Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 36

Θέμα: Εξαγριωμένος οδηγός αυτοκινήτου

  1. #16
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.693
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Billymuse Προβολή μηνύματος
    Σπύρο θα σε πάρω μια μερα στη δουλειά που ειμαι στο τιμονι 6 ώρες στο κέντρο της Αθηνας 6 μέρες την ευδομάδα
    να δουμε ποσο θα αντέξεις να είσαι κύριος και συ
    είναι μέχρι να το σκεφτείς λιγάκι καλύτερα

    μετά ακόμα και 24/7 να είσαι στο δρόμο είσαι cool...

  2. #17
    Δηλαδή, αν την είπε στον BMW για το κινητό...ο Daniel τι έπρεπε να κάνει στον redneck?
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  3. #18
    εκει που κανει αναστροφη... εχει σημαδια-λαστιχιες απο αλλη αναστροφη; τι στο καλο, ολοι εκει τσακωνονται;

  4. #19
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.096
    Δεν είναι η πρώτη φορά που τον πετυχαίνει.
    Life begins at 45°.

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leftos
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    583
    Εγω ηρεμησα οταν εγινα πωλητης και αναγκαστικα περναγα αρκετες ωρες στο δρομο.
    Εκει αφηνα τους παντες να μου κανουν σφηνες να με προσπερνανε να να να.
    Πλεον καταλαβα οτι να μην αφηνεις τον αλλον που πιθανοτατα ειναι πιο αργος απο εσενα να μην σε προσπερασει υπαρχει περιπτωση λιγο πιο κατω να κολησει πισω σου.Οχι γιατι δεν τον αφησες αλλα γιατι οδηγει ετσι οπως οδηγει απλα. Μου εχει τυχει...
    LIVE FREEEEE!!!!!

  6. #21
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    εχω μανουριάσει με οδηγό ΙΧ επειδή με προσπέρασε και σχεδόν εγλυψε τον καθρέφτη από το ΑΧ-1 μου (τότε - προ 20ετίας?)....

    στο επόμενο φανάρι έπεσε πάνω μου και με έριξε....

    του τις έριξα και γω και στανιάραμε....

    όταν το σκεφτόμουνα μετά, ψύχραιμα, αποφάσισα να μην μανουριάσω ξανά στο δρόμο.... αν έχω να πω κάτι σε κάποιον το λέω τόσο όμορφα που δεν μπορεί να μου αρνηθεί.....
    +599

    Συμφωνώ με το σπύρο 500% και επειδή όσα δε φέρνει η ώρα τα φέρνει η στιγμή καλύτερα να δώσεις τόπο στην οργή.

    Εγώ τουλάχιστον θεωρώ σημαντικότερο να γυρίσω σπίτι μου παρα να μη γυρίσω ποτέ,ειδικά με το κάθε λογής φρούτο που κυκλοφορεί έξω και δεν ξέρεις μη σου την ανάψει με κανα σιδερικό,το οποίο το έχω δεί να συμβαίνει σε άλλον σε φανάρι κεντρικού σημείου της Αθήνας και μου κόπηκαν τα πόδια.Στην προκειμένη ο μίστερ με το μηχανάκι έκανε παπαριά,έκανε μια σωστή παρατήρηση στον άλλο το γιδοβοσκό και ο άλλος σα γνήσιος τραχανοπλαγιάς θεώρησε να αποδείξει τον τσαμπουκά του ξαπλώνοντας τον παλίκαρο.

    Και αν είχε και κανά συνεπιβάτη και του έμενε στον τόπο;τότε τι θα γινόταν;θα λεγε μετά στους δικούς του ξέρεις κλαίτε τον άνθρωπο σας γιατί πήγα να κράξω ένα τραχανά που μίλαγε στο κινητό και αυτός ώς σώφρων κ ώριμο φρούτο μας ξάπλωσε χάμω;

    Ηρεμία θέλει έχουμε τόσα πολλά πράματα να σκεφτούμε καθε μέρα που ο κάθε βλαμμένος που έτυχε και του δώσαν δίπλωμα είναι το λιγότερο.Και μη μου πεί κάποιος είμαι οξύθυμος κτλπ.Και εγώ οξύθυμος είμαι αλλά αν πάει έτσι θα παίζουμε απο το πρωί ως το βράδυ κλωτσιές με τον κάθε μαντρακά.

  7. #22
    ξες το live and let live ειναι απιθανα σωστο.

    το οτι τα διποδα αυτα το εκλαμβανουν ως επιβραβευση και επιβεβαιωση οτι τα κανουν ολα σωστα και δικαιωνονται... αυτο που το πας; διαιωνιζονται κιολας...

  8. #23
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    ξες το live and let live ειναι απιθανα σωστο.

    το οτι τα διποδα αυτα το εκλαμβανουν ως επιβραβευση και επιβεβαιωση οτι τα κανουν ολα σωστα και δικαιωνονται... αυτο που το πας; διαιωνιζονται κιολας...
    αν τα δίποδα αυτά ενεργούν μαλακωδώς κατά συρροή και εξακολούθηση, θα βρεθεί ο "Κτήνος" που θα τους Μπλακώσει αργά ή γρήγορα....

    δεν αγχώνομαι επ αυτού....
    πουτσ@@@@@@@@@

  9. #24
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    ρε νεούδι....

    είναι καλύτερο να είσαι στο δρόμο 6 ώρες παρά να είσαι σε ένα γραφείο με πεντακοσους-ογδοντα-δώδεκα νοματαίους πάνω από το κεφάλι σου να σου λένε ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του (δλδ απίστευτες μαλακίες και να μην διορθώνονται ποτέ)....

    πέρα απ αυτό όμως, είναι και θέμα εμπειρίας (και για να σε προλάβω, ή και ηλικίας αν θες)
    Τα δέχομαι όσα λες, αλλα κάποια πράγματα ξέρεις οτι οσο και ευδιαθετος να είσαι σε κάνουν να λυσσας και να θες να σφάξεις τον άλλο
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  10. #25
    Θα ωριμασεις...... Καποτε...... Ελπιζω......










    Υγ....Βρες κανα μιλφ να στανιαρεις που θες και αιματα ρε....
    πουτσ@@@@@@@@@

  11. #26
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    Θα ωριμασεις...... Καποτε...... Ελπιζω......










    Υγ....Βρες κανα μιλφ να στανιαρεις που θες και αιματα ρε....
    Περιμένω πότε θα παθω ανοσία και δε θα ασχολούμε με τη κάθε μαλακία που κάνει ο καθένας
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Billymuse Προβολή μηνύματος
    Περιμένω πότε θα παθω ανοσία και δε θα ασχολούμε με τη κάθε μαλακία που κάνει ο καθένας
    ανανήψαντας

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Συγνώμη, όποιος πουλάει τσαμπουκά επειδή κάποιος άλλος πάει να τον ρίξει, το κάνει για συνετίσει τον φταίχτη;
    να κάνει τον κόσμο λίγο καλύτερο; ή απλά θέλει σαν αρσενικό να υπερισχύσει έναντι στον υπαίτιο;

    και πες ΟΚ ρε μεγάλε έχεις χάμερ και 2 ούζι δεξιά κι αριστερά. πάει στο διάολο.
    άμα είσαι με το δίκυκλο ΚΑΙ κάθεσαι επιδεικτικά μπροστά σε αυτόν που μόλις έχεις τραμπουκίσει δεν πας γυρεύοντας;

    έγκλημα αυτό που έκανε ο οδηγός της μπεεμβε αλλά τον προκάλεσε ο μοτοσυκλετιστής.
    άμα ψάχνεσαι για τσακωμούς να είσαι έτοιμος να λάβεις τις πιθανές συνέπειες αυτών που έχεις προκαλέσει.

  14. #29
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ζεύκας Προβολή μηνύματος
    Συγνώμη, όποιος πουλάει τσαμπουκά επειδή κάποιος άλλος πάει να τον ρίξει, το κάνει για συνετίσει τον φταίχτη;
    να κάνει τον κόσμο λίγο καλύτερο; ή απλά θέλει σαν αρσενικό να υπερισχύσει έναντι στον υπαίτιο;

    και πες ΟΚ ρε μεγάλε έχεις χάμερ και 2 ούζι δεξιά κι αριστερά. πάει στο διάολο.
    άμα είσαι με το δίκυκλο ΚΑΙ κάθεσαι επιδεικτικά μπροστά σε αυτόν που μόλις έχεις τραμπουκίσει δεν πας γυρεύοντας;

    έγκλημα αυτό που έκανε ο οδηγός της μπεεμβε αλλά τον προκάλεσε ο μοτοσυκλετιστής.
    άμα ψάχνεσαι για τσακωμούς να είσαι έτοιμος να λάβεις τις πιθανές συνέπειες αυτών που έχεις προκαλέσει.
    1000 δίκια... στο κάτω κάτω τι μας ενδιαφέρει? ποιος έχει δίκιο? ή ποιος γύρισε όρθιος στο σπίτι του..
    surfing the wild side

  15. #30
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.156
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Billymuse Προβολή μηνύματος
    Σπύρο θα σε πάρω μια μερα στη δουλειά που ειμαι στο τιμονι 6 ώρες στο κέντρο της Αθηνας 6 μέρες την ευδομάδα
    να δουμε ποσο θα αντέξεις να είσαι κύριος και συ
    μαζί σου... να δουν τι γλύκα που έχει..... όσο και να θέλω να είμαι κύριος υπάρχουν στιγμές που δεν αντέχονται οι μαλακίες που βλέπω
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Οδηγός αυτοκινήτου τρέχει με 200.
    από effieee στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2008, 00:19
  2. Οδηγος αυτοκινητου για μαπες(πολλες ομως)
    από Kawa-Z στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 59
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2006, 22:39
  3. Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 26/09/2005, 10:57
  4. Γυναίκα 55-60 (θείτσα) & οδηγός...
    από almalibera στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2004, 18:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF