΓια του κιόλας. Το θες ρε φίλε το σκαρί; Τσίμπα το. Δεν το θες; Πάμε για άλλη προβλήτα. Τα δικά σου νεύρα σπας κυρίως, να μην πω αποκλειστικά. Ώρα καλή στην πρύμνη τους και αέρα στα μαλλιά τους. (πανιά δεν έχει).

  8. #8
    Οχι οτι δεν εχεις δικιο Σπυρο, αλλα αν το μηχανακι ειναι μοντελο του 2008 και αγοραστηκε το 2012 (πρωτη άδεια), ειναι μηχανακι του 2012, απο πλευρας παλαιότητας, χρησης, κυκλοφοριας.
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  9. #9
    δεν ξέρω αν λαμβάνετε υπόψιν σας την παράμετρο "τιμή αγοράς/πωλησης" και πώς το έτος που αναφέρουμε ως "μοντέλο τάδε" επηρεάζει αυτή....

    ή την παράμετρο "παραεισαγωγή" (ειδικά για μοντέλα που έχουν αλλαγές πέραν του χρώματος)....
    πουτσ@@@@@@@@@

  10. #10
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Έπρεπε να σε είχα δίπλα μου όταν είχα αποφασίσει να δώσω την χοντρή για να μην την τρώει η κλεισούρα μιας και πριν από 3 χρόνια ελεύθερος χρόνος μηδέν. Να σε είχα από μια μεριά που προσπαθούσαν να με πείσουν ότι το μηχανάκι έχει γυρισμένα χιλιόμετρα.
    Ρε σεις συνέλθετε λέω, το μηχανάκι είναι δικό μου και το έχω απο την 1η μέρα κυκλοφορίας του, είναι δυνατόν να μην ξέρω αν έχει γυρισμένα χλμ?
    Εκεί αυτοί, να επιμένουν. Λίγο ακόμα και θα το πίστευα.

    Στα παπάκια σου, κάνε όπως σου είπε ο αμυρου, έχεις κρίση μπορείς να δεις 5-10 πράγματα πάνω στο μηχανάκι, αν σου αρέσει προχωράς αν όχι πάμε γι' άλλα.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  11. #11
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Ρε κάπτεν φίλιπς, αφού τα παπόρια που κοιτάς έχουν (φαντάζομαι) φωτό και αφού ξέρεις εκ των προτέρων τι χρονιά είναι γιατί είσαι στο μώλο πολλά χρόνια και τα γκαζάδικα είναι η δουλειά σου, τι σκ@τ@ θες και τρώγεσαι από τα τηλέφωνα; Δηλαδή τον παίρνεις τον άλλον να του κάνεις μάθημα; Στα απαυτάρΓια του κιόλας. Το θες ρε φίλε το σκαρί; Τσίμπα το. Δεν το θες; Πάμε για άλλη προβλήτα. Τα δικά σου νεύρα σπας κυρίως, να μην πω αποκλειστικά. Ώρα καλή στην πρύμνη τους και αέρα στα μαλλιά τους. (πανιά δεν έχει).
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Έπρεπε να σε είχα δίπλα μου όταν είχα αποφασίσει να δώσω την χοντρή για να μην την τρώει η κλεισούρα μιας και πριν από 3 χρόνια ελεύθερος χρόνος μηδέν. Να σε είχα από μια μεριά που προσπαθούσαν να με πείσουν ότι το μηχανάκι έχει γυρισμένα χιλιόμετρα.
    Ρε σεις συνέλθετε λέω, το μηχανάκι είναι δικό μου και το έχω απο την 1η μέρα κυκλοφορίας του, είναι δυνατόν να μην ξέρω αν έχει γυρισμένα χλμ?
    Εκεί αυτοί, να επιμένουν. Λίγο ακόμα και θα το πίστευα.

    Στα παπάκια σου, κάνε όπως σου είπε ο αμυρου, έχεις κρίση μπορείς να δεις 5-10 πράγματα πάνω στο μηχανάκι, αν σου αρέσει προχωράς αν όχι πάμε γι' άλλα.

    σωστό αυτό που λέτε, αλλά από την άλλη μπορεί κάτι να κάνω εγώ λάθος (λέμε τώρα)...

    πχ... μπορεί εγώ να πιστεύω οτι είναι "ταδε χρονιάς μοντέλο" και ο άλλος να μου δώσει τον αριθμό πλαισίου και να αποδειχτεί οτι είναι μεταγενέστερης χρονιάς μοντέλο....

    γιατί να μην επιβεβαιωθεί αυτό?
    πουτσ@@@@@@@@@

  12. #12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    δεν ξέρω αν λαμβάνετε υπόψιν σας την παράμετρο "τιμή αγοράς/πωλησης" και πώς το έτος που αναφέρουμε ως "μοντέλο τάδε" επηρεάζει αυτή....

    ή την παράμετρο "παραεισαγωγή" (ειδικά για μοντέλα που έχουν αλλαγές πέραν του χρώματος)....
    Τη λαμβανουμε, αλλα απο την αλλη ο καθενας ειναι ελευθερος να βαλει οτι τιμη θελει στο μηχανακι του. Στο χερι του αγοραστη ειναι να ξερει τι να κοιταξει και τι τον ενδιαφερει πραγματικα.
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  13. #13
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    σωστό αυτό που λέτε, αλλά από την άλλη μπορεί κάτι να κάνω εγώ λάθος (λέμε τώρα)...

    πχ... μπορεί εγώ να πιστεύω οτι είναι "ταδε χρονιάς μοντέλο" και ο άλλος να μου δώσει τον αριθμό πλαισίου και να αποδειχτεί οτι είναι μεταγενέστερης χρονιάς μοντέλο....

    γιατί να μην επιβεβαιωθεί αυτό?
    Υπάρχουν και οι Lloyds ρε Σπύρο να τσεκάρεις
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  14. #14
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Δεν έρχεσαι να παμε να φάμε δίπλα στο κυμα μια ωραιότατη καραβιδομακαροναδα (αχ ρε αμυρου τι μας φτιαν'ς)στο Τρικερι να μην ασχολείσαι με μαλακ-ιες-ες;
    Λεω εγω τωρα......
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  15. #15
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.204
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Υπάρχουν και οι Lloyds ρε Σπύρο να τσεκάρεις

Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!!!!!!!!
    από iosif στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2007, 08:38
  2. Βαρέθηκα
    από bonepeeler στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 01/09/2005, 23:33
  3. Σας Βαρεθηκα Ολους.....
    από Valentino_Ptossi στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 09/08/2005, 00:56
  4. βαρεθηκα
    από wolfman13 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2005, 23:29
  5. Τους βαρέθηκα!
    από idi στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2004, 18:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF